ШАХТАР - МОНАКО/ ДЕ ДЗЕРБІ ПОСЛАВ ДО МУДРИКА … /ПОЦІЛУНОК ТРАОРЕ / МИ В ЛІЗІ ЧЕМПІОНІВ!

Переглядів 192,702

Бомбардир

Бомбардир

День тому

😱 Шалений поєдинок у Харкові змусив спочатку розчаруватись, а потім відчути екстаз.
🏆 Як #Шахтар та #Монако бились за Лігу чемпіонів?
💥 Емоції навколо гри у нашому репортажі.
😬 Іноді здавалось, що план Де Дзербі не працює, Монако нас розчавить, а #Лігачемпіонів залишиться лише мрією.
⚒ Але гірники змогли перевернути гру. Цей матч можна розбирати вічно. Він дав скажену емоцію!
🚀 Заміни Де Дзербі спрацювали! Всі хто вийшли на поле - підсилили гру українського клубу.
⚽ А Марлос з Мудриком забили! Михайла Мудрика публіка ще довго не хотіла відпускати з ОСК Металіст.
✅ Підписуйтеся на канал, дивіться відео до кінця і діліться своїми враженнями від гри 👇
⚡⚡ Дивись Лігу чемпіонів, усі єврокубки та топ-чемпіонати на Мегого - megogo.net/ua/
2️⃣ Постав лайк цьому відео.
3️⃣ У коментарях напишіть, як ви переживали цей матч і що він вам подарував.

@RomanBebekh 2 роки тому
Вигравай тренувальну синю футболку Шахтаря від Intersport (місця де є форма Шахтаря)! Для цього підпишись на канал, постав лайк відео і напиши свої емоції від перегляду матчу. Використовуй промокод FAVBET_50 при поповненні балансу на FAVBET та отримуй бонус в 50 грн. Його не потрібно відігрувати. bit.ly/BONUS_4500_FAVBET
@mrzebra7
@mrzebra7 2 роки тому
+++
@user-nn6wd5tn7q
@user-nn6wd5tn7q 2 роки тому
Фінал ЛЧ це Челсі - Сіті? Шахтар-Монако! Ви уж простіте. Для мене матч цей головний. Я вболівав, дивився й плакав. Весь перший тайм Шахтар ніякий. Чекав судді свисток проклятий, Для чого він? Щоб тренер міг всім напихати, Бо гра потребувала змін! Вже час був матч цей відновляти. І розпочав Шахтар с замін. І краще хлопці стали грати Та до воріт чужих біжати... Ех.. щеб трошки і забили. Ми стали вже атакувати, З'явились вже в нас нові сили. Де Дзербі зрозумів секрети: На полі мало українців. Потрібно Стьопу випускасти, Про Кріву теж не забувати. І Міша Мудрик на підході. Та Судаков готовий, вродє. Та сталось в матчі якось так Забили гол. І хто? Наш головний козак Марлос. Таких один на сто, а може й навіть на мільйон! Та рано нам відпочивати Нам ще потрібно забивати! Лунає гонг, він не фінальний. 2 екстра-тайми будем грати. І вийшло все у нас шикарно. Змогли ми м'яч собі забрати. Та цих французів покарати. Гоооол! Міша Мудрик красень! Хоч і був це автогол, Але вже це не важно. Ми в ЛЧ, хлоооопці. Ми в ЛЧ!!! Я всіх вітаю!!! Я знову плакав, але тепер це сльози щастя! Вірти в свою команду до кінця!!! @prosto.evgeniiy
@brothers389
@brothers389 2 роки тому
Просто мы их сделали⚒⚒⚒👍👍👍
@user-wz7qi5hl5e
@user-wz7qi5hl5e 2 роки тому
Коли буде втанавлений переможець, щодо футболки Шахтаря?!)
Хотілось би дізнатись інформацію, щодо призу ,,Футболки Шахтаря,, хто її виграв????!!)))))) а то Ромчик каже завжди - ставте вподобайки робіть коментарії!!!! А хто виграє призи!!!??))) Who is it?????????????
@vwvw8220
@vwvw8220 2 роки тому
П'ятов, який сидів вдома на печі, їв гарбузяну кашу з молоком, чекав листоношу з пенсією, якось дійшов помаленьку до воріт і заграв, як в кращі часи. Браво, Андрійко. Марлос, Мудрик👍
@user-qk6vj9tn5d 2 роки тому
Спасибо за эмоции,спасибо Харькову за поддержку,это было просто супер!!!
@user-ms9ho5yo2b
@user-ms9ho5yo2b 2 роки тому
Може і добре що матч видався таким важким,для новачків команди буде добрий урок !!! В останнє так хвилювався за ШД у фіналі кубка УЄФА 2008-2009 💪💪💪 Молодці,так тримати,Шахтар чемпіон ⚽🏆
@user-fn6xs2bf1z
@user-fn6xs2bf1z 2 роки тому
Як тримати? Вечно фартить не будет,играть нужно начинать.
@nikolyanik6834
@nikolyanik6834 2 роки тому
Палкий Привіт фанам Динамо,вони своїм коментарем про камбек-Монако ой як підзадорили Шахтар до цієї шаленої перемоги.Мені вже 70 із яких я вболівав 60 років,але таких хвилювань не можу згадати.Браво-мої любі шахтарі за такий щедрий подарунок✌✌✌Слава Україні і вам герої футбольного спектаклю-Слава👏👏👏
@kasiusstorm3215 2 роки тому
Привет всей стране с Одессы!Шахтер с победой!Уряяяяя!!!!!
@user-lm1cj1fi1y 2 роки тому
Белгород- Днестровский действительно рядом!!!
@user-kg6ew9oh8y 2 роки тому
Футбол в житті має ЗНАЧЕННЯ ! УКРАЇНА, Шахтар - це ми !
@PUARockstar
@PUARockstar 2 роки тому
@@user-jx4di6rm9q на Чорноморець навпаки. І що? Коли проти нас динамо грало в півфіналі ЛЧ, то в них єдиний українець був, і ніхто не скиглив.
@user-mk8ff8it7r 2 роки тому
Молодцы ребята.не растерялись.доказали что они лутшие.показали свое мастерство и силу.А Пятов молодец отаки отрожал на вышем уровне.Браво ребята Вы лутшие!!!
И ты молодец.... Показала,какая ты безграмотная....
@charizardovich
@charizardovich 2 роки тому
Привет с Чернигова!!!! ШШШШАААХХХТТТТАААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!
@anatolipl5344
@anatolipl5344 2 роки тому
Поздравляю Шахтер с групповой стадией лиги чемпионов! Желаю им дальнейших успехов! Эмоции были не перевершены, верили до последней минуты финального свистка. Спасибо за видос.
@alexshvaika5717
@alexshvaika5717 2 роки тому
Коли залетів другий гол з асисту Мудрика мене почули не тільки сусіди, а й дружина, яка в душі була)
@user-xz6eo2rc6x 2 роки тому
КРАСОТА РЕБЯТА ,ПРОСТО ПРАЗДНИК ДЛЯ ДУШИ !
@user-vb4lu4js3f
@user-vb4lu4js3f 2 роки тому
Валідол просто )💪
@alekseev_587
@alekseev_587 2 роки тому
Нехай були помилки і тд. і тп.,але порадувало більше всього,що команда придала в екстратаймах і моментами грали наче жодної втоми і не було. А за те, що не опустили руки і змогли вийти далі,хоча й не без дійсно Божої допомоги!) Емоції були неймовірні і на радощах ще дуже довго не спалось)))
@voovk8453 2 роки тому
Я пережив неймовірних екстаз, кожен матч ШАХТИ надзвичайно цікавий, але цей матч подарував неймовірні емоції щастя і ейфорії 🥺😻
@user-do4pf2yn4x
@user-do4pf2yn4x 2 роки тому
С нашеми цыганями лучшее не связываться 1 удар в створ ворот 2 гола. Мозг покинул чат. Нереальный матч Мудрик красава всегда верил в этого парня
@user-ri8yz6do7t
@user-ri8yz6do7t 2 роки тому
Со сборной Францией тоже на выезде в створ 0 ударов но с Французами сыграли 1:1😂😂😂
@@user-ri8yz6do7t хахахаххаха
@user-dl6be7hz8r
@user-dl6be7hz8r 2 роки тому
Хороший репортаж, надо было ломиться в конце на поле)))) Шахтер красавцы!
@romagunnerterapia485
@romagunnerterapia485 2 роки тому
Подарував весь спектр емоцій ,від розчарування до гордості , ще й плюс гордість показав наш молодий юнак Міша , я думав вже не відчую таких ємоцій як на євро зі шведами ( нагадав сценарій матчу зі шведами ,програємо ,відігруємось ,та виводить вперед наш молодий козак Длвбик ) дуже дякую всім !!!🔥🔥🔥
@ChehAll
@ChehAll 2 роки тому
после 0-2 и до 1-2 у меня тупо руки тряслись... Я в перерыве даже пошел ледяной душ принимать. Как только забил Марлос я как слизняк из "охотников за приведениями" растекся по креслу и уже стало понятно - ДОЖМУТ! спасибо за эмоции, Шахтер и Харьков. пошел за валидолом
@user-du5le7ow3z
@user-du5le7ow3z 2 роки тому
Мудрик - воспитанник Харьковской школы. Марлос - игрок, которого пригласил в Украину Харьковский Металлист. + Харьковский стадион. Харьков рулит, а Металлист чемпион!
@vladimirbyelokopytov6268
@vladimirbyelokopytov6268 2 роки тому
Жду Металл в УПЛ, футбол станет интереснее
@YouBigBOSTube
@YouBigBOSTube 2 роки тому
@@vladimirbyelokopytov6268 Чекаю матчу Металіст - Металіст 1925 в УПЛ.
@maryna8885 2 роки тому
Спасибо!!! Видос супер!!!! Хоть вы нам показали,что делалось в самой чаше стадиона НСК Металлист
@Biene1104 2 роки тому
Я был на рыбалке но смотрел в машине и когда Шахтер прошел весь ставок слышал крики о победе что даже рыба 🐟🐟 выпрыгивал из воды спасибо Мегого за трансляции
@Myslyvyj31 2 роки тому
Лайк навіть не дивлячись!Просто топ контент,найкращі!
@LIFE-tm2hb 2 роки тому
Переживал так, что соседи стучали в двери!!!
@saddam80asdfq36 2 роки тому
После первого тайма сеньер DD провел очень хорошую беседу я доволен шахтера вперед
@donets_olexandr 2 роки тому
Не ожидал такой игры от двух команд 👍👍👍 очень интересная игра получилась. Всех поздравляю с ЛЧ
@MrSkof88
@MrSkof88 2 роки тому
оперативно) Бебех, ти взагалі спиш?) Дякую)
@user-xt4bb9oo3e 2 роки тому
Я так кричав після забитих голів, що походу трішки поломав психіку своєму бульдогу))))) Сьогодні на ранковій прогулянці він ще ходив в шоці і не виспаний))))
@user-fe7yo3hh3t
@user-fe7yo3hh3t 2 роки тому
А я нормально подивитися футбол не зміг! Навіть в інтернеті.
@Max_Otaman
@Max_Otaman 2 роки тому
Давно такого драйва не получал от трансляции матча! Не те эмоции что на стадионе, но этот матч подарил их на максимуме!
@olegsologub774 2 роки тому
Їздив на матч по виграному у вас квитку. Атмосфера на стадіоні просто - БОМБА! На жаль, пан Роберто Де Дзербі вирішив не читати моя установку на гру і зробив все по своєму. Гра без центра поля показала свій результат, і перший тайм тому підтвердження. Стадіон (а особливо ультрас) гнали команду вперед, але футболісти, ніби, просто віддали гру Монако. 1 тайм = розпач. Більше навіть нічого додати. Коли була перерва, то я вийшов зі стадіону на сходи і відчув просто гормональний збій свого організму. Мені не хотілося не говорити, не їсти, не пити, не сидіти на стадіоні, просто великий розпач за те, що я бачу. В той момент мені здалося, що я переймаюся так, як наче поставив на Шахтар своє життя. 2 тайм = те, що повинно було бути у 1 таймі. Ми почали досить не погано у порівнянні з 1 таймом. Гра все одно не йшла, так як треба. Гол Марлоса. Все. Трибуни кричать, пішли хвилі на стадіоні. Кричалки. Х*уйло, як був, так і залишився х*уйлом. Це просто круто. Сейф П'ятова. Ейфорія. Стадіон готовий стояти на ногах і гнати команду вперед. Атмосфера просто неймовірнійша. Овертайми. Під час першого овертайму стадіон просто затих. Була незрозумілість. Горло вже боліло, але тільки не в ті моменти, коли треба було кричати і гнати команду вперед. Другий овертайм. Автогол (гол Мудрика). Це просто...сили з'явились, нібито, не й не було того, що не спав вже майже добу, знову стадіон завівся. Неймовірно. Фінальний свисток. Все. Мурахи по тілу. Весь стадіон став, як одна людина, яка також билася на цьому полі. Не знаю, коли ще можна відчути такі ж емоції (пишу коментар і вдруге переживаю цей момент). Люди, які не знайомі між собою починають обніматися і брататися. Це не просто футбол, це те, що об'єднує країну. Не важливо звідки ти, ти перше за все патріот своєї країни і підтримуєш свою команду. Пишаєшся нею і живеш разом з нею. Дякую Романе Бебех за ці емоції. Якби не квитки, то дивився я б цей матч на дивані, але це небо і земля. Тільки після таких матчів ти розумієш слова Стівена Джерарда - «Когда я буду умирать, не везите меня в больницу. Везите на «Энфилд». Я там родился, я там и умру».
@xarkov_football6439
@xarkov_football6439 2 роки тому
Я был на матче это было нечьто эти эмоции и драйв не где токого не будет как на стадионе но главное я увидел красивый футбол и Пятов не подвёл
@spravzhnukrayinets
@spravzhnukrayinets 2 роки тому
На матчах металіста в першій лізі атмосфера краща цікаво чому?
@cartonpride7738
@cartonpride7738 2 роки тому
Но если говорить честно, именно смотреть футбол, тогда по телевизору смотрится он лучше
@mobmobkin8223
@mobmobkin8223 2 роки тому
Красивый футбол был только от Монако
@@spravzhnukrayinets бо це неправда.
@@PUARockstar чому не правда? Ти був на матчі минулого туру наприклад?