SportArena

SportArena

3 роки тому

❗️СЬОГОДНІ РОЗІГРАЄМО APPLE WATCH❗️
Сьогодні Динамо і Шахтар дізнаються своїх суперників у Лізі Європи. Уболівайте за українські команди
⌚️⌚️Вигравай Apple Watch 3 від Sportarena та Favbet⌚️⌚️
Ми продовжили конкурс! Результати оголосимо у наступному прямому ефірі на Sportarena

@SportarenaTV 3 роки тому
🔥 Відчуй себе героєм легендарної ГТА і вкради тачку в Favbet! ​bit.ly/3beNcAF​ Як вам суперники???
@emilgolubovskij2916 3 роки тому
Forza Roma from Belarus ❤️💛❤️💛🇧🇾🇧🇾 рома выиграет!
@romanmcgregor1163
@romanmcgregor1163 3 роки тому
Кто есть с фанатов Тоттэнхэма ?
@joesmith8600
@joesmith8600 3 роки тому
Що? Славія-Рейнджерс рівна пара?👍 Відписка
Рейнджерс самая титулованая команда Шотландии Думаю Рейнджерс сильнее это шанс в 1/4 им пройти
@andriysokolovskiy6413
@andriysokolovskiy6413 3 роки тому
@@romanmcgregor1163 до чого тут, що найтитулованіша?? Про Верчеллі теж був чемпіоном Італії. І Славія в 30-их була хороша. треба дивитися на теперішню гру команд
@@andriysokolovskiy6413 так але Славія не була в фіналі УЄФА 2008 як Рейнджерс і не вигравала кубок кубків як Рейнджерс Я сам фан Тоттенхема це я напоминаю вам ! Рейнджерс зараз краще він вже Чемпіон Шотландії ! Там Джеррард команда хорошу зробив вони за Динамо зараз краще на цей день ! Ту ж Бенфіку легко перемогли в группі ! Можливо вони легше Роми чи Вільяреала але краще Славії Мольде Загреба Янг Бойза Ось Вільяреал команда міцна але глянь його трофеї ? Команда навіть у своїй історії ніразу у фіналі кубка Іспанії не була
@@romanmcgregor1163 ​ @Roman Mcgregor Славія - основа збірної Чехословаччини на ЧС-34. І до чого тут трофеї...)...На початку 2000-их Депортіво не брав чемпіонство за чемпіонством, але виносив ще і не такі гранди. Вільяреал в 2004-07 був шикарним. Треба дивитися на теперішній стан речей!! У протистоянні Славія - Рейнджерс віддам перевагу скотам: 55 проти 45
@@andriysokolovskiy6413 хоча можливо все друже що Шотландія що Чехія це чемпіонати не топ ) вони за спиною у нас тимбаче шотландці можуть виграти дома 5 -0 а на виїзді програти 5-0 так само ) я пам'ятаю їх що Селтік що Рейнджерс вдома сильні а на виїзді як ФК Минай ось їхня вся вся і причина що вони до групи ЛЧ не можуть вийти раз 1 роки виходять туди Так що ти звичайно теж багато в чому прав ! Просто якось Рейнджери індивідуально краще просто наче б то славії ! Всім чудова зрозуміло Селтік Рейнджерс вдома і на виїзді вони виїздні ігри в Європі майже не виграють 2 ігри в сезоні максимум в основному вдома ) це так навіть в 2000 роках було ! Коли Селтік переміг Петржалку словацьку 4-0 а на виїзді програв 5-0)