Епохальна історія. Сто років боротьби за свободу на прикладі української сім’ї. «Сага». Всі серії

  Переглядів 738,456

Найкращі серіали українською

Найкращі серіали українською

2 місяці тому

КОМЕНТАРІ
@fitness1670
@fitness1670 7 днів тому
Це самий найкращий серіал. Дякую всім за його створення. Українці не забуваймо хто ми є і саме в єдності наша сила. Бережіть родинні зв'язки ❤
@vikaumarova2762
@vikaumarova2762 Місяць тому
Ніколи ще слова : Мамо, війна ", не вивертала так душу, як зараз😢 Моя багатостраждальна земля 😢 МОЯ УКРАЇНА 💛💙🙏
@tetyanaoriekhova4129
@tetyanaoriekhova4129 Місяць тому
Велика подяка творцям цього фільма! Мені 72 роки і багато чого довелось пережити другий раз з героями фільму.Сльози, жалість, злість, гордість , всі відчуття пережиті за ті роки піднялись в душі!Дякую! Дуже Дякую!!!!!
@user-kj8ig2kd4y
@user-kj8ig2kd4y Місяць тому
Значить не один я так думаю дякую за правдиву сагу українського народу.
@user-ze7cr6we8x
@user-ze7cr6we8x 2 місяці тому
Мега емоційний фільм. Так суперово передати історію нашого народу у розрізі однієї сім'ї - справді мистецтво. Дякую. Дуже пишаюся нашими акторами, сценариста и, режисером. Особливо зараз .
@UAseries
@UAseries Місяць тому
Щиро дякуємо🥰
@marynabyshovets1918
@marynabyshovets1918 2 місяці тому
Приємно бачити, що всі покоління демонструють любов, вірність роду, сім'ї, стоять один за одного. Брати-дідусі дивовижно щемливо грають! Любов в шлюбі, навіть дуже зрілому, показана так щиро. Українці все одно лишилися вірні родині, сімейним цінностям, вільному життю крізь десятиліття і зміну влади. Щиро дякую за роботу! Через призму великої війни, звичайно, інакше сприймається фільм.
@olesiaboiaryn4853
@olesiaboiaryn4853 2 місяці тому
Фй
@user-wi6ps4to5d
@user-wi6ps4to5d 2 місяці тому
У цьому фільмі вся наша біль і страждання нашого народу.
@UAseries
@UAseries Місяць тому
Дуже багато страждань, на жаль(
@user-fk7qd7vq4u
@user-fk7qd7vq4u Місяць тому
БИЛЬ не вона,а вин,мужской род.
@user-ur7lz7iw9x
@user-ur7lz7iw9x Місяць тому
@@user-fk7qd7vq4u вчи мову, недолуге.
@user-fk7qd7vq4u
@user-fk7qd7vq4u Місяць тому
@@user-ur7lz7iw9x Мадам, мова мне и на фиг не нужна. Да и тебе тоже,потому как в России великой жить будешь. А то,что ты неуч- сама учи правописание,пока еще мовой пользуешься. И знай,двоечница, что в мове БИЛЬ мужского рода,а ПУТЬ женского!!!!!
@user-os6ol6ce4b
@user-os6ol6ce4b Місяць тому
​@@user-fk7qd7vq4u Тоді вже і рід "не мужской, а чоловічий!!!
@user-np1ee5vw4e
@user-np1ee5vw4e 21 годину тому
Моя Україна- моя душа💙💛Дякую за чудовий фільм.
@user-yb4wj5jw4q
@user-yb4wj5jw4q Місяць тому
Щиро дякую творцям цього фільму! За чудово відтворену історію нашого народу. Талановиті акторі, костюми, режескра, а пвдбір і виконання пісень просто фантастичні! Весь фільм проплакала, згадала історію свого роду! ...Хочеться продовдення, адже життя продовжується і ми зараз творимо історію. Такі фільми дуже потрібні, особливо в цей складний час. Слава Україні!
@user-jc2mg6uk9x
@user-jc2mg6uk9x Місяць тому
За цей фільм плакала більше 12 разів....... Скільки всього наша ненька Україна пережила..... Скільки людей загинуло......
@lubazam1808
@lubazam1808 24 дні тому
Сильний фільм. Подяка акторам та режисеру 🙏🇺🇦
@madcheninmasken1258
@madcheninmasken1258 2 місяці тому
Дуже чудовий фільм ! Дивіться і знайте всю правду реальну , яка була ! Слава Україні 🇺🇦Героям Слава!
@UAseries
@UAseries Місяць тому
Раді, що вам сподобалась стрічка❤
@KaterynaKhismietova
@KaterynaKhismietova Місяць тому
Слава Героям!
@user-gy3jn9xl3d
@user-gy3jn9xl3d Місяць тому
Дякую! Нехай і далі відроджується наш кінематограф! Щедрик, Століття Якова і Сага - це кінострічки які потрапили до мене в саме серце та душу! Дякую ще раз творцям Саги, побільше таких кіноісторій через століття!…
@user-bg3ye9qb8i
@user-bg3ye9qb8i 25 днів тому
Бідові і бідні українці.....Сильні і горді люди.....За сім'ю, за родину, за свою землю треба ВБИВАТИ , а не плакати і журитись!!!!!
@user-ot2ru7nt1h
@user-ot2ru7nt1h Місяць тому
Неймовірно тяжкий фільм!Неможливо стримати сліз!Після перегляду,носиш це все в голові,яка тяжка доля у нашого народу!Бережи Боже Україну! Рекомендую до перегляду,100/100.
@user-kj8ig2kd4y
@user-kj8ig2kd4y Місяць тому
Фільм чудовий скільки історію вивчав такого не траплялося читати що таке було в нашій Україні дякую акторському колективу так чесно і сумлінно передати тогочасне життя,ось де корені сучасного українського суспільства, мені теж бабуся розповідала та щось не так пішло прийшла нова влада відібрала все нажите своїми руками більше як на п'ятдесят років,знову влада змінилася стали одні дуже багаті інші бідні,це що скільки можна історію війною творити, зупиніться життя один раз дається кожному, сонце зійде і зайде а як день проживем від нашого суспільства залежить.
@user-uw6iq5ph8m
@user-uw6iq5ph8m Місяць тому
Який міцний фільм. Це все наша історія. Історія кожної української родини. Вся біль нашого народу. Дякую за цю роботу. Було дуже цікаво дивитися, переживати з героями їх втрати і біль, радість і щастя. Так хочеться аби в нашій країні нарешті був мир.
@user-oj6gy1xf6e
@user-oj6gy1xf6e Місяць тому
Велике дякую за такий шедевр 😭❤️🇺🇦
@vikta5
@vikta5 8 днів тому
Це більше ніж шедевр ❤
@user-ie1xn1uv3g
@user-ie1xn1uv3g 2 місяці тому
Дякую за цей шедевр! На одному диханні! Блискуча гра акторів! Добре показана історія боротьби українського народу за свою свободу!
@UAseries
@UAseries Місяць тому
Дякуємо за відгук!❤
@majromanjuk3967
@majromanjuk3967 Місяць тому
Величезне спасибі творцям цього фільму. Його неодмінно мають побачити усі - від малого до старого.💔🙏
@nastyasweet4254
@nastyasweet4254 Місяць тому
Сильний фільм...передає біль поколінь... всі кати не вічні. Настане день і зупиниться війна. Дякую усім хто доклав сили до створення цього фільму.
@user-rh5bz4eg1q
@user-rh5bz4eg1q 2 місяці тому
Кожну серію плакала разом з персонажами! Неймовірний серіал! Мої захоплення!
@UAseries
@UAseries Місяць тому
Щиро дякуємо🥰
@marynabyshovets1918
@marynabyshovets1918 2 місяці тому
Неможливо відірватися від перегляду! Показово, що дія починається на Луганщині. Неймовірно, скільки горя може витримати серце матері заради дітей! Дуже потрібне таке кіно!!!
@YOURNAME-bm7bv
@YOURNAME-bm7bv Місяць тому
На Донеччині , село таке є.
@UAseries
@UAseries Місяць тому
Раді, що вам сподобалась стрічка💛💙
@TatiAna-vi7ye
@TatiAna-vi7ye 7 днів тому
​@@YOURNAME-bm7bvз Луганської області , з села, Христя пішла з дітьми до міста Луганська шоб не померти з голоду , її ще конвоїри на конях не пускали до міста.
@Oljana
@Oljana Місяць тому
Скільки минуло років і нічого не змінилося,завжди страждав і страждає народ😢😢😢,а влада жирує на крові і сльозах простого люду.
@user-mc7un7hb9n
@user-mc7un7hb9n Місяць тому
З вашего відгуку ні слова не викрислиш. Невже й зараз після такої війни нарід України не зможе жити в щасті, любові, достатку та мирі. Слава нашій ненькі Україні та її мужньому народу 💛💙🇺🇦❤
@KaterynaKhismietova
@KaterynaKhismietova Місяць тому
Дуже гарний серіал! Скількі наша Ненька пережила..сил нам всім все нещастя подолати і жити далі вільними !
@user-uq1hk9pp6o
@user-uq1hk9pp6o 28 днів тому
Подивилася фільм на одному диханні, сказати,що сподобався,нічого не сказати, я в захваті,вдячна ,як тим,хто створив цей шедевр, так і акторам,які грали на протязі всього фільму,який же український народ талановитий, дружній, і горьований, скільки на його долю припало горя,болю,дуже хочеться миру ,хочеться, щоб наш трудолюбивий народ жив в достатку ,в любові, в добрі
@user-wu4pd2ru8d
@user-wu4pd2ru8d Місяць тому
Дуже сподобався серіал, все як і в житті проблеми, радощі, кривда, зрада,любов)Родинні стосунки такі ж, як і в кожній українській сімʼї... Раджу до перегляду.Дивіться із задоволенням, підтримуйте українське!Дякуємо нашим ЗСУ ,що можемо дивитись спокійно💙💛
@user-mn1sw1cx2j
@user-mn1sw1cx2j Місяць тому
Щиро дякую! За нашу правдиву історію, нам в школі зовсім інше викладали
@user-th9pz3nf1p
@user-th9pz3nf1p 2 місяці тому
Обов'язково треба продовження цієї саги тут історія нашої країни впродовж життя українької родини...до 2013 року, а далі ще скільки подій відбувається. Будемо чекати ...дуже вразив фільм! Дякую 🤗🤗😊
@annaharshyna3192
@annaharshyna3192 Місяць тому
Надзвичайний серіал! Гра акторів, сюжет, зйомка, костюми, локації - вище всяких похвал! Декілька разів під час перегляду пробивало на сльози, а це багато про що говорить. Дякую за чудову історію
@VolodymyrZhytov
@VolodymyrZhytov 19 днів тому
Важко дивитися наскільки вражає історія нашої землі, як наші пращури жили і не давали їм жити, вічно хтось ліз до нас в хату господарювати. Але нас не зламали і ми сильні і волю любимо. Бо ми козацького роду!!!
@Sopinko_baby
@Sopinko_baby 25 днів тому
Фільм чудовий! Часто сльози лелись. Скільки наш народ страждав, виборював незалежність, а всюди лише гроші і кров рікою! І кожного разу люди борються за життя, а для влади те життя нічого не варте. Хочеться просто жити, радіти сонечку, народжувати, створювати родини! А коли ж уже ті олігархи нажеруться? Коли вже буде досита? Це безкінечно! Сто років минуло, а нічого не змінилось. Війна! Знову забирає життя, і так як і раніше те життя нічого не варте. Хочеться коичати на ввесь світ! Тільки ніхто не почує, ніхто не повірить. Всі будуть красти, і топтатись по головах простих людей! Бо для влади, народ то завод по заробітку грошей, то безкінечна гра і ні краплі жалю😢
@user-cx9dg9ye4b
@user-cx9dg9ye4b Місяць тому
Бомбезний фільм! Велике дякую всім хто причетний до його показу, особливо автору сценаристу.
@curvazla3979
@curvazla3979 27 днів тому
Дякую!❤ Деякі моменти нагадали історію моєї сім'ї... Дивилася і плакала. Важкий серіал, але гра акторів просто неймовірна! Щиро вдячна всьому колективу за працю, за отримані емоції! Сподіваюсь, матиму змогу побачити ще не одну вашу роботу. Зичу вам творчої наснаги та успіхів! Ще раз дякую!
@goodtastyfood
@goodtastyfood 2 місяці тому
Дякую за фільм дуже гарний. Треба продовження аж до наших днів , про теперішню війну про Героїзм наших людей що захищають країну і кладуть голови за нашу свободу , віру
@user-yo9bv9le6v
@user-yo9bv9le6v День тому
Дякую!!!🙏🇺🇦
@user-tv6vj2jp1i
@user-tv6vj2jp1i Місяць тому
Супер серіал, напрлакалась, за 2 дні подивилась повністю. Дуже цікава і повчальна історія нашої країни передана через сім'ю. Але не дуже сподобалось, що є і нашим і вашим (про майдани), хоча так в сім'ях і було - ділились навпіл, то зараз все доволі однозначно. Слава Україні!
@user-ie7ew5ur1p
@user-ie7ew5ur1p Місяць тому
побільше б таких українських серіалів, дякую всім причетним до цього серіалу
@krista9lav69
@krista9lav69 2 місяці тому
Увесь час наш народ знищують! І нажаль сьогодні нічого не змінилось. 😢
@UAseries
@UAseries Місяць тому
😢
@user-kj8ig2kd4y
@user-kj8ig2kd4y Місяць тому
Все так не буде свято і нашій Україні буде!
@mariiasaiuk1140
@mariiasaiuk1140 10 днів тому
Дуже-дуже чуттєва історія життя української родини💔 рекомендую❤
@UAseries
@UAseries 8 днів тому
Дякуємо за відгук!❤️
@lubazam
@lubazam 24 дні тому
Дякую ! Слава Украiнi
@senenko9496
@senenko9496 2 місяці тому
Дуже хороший фільм. Дивилася кілька днів, але через те, що фільм довгий, а хочеться бачити кожного актора, кожну сцену, а не просто слухати. Кожну сцену переживала з акторами. Гарна гра, режисура, актори! Дякую усім за прекрасну роботу. Подивилася і вкотре переконалася - українці найкращі, найсильніші, найсміливіші! Пишаюся нами! Бережи, Боже, наших захисників!
@user-jo1fg9ow2k
@user-jo1fg9ow2k 10 днів тому
Дякую за фільм.Серце рветься на шматки за нашу багато страждальну матінку Україну. Господи ,збережи Україну.
@UAseries
@UAseries 8 днів тому
Дякуємо за відгук!❤️
@Regina-hz6yn
@Regina-hz6yn Місяць тому
Дійсно дуууже швидко міняються актори, особливо під кінець фільму . Вже не знаєш хто такі ці люди ,кого вони грають. Це єдиний мінус фільму
@user-hq5ru8uk4p
@user-hq5ru8uk4p Місяць тому
Щиро дякую творцям цього серіалу.Моє серце ви зачепили.Дуже сильний фільм.
@user-im9kd8ks7k
@user-im9kd8ks7k Місяць тому
всім українцям треба дивитись цей фільм, щоб всі знали, скільки горя ми терпимо вже століттями від Зомбіімперії
@user-ws7wl6po5z
@user-ws7wl6po5z 9 годин тому
Дякую за цей фільм - шедевр! Дивилась три дні з великим задоволенням. Окрема подяка за українську мову!
@user-ft9iy4ir4r
@user-ft9iy4ir4r 22 дні тому
Давно потрібно було такі фільми знімати. Актори братів життєво зіграли, та й вхагалі , кожен прожив своїм героєм у данному фільмі.
@user-ed8jl5lr3o
@user-ed8jl5lr3o 2 місяці тому
Дуже дякую режисеру за чудовий фільм, за нашу історію. Дивились на одному подиху!!!
@andriydumanchuk973
@andriydumanchuk973 2 місяці тому
Українці міцна нація,витримаємо
@UAseries
@UAseries Місяць тому
Разом до Перемоги!💛💙
@jokertv2838
@jokertv2838 18 днів тому
Потужний фільм про долю українського народу ❤
@andriydumanchuk973
@andriydumanchuk973 2 місяці тому
Дуже важкий фільм.Є про що подумати.Наскільки події держави впливають на націю,а ще усякі події міняють думку людей.А вибір думки може бути вбивчою даже для своєї родини...Багато можна сказати,тобто політика впливає на думку людей.
@UAseries
@UAseries Місяць тому
Дякуємо за відгук!❤
@user-cc8th4rl5h
@user-cc8th4rl5h 17 годин тому
Фільм супер, подивилась на одному подихові! Проривіла весь час, як подумаєш скільки горя принесли оті горе сусіди, а якби жили люди добре без них. Адже українці - трудолюбиві і волелюбиві. Настільки могла бути інша наша історія.
@user-tg9xv6pi9p
@user-tg9xv6pi9p Місяць тому
Дуже гарний фільм. Плачу в кожній серії. Дякую авторам, режисерам та акторам.Чудава робота.
@user-tx9mm4jt4w
@user-tx9mm4jt4w 5 днів тому
Такі фільми як "І будуть люди", "Чорний ворон", " Чому я живий" показують історію багато страждального українського народу, який боровся за свою незалежність. Вільний народ, скільки страждань випало на їхню долю. І зараз так актуально дивитись ці фільми. Зараз також український народ виборює свободу і незалежність від орків.
@annakolpakova2195
@annakolpakova2195 Місяць тому
Біль, біль( Як же настраждалися українці😢
@user-gf5ep4px1y
@user-gf5ep4px1y Місяць тому
Чудова відеоробота❤ наплакалась над кожною серією😢
@user-gi8ox6kj5p
@user-gi8ox6kj5p 5 днів тому
Дякую за чудовий і змістовний фільм. Які ж страшні корені у зла...дай Боже нам усім сил і перемоги нашій багатостраждальній Україні. багатостраждальній
@user-kj8ig2kd4y
@user-kj8ig2kd4y 29 днів тому
Я тоже подкидыш ну и что не та мать которая родила а которая воспитала но она долго прожила бабушка воспитала я ей очень благодарен Царство небесное пусть земля ей пухом.
@CHEinJersey
@CHEinJersey Місяць тому
Чудовий фільм, гарні актори! 🫶🏼Дякую! 💙💛
@user-db3yn3od2z
@user-db3yn3od2z Місяць тому
Дуже емоційний фільм.подяка ❤всій знімальній групі
@user-oo4kx8un7z
@user-oo4kx8un7z Місяць тому
Початок серіалу розбив серце😢але далі вже було не дуже цікаво коли актори мінялися😢😮
@user-kj8ig2kd4y
@user-kj8ig2kd4y Місяць тому
Це час міняється і актори не можуть бути весь час молодими не можете дивитися кіно читайте книги.
@user-ku7bt9xi3e
@user-ku7bt9xi3e Місяць тому
Супер серіал, у саме серце
@user-ym8oz5el1q
@user-ym8oz5el1q Місяць тому
Дуже цікавий фільм продивилась за один день. Такий час важкий люди пережили а зараз також. За фільм подяка, дуже тяжко дивитися але треба щоб бачили,нажаль ще багато чого сховано. Але у Господа все пишеться.
@irynak6922
@irynak6922 2 місяці тому
Фільм дуже емоційний, сльози котились майже кожну серію 😢Дякую за нашу історію!
@user-nd1yz9uw3q
@user-nd1yz9uw3q Місяць тому
Моїх прапрабабу та прпрадіда розкуркулили і відправили в Сибір. Баба померла не доїхавши. А про діда так нічого не відомо. Дякую за фільм. Це ілюстрація нашої історії
@user-wt9he1np9o
@user-wt9he1np9o Місяць тому
Україна переможе
@user-kj8ig2kd4y
@user-kj8ig2kd4y Місяць тому
У мене теж прадід був багатий сто десятин землі магазин вітряк батраків не тримав та все одно хотіли відправити на Сибір він добровільно все передав в колгосп а сам пішов працювати конюхом так і вижила родина в тому числі і я.
@user-su3sx4tj8l
@user-su3sx4tj8l 2 місяці тому
Обожнюю такі фільми. Миру, здоров'я, злагоди Усiм і кожному
@user-kj8ig2kd4y
@user-kj8ig2kd4y Місяць тому
Я пішов до знайомої і вона пригостила рисовою кашею їм а це що таке питаю а вона каже купила бичачий хвіст і приготовила я гриз гриз подякував кажу візьму своєму другові Жуку це собака що живе на масиві він теж гриз та теж не подолав а я йому вибач пошукаю щось в мусорних баках а там і котиків треба чимось покормити добрі люди щось і їстівне приносять, сестра звонить ти що голодний авжеж не дуже ситний не пропадать же добру,правда хліб цвілий їсти не хочеться.
@marynabyshovets1918
@marynabyshovets1918 2 місяці тому
Прекрасний фільм! Дійсно, епохальний. Пишімо коментарі, ділімося враженнями!
@user-wi6ps4to5d
@user-wi6ps4to5d 2 місяці тому
Фільм чудовий, але так швидко змінюються актори, що не встигаєш зрозуміти хто є хто 😂
@katerina19792
@katerina19792 2 місяці тому
Згодна,постійна зміні акторів,кожну серію намагаешься зрозуміти хто є хто
@user-ut4bf5vo5y
@user-ut4bf5vo5y Місяць тому
Це точно
@user-pp7vy2xi1v
@user-pp7vy2xi1v 26 днів тому
На 8-ій серії взагалі загубила хто є хто і сюжетна лінія втратилася(((
@lubazam1808
@lubazam1808 24 дні тому
Я думала що то в мене проблема з памʼяттю чи концентрацією, дякую 🙏
@Guitarist_life
@Guitarist_life 16 днів тому
Таккк особливо після того як Сергій і Сашко посварились, далі майже було не зрозуміло хто є хто і чому так вчиняє..
@tatianaperevyasko428
@tatianaperevyasko428 Місяць тому
Прекрасний фільм, дивлюсь не вперше, але вперше під час війни і набагато тяжче дивитися ніж раніше, по іншому сприймається все що в фільмі описується. У всі часи українці були сильними та незламними, нас завжди хотіли зламати, скільки горя та біди зазнали наші предки, та й зараз ми це все відчуваємо, голод, холод, війна. Боже вбережи наших дітей щоб вони не відчули цього на собі, а тільки читали в книгах про подвиги наших предків та пишались ними. Дуже вдячна за такий фільм
@user-mk1tk1rr3i
@user-mk1tk1rr3i 2 місяці тому
Скільки дивилась, стільки ревіла. Фільм чудовий
@user-gs9ly6cg1j
@user-gs9ly6cg1j 18 днів тому
Дякую за чудовий фільм,проживала разом кожну хвилину😢
@user-sr4he9li4b
@user-sr4he9li4b Місяць тому
Це дуже чудовий фільм актори які зіграли ці всі ролі мають отримати великий Оскар браво слава Україні
@user-cb9lv9wn5m
@user-cb9lv9wn5m Місяць тому
Дякую за фільм, дуже гарний, в ньому розкрита вся трагедія нашого народу.
@volynianka_01
@volynianka_01 10 днів тому
Сильний фільм👍варто всім подивитися як нас любить братський народ посусідству.
@UAseries
@UAseries 8 днів тому
Раді, що вам сподобалась стрічка💛💙
@ElenaEllen-rn8ku
@ElenaEllen-rn8ku Місяць тому
Боже, це ж у долі кожної української родині.
@user-jb5sm3jl3t
@user-jb5sm3jl3t 2 місяці тому
Дякую за фільм дуже гарний але треба продовження аж до наших днів і розказать про теперішню війну про героїзм наших людей що захищають і кладуть голови за нашу свободу я віру що після війни продовження буде
@user-dp6pj3ch7w
@user-dp6pj3ch7w 2 місяці тому
Дякую за справжній українське кіно, за історію нашу. Хороший фильм
@user-uh7zb4re5v
@user-uh7zb4re5v Місяць тому
Сууууупер,дивилась з величезним задоволенням❤❤❤,чим більше таких фільмів,щоб було на екранах УКРАЇНИ❤❤❤🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍
@user-wi2is7yk8t
@user-wi2is7yk8t Місяць тому
Фильм нужно всем смотреть особенно молодежи. Ещё советую смотреть сериал И будуть люды.
@katyatarasko3171
@katyatarasko3171 Місяць тому
Дуже тяжко дивитися ,,сльози річкою течуть ,,,але дякую Богу ми живі
@user-wp1xo2ur4c
@user-wp1xo2ur4c 2 місяці тому
Прекрасний фільм поєднання історії народу й історії родини з її позитивами і не... Фільм змістовний. Дякую
@Regina-hz6yn
@Regina-hz6yn Місяць тому
Дуже хороше, чуттєве кіно! Але єдине що актори молоді і старші зовсім не схожі олин на одного. Краще б зробили грим спеціальний, типу старіння. А так все добре в цьому фільмі, на жаль дуже трагічне ,але життєве.
@user-zd3sk4yr1w
@user-zd3sk4yr1w Місяць тому
Дуже сподобався фільм! Чутливо, емоційно, душевно!!!
@user-it9xx6fr4m
@user-it9xx6fr4m 23 години тому
Фільм дуже цікавий!Супер!Більше нашого кіно❤
@rykk212
@rykk212 5 днів тому
чудова стрічка!
@yanabat8523
@yanabat8523 14 днів тому
Дуже глибокий фільм. Меня дуже сподобався ❤
@angel-...9020.
@angel-...9020. Місяць тому
Фільм просто чудовий. Так, за акторами тільки і слідкувати щоб не втратити ниточку хто хто. І душу прямо вийняв цей фільм.
@ytmery410
@ytmery410 Місяць тому
Рекомендую! 100%💞 Спасибо за такой классный фильм
@dIamond-hr9gt
@dIamond-hr9gt 18 днів тому
Дуже дуже надзвичайно класний,епохальний серіал
@user-nv8qh7rd4i
@user-nv8qh7rd4i 2 місяці тому
Проривіла весь фільм,надчутливий і можна сказати геніальний сюжет!Вражена
@maryanabranets7646
@maryanabranets7646 2 місяці тому
Неймовірний і дуже суттєвий серіал!!! Дуже рекомендую для перегляду усім!
@UAseries
@UAseries Місяць тому
Щиро дякуємо🥰
@user-tg4vc9jk6j
@user-tg4vc9jk6j 19 днів тому
Продивилася на одному диханні, скільки ми ще не знаємо,що в мене мої прадіди,рідня померла від голодомору взнала тільки при нашій незалежності,до цього ніхто не розповідав,тому що це було табу, хотілось попитати батьків,але на жаль вони рано покинули цей світ,батько багато розповідав за Німеччину,мама також розповідала за свої юнацьки роки,за війну,в них було дуже велике хозяйство,але й працювали вони тяжко,найманий був тільки один чоловік,все робили своїми руками,як в війну ховались бабуся,моєї мами мама і п'ятеро діток в копанці Голосіївському лісу разом з коровою,мама казала якби не корова тяжко було,в кінці війни дід попав в полон до німців,наші звільнили і відправили до концлагерю,тому що в полон здаватись не можна,слава богу після смерті Сталіна його відпустили, ой багато є що написати,знаю одне,батько ненавидів КПРР і більшовиків,тяжке життя пройшли мої рідні,рано, дуже рано відійшли так і не побачивши радість,тяжка праця,праця і праця...
@paniIrena_
@paniIrena_ 13 днів тому
❤❤❤
@user-hv2fk3fj1x
@user-hv2fk3fj1x 15 днів тому
Дякую за такий чудовий фільм! І плакала і раділа і на роздуми спонукає!!! Робіть якнайбільше таких фільмів!!!!
@user-su1eb2or9z
@user-su1eb2or9z 23 дні тому
Дуже гарний фільм,розриває душу.
@user-ye1zs9uf6y
@user-ye1zs9uf6y 2 місяці тому
Момент де Мар'яна помирала,як шкода її чоловіка,він так сильно її кохає 😢😢😢
@UAseries
@UAseries Місяць тому
Дуже зворушлива сцена(
@user-eo9lu3kk4m
@user-eo9lu3kk4m 22 дні тому
Фільм просто супер, але душе тяжкий і дивитись тяжко - за душу бере.
@user-zu6vq3ck7w
@user-zu6vq3ck7w 2 місяці тому
Слава богу діждалися гарних фільмів, я в захваті від фільмах.Дякуємо.
@user-hh9dn8fv9q
@user-hh9dn8fv9q Місяць тому
.ось так і наше життя минає в радощах,втратами,болем,щастям,спасибі за фільм,здоров,я всім
@user-jt7jn6lo7f
@user-jt7jn6lo7f 2 місяці тому
Не все люди плохие...
@user-dt7be9bn3v
@user-dt7be9bn3v Місяць тому
Прекрасний серіал,подивилася на одному диханні
Чорний ворон
1:50:16
Телеканал 1+1
Переглядів 9 млн
Оживляем Мерс за копейки! Сваркой и болгаркой :)
1:28:39
ИЛЬДАР АВТО-ПОДБОР
Переглядів 2,2 млн
ПРЕМ'ЄРА! Закохай мене, якщо зможеш 1 серія
50:28
Телеканал 1+1
Переглядів 537 тис.
DIGITAL CIRCUS Slickback  MEME 2 | DIMENSION DIRECTOR ANIMATION
0:11
Dimension Director
Переглядів 4,8 млн