Як IQOS, Планета Кіно та DTF привезли у Львів Париж початку минулого століття

  Переглядів 77,736

ZAXID.NET

ZAXID.NET

3 роки тому

У передостанні вихідні жовтня у Львові відбувалося щось надзвичайне. Подія «Можна ніч у Парижі» зібрала романтиків та мрійників з усього міста. Дехто навіть приїхав з Києва. Усі, хто скучив за подорожами, хто втомився від негараздів 2020-го, хто завжди вважав, що живе не у своєму часі, - усі вони нарешті опинилися там, куди завжди прагнули думками.
На дві ночі Львівський Будинок вчених перетворився на портал, що переміщував гостей не лише у просторі, а й у часі. Зараз ти стоїш на вулиці Листопадового чину, та, щойно робиш крок за ворота Будинку вчених, опиняєшся в іншому світі - у Парижі 1920-их.
Редакція ZAXID.NET особисто завітала до львівського Парижу, щоб дізнатися, що за чаклунство тут відбувалося, хто це все вигадав та як усе пройшло.
Офіційна назва заходу - «Можна ніч у Парижі», у програмі перегляд знаменитої стрічки Вуді Аллена - «Опівночі у Парижі». Ідея кіновечірки та порталу у Францію 1920-их належить трьом брендам: IQOS, Планета Кіно та Don’t Take Fake.
Організатори:
IQOS - www.iqos.com.ua/uk
Планета кіно - planetakino.ua/
Don’t Take Fake - donttakefake.com/
Кожен з них відомий як свого роду ідол у своїй галузі. А втрьох разом вони відомі як організатори найкрасивіших та найдивовижніших івентів в Україні. Коли здається, що все цікаве вже хтось вигадав до нас, і нічного цікавого придумати вже не можна, вони щоразу кажуть «Можна» та роблять те, про що усі говорять ще кілька місяців - до наступного заходу.
Про що була вечірка? Усе, що відбувалося у ці два вечори у Будинку Вчених було стилізовано під епоху 1920-их років. Ні, не під набридлі корпоративні вечірки у дусі Великого Гетсбі. Навпаки, під витончену, інтелектуальну, творчу та трохи богемну атмосферу 20-их років, таку, як її зобразив Вуді Аллен у «Опівночі в Парижі». Замість скоробагатьків та показного шику на нас чекали Хемінгуей, Гертруда Стайн, Пікассо та Сальвадор Далі. Можна було замовити коктейль у їхньому улюбленому барі, посидіти в бібліотеці, в якій, до речі, є книжки сторічної давності. Можна було запросити даму потанцювати, прогулятися вінтажною барахолкою та обрати старовинні дрібнички на пам’ять.

КОМЕНТАРІ
РАДУЖНАЯ ГОРКА 🌈😱
00:30
ВИОЛА 🐰
Переглядів 3,5 млн
Анна Трінчер - Бар за баром (Official Music Video)
02:38
Анна Трінчер
Переглядів 1,4 млн
Сніданок з 1+1 Онлайн! за 26 квітня
Сніданок з 1+1
Переглядів 6 тис.