Минай - Полісся. Українська Прем'єр-ліга, 23-й тур / Огляд матчу

Переглядів 8,180

ФК Полісся Житомир

28 днів тому

«Полісся» перемогло «Минай» у матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги. Гра завершилась з рахунком 3:2 на користь підопічних Сергія Шищенка.
#ФКПолісся #МинайПолісся #ЧемпіонатУкраїни #МинайПоліссяОглядМатчу #ПоліссяЖитомир #ФКМинай #Шищенко #Буткевич #Житомир #Полісся #Футбол #Минай #УПЛ
Обов'язково підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб бути в курсі про всі новини клубу:

@fcpolissya 26 днів тому
Хочеш знати більше про останні новини ФК «Полісся»? Підписуйся на нас в телеграмі! Ось посилання: t.me/+Z6PtDmnPRBcxZTcy
@Lowetiger
@Lowetiger 25 днів тому
Дякую. Але я там вже є
@Yurii_Kolodii
@Yurii_Kolodii 26 днів тому
Не грав Бені Макуана, а це я - ЕКСПЕРТ з ДИВАНА: Кудрик - стрьомно, Тейлор - круто, Вася кравець щось забуте Смоляков і Чоботенко добре зіграні у стінку Таллес, Боря, Мустафаєв - наче магія, літають Козак грає як козак, а Назаренко - як так Тремтіть всі це Люцифер, ні то вінгер Луіфер Все, що після - справжній жах Шищенко - це просто ах Грає зграя, забиває а наш тренер всіх міняє Слава Богу плине час і свисток арбітра спас!
@user-mc3wg9nl9t
@user-mc3wg9nl9t 26 днів тому
Полісся грало дуже добре, до того моменту, коли Шищенко вирішив зламати гру команди. Не можу згадати, коли тренер на 65 хвилині робить всі 5 замін, внаслідок чого залишає команду в меншості майже на пів-години. Навіть тренери ДЮСШа не допускають таких ляпів! Вважаю, що Шищенко повинний вибачитись перед командою та вболівальниками за свою некомпетентність, а то тільки і чути від нього ,,треба рухатись вперед".......Це говорить про невміння визнавати свої дитячі помилки!
@you_tune
@you_tune 26 днів тому
Вітаємо з перемогою! 💛
@Lowetiger
@Lowetiger 26 днів тому
Шановні, як дізнатися коли саме був перший кутовий. Дуже треба. Дякую. Може є запис матчу?
@khepifan
@khepifan 26 днів тому
на тонкому, та всеж перемога за нами, Полісся вперед, малими кроками , до великих пригод)
@shapiro643
@shapiro643 26 днів тому
ВПолисси гарный набир гравцив. Хорошый склад. Алэ повынэн буты иншый трэнэр.😊
@user-by4hn5vd6j
@user-by4hn5vd6j 26 днів тому
Це те Полісся , до якого ми звикли в першому колі Агресія, бажання, пресинг, гарні атаки Перший тайм взагалі шикарно провели, могли б забивати і більше і закривати гру, але блін могли б і втратити в кінці перемогу
@user-zz9bs4lf2f 25 днів тому
Та не було там пенальтi. Якщо це пенальтi, то тодi i гри не буде. Сам тренер Минаю сказав, що Пoлiccя заслужено перемогли. Бутькiвський одержав травму ( важка травма) i що? Боротьба? Подивитися треба ще, що там було?
@user-mc8yh5un9p
@user-mc8yh5un9p 25 днів тому
Зіграли добре до пори до часу,але потім все пішло шкереберть,Щищенко зробив заміну на 60 хвилині використав відразу 5 замін,на що це потім відобразилось,Коли Будківський травмувався нікому було його замінити,і команда грала в меншості,ось і питання виявляється що проблема більш все таки в тренері ніж в команді,Якщо його негайно не звільнити то в інших матчах команда буде тупо програвати,тобто нічого ждати з моря погоди і негайно запрошувати нормального тренера з досвідом.
@olegkarkusha8713
@olegkarkusha8713 25 днів тому
Шишченко красунчик ! Привіт презеденту Полісся .
@Rashad.Mehdiyev
@Rashad.Mehdiyev 22 дні тому
Эмиль Мустафаев
@hugoparatugo1966
@hugoparatugo1966 26 днів тому
Молодці, вовки. Перший тайм и початок другого безперечна перевага і рахунок 0:3. Далі трохи збавили оберти і травма Пилипа. Дуже нервова кінцівка. Але вистояли. Пенальті не було, малював нападник і рефері чітко розібрався. Кобін після матчу ледь мікрофон не проковтнув, коли намагався довести що був контакт а це пенальті. Експерт хрінов. Пилипу скорішого одужання і повернення на поле. Команді працювати і перемагати. Все буде Полісся. Молодці.
@user-rz3ft2cc6i
@user-rz3ft2cc6i 26 днів тому
я теж в шоці,від того що вони мелять.Кравець встигнув прибрати ногу,там був мінімальний дотик до ладошки гравця Миная,який одразу схопився за обличчя і почав крутитися від "болю" на газоні.Чесно,взагалі не розумію куди вони дивляться,але те,що наш клуб хейтять абсолютно всі оці "експерти" і "журналісти" це факт
@@user-rz3ft2cc6i 100%
@bogdankushnirik1009
@bogdankushnirik1009 26 днів тому
Пенальті тому, що небезпечна гра ногою, на рівні голови, а удар був по руці.
@user-ue8yd2pf7g
@user-ue8yd2pf7g 26 днів тому
Здоров'я Філіпу Будківському!Шищенко поквапився с замінами,міг не перемогти.
@keenvision3056
@keenvision3056 26 днів тому
Як можна було після перегляду ВАРу не побачити пенальті у ворота Полісся на 96-й хвилині? Ну хіба що спеціально.
@you_tune
@you_tune 25 днів тому
хіба в цьому огляді не видно що все таки Кравець прибирав нога, а гревець Миная "малював" пенальті?