Найкращий ТАЙМ Динамо? / ДИНАМО 1:2 БАВАРІЯ. 5 тур Ліги Чемпіонів / Аналіз та коментарі/ ПРЯМИЙ ЕФІР

Переглядів 36,770

ПРОФУТБОЛ Digital

2 роки тому

Ліга чемпіонів, 5-й тур. Динамо - Баварія. Чи зможуть кияни взяти реванш? Дивимося матч у Києві і сподіваємося на позитивний для нас результат у матчі Барселона - Бенфіка. Аналіз та коментарі. Обговорюємо матчі групового етапу.
🔴 Ексклюзивні інтерв'ю - • Інтерв'ю
🎤 Коментарі та прес-конференції - • Коментарі та прес-конф...
⚽ Голи та емоції - • Голи та емоції
✅ Сюжети - • Сюжети
👨‍💻 Циганик Live - • ЦИГАНИК ЛАЙВ
🔥 СУРКІС про ЛУЧЕСКУ і ЛОБАНОВСЬКОГО - • СУРКІС про ЛУЧЕСКУ і Л...
🚀 КВАРЦЯНИЙ про повернення - • КВАРЦЯНИЙ про повернен...
💥 Велике інтерв’ю із Маркевичем - • МАРКЕВИЧ / «АБО Я, АБО...
💣 МИХАЛИК про війну на Сході - • МИХАЛИК про війну на С...
🚨 Інтерв'ю ЛУЧЕСКУ - • ІНТЕРВ'Ю ЛУЧЕСКУ / пер...

@Serg.Petrenko 2 роки тому
Мене давно дивувало, чому Гармаша ставили в опорником. Оборонна ланка - це не його стихія. От зараз йому нарешті дали можливість розкритися.
@user-re1ss4yz7r
@user-re1ss4yz7r 2 роки тому
мне эта игра напомнила 1999 год когда ДИНАМО имела баварию. Если и дальше будут так играть.то будет все хорошо. Только Динамо.только Победа!!!
@nazarkalmuchin6963
@nazarkalmuchin6963 2 роки тому
Справді якісна гра у другому таймі , тотальне не везіння , суддівська сліпота , але це все не буде мати значення бо завтра всі ми забудемо про цей тайм і майже 10 гольових моментів , бо результат невдача , прощай євровесна для , 15 чемпіонату європи
Моменти покажете
Ну хз. Якщо найкращий тайм проходить із ПРИЙНЯТНИМ ДЛЯ СУПЕРНИКА РЕЗУЛЬТАТОМ, то домашнє 1:2 з Ворсклою теж сприймайте як норму.
@richarddaniel7088
@richarddaniel7088 2 роки тому
Согласен. Этот комплекс неполноценности уже достал!
@valeriikrykun2074
@valeriikrykun2074 2 роки тому
Як можна сподіватись,що ніяка Барселона обіграє Бенфіку?Кращий матч року?Проти немотивованої Баварії,команди з середини тірнірної таблиці ла ліги
@user-kw1go9my3f
@user-kw1go9my3f 2 роки тому
Для чого Динамо лізе в лігу чемпіонів, якщо аж в 5 турі спромоглося забити єдиний гол? Рівень Динамо відносно клубів Європи низький.Та добре що хоч перемагають Чорноморець, Маріуполь,Львів т.д.
@user-lq9ot4tx3p
@user-lq9ot4tx3p 2 роки тому
Ну ви експерти ще ті, яким чином Буяльский провокував???Він вбіг у штрафну з м'ячем, його вдарили ззаду, ЗЗАДУ......по нозі.Про що ви???
@user-bq9ry8nj4m
@user-bq9ry8nj4m 2 роки тому
НАДО БЫЛО В 1 ТАЙМЕ ЛУЧЕСКУ СТАВИТЬ ЛУЧШИХ ИГРОКОВ ДУМАЮ ДИНАМО ТОЧНО ПОБЕДИЛИ ЖАЛЬ
@alexorlov7602 2 роки тому
хлопци, во-первых надо было начать с того, что бавария была не мотивирована играть в полную силу, что в первую очередь повлияло на ход матча и на заявку) во-вторых, очень сильно повлияли на ход поединка два быстрых гола после которых бавария ваще перестала напрягаться) по голам: оба гола - грубейшие ошибки вратаря, при чем они больше из области психологии) первый гол - бушан мог спокойно его забрать сделав шаг в сторону, но он почему-то "пошел" на прыжок с места, при чем под мяч, а это две грубейшие ошибки даже для начинающего вратаря) второй гол - вместо того, чтобы двигаться на встречу игроку, наносящему удар, бущан подсел и отвел руки, грубейшая ошибка с позиции вратарской техники и тактики) по пенальти - обычная симуляция в исполнении динамовцев - они падают при первом же прикосновении к ним защитника) в чукре это срабатывает, ставят пенальти при каждом падении гармаша/буяльского в меддународных турнирах - это гол в наши ворота, например, падение мыколы, или судьи просто не обращают внимание на такие падения) но этот матч можно было спокойно выигрывать, сами виноваты шо такие перепуганные, мля) имхо
@shtirlicc7404 2 роки тому
Вы задолбали с рекламой букмекеров в край!
@user-ou9lz9ff3n
@user-ou9lz9ff3n 2 роки тому
Все, Динамо без еврокубков((
@alexefremov4158
@alexefremov4158 2 роки тому
тупой турецкий судья - второй тайм можно было играть белым мячом)
@VadosSkripa07
@VadosSkripa07 2 роки тому
Чому ви радієте..забитому першому голу.🤣🤣🤣.тому що Баварія грала на похуях? Реалізації у динамо немає ,бігають щось вигадують але рахунок на протоколі . Жодного залікового очка не набрали в рейтинг.Чому радіти...чому .Динамо провалило цю лч як і всі що були до цього лч.Дигамо це дно - дно це динамо.