НЕВЖЕ ЦЕ ПРАВДА? УКРАЇНУ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ЯК ПОЛЕ БОЮ! - ЕКСТРАСЕНС МАРІЯ ТИХА

  Переглядів 356,911

TOP

TOP

2 місяці тому

КОМЕНТАРІ: 1 198
TOP
TOP
Дякуємо за коментарі та лайки! Підписуйтеся на канал, щоб не пропустити відео та отримувати сповіщення про нові інтерв'ю!
Игорь
Игорь
До Франції і Германії також додавайте сміливо Австрію. Поляки дійсно допомагають. Побувавши в багатьох євро-країнах, для життя найкраще підходить саме Польща за менталітетом її населення. Дякую кожному поляку, який допоміг українцям. Дай Бог, вибудуємо тісні дружні та взаємовигідні відносини.
Оксана Ковальчук
Оксана Ковальчук
Дякую кожному поляку та британцю, які допомагають та підтримують українців
Катерина
Катерина
Так, англійці допомагають як можуть.Всі люди дуже ввічливі,терплячі,добрі. Стільки уваги з їхнього боку. вивчають українську мову з нами.Знають все,що робиться в Україні,щиро підтримують всіх українців.
Ірина Свято
Ірина Свято
Історична картина (близько тисячі років), увіковічнена в Софії Київській, зображає чотири славетних королеви: Франції - Анна, Угорщини - Анастасія, Норвегії, а потім Данії -Єлизавета, Англії - Агата. Всі вони доньки Ярослава Мудрого, великого князя Київської Русі. В цей час чоловіком Польської принцеси був їхній брат Ізяслав, королевою сестра батька. Інший Володимир був чоловіком принцеси Німеччини. Мама їхня була принцесою Швеції Інгігердою, брати якої були королями Швеціі і Даніі.
Mascha Rykhlo
Mascha Rykhlo
Живу у Франції, люди коли чують,що ми з України приносять співчуття і питаються чим можна допомогти і допомагають, коли ми даємо допомогу на Україну,французи також приносять продукти харчування,одежу і засоби гігієни....
Nataliia Kravchenko
Nataliia Kravchenko
Марія за французів Ви сказали на 💯% правду!!! Українки у Франції наплакалися від ігнорування і їх черствості. Волонтерам зібрати допомогу для України крайнє складно! Жадні до жаху! Звинувачують українців, що через них інфляція у Франції. І зараз вони приймають великий потік росіян начебто політичних біженців,на справді росіяни бізнес перевозять у Францію в валюті юані. Ця мирова брехня та ліцемірство вже достало!!!!
Мария Красуцька
Мария Красуцька
А Литва чому про Литву ничего не говорите вона така маленька и сколько помощи от всего сердца
Диана Логунова
Диана Логунова
Дорогая Мария,согласна с Вами на все 100,мы действительно полигон,к сожалению ! Очень больно,за наш народ,за наших детей, которые отдают свои жизни,на поле битвы!Эту войну могли бы закончить ещё в начале.Но,увы!!Кому то очень, выгодно! Слава нашему ЗСу,Слава нашему Народу!
Сапсан
Сапсан
Зараз у Польщі , вони дійсно за нас дуже хвилюються і допомогають чим можуть.
Тетяна Бондар
Тетяна Бондар
Я з двома дітьми в Польщі і люди дійсно помагають українцям, особливо як приїжаєш спочатку . Все несуть, навіть того було забагато. Ми вже стали друзями з польськими сім'ями, ходимо в гості один до одного. Я зараз працюю м/с, маю право заводу, проходжу польські курси м/с паліативна допомога. Дякую всім полякам, вони допомагають нам чим можуть, добре усвідомлюють, що наші хлопці виборюють і для них свободу.
Marina Litsenko
Marina Litsenko
Про ведьм в конце видео повеселило.Украинским ведьмам никто в подметки не годится.Простите,что на русском.С любовью из Израиля.Молимся за родную Украину.
Lubov Shkurenko
Lubov Shkurenko
Це правда , що вона говорить , надіятись більше тільки на своїх людей , для інших країн це ігра , і тільки щоб їх не чіпали а то що в нас скільки людей гинуть і гинутиме ще , їх не сильно тривожить , СЛАВА УКРАЇНІ СЛАВА НАШИМ ВОЇНАМ ЗАХИСНИКАМ -- вони наші захисники , наша надія на майбутнє , вони нас не предадуть ,
Olga Weber
Olga Weber
здоровья, сил и терпения всем украинцам, Украина должна победить, небо за вас
Любовь Аннушка
Любовь Аннушка
Я вважаю, що не слід ображатись на французів, адже в них немає війни.Коли була війна на Балканах або в Сирії,ми теж не дуже переймались,бо то було далеко.А Поляки дійсно підтримують.З самого початку війни в Польщі на всіх майже установах поряд с Польськими висять прапори України.
Olga Kozlova
Olga Kozlova
Я смотрю все выпуски, особенно люблю и уважаю Марию. В данный момент нахожусь в Чехии, и очень много местных жителей сочувствуют, донатят на ВСУ и желают скорой победы. Так что привет и большое спасибо Мариечке. Смотрю все выпуски с ней.
Віктор Сініцин
Віктор Сініцин
ДЯКУВАТИ ВСІМ ДРУЖНІМ КРАЇНАМ ЯКІ НАМ ДУЖЕ ДОПОМОГАЮТЬ .
Рита Лит.
Рита Лит.
Ви такi класнi ! В мене вiд вших слiв--надii', аж сльози радiстi ,що ПАРЕМОГА з нами!
Лариса Трофімчук
Лариса Трофімчук
Завжди приємно бачити та чути Марію Тиху 🙏♥️
Kate1 Kozhukharenko1
Kate1 Kozhukharenko1
Який позитивний ефір!
DIY A Handy Metal Brush
0:39
Crafty Panda
Переглядів 22 млн
Dr Gabor Maté | The Power Of Saying NO (Part 4)
16:02
How To Academy Mindset
Переглядів 112 тис.