Інвестиційний портфель. Класи активів. Як почати інвестувати? Ігор Полич та Назарій Рибінський.

  Переглядів 5,944

iSIGHT

iSIGHT

День тому

"Капітал створюється системно, поступово та довгостроково”, - стверджує керівник та засновник компанії Brave Capital, незалежний фінансовий радник IFA, Назарій Рибінський. У цьому випуску Назарій та Ігор Полич, співзасновник компанії Devlight, що спеціалізується на створенні та розвитку цифрових продуктів, спілкуються про фінансову свободу, фондовий ринок, куди інвестувати, як поводять себе інвестори, які класи активів є найбільш дохідними та обговорюють досвід в темі перших інвестицій.
Дивіться це відео, щоб дізнатись більше про те, куди рухається ринок, як керувати ризиками при інвестуванні та обрати для себе підходящі інвестиційні інструменти.
Це відео створене завдяки підтримці компанії Devlight (devlight.io/), що спеціалізується на створенні та розвитку цифрових продуктів світового рівня, та понад 8 років працює з бізнесами зі списку “Топ-100 Forbes України“.
📹 Підписуйтесь на iSIGHT і включіть дзвіночок, щоб першими дізнаватись про нові випуски -
@iSIGHTmedia
💻 Також слідкуйте за нами в Telegram - t.me/iSIGHTmedia та Instagram / isight.platform
📱 Соцмережі Ігоря Полича:
Facebook - mr.polych?lo...
Instagram - / ihor.polych
LinkedIn - / ihorpolych
👨‍💻 Соцмережі Назарія Рибінського:
Спільнота Назарія в Telegram - t.me/stratinvestor
Instagram - / naz_finance
Instagram Brave Capital - brave.capit...
⏩ Про що розмова:
00:00 Інтро
1:32 Початок кар’єрного шляху Назарія
4:20 Візія та засади професії фінансового радника
11:14 Поточний стан компанії
13:57 Що таке персональна фінансова свобода?
16:07 Унікальність компанії Brave Capital
19:41 ”Інвестиційна молодь” та традиційні фінансові інструменти
25:53 Як виглядає інвестиційний ринок
33:55 Чому в Україні ми тільки знайомимось з інвестиційними інструментами
40:17 Про перетікання капіталу і активів
50:41 У чому різниця між венчурним і класичним інвестором?
1:01:42 З чого варто почати процес інвестування?
1:12:18 Куди інвестує Назарій Рибінський?
1:14:35 Діліться вашими інвестиційними стратегіями

КОМЕНТАРІ: 5
@naz_finance
@naz_finance 9 днів тому
​​upd по ринку: У 1-му кварталі 2024 року було помічено сильне зростання на ринку акцій США. Це зростання було зумовлене очікуванням у економістів і аналітиків Уолл Стріт, що в 2024 році ФРС почне знижувати процентні ставки. Головними бенефіціарами цих очікувань були акції технологічного сектору - що логічно, оскільки саме компанії в інноваційних секторах отримають найбільшу користь при зниженні вартості капіталу. ​​Очікування, що ФРС знизить відсоткові ставки у 2024 році, залежали від продовження падіння темпу інфляції у США (яке розпочалося у другій половині 2023 року). Однак, інфляція в США перестала падати. Очікування, що ФРС знизить відсоткові ставки у 2024 році, залежали від продовження падіння темпу інфляції у США (яке розпочалося у другій половині 2023 року). Однак, інфляція в США перестала падати наприкінці 2023 року! Відтоді індекс споживчих цін (CPI) не тільки не знизився, а показує помітне зростання (див. графік нижче). ​​Відтоді індекс споживчих цін (CPI) не тільки незнизився, а показує помітне зростання: Oct - 0.1, Nov - 0.2, Dec - 0.2, Jan - 0.3, Feb - 0.4, Mar - 0.4. Аналітики та економісти дуже сподівалися, що 'впертість' інфляції виявиться тимчасовою, і тому основні індекси акцій продовжували зростати в 1-му кварталі 2024 року (S&P 500 +14.4%; Nasdaq Composite +11.1%). Однак свіжі економічні дані, опубліковані в США у квітні, схоже, що остаточно переконали Уолл Стріт у тому, що очікуване зниження процентних ставок ФРС перенесеться на друге півріччя 2024 року, або взагалі на 2025 рік. Окрім нехороших даних щодо інфляції, 8 квітня Міністерство Праці США опублікувало свіжі дані про робочу зайнятість у країні. Дані показали, що в березні було додано 303,000 нових робочих місць, і що безробіття знизилося до 3.8% у США. Також як сталося з індексом CPI, ці дані по робочій зайнятості сильно перевищили очікування Уолл Стріт і є очевидними показниками, що економіка в США не сповільнюється, а навпаки кипить. Ці всі свіжі економічні показники говорять нам, що тепер не варто очікувати зниження відсоткових ставок з боку ФРС протягом наступних 4 - 6 місяців. Аналітики на Уолл Стріт схоже, що прокинулися й усвідомили це теж, і ось чому протягом останнього тижня основні індекси акцій у США сильно просіли: S&P 500 -3.5% та Nasdaq Composite -6.1%. Наша інвестиційна стратегія та зміни в портфелі З огляду на стійко від'ємні показники щодо інфляції в США та визнання, що ФРС імовірно не знижуватиме відсоткових ставок протягом наступних 4 - 6 місяців, ми непокоїмося, що фінансовий ринок може помітно послабитися протягом цього періоду. Ми, тому, вважаємо, що зараз правильно внести зміни в портфелі, які спрямовані на його захист від сильного просідання. Ось конкретні зміни, які ми робимо в портфелі, починаючи з 22 квітня: Частка акцій у портфелі - падає до 20% (з 60%). Вийшли з US Technology. Облігації залишаються близько 31%, Сировинні товари (включаючи золото) на рівні 10%, І кеш значно збільшується до 24% (з 1%).
@Upgradetrader
@Upgradetrader 7 днів тому
Хороше відео. Було приємно подивитись.
@iSIGHTmedia
@iSIGHTmedia 5 днів тому
Спасибі за зворотний зв'язок!
@l1l4ekluv40
@l1l4ekluv40 7 днів тому
я теж хотів би почати з 1913 але тоді я ще не народився😂...інтерв'ю класне)))
@iSIGHTmedia
@iSIGHTmedia 5 днів тому
Дякуємо за коментар!☺
Godzilla Attacks Brawl Stars!!!
00:39
Brawl Stars
Переглядів 7 млн
ФОКУС С ЧИПСАМИ (секрет)
00:44
Masomka
Переглядів 4 млн
Портфоліо 3 фондів: приклад з US ETFs
7:30
Сімейний Бюджет
Переглядів 14 тис.
Які ETF НЕ купувати
4:35
Сімейний Бюджет
Переглядів 14 тис.