Що москва ховала в Києво-Печерській лаврі? Реальна історія з Акімом Галімовим

  Переглядів 1,673,266

РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ

РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ

15 днів тому

Києво-Печерська лавра нарешті остаточно позбулася московського патріархату. 300 років з невеликими перервами російська церква намагалася використовувати Києво-Печерську лавру для пропаганди «русского міра» в Україні. Які речові докази знайшли у приміщеннях, коли «паша мерседес» та його пасіпаки покинули територію лаври? Яку реальну історію святині росіяни століттями намагалися стерти? Та які зміни на неї чекають? Про це у спеціальному випуску «Реальної історії» з Акімом Галімовим.
Збираємо ПІВ МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ на 10 Пульстронів для ДШВ! Більше про проект ОКО ЗА ОКО від ОККО та "Повернись живим" за посиланням - bit.ly/3UpuCOr
Потужний безкоштовний курс з української "Єдині" Вивчай українську, розмовляй українською - наближай перемогу. Наша сила в єдності! Реєструйся на навчання тут: yedyni.org/
Рекомендуємо переглянути відео:
Темне минуле московського патріархату: • Темне минуле московськ...
Таємничі манускрипти: • Таємничі манускрипти. ...
Підписуйтесь на Акіма Галімова у соціальних мережах:
/ akimgalimov
/ akim.galimov
У проекті "Реальна історія" Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія. Ми хочемо, щоб ви знали правду про підписані Хмельницьким угоди з росією. Про те, як росія анексувала і штучно насаджувала російську політику на українських територіях. Про безпощадність каральної системи російської імперії та СРСР. Що пов'язує Україну та Крим. Ви маєте почути правду, щоб більше ніколи не піддаватися на маніпуляції кремля. Окрім того, саме час розказати українцям справжні історії її героїв. Бандера, Чорновіл, Плахотнюк - ці та інші люди віддали своє життя за незалежну вільну Україну. Ми маємо знати реальні історичні факти, щоб правильно розуміти все, що відбувається сьогодні. Всі факти перевіряють професійні історики.

КОМЕНТАРІ: 5 000
@user-nq3fg5mm5n
@user-nq3fg5mm5n 13 днів тому
Акім Галімому безмежна вдячність за історичні дослідження і програми , яку дуже важливо знати народу України !🙏🇺🇦🙏❤️
@Milana--Antoniya.22
@Milana--Antoniya.22 12 днів тому
АКІМУ ГАЛІМОВУ! Дякуємо за історичні дослідження!
@HermanoAlegre
@HermanoAlegre 11 днів тому
Чудова робота! І дуже потрібна! Величезна подяка всій команді!
@user-kb3ym3zg2k
@user-kb3ym3zg2k 12 днів тому
Хочу дивитись такі фільми без зупинки! Душа потребує правди !!!
@igorsivashov5436
@igorsivashov5436 10 днів тому
Краще б до церкви сходили
@user-nj3lz9yy8e
@user-nj3lz9yy8e 9 днів тому
Так говорить Святе Письмо:...зупиніться і пізнайте Істину і Істина зробить вас вільними.І сказав Ісус -Я є Істина,Дорога,і Життя. Амінь!!!!
@nata_nasha
@nata_nasha 6 днів тому
​@@igorsivashov5436який зв'язок між "хотіти знати правду" і "походом до церкви"?
@kksantino
@kksantino 6 днів тому
Согласен 👍 Я сам из Г. Житомира .
@allashatrova9805
@allashatrova9805 5 днів тому
От такі фільми і зомбують українців.
@linashurova8441
@linashurova8441 8 днів тому
Дякую велике, що займаєтесь просвітницькою роботою, це є наразі особливо важливим для нашої держави і українського народу!🙏🏻🇺🇦
@igorpikalov430
@igorpikalov430 5 днів тому
В раздевалке спортивной школы в Мелитополе произошел взрыв
@user-jr1mg7iy3o
@user-jr1mg7iy3o 5 днів тому
Це що, хтось дітей підірвав?​@@igorpikalov430
@olgatomenko1828
@olgatomenko1828 2 дні тому
Долучайтесь до поширення інформації
@gtnhjcbdbq
@gtnhjcbdbq 19 годин тому
че шо квакнуло ??? фсб-жаба чи шо ? @@igorpikalov430 ??????? дані в студію !
@user-uo6yx7zz4g
@user-uo6yx7zz4g 11 днів тому
Акіме,ви надихаєте нас вивчати історію.Уклінно дякую вам і всій вашій команді !❤💛💙
@user-gj4dh6zy1e
@user-gj4dh6zy1e 10 днів тому
Відкрийте Апокаліпсис від тої частини де про полинь траву Чорнобиль де по всій землі стало гіркл. І час як швидко летить навіть вчені підтверджують. Воістину в останній час живемо народ подурів. Слухають басні сивої кобили від хазара який ходить і оскверняє святиню. Відносно поминання Кирила на службі то це робить і Епіфаній поминаючи всіх православних патріархів вселенського патріархату (так по закону служба служиться, якщо не поминає то є відступник). Мені це нагадує наперсточників в далеких 90-их. Кручу , верчу обдурити всіх хочу. І скажимо гарно вдається. Ну хочуть хазари повернути назад свою територію з якої їх погнали в далекі часи. І шмат України зробити хазарським каганатом. Ну вчіть хоть трохи історію. В нашій мові багато зазарських слів хочаб наприклад хата. Починайте читати Апокаліпсис. Хіба не стало гірко від полинь трави Чирнобиля. Таку дурню показують відносно портретів і всього іншого. Наприклад. Де це ви бачили щоб вбивця знаряддя злочину держав на видноті знаючи що його можуть обшукати. Ви вірите в ці спектаклі. Вас кидають в полум'я перед хазарським істуканом у вигляді бика для жертвоприношення, а ви не задумуєтесь . Тяжко відкрити і почитати вікіпедію про хазарів і які етнічні групи входять до них. Монахів вижинуть з лапри ,але і Київ затопить за це. І Печерську Лввру затопить щоб недосталась святиня на поругання. Не помітили війна почалась як Перша світова і громадянська з інтервалом у 100 років. А тепер пригадайте що було після війни... Штучний г.... . Ото ж бо готуйтесь. Перший принцип нечистивого розділяй і властвуй. Вас розділилипо два табори ,а тепер і зїдять. Які ріки крові вже пролиті як і сто років тому. Думайте що робите.
@TauneDzuba
@TauneDzuba 9 днів тому
@@user-gj4dh6zy1eЦе точно, в останній час живемо. Господь вже не взмозі дивитися і терпіти те, що відбувається з людством. Його вже перевиховати не можливо, антихрист зі своїми «законами» захопив людство. Де любов, де турбота про ближнього? Де вона ? Ви правильно поминули про Апокаліпсис, про Антихриста , який заволодіє розумом людей. Подивіться , як живуть священники! В золоті, на мерседесах, на яхтах, в палацах!!!! То це ченці? Це служителі Господа, це вони проповідники Господа на землі ? Це він так навчав? Господь ходив в сандалях і з посохом, навчав, лікував людей! То це так продовжується його учення? Продовжують робити так його «служителі» ? Для цього вони там поставлені? Слідуюче - так поминання святих патріархів на літургії то закон. Але вселенських ! І перший то Варфаломей !!! Його Кирило поминає? Поцікавтесь! А Епіфаній не Кирила (вбивцю власного народу. Це вони ж кажуть що ми один народ. То це вбивство Авеля Каіном) поминає, а Варфаломея- вселенського патріарха! Не перекручуйте! Це ви намагаєтеся обдурити! І ще - ви так довго, з ненавистю до цього журналіста, описуєте про хазарів, про їх бажання захопити нашу землю! То це вони прийшли захоплювати? То це вони вже 10 років вбивають мій народ? Татари- хазари? Той, що почав розмовляти українською, той, що робить чудові фільми про нашу славну історію і прославляє її ? Ви нічого не переплутали? Ви дійсно кажете - подуріли!!!!
@TauneDzuba
@TauneDzuba 9 днів тому
@@user-gj4dh6zy1eбудувати на території святині - магазини, цехи, трапезні , які нагадують ресторани, то добре - по вашому ????? Це не осквернення святої намоленоі землі? А пошукайте фільм про те, як Кирило прийшов до влади. Поцікавтесь, як вбили Олексія - справжнього патріарха РПЦ . Бо він не був угодний !!! Як розслідувалася справа і з яким настроєм Кирило повідомляв про смерть патріарха. Це все признаки про те, що скоро Господь прийде нас судити. Бо Антихрист вже на землі!
@user-dv3qm4th3t
@user-dv3qm4th3t 4 дні тому
​@@user-gj4dh6zy1eвірно все адресуєте в свою сторону прихильники московського патріархату, відкрийте очі, вуха, душу зазомбовані роками московськими кагебістами. Читайте українських авторів історію, передивіться всі випуски Реальних історій, може щось і зрозумієте, якщо ні, пакуйте чемодан в Росію, бо ходити по землі України, це гріх!
@user-dv3qm4th3t
@user-dv3qm4th3t 4 дні тому
​@@user-gj4dh6zy1eвірно все адресуєте в свою сторону прихильники московського патріархату, відкрийте очі, вуха, душу зазомбовані роками московськими кагебістами. Читайте українських авторів історію, передивіться всі випуски Реальних історій, може щось і зрозумієте, якщо ні, пакуйте чемодан в Росію, бо ходити по землі України, це гріх!
@user-kh5oo6gh8u
@user-kh5oo6gh8u 11 днів тому
Щиро дякую Акіму і всій команді за такий чудовий фільм про нашу нарешті Українську ЛАВРУ💙💛
@user-uy2pf1ug2u
@user-uy2pf1ug2u 9 годин тому
Теперь она еврейская. Потому что ваш главарь Зеленский - еврей. Будете обрезание делать и пьесы ростить.
@user-pk4tu7ek8g
@user-pk4tu7ek8g 13 днів тому
Кримський татарин, муслім, українець знімає дивовижну передачу про одну з найвеличніших живих християнських святинь. Дякую за роботу. Це дивовижно. Слава Україні! Героям слава!
@user-mv3pq9mr1o
@user-mv3pq9mr1o 13 днів тому
А як гарно розмовляє українською... 👍
@PetroPolishchuk-tw6oy
@PetroPolishchuk-tw6oy 13 днів тому
Татари в тартари
@vadimrind2460
@vadimrind2460 13 днів тому
У 7208 літо россійський цар змінив літочіслення і так званна ніконовська реформа , через списки нового завету , насильніцько зробила богом АГНЕЦА КРЕСТА , замість ветхозаветного бога САВАОФА і його сина ЄМАНУІЛА . Підробили ікони і попідтирали ТЕТРАМОРФ на іконах . Питання - буде держава Україна відновлювати істіні історичні ікони та іконопис , чі попитаеться на угоду нинішньої церкви , якій не більш 300 років , ЗАМОВЧУВАТИ ІСТОРИЧНІ ПОДІЇ ?
@user-pn9iq9wg9m
@user-pn9iq9wg9m 13 днів тому
Восстанавливать будете города но под конвоем​@@vadimrind2460
@user-rs9xp5hn2y
@user-rs9xp5hn2y 13 днів тому
@@vadimrind2460 "відновлювач" знайшовся... не лізь "со свіним рилом в калашний ряд"!
@user-zg9ks7vv7k
@user-zg9ks7vv7k 9 днів тому
Дякую вам Акіме ви. відновлюєте. Українську історію. шануєте нашу мову , даєте приклад всім нам, українцям .Вельми вам дякую . Храни вас Господь і благослови. вас , і всю вашу. команду .
@user-nf2tw8ll8c
@user-nf2tw8ll8c 9 днів тому
Ваші фільми дуже цікаві і дуже потрібні всім нам "голодним"на правду про наше минуле. Ще було б цікаво більше дізнатись про Почаївську лавру.
@antonk521
@antonk521 11 днів тому
Ви займаєтесь дуже хорошою справою , популяризація нашої історії і нашої культури це якраз те ,що зараз потрібно для популяризації всього україньського, це дуже круто. Дякую вам за вашу нелегку працю в пошуках тих важливих пазлів загубленої і стертої історії нашої країни . Ми переможемо , Слава Україні 💙💙💙💛💛💛
@olgatomenko1828
@olgatomenko1828 2 дні тому
Не соромтесь поділитись відео зі знайомими
@vallav2096
@vallav2096 8 днів тому
Дякую,🙏 вам Акіме,за неймовірний фільм,за вашу велику працю це наша історія і сором нам що ми її незнаємо .Чекаємо на нові відео
@user-gz9mx4zq7o
@user-gz9mx4zq7o 7 днів тому
Змістовні історії.Дякую за них і українську мову.Натхнення та успішних історій надалі.
@user-nl6sm8ss7b
@user-nl6sm8ss7b 12 днів тому
Я українка , дякую вам за служіння нашій державі !!! Що ви створили цей матеріал , це дуже важливо !!! І дякую вам за украіньську мову яка лунає весь фільм .
@larysa369
@larysa369 11 днів тому
Українську Мову! І не інакше! Пишіть правильно!
@irinakirichenko9738
@irinakirichenko9738 11 днів тому
Після того як вирішили вигнати монахів пройшло 6 місяців.І тільки зараз почали показувати те, що показують.Дуже гарно .Але зовсім не впевнено.Ці методики . Ресторани . Мільйони . Гроші церковним алігархам? 😠😠 ЯКА БРЕХНЯ
@user-ey4ne1su2b
@user-ey4ne1su2b 11 днів тому
​@@irinakirichenko9738і-ета-фсьо, мадамка?!
@katycherry804
@katycherry804 9 днів тому
​@@irinakirichenko9738😂 то по вашому всі ці 6 місяців Україна там будувала ресторани, готелі і виробництва, щоб звинуватити попів МП? 😂😂😂 Ви шори думаєте знімати з очей чи і так нормально? 🤦
@irinakirichenko9738
@irinakirichenko9738 9 днів тому
@@katycherry804 що поганого в виробництві іконопису?А ресторани і готелі це ви перебільшуєте.Св'ятиня жила і повинна жити.🙏❤️ Неуподібнюйтесь "червоним".
@Olena_Dn
@Olena_Dn 8 днів тому
Дякую, пане Акіме за величезну роботу, за скарби історії, за таку важливу інформацію!!! Щиро дякую! Бережи Вас Боже! Бережи Боже наших воїнів і Україну!!!
@igorpikalov430
@igorpikalov430 5 днів тому
теперь у тебя свой "боже"! В раздевалке спортивной школы в Мелитополе произошел взрыв
@user-uu8sr1hv2f
@user-uu8sr1hv2f 2 дні тому
Надіюсь,що ціх расєйськіх гоблінив ,вигнали з нашої України !
@user-uu8sr1hv2f
@user-uu8sr1hv2f 2 дні тому
​@@igorpikalov430Все що робитьця в Мелітополі ,відпо відальна рашка !
@user-uy2pf1ug2u
@user-uy2pf1ug2u 9 годин тому
Теперь будете все жижами, как Зеленский. Будет новый Израиль. Израильская окраина Украина
@user-mh9gc4uq4y
@user-mh9gc4uq4y 9 днів тому
Дуже цікава розповідь,красивий журналіст,багато історичних повістей,дякую Акіме за роботу.З тих пір,як я натрапила на цей канал , я вже його не пропускаю.
@katyzhenkovasvetlana5404
@katyzhenkovasvetlana5404 11 днів тому
Дякую вам Акіме і вашій команді за всю проведену вами роботу, ви молодці. Історію треба знати , це наше минуло, теперішнє, майбутнє. Дуже люблю ваші проекти, так тримати. Слава Україні 🇺🇦💙💛
@user-ve3ko3uj6m
@user-ve3ko3uj6m 9 днів тому
Чому мощі не тліють?, для мене це взагалі не питання. Люди, які вели усамітнений спосіб життя, в постійному посту і молитві, то тіло немає жирових відкладень, а тих шкідливих відкладень що отримуєм ми з їжею. Тіло праведних ченців отримували їжу тільки для існування.
@trew5450
@trew5450 11 днів тому
Дякую вам за вашу працю! Дякую за служіння людям у відкритті правди про нас та про нашу Реальну Історію!
@igorpikalov430
@igorpikalov430 5 днів тому
В раздевалке спортивной школы в Мелитополе произошел взрыв
@gtnhjcbdbq
@gtnhjcbdbq 19 годин тому
@@igorpikalov430 шо заклинило ? кепсько ! дані в студію !
@user-gj2so1ro5j
@user-gj2so1ro5j 8 днів тому
Дякую Вам за таку цікаву розповідь нашої історії, я дивлюся і слідкую за всією історичною інформацією , яку Ви відтворюєте в своіїх фільмах, це не тільки історично ,а щей дуже талановито, дякую що Ви є і чекаємо нових історичних історій.
@user-gu6rc5fb2j
@user-gu6rc5fb2j 13 днів тому
Щиро вдячний за цей фільм. Ви, Акіме - справжній Українець. Робите для відродження історії України більше, ніж етнічні українці. Дякую!!!
@user-tl7ti2jm9s
@user-tl7ti2jm9s 9 днів тому
Біологічна загадка: чому в Україні так багато легковірних дебілів. Слава євреям та ідіотам, які сплачиватимуть держборг у 230 мільярдів доларів.
@MykhaloHaliv-hj5ye
@MykhaloHaliv-hj5ye 8 днів тому
Тебе шарф не досить
@user-gv5yi7ks4z
@user-gv5yi7ks4z 7 днів тому
Дякую? Украинец? Закусывать надо!!!
@user_Iryna_1654
@user_Iryna_1654 4 дні тому
Ви робите важливу справу по відновленні історії України. Велика дяка і шана вашій команді за це! 🙏🔱💙💛
@user-tt2vz1qu9f
@user-tt2vz1qu9f 5 днів тому
Дуже цікава розповідь і своєчасна. Дякую.
@user-th8ry7gm4e
@user-th8ry7gm4e 10 днів тому
Дякую за Вашу працю. Дуже цікава розповідь
@respectwithtanya
@respectwithtanya 11 днів тому
Це чудова робота! Дякую Вам за повернення нашої історії ❤
@joannataras8213
@joannataras8213 6 днів тому
Велике спасибі Акіму та Максиму за збереження історії України. Ці всі історичні факти та події мають обов'язково бути включені у вивчення історії в школах.
@user-rr1cs8tl2w
@user-rr1cs8tl2w 13 днів тому
Акіму Галімому щиро дякую за цікаві історичні дослідження і програми.
@user-ig4jo8dv9n
@user-ig4jo8dv9n 13 днів тому
Галімову
@tanjademe3905
@tanjademe3905 13 днів тому
Чому б не виправить помилку? Тобі ж надіслали повідомлення. Будь ласка виправ!
@crea180981
@crea180981 13 днів тому
Аким Галимый снял качественное и ЧЕСТНОЕ видео!!! Шпионы проникли прямо в центр Украины, в ее сердце, в Лавру ... Вывел всех на чистую воду.... Никто не виноват, никто не знал и не замечал .. а потом вдруг оказалось, что ужас какой....шпионы... А, и в Славянске тоже такая история.... Вот же мы даём, невнимательные какие ...
@user-ic9ur2ql2q
@user-ic9ur2ql2q 12 днів тому
​@@crea180981знову бреше московит
@user-hy9bm9dh1w
@user-hy9bm9dh1w 12 днів тому
​@@crea180981 То й зараз є ГНИДИ ЯКІ за РУСЬКИЙ мір. Українці довірливі На жаль
@user-vw1kb8gv7h
@user-vw1kb8gv7h 11 днів тому
Дякую Вам пане АКІМ..завжди цікаві документал но підтверджені матеріали та історична правда.. Дуже дякую..Вам ЗДОРОВ'Я та НАСНАГИ й подальших успіхів та нових ВДАЛИХ досліджень!!!! СЛАВА УКРАЇНІ ГЕРОЯМ СЛАВА
@user-fu2ul2fu5r
@user-fu2ul2fu5r 11 днів тому
Акіме, дякую Вам за цікавий етер.Хай Бог береже!
@evgeniymazurov3385
@evgeniymazurov3385 11 днів тому
Супер. Інколи ми шукаємо патріотів серед розфарбованих в кольори держави фанатиків , обвішаних флангами , трезубами. А реальні патріоти ті які роблять нашу країну краще . Гарний приклад у особі Акіма Галімова, кримський татарин, мусульманин по релігії . Але душею з Україною та допомагає повернути нашу релігію та історію.
@olgaarhipova9354
@olgaarhipova9354 10 днів тому
Неймовірно.Дивовижно. Дякую . Натхнення і творчих успіхів.
@tetyanamaksak
@tetyanamaksak 8 днів тому
Дякую, за важливий і цікавий канал))) Нічого дивного в нетлінних тілах Лаври нема. Божа благодать, тут нідочого. Це поширена практика серед тібетських монахів. І не тільки. Які дуже далекі від християнства. Тіла тібетських монахів не тліють, завдяки певним тілесним та енергетичним практикам за життя. Ці практики доступні кожному, незалежно від релігії, нації та інших статусів)))
@katerynaleo6605
@katerynaleo6605 6 днів тому
Потрібна велика віра і найвищий ступінь духовного розвитку. Просто у тібетців своя віра і практики а у українських монахів своя віра і практики. Українцям ближча і доступніша своя віра, справжня не московська. Хоча декому і модніше видаються тібетські практики.
@user-yt4kb5gr4b
@user-yt4kb5gr4b 13 днів тому
Як же я люблю Ваші реальні історії,Акіме!!!!Дякую Вам за працю❤❤❤
@user-rt5gg4qe9p
@user-rt5gg4qe9p 11 днів тому
Просто суперовий репортаж. Ганьба тим хто годував орду в святині Київській. Наснаги Вам в подальших проектах. Бережіть себе ❤
@allashatrova9805
@allashatrova9805 5 днів тому
Ганьба тим, хто такі "репортажі" монтує. Київ був і буде РОСІЙСЬКИМ.
@silviabeljo4771
@silviabeljo4771 5 днів тому
@@allashatrova9805ага, у ваших вологих мріях хіба. Коли Київ переживав свій розквіт в Середньовіччі на Московії жаби в болотах квакали. Як то кажуть Київ Москву хрестив він її і відспіває
@user-xh1so5gl1u
@user-xh1so5gl1u 5 днів тому
​@@allashatrova9805Не діждетесь, мокші кляті!
@cassandra3837
@cassandra3837 5 днів тому
​@@allashatrova9805 у тебя на овощи и крупу хоть хватает? Если нет, то буду отвечать тебе везде, чтобы хватило. Спасибо
@svet4lam
@svet4lam 4 дні тому
​@@allashatrova9805це смішно казати про велич рашкі мовою її ворога
@svitlanazorya7997
@svitlanazorya7997 9 днів тому
Велика подяка,Акіме,за вашу працю та мову. Успіхів у дослідженнях та нових відео…
@user-te4ks9ox2y
@user-te4ks9ox2y 9 днів тому
Акім, дуже Вам дякую. Я був декілька разів у Лаврі, але зараз Ви мені її показали зовсім з іншої сторони. Ваші відео мені дають дуже баго корисної та цікавої інформації про нашу Україну. Дуже Вам за це вдячен.
@mobileksmobileks3543
@mobileksmobileks3543 11 днів тому
І як завжди ніхто нічого не бачив і не знав!!! Дуже цікаво!!!!
@user-ub4dq5xl4n
@user-ub4dq5xl4n 4 дні тому
Дуже дякую за таку просвітницьку розповідь. Дуже цікаво було слухати і були сльози на очах.Було багато охоплено про нас людей і Україну.Та ми віримо ,що перемога буде.Слава Україні і нашим Захисникам!!!
@tetianakorota4550
@tetianakorota4550 12 днів тому
Цей дивовижний фільм потрібно показувати у школах!!!!!!!!!🤩Слава Україні!!! Дякуємо!!!!❤💙💛
@user-re7vl1lw2l
@user-re7vl1lw2l 12 днів тому
Не тiльки,а́ й по ТВ по марафону i якомо́га частiше.
@user-mw8yl6gf7c
@user-mw8yl6gf7c 12 днів тому
@user-kw3hs4mn3q
@user-kw3hs4mn3q 12 днів тому
І уже потрібно починати!
@TetyanaAvramenko
@TetyanaAvramenko 12 днів тому
Вас обов'язково викличуть до міжнародного суду. За підтримку гонителя православних християн УПЦ - Галімова, який навіть християнином не є. Так заплатили йому гарно 30 срібняків за цю передачу. До речі, у Великобританії за лайки посадили 3000 осіб. А у Росії 400. Так що всім тим, хто налайкав Галімову та Вам проти священників монахів та вірян Лаври та всієї УПЦ - прийдеться відповідати у міжнародних судах. І Галімову також. Ось вам меседж......... Вам дуже "сподобається"......... У разі прийняття законопроєкту 8371 "Про заборону УПЦ" шляхом голосування у другому читанні у ВРУ - до тих народних запроданців, які проголосують "ЗА" заборону УПЦ - будуть застосовані такі міри: 1. Депутатам, які проголосують ЗА заборону УПЦ - буде заборонено виїзд за кордон. 2. Активи цих депутатів за кордоном будуть заморожені. 3. Будуть застосовані міжнародні санкції до таких народних депутатів ВРУ. У міжнародних судах на таких депутатів будуть відкриватись кримінальні справи за принципом універсальної юрисдикції. Тому що цей законопроєкт 8371 суперечить статті 35 Конституції України, нормам міжнародного права, положенням Хартії ЄС та Європейської Конвенції по правам людини..... Так що буде вам усім Чемодан, вокзал, Гаага, Страсбург.....і Галімову, також... За розпалювання релігійної ворожнечі з метою цькування УПЦ... Крім того, якщо до влади у США прийдуть республіканці (а вони прийдуть), то до України будуть 3 основні претензії. 1. Переслідування віруючих та священників, монахів, ієрархів УПЦ (це сама велика претензія). 2. Корупція. 3. Існування єдиного телемарафону та переслідування незалежних непровладних журналістів...
@user-pd9is1ig2w
@user-pd9is1ig2w 12 днів тому
Насамперед вчителям, тим підлим, які і сьогодні підводять учнів цілувати ручку московському попу, завівши учнів на навчання в стіни московської церкви, бо тільки московський піп захистить їх від московських ракет. Київщина, порушення Крнституції України.
@nadink2664
@nadink2664 11 днів тому
Дякую команді Реальної Історії за черговий розвінчаний міф з нашої історії! Чекаю на наступний випуск!
@user-no7uw6bn1v
@user-no7uw6bn1v 11 днів тому
Дякую за випуск.Дуже цікавий випуск як завжди. Бажаю млн переглядів🇺🇦
@user-ft9no7dw4e
@user-ft9no7dw4e 5 днів тому
Дуже красно дякую за вашу працю 🙏 Дуже актуальна тема в нашому суспільстві! І це дуже чудово,що люди почали цікавитися справжньою історією...... Чому одні тіла зберігається,а інші ні??? Від святої людини,ще дуже довго йде випромінювання БОЖЕСТВЕННОГО СВІТЛА🙏 Це дійсно один із показників,що енергія БОГА існує🙏🙏🙏
@user-uz3sd4nj9d
@user-uz3sd4nj9d 11 днів тому
Дуже дякую за ваши труди,за небайдужих людей які люблять нашу країну
@user-lq6xd8kg3t
@user-lq6xd8kg3t 7 днів тому
Дякую за реальну історію, у прийнятній манері викладену.
@user-xd2vf8gu8j
@user-xd2vf8gu8j 13 днів тому
Акім, як добре, шо ви - є! Давно дивлюся всі ваші проекти, ви доносите нам всі факти, і історичні події непредвзято. Хоча ви журналіст професіонал, адже деякі ваші колеги, не завжди поводяться коректно (м'яко кажучи), ви - насправді всією душею за нашу спільну мету. Бажаю успіхів!!!
@user-pu8ml5yd2n
@user-pu8ml5yd2n 11 днів тому
Ви - неймовірні!! Висвітлюєте, говорите, досліджуєте, показуєте! Безмежно дякуємо всій команді! ❤
@user-rh3do2co6m
@user-rh3do2co6m 11 днів тому
Акіме, безмежно вдячна Вам та всій команді! Ви робите дуже велику справу-повертаєте нам нашу історію. Ваші фільми мають бачити якомога більше людей, а надто-українців.❤❤❤
@user-td4jn1xt6z
@user-td4jn1xt6z 10 днів тому
Безмежно вдячні за цікавий, духовний фільм!
@yuliia_m
@yuliia_m 7 днів тому
Дякую! Кожен з нас має віднайти себе і переосмислити, виходячи з нашої реальної історії. І ніколи більше не забувати ❤
@user-zb2wp2rf3j
@user-zb2wp2rf3j 9 днів тому
Дуже цікава й насичена програма, чекаю кожного випуску з нетерпінням
@user-yo5cf5yt4w
@user-yo5cf5yt4w 12 днів тому
Акім Галімов неймовірно талановитий журналіст, продюсер, історик.Бажаю творчих успіхів.
@user-ei8sj9rz4u
@user-ei8sj9rz4u 10 днів тому
Дуже цікаво знати
@allahrivieccio6684
@allahrivieccio6684 10 днів тому
І дуже гарний, світла людина. Від нього такий спокій лине
@Tetianaupc
@Tetianaupc 10 днів тому
😂😂😂
@user-io1hn3qe3l
@user-io1hn3qe3l 2 дні тому
А про мечети когда расследования будут?
@user-vb9re7sk3l
@user-vb9re7sk3l 10 днів тому
Те що Ви робите - це дуже важливо для нашого суспільства. Знання історії дає можливість чітко розуміти хто друг, а хто ворог і чого можна очікувати від майбутнього. Дякую за Вашу працю!
@westeriukolenaa2796
@westeriukolenaa2796 8 днів тому
Щиро дякую побільше б таких передач
@shlemuzhasa
@shlemuzhasa 10 днів тому
Неймовірно. Виявляється Києво-Печерська лавра Наша. Рідненька. Нарешті. Дякую за матеріали пане Акіме і за те, що Ви робите. Робіть так й далі. Удачі Вам і Вашим колегам по цеху
@user-zb6hp5jt7i
@user-zb6hp5jt7i 11 днів тому
Дякую, гарну справу робите, дуже необхідну.
@igorpikalov430
@igorpikalov430 5 днів тому
потребляй с салом
@olgastupka5781
@olgastupka5781 10 днів тому
Дякую! Давно чекала відео на цю тему!
@user-xt9ci1wf6e
@user-xt9ci1wf6e 13 днів тому
Дякую всім причетним за дослідження, розповідь та вигнання московитської чортівні з України! Слава Україні та її Захисникам!🇺🇦
@oxanadar9770
@oxanadar9770 12 днів тому
А жидівську коли почнуть виганяти,разом з їх божками і мумій хай прихватять
@miss__effy
@miss__effy 5 днів тому
Весь випуск зі сльозами на очах. Дякую за те, що розказуєте нам правду про нас і нашу історію ❤
@user-ho2nx7ew4q
@user-ho2nx7ew4q 9 днів тому
Вітання з Новоселівка(Дніпро), дякую вам за вашу працю ❤️Все буде Україна 🇺🇦
@user-ie7ge2sg1g
@user-ie7ge2sg1g 8 днів тому
Дуже вдячна за чудову розповідь подобаються історичні факти
@IskanderTeam
@IskanderTeam 11 днів тому
Гарна робота, чудове відео, а ще дуже порадувало, що Лавра нарешті повернулась, єдине що хотілось би побажати щоб вона не перетворилась на чергову корупційну годувальницю, а залишилась духовним та культурним надбанням усіх Українців! Треба берегти свою історичну спадщину та підтримувати гарний стан для майбутніх поколінь. Всім хто за ці роки намагався повернути нашу Печерську Лавру велика подяка, це дуже багато патріотів в лавах різних структур і самої влади нарешті зломили хребта цій змії 🫡
@user-sd3fo2sf8z
@user-sd3fo2sf8z 6 днів тому
Найкраще відео яке я дивився за багато років!!!❤🎉 Щиро дякую вам...❤
@voin5226
@voin5226 13 днів тому
Я дуже радий це побачити....мої побратими і я дуже щасливі побачити Нашу Країну
@voin5226
@voin5226 13 днів тому
Моя дитина мріє Ваш автограф
@viktorfantasia8871
@viktorfantasia8871 12 днів тому
Нет уже твоей Украины , просрали ее заморским богоизбранным.
@ab-gc5ei
@ab-gc5ei 12 днів тому
Дякуємо нашим захисникам! Слава Україні! 🇺🇦
@user-iu6nu6xj9h
@user-iu6nu6xj9h 8 днів тому
Дякую Акіму та всім причетним до створення цього фільму, нам потрібно знати свою історію.
@user-brovkov295
@user-brovkov295 9 днів тому
Дякую за випуск! Надихає, бо іноді розпач нахадить!
@user-ko3uv9zh7x
@user-ko3uv9zh7x 9 днів тому
Дякую, пане Акіме! Ви - кримський татарин, але, по суті, Ви більший українець ніж велика маса бездуховних істот в Україні..! В тому числі і ,,Слуг...'', які називають себе українцями... Дякую, синку! Слава Україні! Слава справжнім українцям!
@gallina_1964
@gallina_1964 5 днів тому
Ні хто, крім Зеленського не прикрив цю лавочку. Всім було вигідно, і тільки при Зеленьскому розворушили це російське гніздо.
@koshelivska6144
@koshelivska6144 11 днів тому
Велика вам, Акім, подяка та повага за вашу роботу💙💛
@user-gg5qb9yi8p
@user-gg5qb9yi8p 6 днів тому
Дякую за випуск, дуже важлива просвітницька робота Вами виконується.
@user-kf6uy2qi4l
@user-kf6uy2qi4l 13 днів тому
Як красиво звучить повернутись до Української мови. Дякую ❤
@childlenovo2658
@childlenovo2658 8 днів тому
Акім.дякую Вам за прекрасний фільм!❤
@user-pk2rc5zy7s
@user-pk2rc5zy7s День тому
Дякую Акім❤. Велике спасибі вам за вашу працю. Всією родиною дивимось ваші випуски.
@user-wf6fh1om8l
@user-wf6fh1om8l 11 днів тому
Дуже цікаві і змістовні розповіді Акима, переглянула майже всі його розповіді, дуже цікаві! Дякую, Вам!!!
@user-gv5nq7vg9e
@user-gv5nq7vg9e 11 днів тому
5 рік я постійно передивляюсь низку програм ,які Ви пане Акім створили! Я ділюся з оточуючими, я відвідала багато нових цікавих місць після переглядів відео! Це найкраще з документалістики ,що я бачила! Дякую!!!!!!!!!
@linafryz4083
@linafryz4083 День тому
Це неймовірно! Кожен українець повинен побачити цей фільм-шедевр!
@user-vf8sj7lh9r
@user-vf8sj7lh9r 13 днів тому
Акіме, це щось неймовірне, які Ви молодці, що розповіли про Лавру. Це Віра в Бога, це наший фундамент і основа. Ми будемо центром Духовності для Світу, за нами йтимуть усі народи у пізнанні Творця. Україна своїм прикладом і жертовністю буде дороговказом у Вірі і пізнанні Божого Благословення і Любові до ближнього. Благослови Господи нас і Бережи Україну! Помилуй нас Господи! І Нехай буде Воля Твоя Свята! Амінь!
@charivna1000
@charivna1000 13 днів тому
Але купа нечестивих використовують релігію і людей для інших цілей. Що ви думаєте що всі там святі? Купа кагебістів працює і працювало проти України. Всіх 30 років і до цього. Це зручне місце прикривати свої злочини. За вірян зрозуміло , вони віряни і вірять.
@vadimrind2460
@vadimrind2460 13 днів тому
У 7208 літо россійський цар змінив літочіслення і так званна ніконовська реформа , через списки нового завету , насильніцько зробила богом АГНЕЦА КРЕСТА , замість ветхозаветного бога САВАОФА і його сина ЄМАНУІЛА . Підробили ікони і попідтирали ТЕТРАМОРФ на іконах . Питання - буде держава Україна відновлювати істіні історичні ікони та іконопис , чі попитаеться на угоду нинішньої церкви , якій не більш 300 років , ЗАМОВЧУВАТИ ІСТОРИЧНІ ПОДІЇ ?
@VladimerNicolenko
@VladimerNicolenko 13 днів тому
Ви впевненi, що ви будете центром духовностi всього Свiту? (напевно i тепер такими себе вважаете). З ким? З Епiфанiем? Не смiшiть!
@LStar-ni4yf
@LStar-ni4yf 13 днів тому
​@@VladimerNicolenko, а з ким? З Пашою мерседесом?
@VladimerNicolenko
@VladimerNicolenko 13 днів тому
@@LStar-ni4yf Наймудрiшим в свiтi цьому був i завжли буде час! Вiн все розставить i дасть вiдповiдi на всi питання. А ми всi, грiшнi, будемо тримати вiдповiдь перед Богом за все, що натворили в цьому свiтi. Там i стане вiдомо "WHO Eze WHO?".
@evgeniyn6909
@evgeniyn6909 8 днів тому
Вдячний за інформацію, що висвітлюєте та роботу яка за цим стоїть. Всім миру, здоров'я 💙💛
@user-px6bn5bn7f
@user-px6bn5bn7f 9 днів тому
Дуже-дуже цiкаве та важливе вiдео. Дякую!
@hannadecor8328
@hannadecor8328 8 днів тому
Я жила на Омеляновича -Павленко 4 роки, і ось цей простір від Арсенальної до Батьківщини -Мати знаю з закритими очима, я і щараз живу неподалік і часто там буваю. Я не хожу до церкв, тож не можу назвати себе релігійною людиною, але 👆-це дійсно місце сили , але сили не енергії , а сили спокою і мудрості . Коли я почула задум який озвучила Мар’яна , мурашки по шкірі, тому що ця ідея не людська , це Божа ідея.
@user-hp3kj4lj8p
@user-hp3kj4lj8p 10 днів тому
Дякую за дивовижну розповідь, що для мене вчасно з'явилася саме зараз, коли розпач, зневіра у перемогу України сильнішає. Дух не зламати ніколи і нікому. Це найголовніше. Ви, Акім, найбільший і найкращий українець!!! Слава Україні
@user-mo9pj1rg6z
@user-mo9pj1rg6z 9 днів тому
Обожнюю Ваші передачі, Акіме! Дякую! Слава ЗСУ!!!❤
@igorpikalov430
@igorpikalov430 5 днів тому
В раздевалке спортивной школы в Мелитополе произошел взрыв
@viktoria5243
@viktoria5243 13 днів тому
Як же гарно... Дякую усім, хто береже і відновлює нашу історію. СЛАВА УКРАЇНІ!🇺🇦 ГЕРОЯМ НАШИМ СЛАВА💙💛
@user-ub7po4qe4m
@user-ub7po4qe4m 11 днів тому
Дякую за відео ❤За ваш фундаментальний підхід до вивчення нашої культури та історії.
@user-ft3ki1xo5k
@user-ft3ki1xo5k 11 днів тому
ДУЖЕ ПОТРІБНИЙ ФІЛЬМ! Дякую!!!
@svitlanakocherhina481
@svitlanakocherhina481 9 днів тому
Дуже потрібний фільм для виселення монахів з Лаври. Робота ведеться... але не спішіть - усе в руках Божих
@igorpikalov430
@igorpikalov430 5 днів тому
употребляй с салом!
@user-bm4ut7nf8r
@user-bm4ut7nf8r 5 днів тому
Слава Господу !!! За відродження історії України !!!
@Lora-no1uf
@Lora-no1uf 11 днів тому
Щиро дякую за це відео! Боже, допоможи Україні!
@OST23
@OST23 10 днів тому
Пане Акім дякую вам та вашій команді за цю роботу! Це неймовірно і круто! Ви робите велику роботу. Треба пояснювати, розповідати, щоб люди розуміли хто такі українці! Головне що нас ідентифікує це мова. Дякую!
@anam3864
@anam3864 12 днів тому
Дуже вдячна за цікавий документальний фільм. Рада, що українці повертають свою історію, культурні памʼятки, ідентичність і мову. Вірю в перемогу не лише на полі бою лінії зіткнення військ, а й на культурному та історичному фронті. Маємо, мусимо відібрати у фейкової недоімперії усе награбоване і явити світу, що вона безсоромно гола, як той король у казці.
@user-ns9pw9ny4o
@user-ns9pw9ny4o 11 днів тому
Украiнцi, Kiяни,не допустiть "Януковичев" i жидiв до влади над Матiнкою Украiною,бо це Великiй Грiх перед Богом
@oksanachernova4620
@oksanachernova4620 11 днів тому
Дякую Аквм, за вашу спільну працю! Слава Україні! Героям Слава!
@user-lc3gv6tw3y
@user-lc3gv6tw3y 11 днів тому
Усе, що Ви робите, пане Акіме, неперевершено. Ви справжній професіонал. Матеріали цікавезні. Видно, що любите свою роботу. Переглядаю усі Ваші фільми. Супер! У Вас дуже гарна українська!
@nataliasmotrina4810
@nataliasmotrina4810 9 днів тому
Дякую Акіме за чудовий ефір, Слава Богу Слава Україні Героям Слава,Ви наші Герої, Бережіть себе і Україну, Миру, Добра, Здоров'я, Сонечка..❤❤❤
@user-fx8bz4bm4l
@user-fx8bz4bm4l 7 днів тому
Друзі, Ви неймовірно круті! Щіро Вам дякуємо!
@user-gs5do6eb1m
@user-gs5do6eb1m 5 днів тому
Дуже дякую за цікаву історію!!! Коментар для підтримки каналу!!!
@ninarauschning2822
@ninarauschning2822 13 днів тому
Якою довгою і тернистою виявилася дорога додому!.. . Хай наші святі оберігають наші землі, людей! Слава Україні!
@VadymKolesnikov
@VadymKolesnikov 13 днів тому
Зате шимпанЗЕ Томос термосом обзивав , а Украіну -- повією ! І 73% хворих на голову обрали це хрипате нещастя президентом Украіни , не враховуючи , що Украіна -- суверенна держава , а не психіатрична лікарня !
@user-rs9xp5hn2y
@user-rs9xp5hn2y 13 днів тому
Звідки таких ідіотів, як ви, в Україні набралося! Не зробили для вас "глобуса України"!
@user-zo7wc7ng2l
@user-zo7wc7ng2l 13 днів тому
==п-о
@yasyadidkovska3329
@yasyadidkovska3329 13 днів тому
Вы ещё не пришли …обождите чуть - чуть
@user-ss9uh7kk6y
@user-ss9uh7kk6y 13 днів тому
Бот😅​@@yasyadidkovska3329
@user-qg8et8yc2u
@user-qg8et8yc2u 7 днів тому
Акім Галімов ви дуже талановитий історик, дуже дуже цікаві ваші фільми , дякую
@oksanaveremchuk116
@oksanaveremchuk116 11 днів тому
Дуже цікаво та пізнавально. Благо дарую за підтримку та наближення перемоги!💛💙
@user-qg9ld3yb4z
@user-qg9ld3yb4z 2 дні тому
Чудовий матеріал, чудова інтерпретація нашої історії. Величезне спасибі Акіму.
@user-rf1wm2ns5m
@user-rf1wm2ns5m 9 днів тому
Дякую за таку потрібну інформацію!
@user-oe8jv6ju5l
@user-oe8jv6ju5l 9 днів тому
Дякую за це відео! Історичні сводки надають можливість поглибити своє розуміння історії та оцінити її вплив на сьогодення.
@gala_kazka
@gala_kazka 13 днів тому
Пане Акіме, дякую за повернення нашої історії! Дивилася на одному диханні♥️
@svitlanamuzalevska8279
@svitlanamuzalevska8279 11 днів тому
Дякуємо Акім за дуже важливу і цікаву тему! Ви і ваша команда робить неймовірно важливу для нашої країни і історії роботу!
@bergundia
@bergundia 11 днів тому
Дуже цікавий випуск, дякую за вашу роботу!
@user-zt8zp2eu5t
@user-zt8zp2eu5t 9 днів тому
Акіме, велике тобі спасибі!!! Дуже актуальні програми ти запускаєш для мільйонів людей!!! Все таємне, рано чи пізно стає явним... Все буде Україна!!! 🇺🇦♥️🇺🇦
МОЯ НОВАЯ КВАРТИРА ЗА 135 000 000р
46:19
Жекич Дубровский
Переглядів 2,6 млн
За що москва ненавидить Петра Сагайдачного???
26:21
РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ
Переглядів 507 тис.
The real story of Pidhirtsi castle. Ukrainian Palaces. Golden Age
30:16
РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ
Переглядів 400 тис.