@pavelbloschytskyy3202 Місяць тому
Недай Боже таку збірну України на олімпіаді.😢
@qosjo
@qosjo Місяць тому
Хотілося б більше таких матчів між нашими країнами. Японці дуже підтримують Україну і це приємно.
@user-ck4jy2fs6q Місяць тому
Якщо у нас перед маленькими японцями колінки тремтять, то що ж буде з Аргентиною? Ротаня жаль.
@user-jx6jq7hk6l
@user-jx6jq7hk6l Місяць тому
Головна проблема нашого футболу -тренери усіх рівнів.
@user-kg9vj9rz2u
@user-kg9vj9rz2u Місяць тому
Коли вже в наших збірних зміниться картина гри? Дивився гру з сумом.Одне й те саме: перепасовки з флангу на фланг гра з голкіпером ,якого приперають до воріт,і той навмання вибиває вперед.Де логіка?Де індивідуальна гра,де комбінативна гра з атакою на ворота суперника? Де прицільні удари по воротах? З такою грою спочатку втрачається ініціатива,а потім нам забивають.І вже тоді,в авральному порядку ми починаємо сумбурно атакувати.Чесно,скучно дивитися такий матч.Тренери - та подивіться іспанський футбол,як грають англійські клуби , та наладьте гру наших збірних! Чому кожний матч дивишся з корвалолом?У нас тренери міняються,а картина гри збірних - НІ! Час ще є!!!
Головна кадрова проблема наших збірних,це тренери... коли пас йде не на ворота суперника,а по своїх.
@nazik2305
@nazik2305 Місяць тому
тренери винуваті що ті лохи бігають як барани? каліки галімі…
@vlad_batt Місяць тому
Сельский футбол для селюков которые в нем не разбираются и откровенно хэйтят команду своей собственной страны.
@nazik2305
10000%, ні бігати ні пас дати ні ударити негодно ні одне чмо…
@BruceWillisUA
@BruceWillisUA Місяць тому
На ОЛІМПІАДІ. Україна - Аргентина. Ярмола проти Мессі !🔥🔥🔥 ! Оце буде круто !
ЦЕ НОВІ ГРАВЦІ В ОЛІМПІЙСЬКІЙ ЗБІРНІЙ 💙💛, БО КОЛИШНІ ГРАВЦІ НЕ ВСІ ЗА ВІКОМ ПРОХОДЯТЬ !!! НУ ЩО ТУТ НЕ ЯСНО ? І НЕ ВСІ З НИХ НА ОЛІМПІАДУ ПОЇДУТЬ.
@nazik2305
там ні один не достойний називати себе футболістом!!!
@user-ek6eh4rn5y Місяць тому
Пока такие "тренера" будут руководить соборными, не видать нам успеха.
@ImBraveFromUkraine
@ImBraveFromUkraine Місяць тому
Товарняк. Якщо на ЄВРО не вийдемо, то мабуть на Олімпіаду зможуть поїхати основні збірники, але Ротаню треба награвати склад, тактику. Багато питань…
@user-sh5jr9wu1f
@user-sh5jr9wu1f Місяць тому
У 23 роки грати, як у 6? Перший тайм - одна атака, другий - нуль. А хто тренування цих гравців, а хто їх взяв у збірну, хто взагалі цих хлопців вчив такому футболу? В Україні футболістів, мабуть, вже не буде. Потрібен після війни шкіряний матч на всю країну?
@nazik2305
і ці лошари називають себе футболістами, зняти нахуй бронь і в окопи, бо це порожняки на футбольному полі
@user-sn6ly6cj5j
@user-sn6ly6cj5j Місяць тому
Там пол команды из Александрии. Вы на что то другое надеялись?
@user-wn2vh3lp4p
@user-wn2vh3lp4p Місяць тому
Ну так выйди на поле и покажы что ты можешь
@nazik2305
@nazik2305 20 днів тому
@@user-wn2vh3lp4p в моїх роках вже тренери а не по полю бігають, в молоді роки я по пів дня проводив на полі і літав з мʼячем як ракета, бувало по 4-5 матчів підряд по пів години тайм, і то в переривах ще курив, і не було ні ідеального поля ні бутсів ні мʼяча нормального ні форми, поле бувало деяке взагалі що мʼяч як що канути то зі 10 пасів по землі буде 10 різних направлень, оце треба було постаратись щоб попасти туди куди хочеш, а на отих доходяг дивитись стидно
@user-bx1cc3tz3y Місяць тому
Що за вівці?! Останні 40 секунд матчу, а воротар із захисниками катають м'яч біля власної штрафної, замість того щоб якнайшвидше вибити його вперед?! І в матчі була купа таких епізодів, коли японці накривають, а наші захисники замість того, щоб гепнути м'яч подалі туди до воріт суперника, а там вже боротись за підбір, перепасовувались і втрачали час і сам м'яч
@user-nr8sl5lf1o
@user-nr8sl5lf1o Місяць тому
А почему нет человек пять из миная и вереса ротань стратег ждите побед ура александрия
@user-yp1jd9rl7s
@user-yp1jd9rl7s Місяць тому
Да знатно наших погоняли японцы
@Mykhailo_Dumych
@Mykhailo_Dumych Місяць тому
0:30 Старт. 11:40 Склади команд. 14:36 Перший тайм. 1:00:35 Кінець 1 тайму. 1:15:42 2 тайм. 1:18:09 1 гол. 1:46:18 2 гол. 2:04:50 Кінець матчу.
@user-qi7uk8ss4t
@user-qi7uk8ss4t 14 днів тому
бачу о)
@user-iw3yo2iy8i
@user-iw3yo2iy8i Місяць тому
Питання ,федерація позичала гроші на збори першої команди ,за які шиші олімпійка поїхала за. 10000 км
Це був лише товариський матч. На Олімпіади поїдуть Трубін, Бражко, Мудрик та інші. Так що все буде гаразд.