Чому в Ірані ПРОТЕСТИ, а в Росії ХОРОВОДИ? / ПАЛАЄ-Етер

  Переглядів 66,301

Палає

Палає

4 місяці тому

КОМЕНТАРІ: 481
Неля Бажан
Неля Бажан
Емма, Яна! Блискуче порівняння Менталітету росіян та іранців. Дуже наочне та виразне. Говоріть більше про такі речі, людям треба прочищати мізки. Дякую за вашу працю!
Mariia Honcharenko
Mariia Honcharenko
Сподіваюсь, що український ютуб врешті-решт стане в Україні популярніший, ніж отой р*сіянський. Дякую вам за вашу роботу і за те, що робите її з серцем❤
Natalya Kushnir
Natalya Kushnir
Дуже класний етер, як завжди! Щодо різниці між Іраном та росією, то тут, як на мене, є нюанс - Іран БУВ світською країною, у них було минуле, цінності, якими можна пишатись, і вони це пам*ятають, вони за це боряться. Росія ніколи не була світською, у них не було ні чорта. У них немає клею, який зв*язував би їх з предками. Нема пам*яті чи цінностей, якими можна пишатись.
Shunnimi
Shunnimi
Дуже часто мені складно оформити свої емоції щодо росіян у конструктивні речення, а ваші етери допомагають упорядкувати думки у голові і більш раціонально донести, чому вони так бісять. Бажаю вам скорішого отримання 100тис підписників ♥
Оля Харченко
Оля Харченко
Мене найбільше курвить, що ті, хто тікають зараз з росії, ще примудряються казати, що Латвія і Естонія поводяться "не по-європейски", коли не хочуть впускати їх до себе... Як вони за***ли(
Vinnie Vi
Vinnie Vi
Дякую, дівчата, за таку блискавичну реакцію на переломні події історії України і світу❤️‍🔥
Inna
Inna
Щоб більше нечуючих дивилися український контент, то прошу не забувати про українські автоматичні субтитри, які з'явилися нещодавно 😍
Iryna Rudzik
Iryna Rudzik
З нетерпінням чекаю ваші ефіри ☺️ це прям їжа для мозку .
Дар'я
Дар'я
Дівчата, серія пекельна як завжди. Дякую вам за черговий раз підняття мені рівня обізнаності і за ваш чудовий гумор❤️
Inna
Inna
Дякую за тверезі думки, що повертають до реальності! ❤
Анна Воронцова
Анна Воронцова
Ви неймовірні) Дуже тішуся, що Рагулівнa порадила вас ще на старті цього проекту)
Julia Shtelmukhova
Julia Shtelmukhova
Дякую вам за ваші серця ❤❤, що ви вкладаєте в кожен випуск!
Iryna Moshkovska
Iryna Moshkovska
З нетерпінням чекаю на кожний випуск - в моєму особистому рейтингу ви вже обігнали навіть Телебачення Торонто!))) Дякую за вашу роботу!
Natalia Hlushachenko
Natalia Hlushachenko
Ваші звірята просто топ ❤️
Lifecycle 💛💙
Lifecycle 💛💙
Дякуємо за розвиток українського контенту, ви прекрасні 💛💙
Alina Anisimova
Alina Anisimova
Спасибі Вам величезне за такий якісний контент, якій ви створюєте спеціально для українців. Побільше б таких каналів в українському просторі!
Юлія Дрозд
Юлія Дрозд
Дякую за вашу роботу❤ ви неймовірне відкриття для мене😊
Tetiana Ponomarenko
Tetiana Ponomarenko
Під час відпочинку в Греції вдень була справжня спека, десь +40, на пляжі я побачила пару: він - в шортах, вона - в якихось лосинах до п'ят, в кофті, в хіджабі чи як його. Словом, під час спеки вся закутана, в чорному і то називається купальник. Відкрите лише обличчя, кисті рук та стопи ніг. Вона засмагала!!! Я стояла, ледве не божеволіючи від спеки, а вона вся в чорній тій своїй водолазці засмагала. Мене просто охопило відчуття ненависті до її чоловіка - як ти можеш себе нормально почувати, коли жінці може й тепловий удар статись?! Злість на всю ту патріархальну парадигму, в якій ці двоє живуть. Просто злість і розпач, що дівчатам треба з цим жити.
Томашкевич Евгений
Томашкевич Евгений
Дві розумні красуні. Дякую пану Фурсі (попереднє відео) за можливість доєднатися до Вашої інфо-бульбашки. Можливо розвиток каналу та всього україномовного ютубу саме в цьому і полягає. В об'єднанні таких маленьких адекватних інфо-просторів в один великий.
Taya Taya
Taya Taya
Обожнюю вас, дівчата ♥️ кожен випуск то є радість на душі ✨