Перше інтерв’ю за 7 років - Ані Лорак припустила, хто її замовив

  Переглядів 473,600

ЖВЛ

ЖВЛ

2 місяці тому

Співачка Ані Лорак в ексклюзивному інтерв'ю ЖВЛ зізналася, чи вважає свої виступи в Росії зрадою та припустила, хто її "замовив" в Україні. Подробиці - у матеріалі.

КОМЕНТАРІ: 4 962
Tetiana Sinienok
Tetiana Sinienok 11 годин тому
Места мало ей, поэтому решила попробовать русский мир:) так и скажи что денег хотела. А в Украине мало:) вообще это позор. В то время как наши парни умирают и защищают твой мир в твоём доме, ты развлекаешь врагов. И ладно там россиян. Но их военных. Это ганьба.
Лідія Фіщук
Лідія Фіщук 12 годин тому
Не вірю! Народ не прийме, буде ще швидше летіли назад в росію ніж колись
Настя Сухомлин
Настя Сухомлин 20 годин тому
Ну конечно так же хочет наша Тиночка Кароль 😉
Татьяна Синенко
Татьяна Синенко День тому
Люди чего вы такие гнилые и червивые, она артист а для них нет границ. Умеете только обливать грязью других сидя в своих норках, вы такие преданные своей стране только на словах.
Ольга Курносова
Ольга Курносова День тому
Музыка не имеет границ.
Роман Гуцалюк
Роман Гуцалюк День тому
Нахрен вона всралася
Вікторія
Вікторія 2 дні тому
Вже дороги додому не має, Лорак зрадниця
Elena Khudo
Elena Khudo 2 дні тому
Не хочу її захищати ..але...ЛЮДИ ... не будьте такими злими.......ми не знаємо суті...якби вашим рідним загрожували.??? Що б зробили ви??? Я б йшла за рідними..ну чесно..який сценарій нвписали лорак..повалій..лободі...і..т.д..і.т.п. ЦЕ ПОЛІТИЧГА ТРАВЛЯ.. це буде ясно потім...не хочеться слави ,після такої "травлі,"...... нажаль --в нас політика і зірки шоу...залежні. .одне від одного НАЖАЛЬ..🥺🙄😱 і щоб захиститись..себе..а особливо рідних ...-‐зірки йдуть на жертви-кроки.,, де СУСПІЛЬСТВО НЕ СПРИЙМАЄ..бо вони на виду..а вони такі як і ми...ЗВИЧАЙНІ ЛЮДИ ....А якби вашій дитині ,,,чи мамі..загрожувала б""" опасність" ви що зробите перше???🙄🙄🙄 Плюните на політику принципи..і.т.д.і.т.п..ааааа 🙈🙊😱 А підете навіть на "преступлєніе". .щоб спасти рідних...я так. точно!!!!!!.. ..заради житття рідної людини.а особо ДИТИНИ.. піду проти правил.і амбіцій...ви нє???????????🙄🙄🙄🤔🤔🤔 Пожертвуєте дитиною.чи .мамою??? Ради амбіцій???? Нє...😏.тому починвте розуміти СЕБЕ .а вже потім...ОСУЖДАТИ..ОБСУЖДАТИ ІНШИХ.а "" зірки "" шоу.це тоже звичайні люди..ну """ під контролем ""🙄хто влади...хто шоу.а більшість .СЛАВИ,,,,,,
tanya zhurova
tanya zhurova 2 дні тому
Коли сказала,що її замовила "дівчинка"-одразу в голові ТІНА КАРОЛЬ....
Roman Trend
Roman Trend 2 дні тому
Зрадниця
Roman Trend
Roman Trend 2 дні тому
Чемодан вокзал ростов
Nataliya Onisimova
Nataliya Onisimova 3 дні тому
Куєк - многоликая ви наша... навіть дивитися не буду це "інтерв'ю"... не треба писати, що не тільки вона з українських артистів виступала в Росії.. Мова йде саме за неї! Тож коли нашим ВОЇНАМ в АТО відрубували "ополчєнці"...звірі...руку тільки за те, що на ній був витатуйований наш тризубець, вбивали і калічили, коли матері втрачали своїх дітей, вона в цей час бігала по сценах в Росії... Де твоя честь і гідність? Лорак?? ..... Я б її взагалі б не пустила б в Україну - зрадниця! Вали назад, тебе тут ніхто вже не чекає, і ніхто не вірить тобі...
Джек Лоренс
Джек Лоренс 3 дні тому
Ні. Хай там залишається. 7 років подій нашої країни вона собі тихенько переседіла на Россії, а тепер коли у нас такий розвиток серед співаків та співачок - надумалась повернутися. Ні. Українці навряд чи таке сприймуть. Розширювати світ, якщо вона пташка, можна було до будь-яких інших країн, окрім Россії. Хай там інші співаки час від часу виступали на Россії, їздивши туди іноді, але вона ж там живе. Тобто по суті вона вже росіянкою стала. Що вона нам привезе, отой свій руський менталітет? Ні, дякуємо.
Валерия Иванова
Валерия Иванова 4 дні тому
Все забыли,что она Мать малолетнего ребенка,которому ,для того ,чтобы жить и учиться ,нужны дегьги.Она все правильно !!!!Лорак просто заробатывает деньги.!!!Артисты и проститутки всегда были вне политики!
Галина Марунченко
Галина Марунченко 4 дні тому
Хорошо её встретят!!!!! Ани Лорак любят как и раньше, ждут её концерты. А если десяток проплаченых людей срывают концерт!!!! То это не весь украинский народ!!!! Голос за кадром это конечно не что!!!
Sveta Offengenden
Sveta Offengenden 5 днів тому
Так і є Кароліна ти пташка ТАЛАНОВИТА, і усе ти робиш як треба!!! Дуже тебе поважаю!!! ❣
Марина Антоненко
Марина Антоненко 5 днів тому
А Тодоренко? Стала знаменитой на Украине, а сейчас...телеканал Пятница. Позороще
Евгений Резник
Евгений Резник 5 днів тому
Сподіваюсь всі ображені патріоти через деякий час не так охоче зможуть висловлювати свою думку, бо це стане лютою дічью. У світі настає перерасподіл зон впливу, і доведеться перевзутись у інші тренди. Очікую раптових змін, тримайтесь адекватні співвітчизники.
Евгений Резник
Евгений Резник 5 днів тому
Сподіваюсь всі ображені патріоти через деякий час не так охоче зможуть висловлювати свою думку, бо це стане лютою дічью. У світі настає перерасподіл зон впливу, і доведеться перевзутись у інші тренди. Очікую раптових змін, тримайтесь адекватні співвітчизники.
Квітослава Курило
Квітослава Курило 7 днів тому
Абсолютно неадекватно запрошувати її! Чим ви думали? В важкий та відповідальний для країни момент- звалити до ворога. Навіщо мені тепер її інтерв’ю? Давайте ще російських зірок запросимо, що нам Є повага мінімальна до українців?
Олена Кондратюк
Олена Кондратюк 7 днів тому
Меладзе кисень перекрив після скандалу,от і втікла назад
Tamara špice
Tamara špice 8 днів тому
Ані Лорак зникла з мого життя ще в 14 році! Ганьба!
kiev kiev
kiev kiev 8 днів тому
Дерево розквітло і дупло стало ширше 😬😂🤣🤢🤮
Oksana Androszyk
Oksana Androszyk 8 днів тому
Так і будем тримати.Бо пані Лорак зрадниця і це факт.І цей факт побачили всі патріоти.Я згідна що десь був момент несправедливості але вона зробила свій вибір і вона там має успіх.Чому повернулася до України якщо її тут несправедливо образили..
Назарій Стеценко
Назарій Стеценко 9 днів тому
З мовою проблемки..))Така розумна стала такі психологи працювали і не скажеш ,що з інтернату і пройшла купу постелі з 14 років ,як казали неодноразово...Дівчинка ...в 30+ це смішно
Anna Adam
Anna Adam 9 днів тому
Такая некудышняя нарезка ответов, вопросов...Потом делают вывод по такому интервью ...тьфу
Nella Mordarska
Nella Mordarska 9 днів тому
Нащо взагалі про неі інтервю
Natalia Yukhymovych
Natalia Yukhymovych 9 днів тому
Не треба казати, що Ви Кароліно, дерево любові,треба бути просто Людиною,а у Вас моя хата скраю,а жаль
Anna
Anna 9 днів тому
Как же все делано, эти улыбки, эта видимость что все хорошо, укр язык. Все чтоб люди съели, бо я "пташка". Пташка-пелікан блін
Oksana Stepanova
Oksana Stepanova 9 днів тому
Что у неё с лицом??Стало размером с шею
Альона Кшемінська
Альона Кшемінська 10 днів тому
Дуже гарна жінка і чудова артистка! Я вважаю, справді заздрість колег з’їли її коли випала така можливість. А їй натомість залишалось лише одне, бути там де її люблять, поважають і підтримують!
TT
TT 10 днів тому
Вона украинка?!алле
TT
TT 10 днів тому
Оставьте,люди её в покое
Оля Гуцуляк
Оля Гуцуляк 10 днів тому
Аня Ти Найкраща,Молодець💖🌹👏
Аліна Агафонова
Аліна Агафонова 10 днів тому
Її ніхто не підтримав і не пожалів…як шкода((( А вбитих горем мам та дружин анічка пожаліла, коли їх близьких вбивали? Це не просто гидко слухати, це сумно…сумно навіть тому, що у неї взяли інтерв‘ю. Про яку молодчинку ви говорите, люди? Вона артист це ми зрозуміли, але в першу чергу потрібно залишатись ЛЮДИНОЮ. Як людина для справжніх українців вона мертва!!!!!
Ленок Годован
Ленок Годован 11 днів тому
Фигаро тут, Фигаро там. Походу в Рашке приелась Каролина, а за 7 лет отсутствия в Украине её концертов зритель соскучился значит можно сделать ФУРОР своими виступлясами. Спасибо- ненадо, вас таких птичек" перелётных" хватает. И помнится не раз когда-то выступала она на поддержку политических сил. Но больше всего взелись именно на неё потому что сильно любили её в Украине и для украинцев её поступок был предательством как матери которая растила дитя и бросила ради денег богатого дяди, а через годы вспомнила как любил, ценил её этот ребёнок. Вот почему именно с ней так. Там она "масовка" а в Украине была ЛЮБИМОЙ (понастоящему) ЗВЕЗДОЙ. И она это осознает но портят все деньги.
Iryna Zahgrebelna
Iryna Zahgrebelna 11 днів тому
Ненормальна
Оксана Set
Оксана Set 11 днів тому
Класс, вертайся рідненька!! Чекаємо😘
Оксана Set
Оксана Set 11 днів тому
Політика не повинна відбиватись на артистах!!!! Це їхній хліб, вони розважають людей, так нехай собі виступають! А політика лишається в стороні!
Оксана Set
Оксана Set 11 днів тому
Та всі давно знають, що Тіна "убрала" конкурентку.
Sold Out
Sold Out 11 днів тому
Наоборот, она должна петь и у нас и в России, и пропагандировать только любовь, и открыто заявлять, что она против ненависти, и что нас специально травят друг на друга, пока политики играют в войнушки, а ценой этому человеческие жизни.
Nina Loivska
Nina Loivska 11 днів тому
Я,,, завжди вас, Захищала,,, завжди!!!!!!!
Nataliya Pik
Nataliya Pik 12 днів тому
Тіна Кароль захотіла стати українською зіркою, заздрість поганий товариш.
Ruslana Ratz
Ruslana Ratz 12 днів тому
Шмата
Sergey Santa
Sergey Santa 12 днів тому
Если вы её слушаете- вам не всё ли равно? Пой везде!
Анастасия Петрова
Анастасия Петрова 12 днів тому
Благодарю, спивачка!
Anna Mukha
Anna Mukha 12 днів тому
Ненормальна якась чи шо
Ірина Дербаль
Ірина Дербаль 13 днів тому
Ти зрадниця. І не виступай в Україні. Може треба було стати на захист тим жінкам, в яких загинули діти, чоловіки, брати у війні з Росією?
Владимир
Владимир 13 днів тому
дерево любові пташко сиди там зрадниця хотіла гастролювати в стране которая ведет войну с твоей страной ...это жесть
Владимир
Владимир 13 днів тому
вспомнила ....нехай не повертається дійсно недоречно
Оксана Шовкова
Оксана Шовкова 13 днів тому
На хєра ви її витягнули? Нехай сидить в своїй Рашці!!!!!
Anna Yerashova
Anna Yerashova 14 днів тому
Нарезали и интервью не очень!
Антимійчук Лєна Ведуча
Антимійчук Лєна Ведуча 14 днів тому
Напишу коротко... Ми землячки... Навіть чути по говору, що вона з Кіцманя))) але позитивного в цьому мало..... Кароліну ми втратили ... Я побачила пусту ляльку, яка цитує свого психолога, порадника чи того, хто її вчить правильно говорити ... 😞 І це сумно... Таку співачку талановиту ми втратили .. на жаль.....
Yuliana Oskolok
Yuliana Oskolok 14 днів тому
🐍
Валентина Токатлы
Валентина Токатлы 14 днів тому
Яка блин пташка….(((( в стране война, а она поёт на территории агрессора.. какая женская зависть и намеки на то, что ее заказали?!! Для кого эта чушь… ? Возможно, если бы вместо того, чтобы выступать в РФ перед Песковым и всеми остальными , она сняла бы видео и сказала, что она украинка и любит свою Родину, и поэтому не будет выступать в РФ, больше людей в России открыли бы глаза на то, что творит их президент, правительство и силовые структуры.. Но жизнь не знает сослагательного наклонения:(
Lucy van Pelt
Lucy van Pelt 14 днів тому
Обожнюю Її. Молодець 💕
Евгений Евгений
Евгений Евгений 14 днів тому
Интересно что нынешняя постмайданная власть может еще предложить кроме травли своих оппонентов и всех не согласных. Надеюсь Лорак не опустится до каких то извенений.
Kathlyn Korolchuk
Kathlyn Korolchuk 15 днів тому
Согласна только с тем, что профессия артиста не должна иметь границ. Живя в США 7-й год всегда жду концерт своего любимого исполнителя !!!! Потому что музыка с которой ты вырос и слова песен которые ты знаешь уже много лет, всегда будут эликсиром для души. НО … интервью мне не понравилось , видно, что сценично. Голос за кадром говорил больше чем сама Ани Лорак 🤨🙁
Кирилл Цокур
Кирилл Цокур 15 днів тому
сделали крайней и обвиняли во всех бедах … пусть поёт как и пела . хорошая девочка . одна из немногих талантливая наша гордость . ничего не вижу ужасного в ее выступлениях на той стороне как и других. хватит уже наворачивать
талпа
талпа 15 днів тому
Теляча мова їи́ не йде
Gorec Gorcev
Gorec Gorcev 16 днів тому
Я думаю обычные люди просто завидуют. Если бы они были знамениты. Так же поступали. Это сто процентов.
Gorec Gorcev
Gorec Gorcev 16 днів тому
Да какая разница где она петь будет. Я считаю что талантливый человек должен дать концерты по всему миру и земному шару. Возьмите то время когда не было войны, всё певцы ездили в РФ, и никто не возмущался. Там тоже люди живут и они любят всех певцов, они их не делят на своих и чужих. А если власть не может никак нажраться то они в первую очередь сами виноваты в том что сейчас происходит. И свои ошибки нужно исправлять А не перекидывать стрелки на других. Уже пора остановиться и не воевать. Ани Лорак ты молодец, делай так как считаешь нужным. И живи так как хочешь ты , а не под диктовку Кого-то. 😘😘😘😘😘
Владимир Семёновых
Владимир Семёновых 16 днів тому
Поражаюсь её высоким интеллектом. 👍👍👍 Это круто. И так высоко. 🙂👏👏👏☝️
Diva Pallada
Diva Pallada 16 днів тому
Пташка не літає де хоче, а літає, розмножується на Батьківщині. І лише на зиму летить в теплі краї на декілька місяців, щоб вижити і знову повернутись на Батьківщину.
Володимир Контур
Володимир Контур 16 днів тому
Вона так нічого і не зрозуміла.
Uljana Z
Uljana Z 17 днів тому
Все і ні про що. Сором і ганьба. Не відомо що було у свідомості цієї людини та чим вона керувалась при прийнятті своїх рішень. Зі званнями та титулом "народної" вона не підтримала свій народ. Не народна..
Юся Врединка
Юся Врединка 17 днів тому
Шикарная !!!! Умница , работает там где больше платят - и это нормально , Войну не она придумала !!!! А от нее зависят много людей!!! Завидуйте ей молча на диване!!!!
Sonce Sonce
Sonce Sonce 17 днів тому
Тільки хай попробує повернутись ...піду на той концерт і запущу камінь в голову
Alia Green reen
Alia Green reen 18 днів тому
Ой,якби приїхали в Україну "Ленінград" то я б побігла на їхній концерт,от чесно🤣🤣Все таки творчість, це не політика.Бо як 80%українців дивляться в ютюбі ролики, фільми російські то то норм🤣🤣🤣 а як співачка поїхала поспівати,то все, зрадниця.То і ви не сліхайте російську музику,не дивиться взагалі ніякі шоу. Але те,що Росіяне не сприймаєця зараз взагалі ,то це факт. В мене ще з дитинства є мрія,я хотіла побувати в Тайгі,в Сибірі, от прям мене та природа просто надзвичайна .І от уявіть,поїхати туди,і викласти фото в інстаграм, то шо буде від моїх знайомих . Це ж росія,як туди можна їхати,сепаратистка.
Ольга Долишная
Ольга Долишная 18 днів тому
Любила,люблю Вашу творчість,чекаю нових українських хітів!Все буде добре,всім догодити нереально.🥰
Ann Si
Ann Si 18 днів тому
А что это их так назад потянуло всех? ЛОБОДА, Лорак, Макс Барских?
Lyudmila Belova
Lyudmila Belova 18 днів тому
А чому ви берете в зрадниці інтерв'ю ?
Mariia Halas
Mariia Halas 19 днів тому
в защиту… 👏🏻👏🏻👏🏻
Анастасия Забелина
Анастасия Забелина 19 днів тому
Бред, просто зарабатывала деньги в россии, морали тут нет 👎
Анастасия Забелина
Анастасия Забелина 19 днів тому
Ее дом Россия 🇷🇺 очень конечно жаль
Vi Robs
Vi Robs 20 днів тому
Господи самий хейт не можливо читать😀 прям вас особисто заділа🙀але як вона гарно розмовляє українською краще чим деякі ,мені абсолютну все одно де вона співає я б хотіла щоб вона повернулась до нас🙂
Olly Yaremenko
Olly Yaremenko 20 днів тому
Переобуваемся? Ну-ну…
Nta Gl
Nta Gl 20 днів тому
Чому так мало дизлайків? Може люди погидували навіть розгорнути відео?
Oksana Romaniv
Oksana Romaniv 20 днів тому
Таке ніяке
Innushka Ameli
Innushka Ameli 21 день тому
Це дійсно була травля... У 2014 році, після того, як Крим захопили зелені чоловічки, Джамала давала концерти в Москві, таких концертів було багато,т і всі тихеньео мовчали, а в 2021 році Монатік,Maruv, Дорофеєва, Потап виступали на великих фестивалях і нікому це не заважає
Tetiana Sonce
Tetiana Sonce 21 день тому
Люблю творчість Ані Лорак!!! Сильна жінка!!! Бажаю успіхів тобі, а також хочу побувати на концерті!!!♥️💖🌹
Нина Черевиченко
Нина Черевиченко 21 день тому
Сильна жинка,Але слабка на передок.
Sasha Sasha
Sasha Sasha 21 день тому
Я так понимаю нас готовят к ее возвращению)))))
Natalia Tereshchuk
Natalia Tereshchuk 21 день тому
Яка ж вона молодець, по при все Лорак залишається вокалісткою з новими хітами, яких в нас на сцені нажаль не залишилося, всіх топових зірок повиганяли. Тільки зараз її розумію і підтримую 👍♥️
Tatiana Gora
Tatiana Gora 21 день тому
интервью - сплошная провокация...Думаю, и- за дочери уехала - травля обычно по всем направлениям...агрессия - внешняя и внутренняя в людях накопилась с 2014 года по разным причинам, у каждого своё болит...под раздачу кто угодно может попасть, а тут - человек всегда на виду...
Julia Gr
Julia Gr 21 день тому
Не хочу слухати про неї, вона обрала свій шлях. Нехай тепер до нас не лізе!
Marykor UA
Marykor UA 21 день тому
Я вот не пойму с чего вдруг они все решили вернуться? Лобода, Лорак, хз кто там еще. Мне то вообще все равно, мне такая музыка не интересна. К содалению мли к счастью их время в Украине закончилось, они уехали, все помнят конечно про их сушествование потому что, банально, они обе представляли нашу страну на Евро. Но за 7 лет музыка в Украине настолько шагнула вперед, изменилась полностью, что эти 2 женщины уже остались на уровне какой-то Пугачевой в поане репертуара. У нас появились такие прекрасные исполнители молодые, крутые, аутентичные, что такая нудная попсятина осталась в 2010 году
Антон Шарипов
Антон Шарипов 21 день тому
Коронавирус если ты обалдел,ВЫПОЛНЯЙ месть за Исуса,в библии что НАПИСАНО?
Kostiantyn Ivlev
Kostiantyn Ivlev 21 день тому
У денег нет ни стыда, ни совести, ни национальности, ни патриотизма.
Алена Корнейко
Алена Корнейко 21 день тому
Её голос безупречный. У неё 4,5 октавы. У Тины, меньше не говоря уже о всех остальных. Я её слушаю и буду слушать и многих других артистов с России тоже слушаю. Но это не говорит о том, что я не патриот своей страны УКРАИНЫ. Это творчество!!! Мы же в конце концов не Боги, чтобы кого-то судить. Нас таким правом не наделали. Каждый будет отвечать перед Всевышнем и за войны и за всё остальное.
Стелла Васюшкина
Стелла Васюшкина 21 день тому
Неужели зритель на столько слеп, что действительно не видит двойных стандартов?! Каролине только силы и терпения.
Alessia Zvaroski
Alessia Zvaroski 21 день тому
Она не виновата ни в чем, ее подставили это было выгодно кому-то , типа Лободе , Брежневой , Миладзе можно выступать было в России а ей почему-то нет ?
Sasha logozinskaya
Sasha logozinskaya 21 день тому
Полный бред, как можно судить человека, которые поёт в другой стране, люди с неразвитым мышлением
Павлік Енглік
Павлік Енглік 22 дні тому
ГНАТИ ТАКИХ ТРЕБА СРАНИМ ВІНИКОМ ПРОСТІТУТКА ЧИСНІША ЗА НЕЇ
Людмила Гурман
Людмила Гурман 22 дні тому
Найкраща 😍😍😍
Марина Панова
Марина Панова 22 дні тому
Пташка хотіла грошенят і побільше.
Davor Shukar
Davor Shukar 22 дні тому
Хорош под дурочку косить на Донбассе не прогулка а убивают и руки ноги отрывает русский мир
Maggi Olya
Maggi Olya 22 дні тому
До этого интервью нормально к ней относилась. Но что она за бред здесь несла? Видно, что хотела и "нашим и вашим" угодить.
Viktoriya Polishchuk
Viktoriya Polishchuk 22 дні тому
Молодец Каролинка, умничка, красотка...
Viktoriya Polishchuk
Viktoriya Polishchuk 22 дні тому
Я думаю, не надо цепляться к певцам, столько негатива у людей и ненависти, что готовы в любом человеке увидеть врага и на любого сбросить свой негатив...
Вертинские. Наследство короля | Центральное телевидение
51:42
Центральное Телевидение
Переглядів 927 тис.
Norway. Rich and extremely beautiful. Big Episode.
1:08:00
Антон Птушкин
Переглядів 11 млн
Ани Лорак - Он | #ЯЖИВА | Премьера 2021
3:01
Ани Лорак
Переглядів 3,1 млн
Ани Лорак - тур The Best - 17/08/2021 Одесса
41:31
Коллекционер
Переглядів 4,5 тис.
🟣 ШОУ «МАСКА» | ВИПУСК 7. СЕЗОН 2. КАНАЛ УКРАЇНА
2:38:45
Маска. Україна / The Masked Singer Ukraine
Переглядів 884 тис.
Полный выпуск Нового Вечернего Квартала 2021 от 4 декабря
1:15:25
Студия Квартал 95 Online
Переглядів 492 тис.
МастерШеф 11 сезон. Выпуск 14 от 20.11.2021
3:48:45
МастерШеф
Переглядів 1,2 млн