Ірина Фаріон про Володимира Івасюка та "Червону руту" | Велич Особистості | квітень '18

  Переглядів 315,555

Iryna Farion

Iryna Farion

4 роки тому

Володимир Михайлович Івасюк (4 березня 1949 - 24/27 квітня 1979) - український композитор-виконавець, поет. Герой України (2009, посмертно).
Один з основоположників української естрадної музики (поп-музики). Автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів. Професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні. Неординарний живописець.
18 травня 1979 його було знайдено повішеним у Брюховицькому лісі під Львовом. Офіційна версія - самогубство - підлягала сумніву громадськості як 1979, так і тепер. Відповідно до неофіційної версії, смерть Івасюка була вбивством, виконаним КДБ за наказом вищого керівництва СРСР. Похорон Володимира Івасюка 22 травня 1979 у Львові перетворився на масову акцію протесту проти радянської влади.

КОМЕНТАРІ: 210
Ashan Ashan
Ashan Ashan 2 роки тому
Вічна пам'ять володимиру івасюку ❤
Наталя Орлик
Наталя Орлик 3 роки тому
Дуже глибокі слова,дякую вам.Володимир Івасюк завжди буде у пам'яті українців,як геній свого часу та пророк майбутнього.
mira vayda
mira vayda 3 роки тому
Обрізали крила таланту який міг зробити багато...
Богдан Помаржанський
Богдан Помаржанський 3 роки тому
Щира подяка Пані Ірені за те, що підносить такі важливі національні теми, яких ніхто інший не підносить...
Татьяна Царик
Татьяна Царик 3 роки тому
Володимир Івасюк - геній!!!
Алла Демiнська
Алла Демiнська 3 роки тому
Світла пам'ять Володимиру Івасюку ! Геніальні пісні ,вічна музика його залишилась назавжди !💐💐💐💐 Люблю співати пісні Володимира ❤
Вєра Hodarenko
Вєра Hodarenko 3 роки тому
Такі пісні будуть жити Вічно.Геній .
Алла Новохатська
Алла Новохатська 3 роки тому
Яка ж прекрасна наша Україна❤💙💛 гордість розпирає за те, що я співаю Червону Руту та Водограй!!!!👍👍👍👍Володя назавжди в моїй пам'яті !!!! п.Ірино, треба створювати на телебаченні просвітницькі канали..нехай люди слухають, розумнішають, а не тупіють від дурних серіалів, тупих ток шоу та отого дурнуватого гумору👎👎👎 історію, культуру треба знати, тоді й руЦкий мІр не з'явився б 👎👎👎 Слава Україні❤💙💛
Mariia Nikolaichuk
Mariia Nikolaichuk 4 роки тому
Наш Івасюк, наша душа і пісня, і наша Ірина Фаріон!
Татьяна Смалийчук
Татьяна Смалийчук 3 роки тому
Українська пісня зброя народу в боротьбі за свободу і незалежність.
Лєна Мілюта
Лєна Мілюта 2 роки тому
Ірина,ви дуже розумна, з великим багажем знань, вмінням донести свою думку, переконати. Ви справжня українська пані.дякую Вам за активну позицію, патріотизм.
Наталія Лисенко
Наталія Лисенко 3 роки тому
Пісні Івасюка сприймаються на генетичному рівні.
Lidiya Ternuna
Lidiya Ternuna 3 роки тому
Я лише чую або бачу зображення Івасюка, перехоплює дихання, сльози застилають очі...
Vitaliy Zaychenko
Vitaliy Zaychenko 3 роки тому
Сила мови, сила духу і сила пісні. Тризуб.
Вільна Україна
Вільна Україна 3 роки тому
Бережи Вас Боже, Ірино! Здоров'я Вам і стійкості. Ви сильна жінка і Ви приклад для всіх українців. Я готова не спати, а слухати Вас і просто ковтати мудрість з Ваших уст. Ви Велична особистість сучасності. Ви гордість України!
Андрій Литвинов
Андрій Литвинов 3 роки тому
дякую, пані Наталю ! дякую, пані Ірино ! Дуже цікаво слухати про Володимира Івасюка !!! Надзвичайно актуальна інформація в наш складний час !!!
Ірина з Києва
Ірина з Києва 2 роки тому
Спалити могилу, не дозволяти пам'ятника на могилі встановити - це ж як треба ненавідити та боятися усього, що дає ідентифікацію нації. Нелюди - спалити могилу! Шокована, просто слів немає.
тереза дмитерко
тереза дмитерко 2 роки тому
Мою сваху В чернівецькому університеті вчив батько Івасюка. Казала вона, що батько після смерті Івасюка ніколи вже не сміявся, завжди був сумним.
Anatoliy Ya
Anatoliy Ya 3 роки тому
українських народних пісень налічується понад 200 тисяч!!!
Христина Шалагінова
Христина Шалагінова 2 роки тому
Слава Україні! Дякую, пані Ірино, за студію. Про Володимира Івасюка, правду кажучи, я знала дуже мало. Із його прізвищем, із його піснями у мене асоціюється дитинство, бо батьки любили їх і часто вмикали, і ми слухали разом із ними та дідусем і бабусею. А про його долю знаю зовсім небагато, і більшість моментів із цієї розповіді були для мене відкриттям.
Ковидный дневник. Рефлексия
38:59
Олег Слєпцов
Переглядів 470