Роман Яремчук зазнав травми у матчі за "Валенсію" та був замінений на 17-й хвилині

Переглядів 26

Сергій Киричок

Місяць тому

Як це сталось.
Український форвард Роман Яремчук зазнав травми у складі "Валенсії". Це сталось у поєдинку 30-го туру іспанської Ла Ліги проти "Мальорки".
Матч з "Мальоркою" став для Яремчука першим за "Валенсію" після міжнародної паузи. У березні Роман допоміг збірній України вийти на Євро-2024: забив гол і віддав асист у півфіналі плей-оф відбору проти Боснії і Герцеговини (2:1), а також зіграв у старті в фіналі проти Ісландії (2:1).
У 30-му турі Ла Ліги Яремчук вп'яте поспіль вийшов у старті "Валенсії". Футболіст з'явився на позиції одного з двох центрфорвардів поруч з Уго Дуро.
На 14-й хвилині Яремчук отримав м'яч на лівому фланзі та спробував пройти вперед, однак різко зупинився і попросив арбітра призупинити гру. Українець опустився на газон, а на полі з'явились лікарі.
Яремчук вийшов за межі поля, після чого ненадовго повернувся у гру, утім, на 17-й хвилині його все-таки замінили. Замість Романа за рахунку 0:0 з'явився форвард Дієго Лопес.
Яремчук став другим українцем у європейських топ лігах, що зазнав травми у першому ж матчі після міжнародної паузи. У суботу, 30 березня, поєдинок за "Дженоа" у Серії А не дограв Руслан Маліновський.
Окрім того, захисник Віталій Миколенко вперше у 2024 році пропустила матч "Евертона". Футболіст не зіграв у 30-му турі АПЛ проти "Борнмута" (1:2) через хворобу.
Роман Яремчук та "Валенсія": що відомо
У нинішньому сезоні Яремчук провів 25 матчів за "Валенсію" в усіх турнірах та забив чотири голи (три - в Ла Лізі, один - у Кубку Іспанії).
"Кажани" набрали 40 очок та посідають восьме місце у таблиці чемпіонату, перебуваючи на відстані у шість балів від шостої позиції, яка дозволить виступити у відборі Ліги конференцій.
Наступний поєдинок "Валенсія" проведе проти "Гранади" на виїзді 4 квітня.