👻❌Сiмeйка Адамсів❌👻 міровоє правітєльство 🌍 таро расклад

  Переглядів 60,791

Неймовірний світ - Таро

Неймовірний світ - Таро

2 місяці тому

Я вас вітаю на моєму ютуб каналі
Цей розклад не являється індивідуальним і тому не може підходити до усіх!
ТЕХНІКА як зняти тривогу
ukposts.info/have/v-deo/onWZaX2Jnpuaq4U.html
мій другий ютубканал
ОРАКУЛ КОХАННЯ 💞
ukposts.info/the/cSb.html...
Пропоную до перегляду:
ukposts.info?list...
Instagram: Irenatarot
Facebook: Irena Tarot
На підтримку каналу та енерго обміну
www.paypal.com/paypalme/irena...
Я бажаю вам гарного дня та чудового настрою!
Слава Украiнi🇺🇦🎇 Героям СЛАВА 🇺🇦🎇

КОМЕНТАРІ: 615
Katrin Wandl
Katrin Wandl
«…если у украинки руки в боки, то пофиг … какие планы у семейки Адамсов» 😅 А наши храбрые и сильные духом мужчины вообще ни с кем не сравнимы. Спасибо за расклад.
Ирина Кремчанина
Ирина Кремчанина
Україна має ангела охоронця, всесвіт не дасть нам загинути. Підніміть будь ласка цю тему.
Л Юрченко
Л Юрченко
Ворога знищемо.Державу побудуємо.Станемо вільними та незалежними.Буде квітуча краіна для нас-Українців💞
Роза
Роза
Хотелось бы чтоб семейка прочитала комменты))))Всем украинцам здоровья, долголетия чтобы елось и пилось,и хотелось и моглость,И всем назло долго нам жилось)))!!!
Людмила Домнич
Людмила Домнич
Их планы нарушились, потому что дух Украины восстал, дух украинских людей. Пусть этот дух положит конец ихним планам и наша Украина расцветёт. Но для этого надо много работать - духом, умом, розумом, мудростью и т.д. Головне - Дух.
денис забука
денис забука
Ирина Спасибо я лично долго ждал про Элиту - пожалуйста делайте почаще на них Расклад хотя бы раз в неделю - я давно копаю эту тему - там еще очень много тайн ............. узнав их все насущие планы мы хоть будем знать как нам противостоять этим Тварям
Оксана
Оксана
Може наші партизани і до них доберуться.
Diana Rudenko
Diana Rudenko
Щоб здихатися цієї сімейки, маємо вийти з-під впливу релігій. Підвищувати свою духовність, освіту, зближуватися з Природою, підвищувати свої вібрації.
Олександр Бондаренко
Олександр Бондаренко
Дякуємо вам, Іриночка, за цей розклад. "Котяче" таро дійсно сюди дуже пасує. Хоча й українські карти дуже гарні. Давно цікавлюсь цією темою і плани вони вже навіть не приховують: скоротити кількість населення та зробити його тотально керованим цими павуками в костюмах. Сучасна медицина, фарміндустрія, експерименти над людством по типу "ковидла", "кактусолізація" - все це для нас білет в один кінець. Сама ж ця сімейка Адамсів живе геть іншим життям. Їдять вони тільки еко продукти, добре знають будову та потреби свого тіла, лікуються не хімічними препаратами, а травами, використовують натуропатію та східну медицину. Ці люди з комплексом Бога носять одяг тільки з натуральних тканин, знаючи про шкідливий вплив статичної електрики. А їх діти не користуються гаджетами стільки, скільки за ними просиджують наші діти та внуки. Зате по їх вказівці в медичних вузах їде чіткий відхід від фундаментальних наук про фізіологію людини в сторону повного підпорядкування фармації. Будуючи свій "дивний" світ, ці господарі життя мають великий арсенал, м*яко кажучи, негативних впливів хімічними елементами на наше здоров*я. Наприклад, зараз ВОЗ розробляє програму використання водопровідної води з додаваннямне тільки фтору, а й літія і навіть гормону екстрагену як протизаплідного засобу для скорочення людства. Це правда, що ми розумні, самодостатні, незалежні, свободолюбиві і гарні господарі, тому треба цікавитися їх планами, щоб не попасти на їх гачок, брати все у свої руки для подальшого процвітання нашої неньки-України та її незалежності. Але для цього всім українцям перед виборами треба добре думати та аналізувати, щоб зробити правильний вибір. А то як, наприклад, діючий президент може зрозуміти нашу тягу до свободи, якщо він іншої національності? Мені завжди робота на присадибній ділянці приносила задоволення, не зважаючи на біль в спині та фізичну втому. Робота з землею знімає душевні тривоги, енергетично організм очищається, на душі стає спокійно і навіть радісно. Було б добре, якби кожен українець обробляв хоч маленький клаптик землі, щоб енергетика була високих вібрацій, наші міста і села щоб ставали красивішими, чистішими, а Україна -.процвітаючою. Молимося за наших воїнів, за неминучу перемогу і все буде Україна!
Леся Ковальчук
Леся Ковальчук
Доброго вечора Ірино! Який цікавий розклад вийшов, дуууже! Ми цій сімейці,і не тільки,як кістка у горлі. Але знаючи таку інформацію,ми українці станемо ще сильнішими і мудрішими. Не вішати носа, вперед до перемоги! 💛💙
Олена Загребельна
Олена Загребельна
Таємна сила це загони помсти. Ми на підсвідомості вільні сильні роботящі. Навкруги заздрість нашій силі волі.
Elena Fil
Elena Fil
Судячі по різноманітності Ваших колод, Ви маєте дуже великий рівень духовного розвитку...браво, Ірино!
Марина Ротарь
Марина Ротарь
Україна понад усе!!! Все буде добре!!!Дякую за розклад,ми все витримаємо і наша країна розквітне!
Лена Йовенко
Лена Йовенко
Доброго вечора, Ірино!Дякую вам разклад)Я дивилася Зону пробуждения, і там вони досліджували якраз роль позначок "z" і "v" в російськіх військах. Й там якраз розкрилося, що " z" це якраз від цієї сімейки і було запропоновано Росії. І Росію в темну використали для розв'язання війни. Так цікаво було слухати і пізнавати. Ще раз вам дякую за вашу працю) Мені здається, що наша перемога в цій війні стане початком кінця цієї сімейки.
Olena Pavlyk
Olena Pavlyk
Як то кажуть "ото копнула!" )))Дякуємо, пані Іриночко 🌷Мабуть, одного перегляду замало, щоб зрозуміти, куди Ви зайшли і що нам показали. Але в мене з цікавости питання: "Хто керує або хто є вище над тими адамсами?" Чи є якась червона лінія щодо цієї інформації, яку ми невзмозі отримати або усвідомити?
Елена Пригода
Елена Пригода
ДУЖЕ ДЯКУЮ ВАС ЗА ВАШІ РОСКЛАДИ.ДИВЛЮСЯ КОЖЕН ДЕНЬ. ЗДОРОВЬЯ ІРОЧКО ВИ ПІДДЕРЖУЄТЕ ВСЮ УКРАЇНУ.СЛАВА ГЕРОЯМ.
Olena Pavlyk
Olena Pavlyk
26:15
Наталія Калиновська
Наталія Калиновська
Спасибо за розклад, украинцы не дадут им жить спокойно. Сила в нашем духе, и земля нам помогает.
Ярошенко маша
Ярошенко маша
Я знаю ,Україна це країна всесвіту і під його покровительсвом і думаю щоб де що не робили нам ми будем жити ,спасибі Ірино за ваші розклади🌷🌷🌷🙏🙏🙏🙏
Люба- Любов
Люба- Любов
Доброго вечора, Іриночка! Дуже дякую за ваш росклад. Дуже цікаво, бо те що я знаю і предпологала, ви все підтвердили своїм раскладом. Нашому народу треба гуртуватись і ті, що за незалежну ,самодостатню Україну, після нашої перемоги, будувати її, повертати людей додому і нікого не слухати, ні владу, ні церкви ( особливо УПЦ МП) ,а самим щось робити для майбутнього наших дітей та онуків.
Lecture 1: Introduction to Superposition
1:16:07
MIT OpenCourseWare
Переглядів 6 млн
МЕТАЛІСТ - ШАХТАР. Повний матч УПЛ. 5 тур
2:45:46
7.10💥ПОДАРУНКИ до ДНЯ ПУЙЛА💥#всебудеУкраїна 💙💛
8:26
Неймовірний світ - Таро
Переглядів 9 тис.
FULL INTERVIEW: Dr Jordan Peterson sits down with Piers Morgan
45:45
Sky News Australia
Переглядів 4,8 млн