Скрипін про очманілих воєнкомів в центрах комплектування

  Переглядів 670,478

Ukrainian Media Network

Ukrainian Media Network

Рік тому

Повний етер: ukposts.info3Va1DpclGSY
Ми у мережі LANET: lanet.io/skrypin
ІНВЕСТУЙ В ЗСУ СИСТЕМНО - ВОНИ ЗАХИЩАЮТЬ НАШЕ І ВАШЕ МАЙБУТНЄ!
🔴 Повернись Живим: savelife.in.ua/donate/
🔴 Допомагайте людям на Харківщині, там не вистачає продовольства. Волонтер Олексій Масло: www.kharkiv-help.com/
НАГОДУЙ ЖУРНАЛІСТІВ:
🟢 Долучитись до родини на Patreon: r.skrypin.ua/patreon
🟢 Стань нашим Спонсором на UKposts: r.skrypin.ua/umn
🟢 Швидкий донейт: r.skrypin.ua/pb
🟢 PayPal: paypal.me/skrypinua
🟢 monobank: 5375 4141 0021 8964
🟢 Приват: 5221 1911 0088 1571
🟢 банка моно: r.skrypin.ua/banka
🟢 IBAN CZ5055000000005523752001, Roman Skrypin
🟢 мобільні перекази: +380963302229
🟢 крипта: skrypin.ua/help/
⚡Bitcoin - bc1qn0ra9mu7c57dgaffpa45vpvqkkadgpr3kkrl30
⚡Ethereum- 0xd7988FE7B4245FaAb8a473Ce674E225583de2b8E
⚡USDT на Ethereum/ERC20 - 0xd7988FE7B4245FaAb8a473Ce674E225583de2b8E
⚡USDT на Tron/TRC20 - TFTxc9BNTURPuMitWNEQcVGxRdhkPsQMXP
Контакти для розміщення вашої реклами:
Telegram t.me/reklamaskrypinua
@reklamaskrypinua
E-mail reklama@skrypin.ua
+380502047810
ПІДПИШИСЬ:
🟡 Канал UT1:
/ @ut-1
🟡 Аудіокниги українською
/ @user-mc2vi2xl1s
🟡 Та й таке
/ @user-te5no9ir4p
🟡 Катерина Супрун
/ @katerynasuprun
🟡 Tokar.ua
ukposts.info?sub...
🟡 Ukrainian Witness
/ @ukrainianwitness
🟡 Тарас Білка - не сцять
/ @tarasbilka
🟡 Мілітарний
/ @militarnyi
🟡 Жовті Кеди
/ zhovtikedy
🟡 Театр Франка
/ @frankotheatre
🟡 Загін кіноманів
/ @zagin_kinomaniv
🟡 Ознаки
ukposts.info?searc...
🟡 Народ і військо
/ @nation-army-ua
🟡 Вавілон 13
/ babylon13ua
EdPro - технології, які змінюють українську освіту! Просто погляньте! edpro.ua/
Ми в соцмережах:
・ Telegram - t.me/UMNua
・ Twitter - / umn_ua
・ Facebook - / ukrmedianetwork
・ Instagram - / skrypinua
・Tik Tok - www.tiktok.com/@skrypin.ua?_t...
Надсилайте ці відео своїм друзям-іноземцям. Пояснюємо англійською:
・ Crash Course in Ukrainian War Language - • Video
・ War in Ukraine is “WAR” not a “crisis” - • ❗️War in Ukraine is “W...
・ Ukrainian Armed Forces are kicking russian ass - • ❗️Ukrainian Armed Forc...
・ NATO’s expansion as an excuse for war - • ❗️NATO’s expansion as ...
・ Як правильно смажити руZZню - • ❗️Як правильно смажити...
Також наші UKposts:
・ SKRYPIN.UA: / @skrypinuaonline
・ Роман Скрипін: ukposts.info?...
・ Данило Яневський: ukposts.info...

КОМЕНТАРІ: 3 500
@tinabantik9490
@tinabantik9490 Рік тому
пане романе ваша павда на 1000%. у воєнкоматах мають працювати військові після поранень. вони знають розуміють та вміють в міліард раз більше ніж ті гнидки котрі зараз при воєнкоматах хернею страждають.
@v.s.o.p
@v.s.o.p Рік тому
Вони касу гребуть, їх СБУ ловить, вони діляться і далі гребуть. І це все так щоб шуму великого не було, бо це вже "схема"
@adminuser1582
@adminuser1582 Рік тому
ВоенкоматовДавно нет. Есть центры комплектования В армию по контракту. АЛЯ во Французский иностранный легион. Пардон туда не мобилизируют.Туда идут добровольно. Центры комплектования это часные фирмы которые платят налоги. И полномочий уНих не больше чем у бабок торгующих на базаре вязаными носками
@user-ut4dh6rq4x
@user-ut4dh6rq4x Рік тому
У нас нема воєнкоматів..
@user-mi3sc3kz9g
@user-mi3sc3kz9g Рік тому
Фуру с продуктами каждую неделю тоже раненные будут разгружать? Или бк таскать тоже они будут?
@NOTRUSTEVERYONE
@NOTRUSTEVERYONE Рік тому
@@user-mi3sc3kz9g опа вояка продуктовый. Спалился
@YuriyYuriy76
@YuriyYuriy76 Рік тому
В нас менти ідуть на пенсію в 45 років, отримують великі пенсії лише за то ,що кришували бізнес і служили будь-якій владі,але не народу, чому їх не призивають, СБУ, прокуратура,суді,де вони, чому не воюють, вони всі під присягою,навчані користуватися зброєю,стійкі і мужні,де вони? Може вони в закарпатському котлі?чи у Відні?
@user-cg3zb5is7e
@user-cg3zb5is7e Рік тому
Їх має захиттити вася з села, а не навпаки. як записано в Конституції. Для цього вони 30 років старанно робили підміну державних органів приватними фірмами з кодами господарської діяльності єрпду. Тепер за їхню корумповану корпорацію має іти лох який не читав всі ці роки законів і Конституцію і допустив узцрпацію влади. Перевір чи законом створено твоє ОТГ. Постанова КМУ додаток 3 здається так ця хрінь називалась останній раз як я гуглив. А мало законом як в 92 статті Конституції, виключно законом там пише.
@imoknot-alcoholik
@imoknot-alcoholik Рік тому
Силовики призваны чтобы подавлять несогласных…. И их у нас миллион ментов и прокурорских ! А несогласных отправляют на передовую без ничего. Это факт.
@vytyozer
@vytyozer Рік тому
Если полиция пойдёт воевать - ты будешь ныть о том, что криминал поднял голову во время войны и какой идиот отправил полицию в окопы. Будь смелей, придётся повоевать.
@user-iw6nr3yr1b
@user-iw6nr3yr1b Рік тому
💯
@kristipronik
@kristipronik Рік тому
Правильно, згідна, хай пиздують «еліта бля», у простих робочих, які реально роблять важливу роботу для населення по відбирали бронь, бо собі загребли і всім своїм синкам, оскільки була вказівка не більше 50% на організацію і сидять суки сраки гріють, а хлопці які забезпечують соціальне життя населення мають дворами ходити на роботу, боятися щоб часом на очах в дитини не вчинили це сафарі, які наблюдали позавчора в Тернополі, автоматами « воно» двері ломить😮😮😮😮😮 Покидьок нещасний, та хто вам право дав так себе вести, діти бідолашні перелякані, а ще ходити у дітей шкільного віку допитувати де ти живеш і де твій тато?????? Гниди ви бля
@ministerofculture
@ministerofculture Рік тому
Скрипін, Ви топ! Влада каже, що потрібно розвивати економіку, але зараз таке твориться, просто бєспрєдєл, як при янику або в рашці. Ідіоти, просто катастрофічні. Усі заклади щімять, я розумію усе, але потрібно розуміти, що в ТЦК купа чоловіків ходят по містам (різним абсолютно) в 10-15 чоловік і роздають повістки. Так зробити це жінки можуть, а ці чоловіки, вміючи мати зброю і воювати, сидять вдома і заробляють відкати. Оце дякую, блін. Дуже. І постає питання (і не тільки у мене): а навіщо мені жити в країні, де все трапляється так, як і в рашці, де хапають на вулицях і тд...?! Ми за цю свободу боремося??? де воєнкоми по-бєспрєдєлу хапають хлопців і бьють їх, а Данілов каже: "це все фейки русні"? Що це взагалі таке? Що коїться? Пане Скрипін, я Вас дивлюсь ще з часів інтервью Сергія Михалка, і до сих пір поважаю. Дякую, але це пиздець, вибачте. Одразу в цій країні аж жити не хочеться, бо я розумію, що ці лби здорові повістки видають тільки щоб збагатитися. І вже неодноразово чув і бачив, за скілки відкуплюються від воєкномів (1-2 к доларів) і тд.
@zodiak8287
@zodiak8287 Рік тому
Одни воюют, а другие воруют.
@vladimirgolovatjuk855
@vladimirgolovatjuk855 Рік тому
а ще одні пиз... ть . язиком працюють по поводу волонтерів .....половина фальшиві , знаю на..
@qwertyqwert5528
@qwertyqwert5528 Рік тому
Поэтому третьим воевать не имеет смысла и не за чем потому что понимают, что нет смысла воевать для того что бы вторые воровали, было беззаконие но приэтом первые поостаются без рук без ног без рассудка многие на долгие годы, вторые без прав, законов демократии, конституции, но с кучей обязанностей да ну его в жопу гори этот людоедский гондурас огнем, да кацапы хуже, будем на них ровнятся или все таки на цивилизованный мир, а пока государство срало на своих граждан их права, пока тут нет законов, и оголделая коррупция недостойно это государство самопожертвования пенвых вот такие вот дела... Что мне предложит государство за риск сто тысяч резаных фантиков, попугая матершинника, деревянную ногу и черную метку когда все закончится, спасибо кушайте это сами... Я себе больше заработаю мне еще семью кормить, которая в европе там нифига не дешего... Я это пытался обьяснить другу говорю ну вот куда ты прешься идиот тупой ну большой ты ну сильный ну пристрелишь ты два три урода потом тебя пристрелят ты мне тут нужен а не там с автоматом если ты сильно дохрена патриот так сиди на попе ровно, и не лезь мы экипируем наймем и вооружим десять таких как ты и они пристрелят больше.... Тупо математика и что вы думаэтэ поперся баран и ходит там в атаки в полный рост я без него очень крепко недозаработал, а пристрелят идиота потому, что в полный рост в атаки ходят не долго удача не вечна, и что потом потом прийдется содержать две семьи потому что друг, дебил злой я на него ппц каждый день говорю возращайся баран, 10 экипированых обученых заходит ты уходишь мы работаем им платим столько же сколько и государство и был бы тогда патриотизм а это так хрен его знает детство в жопе играет войнушки ему блин захотелось не может он блин идиот по другому... Воин это профессия воинов можно нанять как в варкрафте, а потом построить зиккурат и вложения продать его и всем хорошо людей умеющих и желающих воевать куда больше чем людей способных заработать и нанять десяток воинов был бы еще квалифицирован а то так штурмовик автомат в зубы и с криком бей 3/¹⁴ дарасов по минам на кацапов хоть едь бей его сзади по голове и на цепь сажай во львове, каждый блин должен делать то что он умеет лучше солдат хватает низкой квалификации им воевать особо нехреном вот в чем проблема а все стоит бабок им потом лечиться незафиг
@user-dz2zj1pd3q
@user-dz2zj1pd3q Рік тому
Це правда на жаль !!!
@airnon6230
@airnon6230 Рік тому
Тихо спи"дил и ушел, оказалось что нашел.
@azz8399
@azz8399 Рік тому
Це питання до правоохоронних органів і обов'язок захищати батьківщину від путанських окупантів не знімає
@eduard4201
@eduard4201 Рік тому
В Моне одного таке відчуття,що коли закінчується війна, нічого не зміниться на краще ?
@user-ml5si6ft3u
@user-ml5si6ft3u Рік тому
Не первая война, отношение к ближнему не менялось.
@user-nn3jk2qd4c
@user-nn3jk2qd4c Рік тому
Зеленський дав наказ "сформувати резерв солдат для відновлення бойових сил". В будь-який спосіб! Діючи як сумлінний громадянин, повідомляю Зеленському, що його завдання виконано і резерв вже сформований. Раджу йому використати міцний потенціал, а саме: 13938 прокурорів і слідчих, 134 400 поліцейських, 42000 погранців, 27000 СБУ, 65700 податківців і митників, 411 депутатів Верховної Ради, 23600 депутатів місцевих рад. Резерв ВІДЕНЬ! Резерв МОНАКО! Резерв Дубаї.. Потужний резерв ТЦК та СП 95 КВАРТАЛ! (Можливо данні занижені ) Оскільки Зеленський це лідер не країни Україна, а держави Україна (системи органів і посадовців), він може використати СВІЙ резерв. Кожного другого з перелічених "КРОВОСІСІВ" буде достатньо!
@adminuser1582
@adminuser1582 Рік тому
Тысячу раз БРАВО.Страна И государство это не одно и тоже. Котлеты отдельно мухи отдельно. Во время голодомора 32го 33го страна была Украина аГосударство коммуночекистское.
@Elenusk
@Elenusk Рік тому
А якщо додати ще їх повнолітніх дітей, то Україна буде мати першу армію світу). Кожен, хто хоче працювати на державу, має її захистити зі зброєю в руках!
@ramsuro
@ramsuro Рік тому
Я вже писав подібне твоєму клону-боту: чувак те що ти робиш дуже схоже на російське іпсо... Вас видає люта ненависть до 95 кварталу. Звичайні українці про це майже не згадують, у них якщо і є питання, то вони конкретні, а у вас в ваших методичках цей пункт претензій до влади видно обовязковий))) До того ж ти ще трохи і поіменно почнеш перераховувати усі ті тисячі укр. чиновників. Видно 5й відділ фсб вас гарно інформує))) Якщо коротко, то дуже багато "косвенных" ознак, що ти російський бот
@user-mi3sc3kz9g
@user-mi3sc3kz9g Рік тому
Много цифр, толку от них ноль. К примеру 42 тыс. погранцов, так это штатная численность вместе с последней уборщицей и дворником. Военные только часть, да она большая ,но все же часть. Много погранцов воюет, много погибло. Это только если взять погранцов. По другим службам тоже цифры не совсем верные. Да и к примеру есть даже судьи которые воюют. Так что всех под одну гребёнку нельзя сравнивать.
@ramsuro
@ramsuro Рік тому
@@user-mi3sc3kz9g він рос. бот, немає сенсу йому сильно щось доказувати...
@udjinoberman1005
@udjinoberman1005 Рік тому
Как красиво выступает глава РНБО Данилов но обоих своих сыновей за 2 дня но начала войны вывез за границу. Где дети депутатов, прокуроров, генералов, налоговиков и таможенников? Аааааа они же цвет нации и входят в батальены «Монако», «Ницца», «Куршавель», «ОАЭ» и так далее
@user-lr9qp5ic1j
@user-lr9qp5ic1j Рік тому
Только он секретарь РНБО, а не глава. Не путайте...
@udjinoberman1005
@udjinoberman1005 Рік тому
@@user-lr9qp5ic1j это разве меняет суть вопроса? Да пусть он хоть игумен какая разница.
@kerich101
@kerich101 Рік тому
картежник такой картежник)
@tttuser4584
@tttuser4584 Рік тому
Данилов.... Пам'ятаєте слова арестовича про данилова.....
@k0mar12
@k0mar12 Рік тому
Тут палка з двух кінців. Його сина беруть в полон і він здає інтереси держави.
@Bite-Cutting
@Bite-Cutting Рік тому
Дуже вдячний за правду,котру мало хто насмілився сказати! Різні обставини у людей є,не всі можуть іти в ЗСУ. В ці тцк гребуть всіх без розбору,ігнорують будь що .
@user-hd5pg3wy8n
@user-hd5pg3wy8n Рік тому
какие нахрен обстоятельства? В стране война, у тебя ни рук ни ног нету?
@johny_kh
@johny_kh Рік тому
​@@user-hd5pg3wy8n если есть руки и ноги, то надо идти воевать, чтоб не было либо рук, либо ног, да? Логично.
@user-ex8yj9jp9v
@user-ex8yj9jp9v Рік тому
Так закончились те мужественные Украинцы, которые хотели бороться за независимость Украины...Они все на фронте или хуже того дают отчёт о своих делах Господу Богу!!!! Так что теперь???? Сдаёмся захватчикам....Волонтёры, кому вы помогать будете???? Может быть и с волонтёрством справятся женщины, а вы пойдёте и повоюете, а не будете волонтёрством прикрывать контробанду!!!! У нас есть государство, нам помогает весь Мир.... - сколько можно клянчить деньги у народа?
@sashaaleks9165
@sashaaleks9165 Рік тому
@@user-hd5pg3wy8n а ти мабуть з того-самого тцк? Риторика схожа.
@dimakasapskiy2667
@dimakasapskiy2667 Рік тому
Кого без розбору забрали? Є якась підтверджена інфа?
@user-wo3vb1us1u
@user-wo3vb1us1u Рік тому
Просто у народа,глядя на то что творят власти,начинает заканчиваться патриотизм,лично я тоже не хотела бы умирать за их награбленное богатство и теплые кресла .Вот они и пытаются теперь силой заставить воевать простой народ за ихнее благополучие.
@user-wd7gj5lf3s
@user-wd7gj5lf3s Рік тому
"за их награбленное богатство? В Буче умирали за это? Рос . убийцы не спрашивали, всех подряд уничтожали. Речь идет уже о выживании населения и сохранении страны.
@user-wo3vb1us1u
@user-wo3vb1us1u Рік тому
@@user-wd7gj5lf3s А за Бучу можешь не писать,тупо оставили заложниками умирать,там расстреливали ток даж за то что,вышел на улицу,моих знакомых части не в живых,кого с автомата,кого с танка,с подвалов почти не выбирались люди,а Бородянку ещё жёстче накрыли,там в под завалами после бомбежки по три недели кричали люди.Да,к сведению,ещё осенью 2021 в чернобыльских лесах от самой границы были сделаны просеки,узнать бы кем и для чего или кого,но чем на ум доброе не приходит.А русские ещё за неделю до 24были в Чернобыльской лесу-наверно на крыльях перелетели границу.
@yuracherkasov5403
@yuracherkasov5403 Рік тому
@@user-wd7gj5lf3s Все люди гражданские были с белой лентой на руке(распознавательный знак Рус армии)Так вот у наших есть такой приказ с самого начала войны кто с такой лентой на руке значит за страну оккупанта,убивать их могут не глядя.
@Painter1711
@Painter1711 Рік тому
Ви праві на 1000 відсотків. У воєнкоматах повинні бути реальні ветерани війни із бойовими травмами, жінки, а не бугаї. Хай там показують свою велич і міць. Дякую Вам за інформаційну правду.
@lukas20073
@lukas20073 Рік тому
Держ службовці озвіріли. Відсутня емпатія повністю.
@user-zd5tw9fq9l
@user-zd5tw9fq9l Рік тому
повинно повинно, так вибрали владу, очі бачили, то хоть повилазьте...... смертями платимо за вибір по приколу..... а вибрали би генерала кривоноса в президенти то отої хуйні би не було. а ще перед тим не кравчука а чорновола то війни би не було. так то, діточки.
@idgafatall1562
@idgafatall1562 Рік тому
Жінок теж в окопи, чому вони мають сраки наїдати? Чи помирати мають лише чоловіки?
@lukas20073
@lukas20073 Рік тому
@@user-zd5tw9fq9l да, цей вибір переживуть але не всі
@neproxanigosti3041
@neproxanigosti3041 Рік тому
@@user-zd5tw9fq9l Чорновола і війни би не було?😆😆😆. Господи, да подивіться на Грузію та націоналіста Гамсахурдію (1991-92р.), як там "війни не було". Або громадянську війну в Таджикистані між Махкамовим та Набієвим (1992р), а далі між Набієвим та націоналістом Худоназаровим. А що робилося в Азербайджані 1991-93р, теж "війни не було б"? Як люди люблять мріяти : "а от якби.." , - забуваючи пострадянський стан та менталітет людей нашої країни тих часів.
@Ukrainochka0811
@Ukrainochka0811 Рік тому
Згідна на всі 100%. Просто доходить до абсурду. Люди, які вміють користуватися зброєю, люди ,які вивчали військову справу, люди, які давали присягу служити народові України ходять і виловлюють гарматне м'ясо. Тим самим прикривають свої дупи. Просто сцикуни, а не захисники. Ганьба.
@user-ir6mz4en2c
@user-ir6mz4en2c Рік тому
А ведь именнно за это стоял Майданю. За свободу. В данном случае за свободу от ответственности.
@user-ep8kd1of8l
@user-ep8kd1of8l Рік тому
@@user-ir6mz4en2c І шо сталося з майданю ? )))) І як довго і де він стояв , і взагалі хто чи що це таке ?
@Ukrainochka0811
@Ukrainochka0811 Рік тому
Кот баюн, не знаєш де можна заробити? Свої 15 фублєй відпрацював. Гнида.
@ihorvoloshyn425
@ihorvoloshyn425 Рік тому
@@user-ir6mz4en2c Майдан стоял за то, что б не было как в пидорашке, где тебя могут схватить ан улице и оправить погибать в чужую страну за деда срущего в чемодан )
@anatoliyv5607
@anatoliyv5607 Рік тому
То получається я маю йти замість Скрипіна? Він підтримував весь цей бардак хай помогає хоть своє гавно разом почистити
@andrewkuziv7113
@andrewkuziv7113 Рік тому
Люди ви собі не уявляєте шо робиться в Тернополі Людина йшла глухоніма і не відгукнулась шоб зупинитись на вимогу цьої бригади які повістки роздають То вони навіть не представились зразу наваляли хлопцю і запхали в бус Ще там йому додали Потім вже роздуплились що він глухонімий Це не воєнні а тітушки якісь кончені яких привезли з інших областей. Підприємства вимоуть нафіг бо працівників забирають на фронт Це має бути якось розумно Купа років воєнкомати ніфіга не робили а тепер кажуть тре оновити дані бо в нас бардак Воєнкоми мають створювати списки кого вони потребують а не заповнювати на коліні повістки незаконно Ганьба Де закони Де правосуддя Забирають телефони в хлопців щоб ті не могли позвонити рідним чи поліції А поліціянти що ходять з воєнкомами на шо дивляться? Де клятва захищати народ? Та за що боряться хлопці на фронті? Яка мотивація людини боротись за країну коли його не по закону запхали на передову? Я не кажу не мобілізовувати. Робіть це по закону. Чи ми кращі тоді за москалів?
@user-wd7gj5lf3s
@user-wd7gj5lf3s Рік тому
"Списки, кого потребують? " А по цих списках багато з'являється бажаючих воювувати? Я так розумію, що добровольці вже на фронті, нових не багато, то що тепер робити? Як здобувати перемогу? Ким? Чи як росія зайде (боронь Боже ), то може вони будуть питати чого ви хочете ?
@user-ke9le9dj8r
@user-ke9le9dj8r Рік тому
​@@user-wd7gj5lf3s от тепер подумайте, якщо вже за гіпотетичними списками (тобто професіоналів і добровольців) не знайдеться бажаючих, то чи значно виправить ситуацію набір бозна-кого бандитськими методами? Це от якщо умовно не вистачає хірургів у лікарні, давайте примусимо робити операції кухарів і водіїв - браво, оплески... Це по перше. По друге, як це вплине на інші сфери життя та економіки, без яких практично не має значення хто і в якій кількості на фронті? По третє, ми всі розуміємо більш-менш, на що здатні рашисти, знаємо реальні приклади. Так варто завчасно і власноруч збудувати свою "рашу"? Методи подекуди схожі. Вихід із ситуації? 1. Перегляд умов, що пропонуються тим самим професіоналам зі списків. Забезпечення та організація. А наразі багатьом просто практичніше працювати десь в іноземній ПВК чи охоронній компанії, або просто відсидітись по-тихому. Як варіант, залучення іноземних найманців. Це досить значний і підготовлений ресурс. 2. Діалог і довіра між посадовцями і громадянами. Нам щодня доповідають про знищену ворожу техніку і особовий склад, ні слова про стан справ із нашої сторони. А обстановка інформаційного вакууму - благодатне поле для ІПСО, теорій змови, чуток і раціональних, але не завжди вірних, домислів. В додаток до бандитських дій окремих посадовців (перевищення повноважень, корупція, некомпетентність, політизованість) утворюється просто гримуча суміш, що ніяк не сприяє мотивації і патріотизму. 3. Порядок, свободи, гласність і визначеність. Чіткий алгоритм (або відомі умови і варіанти) - кого, куди, коли і т.д, а також врахування побажань і можливостей. 90% громадян не мають нічого проти "уточнення даних" чи проходження ВЛК. Проблема в тому, що є цілком осяжний ризик вийти на вулицю, через 10 хвилин опинитись в автобусі, через годину - у сумнівному закладі з хамським відношенням, а наступного ранку - у військовій частині. І цей ризик непрогнозований, варіанти подальших дій також досить туманні. Але офіційно звісно будеш контрактником чи добровольцем, який сам слізно просився до лав ЗСУ... Немало і бажаючих служити, але в залежності від локації та спеціалізації. Ще більше тих, хто готовий підтримувати матеріально, але армію, а не казнокрадів. Навіть знайти порядний благодійний фонд і волонтерів - задача не з простих. 4. Якщо не дай Боже країна/армія і справді стоїть перед таким крахом, що вже і викрадення людей можна виправдати як шанс останньої надії - то не робити людей заручниками. Дати максимальну і правдиву інформацію та право кожному на власне рішення, в тому числі і відкриті кордони. 5. Якщо і після всього цього станеться так, що Україна втратить території чи державність - значить то є спільною заслугою, підсумком зусиль і рішень кожного... Гірка правда, якщо так станеться, але внутрішнє свавілля точно не врятує ситуацію, а хіба що прискорить і збільшить кількість жертв.
@elenaseliutina5897
@elenaseliutina5897 Рік тому
@@user-ke9le9dj8r 👏👏👏❤️
@vmalyshev1978
@vmalyshev1978 Рік тому
@@user-ke9le9dj8r этот комментарий надо в начало и первым....
@andrewkuziv7113
@andrewkuziv7113 Рік тому
Олено!!! Сотні СБУшніків, поліцейських, патрульних, муніципалів не йдуть на війну , хоча давали клятву захищати народ То що вимагати в простих цивільних? Чи можливо навчити поліцейського за 3 місяці бути професійним хірургом? Влада мала 8 років щоб формувати армію…. Чому це не робила? А тепер каже ваш обов‘язок захищати країну? Не треба було розколювати суспільство. Схід давно вже втрачений..
@RomanBDnipro
@RomanBDnipro Рік тому
Кадрові військові з відповідною освітою на фронті будуть ефективніші за не підготованих. У центрах комплектації можуть працювати жінки та військові, які в результаті поранень не придатні до служби, але мають досвід та розуміння потреб фронту
@user-dc9zw2wy8x
@user-dc9zw2wy8x Рік тому
А они там и служат.после тяжелых ранений
@pikaz6759
@pikaz6759 Рік тому
@@user-dc9zw2wy8x В Тайвани ? Все друзья , кумы и сваты . Под Крышей Джидаев .
@user-dc9zw2wy8x
@user-dc9zw2wy8x Рік тому
@@pikaz6759 в военкоматах
@slavon3547
@slavon3547 Рік тому
@@user-dc9zw2wy8x будь ласка пруфи в студію
@pikaz6759
@pikaz6759 Рік тому
@@user-dc9zw2wy8x У нас нет военкоматов , бетонномозгий !
@user-fq8nl7sl5j
@user-fq8nl7sl5j Рік тому
Ну хоть кто-то правду говорит!!!! Дякую!!!
@lexavolk1537
@lexavolk1537 Рік тому
Бери копьё иди в окоп ...🤣🤣🤣
@user-rl6fh1qy5l
@user-rl6fh1qy5l Рік тому
Правду говорит , а чего этот урод сам не воюет?
@lexavolk1537
@lexavolk1537 Рік тому
@@user-rl6fh1qy5l за, Зеленского воевать ? У него денег много , так не Твои ! Помирать в окоп иди ...
@user-rl6fh1qy5l
@user-rl6fh1qy5l Рік тому
Воровская страна и ты должен кому-то, что-то))))) х,,, й им большой и толстый
@user-fq8nl7sl5j
@user-fq8nl7sl5j Рік тому
@@user-rl6fh1qy5l а ты что же не на фронте?
@user-cz7rk7wm5o
@user-cz7rk7wm5o Рік тому
Воєнкомати в змові з лікарнями. Лікарі пишуть позитивні аналізи щоб тільки загребсти чоловіка в армію. У багатьох моментально зникають хвороби які були все життя. У декого зір покращується. А в декого навіть кінцівки відростають. От цікаво що ці поставщики м'яса будуть робити коли виживші прийдуть до них з запитаннями.?
@pawlo8884
@pawlo8884 Рік тому
🤣 ну на власноному досвіді про зір знаю що якщо групи нема ганяти будуть по колу поки що 18 раз медогляд проходив тиждень тому останній раз через два місяці знову маю бо повістка знову уже смішно від абсурду (надіються що прозріє напів сліпе око)) 🤣 хоч навчився швидко проходити (копії документів по робив))
@user-vu3vd6fg5r
@user-vu3vd6fg5r Рік тому
@Черный Ловелас Пирятинский тцк принес повестку человеку который умер 3 года назад, его мать была очень рада этой повестке...
@pawlo8884
@pawlo8884 Рік тому
А про кінцівки те саме спілкувався з одним якого теж ганяють з костилем ходить точно не пам'ятаю но походу в нього кістка зростатесь не хоче так його теж так само ганяють хоч би людині дали вилікуватись йому чи що а вже тоді ганяти.( Точно не пам'ятаю говорив з ним коли медогляд в 10 чи то 12 раз проходив🤣)
@user-ic7kc9rc3n
@user-ic7kc9rc3n Рік тому
Никто никуда не придет.... как в этом сожалению.После фронта,плена и ранений,люди становятся морально подавлеными
@dimakasapskiy2667
@dimakasapskiy2667 Рік тому
Дайте хоть один реальний факт?! ПІБ та пункт комплектації
@Yana_B74
@Yana_B74 Рік тому
Как-то странно: взрослые, огромные, сильные мужчины хватают на улицах молодежь и отправляют на войну. А что же сами не идут? Зачем? Ведь могут другие за них пойти.
@user-ot7zb1bv7g
@user-ot7zb1bv7g Рік тому
Слава 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
@ihorvoloshyn2364
@ihorvoloshyn2364 Рік тому
Причому ці "здоровенні сильні" мужики з військоматів раніше, голосувавши за кравчуків-кучмів-януковичів довели країну до такого стану, що молодим тепер приходиться це все розгрібати, а не їм.
@user-zz8qf3nd4c
@user-zz8qf3nd4c Рік тому
Какую молодежь?Мужчин 55+
@alexander.gorobets
@alexander.gorobets Рік тому
ви про какую страну пішитє? про расію?
@valdemariv394
@valdemariv394 Рік тому
Брєд, працівників воєнкоматів регулярно відправляють на війну на ротаційній основі.
@user-xc9cw4ov6n
@user-xc9cw4ov6n Рік тому
Мені цікаво,а чому тих упирів які в 45 вийшли на пенсію,я маю на увазі ментів,прокурорів,суддів та всієї отої погані,чому їм не вручають повістки,вони б мали бути на передку з самого початку війни!!!
@Gondor88
@Gondor88 Рік тому
Це вірно
@user-im6lu6ul6l
@user-im6lu6ul6l Рік тому
Они на пенсии
@veryclub
@veryclub Рік тому
ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО Я розповім Вам про Україну своєї мрії. Україну, де стріляють лише салюти на весіллях та днях народженнях. Україну, де відкрити бізнес можна за годину, отримати закордонний паспорт - за 15 хвилин, а проголосувати на виборах - за одну секунду в Інтернеті. Де немає оголошень «Робота в Польщі». А в Польщі є оголошення «Робота в Україні». Де в молодої сім’ї є один клопіт - обрати квартиру в місті чи заміський будинок. Де лікарі та вчителі отримують реальну заробітну плату, а корупціонери - реальні строки. Де недоторканими є Карпатські ліси, а не депутати. Де бабця отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку. Де підставою призначення на посаду стають розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей. Де дороги є, а дурнів - немає. Це - Україна реальної та здійсненної мрії. Україна найближчого майбутнього. Україна, в яку повертаються. Україна, якою ми будемо пишатись та цінувати, а всі решта - знати і поважати. Україна - з якої не поїдуть наші діти. 👏👏👏 💚💚💚
@viridovicskelt3722
@viridovicskelt3722 Рік тому
Красавчик. Таки нашёлся человек кто правду сказал. Если есть кто на Зеленского подписан в соцсетях, перекиньте ему. Пусть посмотрит правду
@user-tf4ut3wx4n
@user-tf4ut3wx4n Рік тому
Для нормального это зашквар, а до зэлэбобiков не дойдет.
@user-wp6zc5xz4i
@user-wp6zc5xz4i Рік тому
Та тобі зараз скажуть, що ти порохобот, кремлівець, а це все взагалі іпсо
@pharaonforg2510
@pharaonforg2510 Рік тому
Думаєте не знає що його друзі на посадах роблять ?
@viridovicskelt3722
@viridovicskelt3722 Рік тому
@@pharaonforg2510 знает конечно.но когда начнут носом тыкать, может задергаться. Союзники западные могут наехать серьезно.
@maximkrugliak1091
@maximkrugliak1091 Рік тому
@@viridovicskelt3722 владі на нас начхати, вона бояться США і путіна.
@user-hs3pt7vn1v
@user-hs3pt7vn1v Рік тому
Величезна подяка за правду.!! Підтримую на всі 100%.У воєнкоматах мають працювати ті хто непридатний по здоров'ю і жінки.👍🇺🇦👍👍👍💓
@olhas4512
@olhas4512 Рік тому
Так вони собі покупляють "непридатність"
@user-we3ey1xt9n
@user-we3ey1xt9n Рік тому
Закликаю всіх до захисту своїх прав. Коли державники діють свавільно, то насильство можна подолати тільки насильством. Об'єднуйтеся, за можливості озброюйтеся та бийте, калічте, вбивайте тцкашників і мусорів, зустрічайте їх по одному толпами, коли вони повертаються додому.
@zadrot_1477
@zadrot_1477 Рік тому
Жінки з народження непридатні по здоров'ю? Що сталося що всі жінки інваліди?
@tatianazakharova8047
@tatianazakharova8047 Рік тому
И это правда . Сыну 53 года , букет серьезных болезней, 2 раза в год лежит в институте Строжевского. Пришла повестка, очереди на медкомиссию , стоит до потери сознания. Что за бездарная политика, что творят военкоматы, беспредел везде, больно за украинцев и стыдно за власть на всех уровнях
@dimonsinkin8524
@dimonsinkin8524 Рік тому
не нужно было подписывать повестку, военкоматов нет ,а тцк частная фирма
@user-jo1ln3gj7o
@user-jo1ln3gj7o Рік тому
Центр комплектації,це частна фірмочка,яка платить податки,гос..военкоматів нема,поліція теж платить налог,суди платять,живемо в карпорації ,,Україна,,де люди непотрібні.Територія ось що потрібно.
@user-ob3zn7gj9z
@user-ob3zn7gj9z Рік тому
Надо говорить стыдно быть украинцем!!!!
@lees3810
@lees3810 Рік тому
@@user-ob3zn7gj9z тут всі ботяри, один одного коментує. шоб ви здохли! Спойлер: здохнете, не довго лишилось чекати.
@user-wd7gj5lf3s
@user-wd7gj5lf3s Рік тому
@@user-ob3zn7gj9z стыдно быть Мальцевым
@nastyas6806
@nastyas6806 Рік тому
Какой молодец , всё правильно он говорит , в военкоматах штат раздули , особенно в областях, я была в военкомате , ходила за больного сына , так их (дармоедов ) аж кишит , они военные сидят в тылу а гражданские воюют
@igorkeldyh907
@igorkeldyh907 Рік тому
Это специально сделано что бы покрошить генофонд страны - вы только это поняли!!!!
@sergeymir1593
@sergeymir1593 Рік тому
Сидят ровно до тех пор, пока молодых пацанов на улицах отлавливают. Украина, однако. Скоро из-за огромных потерь будут со школы сразу в окопы отправлять. А украинскому народу пофигу, что ваша власть творит. Они все потом с деньгами умотают. А вы, господа украинцы, с чем останетесь? С голой сракой и разрушенной страной ? Вам надо было еще годом раньше Россию с хлебом-солью встречать. Так нет, повелись на халяву и пустобрехство Запада.
@aleksandrmonastyrov6183
@aleksandrmonastyrov6183 Рік тому
@@sergeymir1593 ну уж нет, пусть расея со своим хлебом, солью, а также путиным, дыровым и прочим говном сидит у себя на расее - без нас.
@sergeymir1593
@sergeymir1593 Рік тому
@@aleksandrmonastyrov6183 Может и так. Будет именно так, как сказал Путин и Россия. Господа украинцы чуть позже это поймут. Кстати, сегодня на украинско-румынской границе большой скандал с далеко идущими для Украины последствиями. Интерпол задержал большую партию человеческих органов, поступивших не законно из Украины. Как думаете, у кого органы изъяты, кто организовал, кто деньги получает. Чей преступный бизнес ? Без современного руководства Украины вряд ли обошлось. Очень яркий штрих к портрету Вашей страны.
@tr-tf4qm
@tr-tf4qm Рік тому
@@sergeymir1593 іди нахуй відси, дивись помиї соловйова
@user-ug8ln2vt7x
@user-ug8ln2vt7x Рік тому
100% згодна з темою, повістки можуть роздавати жінки кадровики, а не бугаї з пузелами у військовій формі, які отримують такіж зп як військові.
@idgafatall1562
@idgafatall1562 Рік тому
То може ті жінки теж не будуть отримувати такі зарплати? А то теж непогано сраки наїдають...
@user-cf4kq1gb2r
@user-cf4kq1gb2r Рік тому
@@idgafatall1562 Був час коли жінки стояли за станками за пайку хліба.
@idgafatall1562
@idgafatall1562 Рік тому
@@user-cf4kq1gb2r Точно, а чоловіки тоді помирали. Тільки чомусь жінок зробили героями... Я розумію, що тобі ту дурню напхали в голову...
@ghostofkyiv8408
@ghostofkyiv8408 Рік тому
Так може й жінкам повістки вже? Сильні та незалежні! Чи не дуже сильні і незалежні?
@user-we3ey1xt9n
@user-we3ey1xt9n Рік тому
Закликаю всіх до захисту своїх прав. Коли державники діють свавільно, то насильство можна подолати тільки насильством. Об'єднуйтеся, за можливості озброюйтеся та бийте, калічте, вбивайте тцкашників і мусорів, зустрічайте їх по одному толпами, коли вони повертаються додому.
@tardar8755
@tardar8755 Рік тому
А ещё неплохо бы было, чтобы депутаты взяли своих сыновей,которых они вывезли за границу за два дня до начала война и вместе с ними пошли воевать
@insigyl8161
@insigyl8161 Рік тому
золотые слова
@user-of6tx2li3g
@user-of6tx2li3g Рік тому
Дааа
@klaussanta9412
@klaussanta9412 Рік тому
Якби дибіли, які за них голосували, мали трохи клепки в голові, то ці "депутати" не були б в Раді.
@user-sr3md9ci6u
@user-sr3md9ci6u Рік тому
Це точно. Дивися і війна б скоріше закінчилася б...
@user-pc9nx3vt4c
@user-pc9nx3vt4c Рік тому
@@user-sr3md9ci6u у підарас розкажи як ти закінчив раніше війну сука ватна.
@mrkrendel9213
@mrkrendel9213 Рік тому
Діти чинуш,мусарів,судей,олигархів давно попрятались за кордоном-це якраз ті,хто грабував цю краіну 31 рік!А чого ви хватаете обкрадених-вони у чому повинні?
@user-ov2zt1sb8t
@user-ov2zt1sb8t Рік тому
О Боже,невже про це заговорили.Честь Вам і хвала.
@user-mq7ks3pq2i
@user-mq7ks3pq2i Рік тому
Чому не йдуть в першу чергу , згідно законодавству України силові структури і військові на пенсії ( 45 - 60 років ). Тому що воєнкоми побралися хабарі від їх . Тільки діючих поліцаїв в Україні 290 тисяч , навіщо їх стільки , коли Україну покинули третина населення . Чому не йдуть хто давав присягу на вірність народу України , ті хто отримували зарплати , льготи і пенсії за рахунок звичайних українців . А коли країна і народ потребував захисту , всі вони поховалися , побралися довідки що не придатні або відкупилися. Тому що хабарі для них це є професіональна звичка . Те саме стосується й чиновництва , які закінчували вищоосвітні заклади з воєнною кафедрою . На сьогоднішній день в Україні більше а ніж 600 тисяч діючих і колишніх поліцейських. Де вони всі чому у війско не відправлено з діючих і навіть 25% ?
@user-jg9wb5qb6z
@user-jg9wb5qb6z Рік тому
Вітаю пана Скрипіна подяка за працю респект і пошана
@user-we3ey1xt9n
@user-we3ey1xt9n Рік тому
Закликаю всіх до захисту своїх прав. Коли державники діють свавільно, то насильство можна подолати тільки насильством. Об'єднуйтеся, за можливості озброюйтеся та бийте, калічте, вбивайте тцкашників і мусорів, зустрічайте їх по одному толпами, коли вони повертаються додому.
@ramsuro
@ramsuro Рік тому
@@user-we3ey1xt9n бот
@user-we3ey1xt9n
@user-we3ey1xt9n Рік тому
@@ramsuro сам ти бот. Я пишу від себе. Розповсюджую свою думку якомога більшій кількості людей
@neproxanigosti3041
@neproxanigosti3041 Рік тому
@@user-we3ey1xt9n Твої публічні заклики: "...вбивайте тцкашників і мусорів" - це ст.129 Кримінального Кодексу України, що карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до 2 років.
@user-we3ey1xt9n
@user-we3ey1xt9n Рік тому
@@neproxanigosti3041 це була б 129 ККУ, якби дії тцк не були діями ОЗУ, або тцкашників хоча б садили за свавілля. А людей є Конституційне право на самозахист підкріплене Міжнародним правом. А проти свавілля і насильства можна боротися тільки насильством. Чи ти скажеш, що не треба було мусорів на Майдані бити? Чи ще ти скажеш, що заклик вбивати рашистів є закликанням до насильства, а не до захисту України?
@sjjdjdhdhddhxkzk
@sjjdjdhdhddhxkzk Рік тому
работаю на УЗ обычным рабочим так вот у нас уже кучу людей забрали на войну которые ремонтировали тепловозы, электровозы, которые возят людей и топливо и технику и это за 5-8к гривен зарплаты.. эти люди приносили пользу и были специалистами в своем деле и теперь уже бывают ситуации когда некому выполнить определённую работу зато сколько мажоров сидит по кабакам клубам буковалям и кинотретам и никто их не забирает почему-то
@nickolaybelyakov2840
@nickolaybelyakov2840 Рік тому
да им вообще плевать, гребут рабочих всех подряд, производства стоят, сельское хозяйство стоит, ЧП все позакрывали
@olenayefimchuk8433
@olenayefimchuk8433 Рік тому
Зато полицейским от 45 тисяч зарплата в областях,где нет боевых действий и у работников военкоматов и у СБУ ,у работников колоний,тюрем у военных,которые на 100% уверены,что воевать не будут и мечтают,чтоб военное положение продлилось,потому,что платят неплохо
@doriangray7129
@doriangray7129 Рік тому
А еще миллионы женщин 170+ см 70+ кг бездетный в 30 лет, какую они пользу приносят? какую функцию выполняют? Функцию использования привилегий и съедания западных грантов и помощи?
@GeneralArmorus
@GeneralArmorus Рік тому
так вы ж капитализм хотели не?
@doriangray7129
@doriangray7129 Рік тому
@@GeneralArmorus що ти висрало, чмоня?
@doka10b
@doka10b Рік тому
Дивно! На Буковелі стільки мужиків відпочиває,і ніхто не їде туда вручать повісткі. Чому?
@useroman
@useroman Рік тому
там всі хворі. як і Скрипін
@WestCoastUSA546
@WestCoastUSA546 Рік тому
@@useroman Как ты тоже?
@user-vh6fn5gj4b
@user-vh6fn5gj4b Рік тому
Тому, до там відпочивають люди, в яких зарплатня вища, за зп навіть на передовій. Вони приймають участь у війні, забеспечуючи тих, хто зараз боронить країну. Чи ви думаєте, що ті донати, дрони, автівки за 100 грн на місяць з кожного українця? Ні, друже, це можна купити тільки коли такі от з Буковелі закидають по 500-1000 доларів на місяць. Я не кажу, що ті 100 грн не важливі, дуже важливі, але потрібно дуже багато грошей. То краще нехай відпочивають на Буковелі, тривають економіку і донатять, ніж заплатять один раз контрабандистам і забудуть взагалі про Україну.
@useroman
@useroman Рік тому
@@WestCoastUSA546 ти, небораче, свою дупу бережи. у тебе ж геморой, так?
@olegvolovyk1434
@olegvolovyk1434 Рік тому
Не пиши всяку херню@@user-vh6fn5gj4b
@user-pm7gg1ji6s
@user-pm7gg1ji6s Рік тому
Дякую вам що прямо в очі ріжете правду Під час такої несправедливої та жорстокої війни займатися казна чим це неправильно І ви пан Скрипін ,як завжди праві,провладні дармоїди просто сіють недовіру серед простих людей А їхня зверхність це огидно Коли вони навчаться поважати народ Гнати їх в три шиї,позбавивши усього накраденого
@user-wd7gj5lf3s
@user-wd7gj5lf3s Рік тому
"Гнати цих " під час війни, щоб легше було зайти тим, із за поребрика?
@olgamelnykovych1207
@olgamelnykovych1207 Рік тому
ДЯКУЮ ВАМ ПАНОВЕ, за стрім ,як все вірно ,у військоматі теж зажерлись , там можуть працювати воїни які були поранені, Слава ЗСУ.
@user-we3ey1xt9n
@user-we3ey1xt9n Рік тому
Закликаю всіх до захисту своїх прав. Коли державники діють свавільно, то насильство можна подолати тільки насильством. Об'єднуйтеся, за можливості озброюйтеся та бийте, калічте, вбивайте тцкашників і мусорів, зустрічайте їх по одному толпами, коли вони повертаються додому.
@user-od7fq6pn9k
@user-od7fq6pn9k Рік тому
Так ви праві абсолютно всі як на бід бор здорові лоби жінок майже немає. Всіх відправити на фронт, а туди направити працювати жінок і інвалідів, які повернулися з фронту. Так ми можем напрати не один батальон, тим паче вся потрібна амуніція у працівників цих центрів коплектування є.
@Sova_letchik
@Sova_letchik Рік тому
Відловлюють бідних чоловіків, які трудяться чесним трудом, щоб заробити собі на виплату комуналки та таблетки. А тим що їздять на позашляховиках розмірами з тролейбус - тим чомусь не вручають повістки!!!
@andykv
@andykv Рік тому
Ми майже європа, де діє верховенство права.
@ruslana2583
@ruslana2583 Рік тому
@@andykv в Европе порядок и забота о людях. А вот ворюги боятся Европы и народ запугивают.
@Sova_letchik
@Sova_letchik Рік тому
@@andykv Ми будемо "майже Европа", тільки тоді, коли будуть судити Трухіна, за те що він обдовбаний віз сумку доларів для ЗП слугам уродів. Коли будуть судити брата Ермака, за те що він торгував посадами в Кварталі-95 (ОП пре"ЗЕ"дента). От тоді можна буде говорити про яке-сь там верховенство права. Шлях в Европу треба починати НЕ з Европейських штрафів, а з Европейських зарплат та пенсій!!!
@oxygen6613
@oxygen6613 Рік тому
*у меня позашлеховик который я заработал в Польше а сейчас сижу в этой дыре и никуда не пойду, меня просто не выпускают, я на этом заработаном тролейбусе уеду обратно работать на завод дальше* Родился в Польше в ней и помру и ложил на всех, крапка.
@andykv
@andykv Рік тому
@@ruslana2583 я живу в європі. Газ по 1 євро за куб. Бензина по 2 євро за літр. Платні дороги всі. Податки - високі. Чи українці до таких цін готові? А з/п для прикладу Румунія - 400-500 є в місяць
@user-mj6fk3cp2p
@user-mj6fk3cp2p Рік тому
Підтримую повністю, а ще питання до військових частин. Там дуже багато вгодовпних сидить. А хлопці поранені, втомлені їдуть знову на 0
@user-we3ey1xt9n
@user-we3ey1xt9n Рік тому
Закликаю всіх до захисту своїх прав. Коли державники діють свавільно, то насильство можна подолати тільки насильством. Об'єднуйтеся, за можливості озброюйтеся та бийте, калічте, вбивайте тцкашників і мусорів, зустрічайте їх по одному толпами, коли вони повертаються додому.
@neproxanigosti3041
@neproxanigosti3041 Рік тому
@@user-we3ey1xt9n Твої публічні заклики: "...вбивайте тцкашників і мусорів" - це ст.129 Кримінального Кодексу України, що карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до 2 років.
@SAL0ID
@SAL0ID Рік тому
@@neproxanigosti3041 якщо не держзрада там.
@RUSNIA_SOSE_XYI
@RUSNIA_SOSE_XYI Рік тому
@@user-we3ey1xt9n уєби нахуй звідси
@olenayefimchuk8433
@olenayefimchuk8433 Рік тому
Особисто такого знаю,який був поранений і контужений двічі,ходить з допомогою костиля,але каже.що його скоріше за все знову відправлять на передову ,а "вгодовані"військові "воюють"в глибокому тилу
@aaV7177
@aaV7177 Рік тому
ВЫ человечище и правда сказана!!!
@user-nf6ke5mh2v
@user-nf6ke5mh2v Рік тому
Це ж як потрібно докеруватися, щоб в очі посадовцям говорили такі образливі слова. Правильніше сказати, абсолютно обґрунтовані слова, те що вони заслужили своєю діяльністю, тобто бездіяльністю. Так , їх всіх давно потрібно відправити набиратися іншого досвіду.
@halynahryb5711
@halynahryb5711 Рік тому
Це дійсно правда. БРАВО
@_forgiven_
@_forgiven_ Рік тому
Велерій Ананьев наш навіть сказав недавно , що прийшла повістка якщо не твоє якщо не можеш , заберись сміливості не піти у воєнкомах і ніхера тобі не буде , тому що нахєр такі вояки не потрібні , це м’ясо , люди різні , чим ми відрізняємось від рашки коли всіх гребем , дістаєм з усіх мість ? Це довбойобу очевидно що якщо людина не хоче , то це не принесе ніякої користі , а навпаки
@olenapavlik2980
@olenapavlik2980 Рік тому
Давно потрібно піднімати питання про той безлад, що діється у воєнкоматах. Відношення до людей, як до сміття. А організація процесу взагалі не то що ніяка, а начебто все робиться як найгірше для людей.
@user-fl9hq2jn8k
@user-fl9hq2jn8k Рік тому
для армії в першу чергу,яка якісна складова армії,якщо до неї насильно заганяють людей без розбору.....через пару місяців прозріють як почнеться саботаж,нищення техніки чи зброї яка так тяжко дістається.......таке враження що тцк відкрили другий фронт,причому таємний і сповільненої дії....і головне зверху реакції ноль,не бачив новин щоб притягнули до відповідальності за беззаконня хоч одного працівника тцк
@rashka-parashka
@rashka-parashka Рік тому
@@user-fl9hq2jn8k туди попасти важче, ніж у СБУ. В кожного рила своя маза, от ніхто їх і не чіпає бо там усі "свої".
@user-ho2ex3jv8u
@user-ho2ex3jv8u Рік тому
Совковий воєнкомат як і строкова служба -це саме більше приниження в житті людини 😁
@user-we3ey1xt9n
@user-we3ey1xt9n Рік тому
Закликаю всіх до захисту своїх прав. Коли державники діють свавільно, то насильство можна подолати тільки насильством. Об'єднуйтеся, за можливості озброюйтеся та бийте, калічте, вбивайте тцкашників і мусорів, зустрічайте їх по одному толпами, коли вони повертаються додому.
@jackiechan2909
@jackiechan2909 Рік тому
звісно там одне бидло птушне сидить, їм побарабану на освіти і роботи, а спитати чим вони займалися останні 10 років, то це буде дуже просто, бухали роботка не пильна з 8 до 2 посиділи в потолок по плювали на якісь ученія поїздили премії получили і пішли далі яйця чесати!!
@user-ye1ic8hs1x
@user-ye1ic8hs1x Рік тому
Пора починати вчитись. Дякуємо вам, за ваш труд!!
@veryclub
@veryclub Рік тому
ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО Я розповім Вам про Україну своєї мрії. Україну, де стріляють лише салюти на весіллях та днях народженнях. Україну, де відкрити бізнес можна за годину, отримати закордонний паспорт - за 15 хвилин, а проголосувати на виборах - за одну секунду в Інтернеті. Де немає оголошень «Робота в Польщі». А в Польщі є оголошення «Робота в Україні». Де в молодої сім’ї є один клопіт - обрати квартиру в місті чи заміський будинок. Де лікарі та вчителі отримують реальну заробітну плату, а корупціонери - реальні строки. Де недоторканими є Карпатські ліси, а не депутати. Де бабця отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку. Де підставою призначення на посаду стають розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей. Де дороги є, а дурнів - немає. Це - Україна реальної та здійсненної мрії. Україна найближчого майбутнього. Україна, в яку повертаються. Україна, якою ми будемо пишатись та цінувати, а всі решта - знати і поважати. Україна - з якої не поїдуть наші діти. 👏👏👏 💚💚💚
@imoknot-alcoholik
@imoknot-alcoholik Рік тому
Слов мало , нужно действовать.
@mini.f
@mini.f Рік тому
И еще одна маленькая деталь. Недавно проходил мимо нашего облвоенкомата(по старому) и посчитал сколько и какие авто там припаркованы. 5 шт БМВ Х5, 7 кроссоверов Тойота, Мазда, ЛендРовер, Мерседесы, Алфа-Ромео, Додж и 2 шт Геленвагена. Ни одной малолитражки и тем более - отечественной. Обратил внимание на работников этой военной организации, в основном мужики , которые могли бы запросто выступать в чемпионате мира по борьбе СУМО, самый худой - не меньше 150 кг.... Потому их в действующую армию и не берет по здоровью...
@user-ir6mz4en2c
@user-ir6mz4en2c Рік тому
А вы отечественными какие машины называете?
@user-bn5cj1yf9s
@user-bn5cj1yf9s Рік тому
Так вони в окопи не повлазять
@DEMONVoz
@DEMONVoz Рік тому
це у кожному місті..
@viktorbuchenko5330
@viktorbuchenko5330 Рік тому
То мабуть мажори приїхали по повісткам:)
@JohnSmith-yf4yo
@JohnSmith-yf4yo Рік тому
Ха, у военкомов и погранцов щас самая жатва пошла.
@user-ow6vq6mb2t
@user-ow6vq6mb2t Рік тому
На мою думку пан Скрипін виголосив думку 90% народу України! А ті кошти, які були виділені на типу єдиний марафон, треба повернути на потреби армії! Особливо мене бісить те, що на Інтері морди, які вихваляли русню зараз розказують, як треба любити Україну!!! Слава Україні!
@alexstain8640
@alexstain8640 Рік тому
Ситуація з воєнкомами, це повний провал. Гребуть всіх підряд, через що шалені втрати, відказники і т. п. цю проблему треба вирішувати, а держава навпаки закриває очі і просто позбавляє прав рядовий склад.
@user-ks5cf2uu2t
@user-ks5cf2uu2t Рік тому
Дуже файно вгодовані, хальоні,вибриті і наглі .Їх всіх туди на 0 потрібно послати, хлопцям нашим допомогти,а на їхнє місце з фронту інвалідів повно,вони також вміють писати,грамотні, ні встиду ні сорому . Не соромно форму чистеньку одягати і на крутій машині на роботу у військомат їздити!!!
@ck27ehbr
@ck27ehbr Рік тому
Тисячу вподобайок!!! Респект!!!!
@xydj6709
@xydj6709 Рік тому
Дуже правильно сказано! Воєнкомів на фронт, то не депутати, недоторканості нема!
@user-yd4pu2xk3q
@user-yd4pu2xk3q Рік тому
Респект, Романе!
@valeriana007
@valeriana007 Рік тому
Браво! Треба розповсюджити відео!!!
@user-ih1bo7es5d
@user-ih1bo7es5d Рік тому
Молодці нарешті це питання підняли на розголос! Бо ж терпіти уже не можливо. Бо вже край абсурту що коїться ..
@user-rx9iw8go3n
@user-rx9iw8go3n Рік тому
Ви все правильно говорите , вони наіли пики і дивляться де можна нажити грошей тут тільки заїхати в любий центр ком і на яких машинах їздять і як купляють квартири, нехочеш повістку давай гроші ото що вони роблять це страшний позор
@user-we3ey1xt9n
@user-we3ey1xt9n Рік тому
Закликаю всіх до захисту своїх прав. Коли державники діють свавільно, то насильство можна подолати тільки насильством. Об'єднуйтеся, за можливості озброюйтеся та бийте, калічте, вбивайте тцкашників і мусорів, зустрічайте їх по одному толпами, коли вони повертаються додому.
@neproxanigosti3041
@neproxanigosti3041 Рік тому
@@user-we3ey1xt9n Твої публічні заклики: "...вбивайте тцкашників і мусорів" - це ст.129 Кримінального Кодексу України, що карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до 2 років.
@SergeyPovarninLelikoff
@SergeyPovarninLelikoff Рік тому
@@neproxanigosti3041все може привести до мітингів, люди зберуться та й розвалять ці трк на частини, я не казав що будуть чіпляти цих тцкашників. Це якесь мошенничество зі збоку влади.
@rekMIF
@rekMIF Рік тому
Хороший розйоб! Дякую Романе!
@evheniis7464
@evheniis7464 Рік тому
Какая может быть мотивация и боевой дух когда хватают на улицах и увозят хз куда а влада ненька продолжает пилить гуманитарку!!!
@user-qv6tt9jq7j
@user-qv6tt9jq7j Рік тому
Молодець! Годі вже мовчати. Бо повилазять знов на голову!
@user-yc2tc2rm8t
@user-yc2tc2rm8t Рік тому
Реально все держится на валонтерах А гасударство яйца закупает на килограмы по 170 гри
@user-xx6un1yy1n
@user-xx6un1yy1n Рік тому
Ну 170 грн за 1 кг яєць то дуже гарна ціна
@spectrumplay5606
@spectrumplay5606 Рік тому
170 гринів - хороша ціна для Путіна, у нього своїх нема🤣
@MichaeL-_-K
@MichaeL-_-K Рік тому
@@spectrumplay5606 зате у нього є "резиновая попа"
@user-we3ey1xt9n
@user-we3ey1xt9n Рік тому
Закликаю всіх до захисту своїх прав. Коли державники діють свавільно, то насильство можна подолати тільки насильством. Об'єднуйтеся, за можливості озброюйтеся та бийте, калічте, вбивайте тцкашників і мусорів, зустрічайте їх по одному толпами, коли вони повертаються додому.
@user-mr2xl1wt9c
@user-mr2xl1wt9c Рік тому
Воруют,а военкомы, их замы предлагают взятки,за то что бы перевести военных из одной части в другую.Эти суммы от 120 тыс до 500 тыс гривень.
@user-jb6fp8xy7h
@user-jb6fp8xy7h Рік тому
Воєнкомів наразі не має - це тітушки у військовій формі, мисливці за головами, за гарні преміальні....
@user-ir6mz4en2c
@user-ir6mz4en2c Рік тому
Так цэевропа жеж.
@user-xt1ng7nk5q
@user-xt1ng7nk5q Рік тому
Все верно ТЦК это частная,,шарага,, со своим ЕДРПОУ мобилизацию должны проводить государственные органы
@igorihor2977
@igorihor2977 Рік тому
Підтримую! Гребуть всіх, не дивляться ні на стан здоров'я, ні на що.
@user-po2hq1st7o
@user-po2hq1st7o Рік тому
Роману респект!!!!Про єдині новини- в яблучко!
@user-kc1lv2rh1e
@user-kc1lv2rh1e Рік тому
Суддів прокурорів ментів, 300 тисяч готових бійців, а їх чомусь не призывають, може їм треба мотивація???
@user-xe6qh8wm6s
@user-xe6qh8wm6s Рік тому
Валентина Солдатенко , ну от не буде мінтів в місті і до кого Вам біжати, якщо якісь наркомани у Вас мобілу відіжмуть?
@user-hk3cp1gs9n
@user-hk3cp1gs9n Рік тому
@@user-xe6qh8wm6s а їх і не було місяць
@user-rt9pe8dp1q
@user-rt9pe8dp1q Рік тому
Дякую за вашу позицію.
@Dimasutra
@Dimasutra Рік тому
Дуже вдячний що Ви про це говорите. Місто як вимерло. Повна недовіра военним і владі. Створили сайти протидії і повідомляють де пости і облави. Це погана тенденція. Силою воювати за державу незаставлять ! Буде опір народу. І так без грошей вже і кордони закриті.
@gora2103
@gora2103 Рік тому
тоді прийдеться воявати за московію на нових фронтах, чи думаєте вони на нас зупиняться, якщо таку кашу заварили, і хохлів виб"ють і завоюють щось нове
@Dimasutra
@Dimasutra Рік тому
@@gora2103 в нас з чиновників і різних бюджетників і силовиків можна зібрати декілька армій. А за гроші олігархів її забезпечити . Вони людьми прикриваються і продовжуть красти тому така ситуація.
@user-cg3zb5is7e
@user-cg3zb5is7e Рік тому
@@Dimasutra ти ще віриш що олігарх може дати на захист. Вони не для цього гроші в офшори крали і відмивали щоб потім ділитися. Лох(народ) за все заплате, нащо їм руки марати. Вони потім на готовеньке прийдуть. Тарифики на світло і газ піднімуть іменем перемоги. Тих чортів нічого не бере ні набу ні сбу ні інша хрінь що кінчається на БУ.
@user-wd7gj5lf3s
@user-wd7gj5lf3s Рік тому
"Силою не заставлять" ? А як добровольці вже закінчилися, то, що далі ? Кому захищати країну? Всі хочуть перемогу , а хто її тоді повинен здобути?
@ArturNewBorn
@ArturNewBorn Рік тому
@@user-wd7gj5lf3s значит, проигрывать надо, раз армия кончилась. На убой посылать уже слишком
@user-nk2ch7yw8m
@user-nk2ch7yw8m Рік тому
Поматюкався наче пан Роман, а полегшало мені!) Дякую)
@user-kg4wv7yk3t
@user-kg4wv7yk3t Рік тому
Має бути ротація, зараз у воєнкомату тих, хто еа фронті, а тим хто у воєнкоматах- на фронт!!!
@user-sf9sk5pe9c
@user-sf9sk5pe9c Рік тому
! Згоден. Мені 58 років. Діабетик, але колишній військовий (31 рік тому). Можу служити у центрі комплектування не гірше тих, хто там щас є. Є необхідний досвід. Але мене намагаються відправити у бойові частини. Можу сьодні заменити когось у Центрі!!!!!!!
@capitoshko
@capitoshko Рік тому
Про маратон єдиний - повністю згоден Про комплектування також погоджуюся, бо це комплектування що зараз відбувається це повний ідіотизм
@andrijkovtunets6557
@andrijkovtunets6557 Рік тому
А ще є такі воєнкоми що ніколи до військової справи ніякого діла не мали! Порада набу озирніця які будинки за період війни побудували воєнкоми у буковельські республіці. + там зараз можна створити декілька військових бригад із відпочивальників які говорять "какая разніца"
@user-sp4ef6xo7x
@user-sp4ef6xo7x Рік тому
підтримую кожне слово! хочуть із усіх цивільних зробити військових
@viktorkharkiff885
@viktorkharkiff885 Рік тому
перший раз повністю підтримую!!!!
@user-mn4us7ov1h
@user-mn4us7ov1h Рік тому
Один знайомий з великою кількістю хронічних захворювань пройшов комісію за 10 хвилин і став повністю придатним до служби, ніхто з комісії навіть не запитав за захворювання, ні аналізів ні огляду,
@user-cm7ht5vl9p
@user-cm7ht5vl9p Рік тому
Всіх керівників так званих центрів необхідно відправити на передову.
@neproxanigosti3041
@neproxanigosti3041 Рік тому
Ага: депутатів/чиновників/бізнесменів/журналістів/сусідів -відправити на фронт! А такі, як ви, і далі будуть лежати на диванах з пивом і розказувати кого б ще відправити на фронт😆😆
@AlexShaddy
@AlexShaddy Рік тому
А ведь вместо всего этого репутационного ущерба, можно было нормально объяснить что нужны люди и предложить деньги, тогда бы многие сами бы пошли добровольно.
@user-jl9xe3ts5w
@user-jl9xe3ts5w Рік тому
В Украине зимой снега не допросишься.
@user-cg3zb5is7e
@user-cg3zb5is7e Рік тому
Коб часом не дали як казала моя бабуня
@user-zf8wq8ov6o
@user-zf8wq8ov6o Рік тому
Покойнику денег не треба,,,
@user-sf5ci9th7j
@user-sf5ci9th7j Рік тому
Боженька бережи наших хлопчикий на пеоедовий
@veryclub
@veryclub Рік тому
ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО Я розповім Вам про Україну своєї мрії. Україну, де стріляють лише салюти на весіллях та днях народженнях. Україну, де відкрити бізнес можна за годину, отримати закордонний паспорт - за 15 хвилин, а проголосувати на виборах - за одну секунду в Інтернеті. Де немає оголошень «Робота в Польщі». А в Польщі є оголошення «Робота в Україні». Де в молодої сім’ї є один клопіт - обрати квартиру в місті чи заміський будинок. Де лікарі та вчителі отримують реальну заробітну плату, а корупціонери - реальні строки. Де недоторканими є Карпатські ліси, а не депутати. Де бабця отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку. Де підставою призначення на посаду стають розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей. Де дороги є, а дурнів - немає. Це - Україна реальної та здійсненної мрії. Україна найближчого майбутнього. Україна, в яку повертаються. Україна, якою ми будемо пишатись та цінувати, а всі решта - знати і поважати. Україна - з якої не поїдуть наші діти. 👏👏👏 💚💚💚
@O_k_s_a_n_a
@O_k_s_a_n_a Рік тому
К сожалению, слова остаются только словами....
@user-kn7wm5pn2b
@user-kn7wm5pn2b Рік тому
Підписуюсь під кожним словом. Молодці правильно кажите.
@user-df2lv9ig1y
@user-df2lv9ig1y 10 місяців тому
Романе, я згоден з вами, коли проходив медогляд, я нажаль теж не можу воювати, але бачив які бугаї ходять по такому центру, це військомат на Святошинському районі, і форма є і зброя є, і такі красиві та зайняті що пиздець.
@stranger6641
@stranger6641 Рік тому
Чесно кажучи, я не розумію багато військових, які 30 років гріли сраки і нічого не робили, зараз під час війни займаються тим самим а хлопці які до «військових» взагалі не мають відношення воюють це абсурд
@user-pt8wo5rf3y
@user-pt8wo5rf3y Рік тому
Молодець то наші лвівски журналісти здоров'я вам і нам
@user-ro8kh5be2g
@user-ro8kh5be2g Рік тому
Боже,что творится!!!Мне больше всего жалко тех,кто на передовой!!!Вы правы у нас ....забрались.
@user-xb1rp4jp8u
@user-xb1rp4jp8u Рік тому
Дякуємо!!!Дуже вдячні за етер!
@levanvasadze719
@levanvasadze719 Рік тому
Прав, сто процентов прав. Амбалы бумажки раздают, а они кадровые военные должны быть на передке.
@user-we3ey1xt9n
@user-we3ey1xt9n Рік тому
Закликаю всіх до захисту своїх прав. Коли державники діють свавільно, то насильство можна подолати тільки насильством. Об'єднуйтеся, за можливості озброюйтеся та бийте, калічте, вбивайте тцкашників і мусорів, зустрічайте їх по одному толпами, коли вони повертаються додому.
@neproxanigosti3041
@neproxanigosti3041 Рік тому
@@user-we3ey1xt9n Твої публічні заклики: "...вбивайте тцкашників і мусорів" - це ст.129 Кримінального Кодексу України, що карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до 2 років.
@user-rk2qe9on3g
@user-rk2qe9on3g Рік тому
@@neproxanigosti3041 Ти теж тилова криса з військомату?
@SteveJobs777
@SteveJobs777 Рік тому
А другие в Таиланде отдыхают, другие воруют, и действительно центр комплектования ходят здоровые мужики по 3-5 чел, и щимят пацанов 19-30 лет на войну
@user-cg3zb5is7e
@user-cg3zb5is7e Рік тому
Тройки як чекісти
@DocentSlavik
@DocentSlavik Рік тому
100 % . В мене куму вручили повістку на вулиці, коли той ішов з милицею. В нього був відкритий перелом і порвані жилки. Отримав травму після звільнення Чернігівщини, коли після відходу орків розміновували аграрне господарство, де він працює.
@valentynaskora9754
@valentynaskora9754 Рік тому
Оце правда, грижі на хребті, язви шлунку та 12 персної пригодні, а оті що сидять в пунктах комплектування ні вони не пригодні великі начальники і скільки їх в кожній області.
@svtln
@svtln Рік тому
Ви 100% праві, дуже багато жінок були б не проти.
@volodyadashkevich6652
@volodyadashkevich6652 Рік тому
придатним жінкам тоже повістки вже пора видавати і на фронт
@user-bf2xv9kt2c
@user-bf2xv9kt2c Рік тому
От нарешті я почула розумні настанови пана Романа дуже вдячна вам ато сплять українці!
@user-oi1ef2nf1u
@user-oi1ef2nf1u Рік тому
Прямо з язика зірвав, дякую, що є в країні люди не лицимірні як наша влада і подібні ланки
@user-ym8ud8js8p
@user-ym8ud8js8p Рік тому
Успіхів Вам!! 🇺🇦
@olgaliskova9205
@olgaliskova9205 Рік тому
Роман, дякую вам вашу роботу.
@screamystyle
@screamystyle Рік тому
Золоті слова. Просто шедевр.
@denmel9417
@denmel9417 Рік тому
Блін, невже це сталося. Про це треба було говорити ще півроку по тому.
@serg-jq7yk
@serg-jq7yk Рік тому
Лайк за правду !
@user-we3ey1xt9n
@user-we3ey1xt9n Рік тому
Закликаю всіх до захисту своїх прав. Коли державники діють свавільно, то насильство можна подолати тільки насильством. Об'єднуйтеся, за можливості озброюйтеся та бийте, калічте, вбивайте тцкашників і мусорів, зустрічайте їх по одному толпами, коли вони повертаються додому.
@user-to2mp9fs1e
@user-to2mp9fs1e Рік тому
Высказал полностью мнение народа.
@olenatomachuk3746
@olenatomachuk3746 Рік тому
Господови і усім Святим Вищим Силам дякую за Романа🙏
@veryclub
@veryclub Рік тому
ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО Я розповім Вам про Україну своєї мрії. Україну, де стріляють лише салюти на весіллях та днях народженнях. Україну, де відкрити бізнес можна за годину, отримати закордонний паспорт - за 15 хвилин, а проголосувати на виборах - за одну секунду в Інтернеті. Де немає оголошень «Робота в Польщі». А в Польщі є оголошення «Робота в Україні». Де в молодої сім’ї є один клопіт - обрати квартиру в місті чи заміський будинок. Де лікарі та вчителі отримують реальну заробітну плату, а корупціонери - реальні строки. Де недоторканими є Карпатські ліси, а не депутати. Де бабця отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку. Де підставою призначення на посаду стають розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей. Де дороги є, а дурнів - немає. Це - Україна реальної та здійсненної мрії. Україна найближчого майбутнього. Україна, в яку повертаються. Україна, якою ми будемо пишатись та цінувати, а всі решта - знати і поважати. Україна - з якої не поїдуть наші діти. 👏👏👏 💚💚💚
@allapennek
@allapennek Рік тому
Дуже добре що ще залишились гідні люди,❤️
@user-bq9ot5qj9u
@user-bq9ot5qj9u Рік тому
Дуже багато в ТЦК та на вулицях і по квартирах ще ходять. Збери їх по Україні то гарне доповнення до діючої армії вийде. І дійсно навчені, з автоматами
@user-mi3sc3kz9g
@user-mi3sc3kz9g Рік тому
Только не все знают, что тцк готовят новые части и обеспечивают их.
@user-bq9ot5qj9u
@user-bq9ot5qj9u Рік тому
@@user-mi3sc3kz9g До речі і дійсно не знаю. Не буду з вами сперечатись. Але ось товариша та його побратимів після поранення (до кінця не одужав) знов на передок кидають. І дивиться він на оцих "раздающих" м'яко кажучи із здивуванням. Здорові, міцні та ще й частина наглота
@user-ep8kd1of8l
@user-ep8kd1of8l Рік тому
@@user-mi3sc3kz9g Ще й цицькою годують . )))От тільки за чий кошт ?
@user-cy5uy3fz8w
@user-cy5uy3fz8w Рік тому
@@user-mi3sc3kz9g Теперь понятно, куда взятки тратят. На обеспечение частей.
@user-mi3sc3kz9g
@user-mi3sc3kz9g Рік тому
@@user-cy5uy3fz8wс зарплаты сами и машины бывает заправляем и ремонтируем, покупаем обмундирование и т.д.
@maximpavlovich3612
@maximpavlovich3612 Рік тому
У меня вот сегодня родилась мысль. Ведь за каждого двухсотого положена компенсация, которая не всегда доходит до цели. И это могло бы обьяснить мобилизацию диабетика или бесконечную битву за Бахмут.
@user-xt1ng7nk5q
@user-xt1ng7nk5q Рік тому
А такая мысля вам не приходила ,что ТЦК это частная компания со своим ЕДРПОУ частнику выгодно выплачивать компенсации и ещё они могут протянуть время а потом сделать себя банкротами по закону имеют право они же или юридические или частные структуры и где потом искать правду ,у государства ответ мы вас не посылали в судах так там можна себе и статью выпросить ответ почему ТЦК частная ,,шарага,, может предложить контракт а это уже найомничество тобиш служба в ЧВК законом в Украине они запрещены за это есть уголовная статья,вывод опустить ,,холку,, и тихонько сопеть или браться за вилы
@nightsquad8721
@nightsquad8721 Рік тому
Компенсація не доходить, бо хитруни-комбати навчилися писати загиблих, як "зниклих безвісти", "самостріл" та подібне. Тому і не зростає кількість гривневих мільйонерів серед простолюду.
@Noname26888
@Noname26888 Рік тому
100% погоджуюсь з кожним словом.
@hannakovalchuk5817
@hannakovalchuk5817 Рік тому
П. Роман, Ви праві на сто відсотків про воєнкомів...На воєнкоматах сидять двометровий бугаї, а забирають хворих,єдиних годувальників сім'ї.Моя сестра остеопороз бедрових суглобів четвертої ступені , потрібна операція,син менший,інвалід другої групи(немає кому відра води принести до хати) забирають єдиного годувальника на фронт.Масово беруть по - селах не входять в стан сімейний : хворих, із слабким здоров'ям, єдиного годувальника.Дякую п. Романе Ви, праві на 100%.
@taiy2181
@taiy2181 Рік тому
повна жесть вчора була в Тернополі, люди це запам'ятають надовго
@drebedentv4798
@drebedentv4798 Рік тому
А шо було можна докладніше ? 👽
@WestCoastUSA546
@WestCoastUSA546 Рік тому
Что там было?
@user-bu4bf6qc8t
@user-bu4bf6qc8t Рік тому
@@drebedentv4798 там була жесть - передай далі. А наступний теж передасть далі. Потім на виході така байка буде - ото жесть...
@useroman
@useroman Рік тому
@@WestCoastUSA546 тобі яке діло? ти свою геморойну задницю бережи, сиди під диваном
@drebedentv4798
@drebedentv4798 Рік тому
@@user-bu4bf6qc8t 😂👽
@user-ch4qc2gc1x
@user-ch4qc2gc1x Рік тому
Працюю в комунальному підприємстві яке забезпечує місто теплом. Безпосередньо на дільниці яка займається обслуговуванням та ремонтом обладнання. Докладаємо всіх зусиль аби в помешканнях людей, в медичних закладах та садочках було тепло. Кваліфікованих кадрів не достає. І не дивлячись ні на що працівники воєнкоматів вручають повістки слюсарям, водіям екскаваторів та спеціальних машин. Розумію, що на фронті потрібні люди але і для обслуговування котельного обладнання потрібні кваліфіковані працівники на навчання яких затрачений час та кошти. І ось в такий час людей забирають. Звичайно порівнювати перебування на передовій і роботу в тилу не можна та і тиловики працюють і в нічний час, і без вихідних і в важких погодних умовах. Ми не приватники, а комунальники. Про ціни за тепло прошу не писати. Нарахуваннями не займаюсь. Тільки налагодженням, обслуговуванням та ремонтом. В мене вручили повістку слюсарю в якого хворі ноги - зовні видно, що важко ходить. З екскаватора витягнули водія і відправили також в військомат. Це абсурд.
МОЯ НОВАЯ КВАРТИРА ЗА 135 000 000р
46:19
Жекич Дубровский
Переглядів 3 млн
Океан Ельзи - Відповідь | Vidpovid
03:42
Океан Ельзи
Переглядів 743 тис.
ДМИТРО КОРЧИНСЬКИЙ | 16+
1:21:21
skrypin.ua
Переглядів 247 тис.
ЄВГЕН ЧЕРВОНЕНКО | 16+
1:34:06
skrypin.ua
Переглядів 136 тис.
Руслан Белый и Максим Курников | Интервью BILD
41:34
BILD на русском
Переглядів 473 тис.
МОЯ НОВАЯ КВАРТИРА ЗА 135 000 000р
46:19
Жекич Дубровский
Переглядів 3 млн