Словаччина U-21 - Україна U-21 - 3:2. Футбол. Євро-2023. Плей-оф. 1-й матч. 23 09 2022

Переглядів 37,027

Перший Футбольний

Рік тому

Футбол. Словаччина U-21 - Україна U-21 - 3:2. Євро-2023. Плей-оф. 1-й матч. 23 09 2022. Перший Футбольний.
• Словаччина U-21 - Укра...
✌️Друзі, приєднуйтеся до нашої спільної Футбольної Команди. Нас вже майже 60 000. Підписуйтеся на канал: / ПершийФутбольний
📣На нашому каналі: Футбольні Новини + Трансляції найцікавіших матчів:
24.09 Вірменія-Україна(15.45); Шотландія-Ірландія(21.30)
25.09 Минай-Львів(12.45)
27.09 Україна U21-Словаччина U21(18.15); Україна-Шотландія(21.30)
🔅Щиро запрошуємо. Для тих, хто через різні обставини не може подивитися Футбол - прямі аудіотрансляції матчів Національних збірних, Чемпіонат світу, Європи, Ліга Чемпіонів, Європи, Конференцій, Українська Прем’єр-Ліга, Кубок України, європейські чемпіонати та інші поєдинки та цікаві футбольні події.
👍🏻Наш Партнер - Ютуб канал "Футбол. ГОЛ+ПАС". Голи, Паси, Асисти. Друзі, коментуйте, лайкайте, підписуйтеся. Заходьте !!!
/ @golpluspas
Об'єднуємося!
👍 Запрошуємо ВАС стати Партнером каналу Перший Футбольний.
Плей-лист ЄВРО-2020: • Збірна України
Плей-лист АНГЛІЯ. АПЛ: • Англія. Прем'єр-ліга (...
Плей-лист ІТАЛІЯ. Серія А: • Італія. Серія А
📡 Трансляції та Новини здійснюється в рамках Міжнародного соціального проєкту "Футбол, доступний кожному".
🏆 Будемо вдячні за будь-яку фінансову підтримку на розвиток Футбольного Каналу : ПриватБанк: картка 4149 4993 7159 6014
Підтримати з-за меж України: PayPal, 18021968aa@gmail.com
Або натисніть кнопку "Спонсорувати"
✉️ Контакти, E-mail:
З питань співпраці та комерційних пропозицій звертайтеся до комерційного відділу:

@1football_channel Рік тому
Дякуємо ВСІМ, хто був з нами на трансляції і підтримував Україну. Підписуйтеся на канал: ukposts.info Нас вже майже 60 000. Новини+Трансляції матчів: 24.09 Вірменія-Україна(15.45); Шотландія-Ірландія(21.30) 25.09 Минай-Львів(12.45) 27.09 Україна U21-Словаччина U21(18.15); Україна-Шотландія(21.30) Запрошуємо. Чекаємо на коментарі.
@user-nz1er7ve5g
@user-nz1er7ve5g Рік тому
Я думаю що молодіжна збірна України переможе з рахунком 1.2
Як Вам Миколенко тут? ukposts.info/have/v-deo/cZuFfHyQq6Wdtac.html
@1_frozen_152
@1_frozen_152 Рік тому
Если это был матча в Жилина то счет должен быть 3 3 потому что гол не дали нашим
@user-eg9wy1lf8e
@user-eg9wy1lf8e 6 місяців тому
Після 32 хвилини пои рахунку 1:1....зразу опинились га 55 хвилині,вже при рахунку 2:2,десь пів матчу заблукало разом з перервою.Таке,слухпю вперше,але розумію,що то всюди був сбій з інтернетом,і такий вівся матч не в гарній якості.Перший матч,наша молодідка програла 2:3.Крутяк,матч відповідь----прибили словаків........... Так з Містом Жиліна погані спогади ...постраждала Ворскла,робила диво-камбек після 0:2....3:0 і пропустила на 120 хв.за секунди до прохіду Жиліни,і шаленого камбеку,нажаль,декількох секунд не вистачило,тоді до супер камбека....