🤔"Валєра, молчи, умные говорят"-На Заході заговорили про реальне відношення Зеленського до Залужного

  Переглядів 1,127,330

Телеканал Прямий

Телеканал Прямий

14 днів тому

📬 Підписуйтесь на Телеканал Прямий в UKposts - bit.ly/pryamiy
🔔 тисніть на «дзвоник», щоб отримувати сповіщення про нові відео на каналі
📢 та дивіться наживо наш прямий ефір - / pryamiy
💲 Підтримайте Телеканал Прямий - ставайте спонсором нашого UKposts-каналу - bit.ly/pryamiy_sponsor
✅ Приєднуйтесь до наших акаунтів у соцмережах, щоб бути в курсі актуальних новин:
Facebook - / pryamiy
Telegram - t.me/pryamiy
Twitter - / prm_ua
Instagram - / pryamiy
📌 Ще більше новин на нашому сайті - prm.ua
#ПРЯМИЙ #ЧЕКАЛКИН

КОМЕНТАРІ: 3 300
@pryamiy
@pryamiy 12 днів тому
❗❗Друзі, обов'язково підпишіться на Прямий! Це дуже важливо саме зараз - коли кремлівські боти намагаються витиснути нас з інформаційного простору. Мусимо триматися разом!
@user-hu9le8mw4n
@user-hu9le8mw4n 12 днів тому
Зараз під сирського будемо наблюдати "атракціон небаченої щедрісті". Зброю та інші ніштяки на перший час, на пару тижнів дадуть. Бо притримали. Є інфа, що снаряди для Авдіївки були поставлені в Україну ще 2 тижня тому, але зникли. Як і зимова норвежська форма. Тобто, це був навмисний зелений саботаж. От кажуть про ревнощі та політику. Але це вторинне. Важливо те, що Залужний НЕ дав зеленим зрадникам здати Україну за 3 дня і не давав всі 2 рокі. Зеленим же потрібно підписати капітуляцію під виглядом "миру", потім 90 днів тиші та вибори. Їм треба легалізували себе ще на 5 років, щоб не відповідати за зраду та узурпацію влади. Для цього для початку здати Донбас, щоб кремль був згоден на "мирняк". Залужний НЕ ДАВАВ це зробити. Ось причина звільнення. Ось правда. Ще важливе. Зараз сирському збільшують повноваження. Він(сирськоєрмак) буде командувати всіма родами військ. Тобто, через деякий час ми матимо не тільки обвал фронту, но і кордонів? І арешти патріотів, бо поліція теж тепер під ним (сирсько-єрмаком). "Чудові" перспективи... Хитрозроблені зелені стримують нарід оцім НеНаЧасі, а сами тихесенько роблять останні кроки до перетворення правлячого устрою на росіянський зразок.
@user-hu9le8mw4n
@user-hu9le8mw4n 12 днів тому
Скільки брехні про сирського! Про россійських родичей, мабуть, правда. Але нащо ставити людину з такою біографією на пост головнокомандувача під час війни? Ще десь на нижчих рівнях - таке, допустимо. Але на самому верху? Це по-зеленські. кремль аплодує. Зайшов в ЗСУ сирський через Полтаву. Що не дивує. Там "город русской военной славьі", колаборанти в силовиках та військових - через один. Легко може бути "внедренньім агентом кремля". Інші цікавинки з біографії зелеОПа не озвучує. Зрозуміло чому. Наприклад. 1} сирск - НЕ є "спаситель" Київщини. Бо спочатку сирський проср*в Київщину. Звільняв її вже під командуванням Залужного. 2) сирск НЕ є "рсвободителем" Харківщини. Так само, як у Києві. Операцію розробляв та готував Залужний, сирск тільки виконував. Про Залужного зеля навіть не упомянув. Бо був злий. Йому за Харківщину прилітив пістон з кремля, бо "так не договаривались". Всі перемоги приписали сирцу, бо він свій (єрмаківський). І таке не вперше. 3) Северодонецьк 4) Соледар 5) Бахмут 6) відповідальність за призов та воєнкомати лежала на сирському. Все ок в тої сфері? Сирск - це кар'єрист в поганому сенсі слова. Він бере себе чужі заслуги, провали списує на інших. Добре виконує накази та підлабузничає. Він зовсім не стратег. Пішак, що пробрався до влади. Люди для нього - ніщо. Кажуть, він ругав тих, у кого мало бойових втрат. Типу, "погано воюють". сирск не має свого судження, тільки виконує накази. На Україну та українців йому плювати. Він тут заробляє собі звання та, мабуть, гроші. Подібна історія з Іловайськом та Дебальцевим. В Іловайськом котле людей поклав хомчак, друг та вчитель сирського. Сам сирський підіграв ворогу до створення котла під Дебальцево. Але там був Залужний і війська змогли достойно відступити без оточення та розстрілу. Думайте. І не вірте зелемарафону, вечірнім гундосткам та зеленим тіктокам. сирський разом з зеленим шапіто поставлен для того, щоб здати Україну.
@user-bd9zh7qj7m
@user-bd9zh7qj7m 11 днів тому
Дивує скільки ze уклоністів туЄбнів. понаЄхалі.
@likamd7546
@likamd7546 11 днів тому
Не відношення"", а ставлення""( кацапське отношеніє) Ще й у назві! Ви ж професіонали!
@user-rt9hl1iu1i
@user-rt9hl1iu1i 11 днів тому
2:08 Кому це важливо і з ким належить триматися разом?
@user-gy1tg4md4u
@user-gy1tg4md4u 10 днів тому
Военные пенсионеры, пенсионеры МВД, полицейские - прокуроры - судьи, ТЦК и прочие бюджетные присоски должны воевать первыми и ближе всех к нулю!!!!
@user-iz7zc2id2h
@user-iz7zc2id2h 5 днів тому
Ви забули ще про отприсків цих "присосків", які теж повинні бути на нулі.
@nikolaybarhudarov8280
@nikolaybarhudarov8280 11 днів тому
Сегодня проезжал возле некоторых заводов гигантов в Харькове,там в подземных помещениях можно тысячами дронов выпускать и обходиться они будут условно в три копейки. Почему спустя два года этого ещё не сделано ? Железо получается дороже людей.
@user-kg3wf9cq5r
@user-kg3wf9cq5r 9 днів тому
Тому що при владі зрадники України!
@user-id3id5cq2v
@user-id3id5cq2v 12 днів тому
Велика пошана генералу Залужному!
@user-cp2vx8kg5l
@user-cp2vx8kg5l 10 днів тому
Народ виключно бачить Залужного на посаді з питань захисту України!😊
@user-ve7bd8do9b
@user-ve7bd8do9b 12 днів тому
Я представляю как Залужному с его широкой душой и добрым сердцем пришлось столько переносить на себе этой несправедливости и дурости от людей совсем не достойных его…Залужного нельзя терять он нужен армии и народу ..
@user-sh4vt5yj9r
@user-sh4vt5yj9r 12 днів тому
Чому вам так хочеться робити з Залужного постраждалого?! Звідки ви взяли, що Залужний так само ставиться до влади, до ОП як ви.?!
@user-bu4qx5se3m
@user-bu4qx5se3m 12 днів тому
@@user-sh4vt5yj9r патаму!Думай ,аналізуй ,може дійде .
@victor2495
@victor2495 12 днів тому
А от коли в людини кричить душа і крик вона робе на російській мові то і дії в неї як в росіян ( хочу я зїсти кавун то і всі божажають кавун ) .​@@user-sh4vt5yj9r
@user-jn8qp7hm8j
@user-jn8qp7hm8j 12 днів тому
Бот ​@@user-sh4vt5yj9r
@user-xz8yu7de4u
@user-xz8yu7de4u 12 днів тому
​@@user-sh4vt5yj9rвікторія щелипу стули...ще не вдавилась шашликами?хата ціла?
@user-ul7cg2hz7v
@user-ul7cg2hz7v 10 днів тому
Спасибо Вам Генерал Армии Валерий Залужный за Службу Народу Украины в этой страшной войне! Желаем Вам здоровья, Многие Лета! Вы Достойный, Божий Человек! Жизнь продолжается и мы верим, что , Господь, расставит всё на свои места! Храни Вас и семью, Господь!
@VolodymyrSur
@VolodymyrSur 12 днів тому
Свободу Роману Червінському і Андрію Малахову і всім українцям, кого незаконно затримали за викриття злочинних дій зеленої влади і головного ворога України - єрмака!! Руки геть від генерала Валерія Залужного і бойових українських генералів, від всіх представників української опозиції і від ЗСУ, від КБ ЛУЧ і від всіх підприємств ВПК України!!
@egorka_fish
@egorka_fish 11 днів тому
да кому угодно свободу, но вы сами то не свободны, очнитесь, вас держат как скот в загоне и переодически на убой всё больше отправляют солдат, что за ужас вообще, когда до вас дойдёт, что скоро будет полное поражение Украины, сколько бы вы там не пытались, Сырский точно не за победой у вас пришёл!
@user-vc9vv3vn1t
@user-vc9vv3vn1t 11 днів тому
Підтримую Генерала Залужного, повага і довіра.
@user-uz1bw5qw8o
@user-uz1bw5qw8o 11 днів тому
За що повага !? ЗА те що провалив наступ ? А оці два дебіла брешуть як собаки , бо гроші треба відробляти.
@valentynagollbuschenko9901
@valentynagollbuschenko9901 11 днів тому
Підтримувати то нуль!!! Щось треба робити!!!! Невже у Країні немає когось, хто заради скиглення очолить дійсну підтримку?
@user-yu8vf6yd7d
@user-yu8vf6yd7d 11 днів тому
Мало Залужный народу зря положил ,? Надо было оставить этого великого стратега ,чтоб весь мужской род Украины не уничтожил. В каком месте он добился хоть небольшой победы.Даст бог Сырский умней будет ,закончит войну, подпишет капитуляцию и сдастся России.
@alexserg1127
@alexserg1127 11 днів тому
@@user-yu8vf6yd7d Неуважаемый рашобот или просто рашист ватный. Какая капитуляция? Войну россия не объявляла. И с какого перепугу Сырский может что-то подписывать? А давайте вы просто уйдете и сразу перестанут гибнуть. А если б не лезли в чужую страну, так вообще б никто не погиб
@svetlanashutenko5726
@svetlanashutenko5726 10 днів тому
​@@user-yu8vf6yd7dДаже, если он захочет это делать, ему не дадут. Не факт, что жив останется.
@zynoviyzenon6328
@zynoviyzenon6328 11 днів тому
Можна позаздрити витримці генерала Залужного, для якого справді Україна - понад усе!
@Manuk417
@Manuk417 11 днів тому
Ви так в цьому впевнені?
@user-mj7dw7rd8h
@user-mj7dw7rd8h 11 днів тому
​@@Manuk417а ты з зеленоï шобли, невпевнене?
@user-rt1kk7np8t
@user-rt1kk7np8t 11 днів тому
Хотілося б знати про його статки до і після. Бідненький?
@user-mj7dw7rd8h
@user-mj7dw7rd8h 11 днів тому
@@user-rt1kk7np8tспитай про статки Зеленоï шобли. Вони мабуть $млн-рами i $млрд-рами поставали за 5рокiв. Тiльки глухi не чули за ïхню коррупцiю.... Залужному якийсь американець подарував $1млн, а генерал вiддав той $1млн ЗСУ
@user-bg6pp2rf3t
@user-bg6pp2rf3t 11 днів тому
Зелене кодло до останього брехало, що відставка Залужного, це розганяння фейків, точнісінько, як путін , що не нападе на Україну...думайТЕ
@user-mi4xp6xp8e
@user-mi4xp6xp8e 11 днів тому
Возможно, основная причина увольнения Залужного является амбициозность президента,который не терпит рядом более умных, имеющих более высокую поддержку народа, оппонентов,имеющих более высокий рейтинг доверия. Тем более в год перевыборов,если они будут.
@irinriv3722
@irinriv3722 9 днів тому
Ага, на заседаниях ставки и в ОП они все на русском говорят ?😂😂😂😂😂Конечно, а на каком же ещё? Ведь это их РОДНОЙ язык. Они только перед англо-американскими хозяевами чирикают на языке "кривляты-размовляты-иностранцев из себя изображаты"
@user-pz2xc4gu7c
@user-pz2xc4gu7c 8 днів тому
Зависть...
@user-pz2xc4gu7c
@user-pz2xc4gu7c 8 днів тому
Залужний - найкращий Генерал!
@Smartmobis-qy3rs
@Smartmobis-qy3rs 7 днів тому
Глупости лучше оставлять при себе, это называется подстрекательство. Я ничего не имею против заслуг Залужного, но зачем разжигать вражду? Этого так добиваются рос.пропагандиств
@user-gi8mg6be8c
@user-gi8mg6be8c 12 днів тому
Це не дивно, це страшно!!!! Боже, бережи Україну!🙏
@user-bc5kq7qe4e
@user-bc5kq7qe4e 11 днів тому
Так, Зелька хворий на голову знаючи його "психологічний портрет". Це дуже страшно.
@user-tw4rz3og6i
@user-tw4rz3og6i 11 днів тому
🌿🌿🌿ОТЕЦЬ наш Небесний , раді СИНА СВОГО і ГОСПОДА нашого ІСУСА ХРИСТА спаси і збережи нашу неньку -- Україну ! 🙏🙏🙏
@user-ih6jp6nb9y
@user-ih6jp6nb9y 10 днів тому
І допоможи убрать з Землі зелених тварей!!!!!!!!!
@elenakun9318
@elenakun9318 9 днів тому
Для того треба капітулювати Щоб спастись
@user-bo8qp2yo5b
@user-bo8qp2yo5b 12 днів тому
Слава і повага Залужному
@irinriv3722
@irinriv3722 9 днів тому
Ага, на заседаниях ставки и в ОП они все на русском говорят ?😂😂😂😂😂Конечно, а на каком же ещё? Ведь это их РОДНОЙ язык. Они только перед англо-американскими хозяевами чирикают на языке "кривляты-размовляты-иностранцев из себя изображаты"
@user-vu4sg8mf4q
@user-vu4sg8mf4q 9 днів тому
​@@irinriv3722🇷🇺🐓🐓🇷🇺💩💩💩💩👎👎👎👎👎💣💥🔥
@user-lk8jd3ff6g
@user-lk8jd3ff6g 9 днів тому
​@@irinriv3722пий пурген і тебе попустить.
@user-in4rq1cz5f
@user-in4rq1cz5f 7 днів тому
Низький уклін шана і повага Генералу ЗАЛУЖНОМУ!!!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
@Smartmobis-qy3rs
@Smartmobis-qy3rs 7 днів тому
Вы его видели, Евгения, хоть единожды?
@ozzy904
@ozzy904 12 днів тому
У турков есть поговорка: Когда клоун переезжает жить во дворец, он не становится королём. Дворец становится цирком.
@sybilleebener5103
@sybilleebener5103 12 днів тому
Warum bist du so undankbar ihr ukrainer könnt euch glücklich schätzen so einen Leader haben zu können wir wären froh einen solchen Präsidenten haben zu dürfen 🎉😮😊
@user-hc1gs6ib3i
@user-hc1gs6ib3i 12 днів тому
@@sybilleebener5103заберіть його собі🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
@user-hc1gs6ib3i
@user-hc1gs6ib3i 12 днів тому
10000%
@olhabarabanova9680
@olhabarabanova9680 12 днів тому
​@@sybilleebener5103Das ist unsere interne Angelegenheit, über die Sie nicht zu urteilen haben.
@vasiliikrivda8458
@vasiliikrivda8458 12 днів тому
Купите его у нас дорого не возмем​@@sybilleebener5103
@user-ph1bh1rh9n
@user-ph1bh1rh9n 11 днів тому
Залужный гордость Украины, хотелось бы увидеть Залужного президентом Украины.
@user-pv8jk3hs6l
@user-pv8jk3hs6l 11 днів тому
Вот потому что многим хотелось , его и задвигают потихоньку.
@user-rt1kk7np8t
@user-rt1kk7np8t 11 днів тому
А я нікому не вірю. От якби не допустили війни, або меньше жертв, тоді авторитетами для мене були б
@genapgenapov1230
@genapgenapov1230 11 днів тому
А выборы будут?Уже диктатура! А как в истории поступают с диктаторами?
@user-sw9tw5zl5h
@user-sw9tw5zl5h 11 днів тому
и через пол года опять....ГАНЬБА!
@user-sk5qr6ds2p
@user-sk5qr6ds2p 10 днів тому
Увидите президентом Украины?!😊 Путина.! Или Украина войдёт в состав РФ.😊 Или её не станет вообще. Зачем России рядом - враг .
@user-ri4ye8yg6n
@user-ri4ye8yg6n 11 днів тому
А що робити з тим що Сирський вкрав у Залужного сторінку у фейсбук,лише змінивши фото і прізвище,а всі підписники Залужного,через ці дії,стали підписниками Сирського? Що взагалі діється?
@user-oy4js8js2y
@user-oy4js8js2y 12 днів тому
Повністю вас підтримую,пане,Чекалкін ,просто соромно за таке принизливе відношення ОП до шанованого народом Генерала Залужного.Немає слів ...
@ludmilalihopoi7095
@ludmilalihopoi7095 12 днів тому
Може його змінили на Сирського для кар'єри ,може йому приготували повишення
@IrynaPliushchova
@IrynaPliushchova 12 днів тому
​@@ludmilalihopoi7095 ага, ага. Приготували.
@user-bi1ru8ph1n
@user-bi1ru8ph1n 12 днів тому
Це принизливе ставлення не тільки до генерала Залужного, це плювок в душу всім тим 85 - 90% украінців, що вірили, довіряли Герою Украіни Валерію Федоровичу Залужному.
@mariiakrukovska7194
@mariiakrukovska7194 12 днів тому
Було на багато лучше щоб зеля втік із Украіни під час війни
@mariiakrukovska7194
@mariiakrukovska7194 12 днів тому
Боже яке воно кончене
@user-eb9py6du3c
@user-eb9py6du3c 11 днів тому
Я давно слухаю Дмитра Чекалкіна. Я в захопленні від його ерудиції, компетенції, освіченості та патріотизму. Шкода,що мало людей його слухають. А від нього є чому навчитися. Дякую Вам щиро, шановний пане Чекалкін.
@denys849
@denys849 8 днів тому
Навіщо його слухати? Він з категорії гнид, прагнучих заробити гроші будь на чому. Яке має право обговорювати та критикувати рішення наших влади? Ці плітки та базікання шкодять нашій боротьбі. Радий, що таким експертам вірять небагато людей.
@alexzlat
@alexzlat 12 днів тому
Вова, после 20/05/2024 на выход со своей шантропой!
@user-jl8nq3ln6w
@user-jl8nq3ln6w 12 днів тому
Ещё бы дожить до этого 10.05.....
@user-od7yk3xs3t
@user-od7yk3xs3t 12 днів тому
Ніхто нікуди не піде.Навмисне затягують війну , щоб утриматись біля корита.
@user-my2kj2mn6p
@user-my2kj2mn6p 12 днів тому
Доживём ​@@user-jl8nq3ln6w
@angelaviolly5136
@angelaviolly5136 12 днів тому
по останніх подіях видно, що він дуже поспішає, наче до чогось готується
@dens8182
@dens8182 12 днів тому
@@angelaviolly5136 От власне, відчувається поспіх зелі. Тривожно...
@user-zj8il4wf6z
@user-zj8il4wf6z 12 днів тому
Думаю,що тепер пан Залужний буде мати ще більший рейтинг.
@user-fx5zl8mq4r
@user-fx5zl8mq4r 12 днів тому
Це як що марафон не підключать
@BLACKGELIK
@BLACKGELIK 12 днів тому
Так и будет , его народ поддерживает куда больше Зеблюдка , который этот народ просто хоронит , отправляя к бандере , с его же идиологиями нацизма и русофобии
@olhasueva718
@olhasueva718 12 днів тому
Сегодня у него розв'язані рукі,побачимо.
@larisatkachuk8606
@larisatkachuk8606 12 днів тому
А чи потрібний той рейтинг, якщо зіллють (злили) державу.
@user-yi8vh2mq3s
@user-yi8vh2mq3s 11 днів тому
Да, все действия нынешнего военного руководства сырского будем сравнивать с Залужным. Все победы заложены Залужным.
@semionvasyliohlo
@semionvasyliohlo 12 днів тому
Подчинённый перед лицом начальствующим должен иметь вид лихой и придурковатый, дабы разумением своим не смущать начальство.(Эту поговорку приписывают Петру Первому). Снятием Залужного, Зейло решил спрятать свою придурковатость перед подчинённым...
@Test-qd1lk
@Test-qd1lk 12 днів тому
...а також рейтинг Залужного, (який і так був високий ), підніс до небес. А свій рейтинг помножив на нуль.
@angelaviolly5136
@angelaviolly5136 12 днів тому
@@Test-qd1lk і що з тим рейтингом робити?, чутки про рейтинги розпускають самі зелені як окозамилювання
@user-ie3hr4di7j
@user-ie3hr4di7j 12 днів тому
Краще й не скажете, як придуркуватість Зейло!!!
@user-yd1yb4ri2v
@user-yd1yb4ri2v 12 днів тому
У будь-якому разі, "валити зелену владу" мають не військові, а народна ініціатива.
@user-sf1fy5hy7j
@user-sf1fy5hy7j 11 днів тому
Найшов кого цитувати - Петра -1.
@user-qk3cs4xn3k
@user-qk3cs4xn3k 11 днів тому
НАМ СОРОМНО ЗА ТЕБЕ, ПРЕЗИДЕНТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@user-ij3lv8lk8l
@user-ij3lv8lk8l 11 днів тому
Парадокс - якщо дають людині таку нагороду оцінюють так високо її діяльність, то за що звільняють такого фахівця? Це що? Дурість, шкода, зрада?
@user-rd7ns1qq3t
@user-rd7ns1qq3t 11 днів тому
Це щоб хоч якось виправдатись в очах українців, що нібито його звільнили так, не зі зла, начебто оцінили роботу головнокомандувача
@user-rt1kk7np8t
@user-rt1kk7np8t 11 днів тому
Маячня, як і все
@user-ih6jp6nb9y
@user-ih6jp6nb9y 10 днів тому
НУ так зеля ж ДЕБІЛ!!!!!!!!
@user-cx4ms6zu6p
@user-cx4ms6zu6p 9 днів тому
Усе разом та ще жадібність і комплекс меншовартості.
@oleksandrachumachenko188
@oleksandrachumachenko188 9 днів тому
Для. НАРОДА. И. ЗАЛУЖНОГО. ---ЭТО. ЗРАДА ,!
@irynanykyforuk7631
@irynanykyforuk7631 11 днів тому
Ніколи ні при яких обставинах не можна вірити цій нечисті вороги народу України ось хто при владі. Досить говорити пора вже рішуче діяти .НАМ ТЕРМІНОВО ПОТРІБНО УРЯД НАРОДНОГО ПОРЯТУНКУ З ВОЄННИХ І ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ. А ЦИХ ПОКИДЬКІВ ЗРАДНИКІВ ЗЛОДІЇВ ЗЕЛЕНИХ АРЕШТУВАТИ ТЕРМІНОВО .
@mariagerbeeva9945
@mariagerbeeva9945 12 днів тому
А хіба про Зеленськоґо можна щось хороше сказати.Я уявляю скільки витримки і терпіння потрібно було мати в спілкуванні з блазнем, який і по освіті і по мисленню не йде ні в яке порівняння з ЗАЛУЖНИМ .
@lordphullautosear
@lordphullautosear 12 днів тому
І "зе" і єрмачня разом навіть не гідні бути прищом на задниці пана Генерала Залужного. Час виганяти ворожу агентуру (хозарів) з ОП та ВР. Щодо тої "безумної," мабуть перший раз відчула оргазм, коли дізналася про звільнення пана Генерала Залужного...
@igorek4231
@igorek4231 12 днів тому
С петєй-бббббаригою йде в порівняння !
@Valentina-tt4gq
@Valentina-tt4gq 12 днів тому
Боїтесь Порошенко до вс*****!?
@Tatiana-jy9nw
@Tatiana-jy9nw 12 днів тому
​@@igorek4231дивись не трiсни вiд напруги☝️🤡💩
@user-ut9yk8kk2d
@user-ut9yk8kk2d 12 днів тому
Глупый народ.которым правит клоун!
@user-oq6pl7kv1g
@user-oq6pl7kv1g 12 днів тому
Неодноразово писала в своїх коментарях і Вам, і генералу Кривоносу, і Бориславу Березі, що врятувати Україну можна тільки одним способом. Треба негайно арештувати Зельку і Єрмака, як колись арештовували Берію. З ними не можна дотримуватись жодних демократичних принципів, це огидне Зе шобло перейшло всякі допустимі межі.
@iluch66
@iluch66 12 днів тому
Знайшла долбодятлів, яким писала????😮
@user-fx5zl8mq4r
@user-fx5zl8mq4r 12 днів тому
100%
@vitakolesnik1947
@vitakolesnik1947 12 днів тому
Підтримую…. Бо продадуть Україну.
@vikkoz2556
@vikkoz2556 12 днів тому
Вже продали.
@23fantoma
@23fantoma 12 днів тому
Уже продали...к сожалению
@user-td4ct8jh7b
@user-td4ct8jh7b 12 днів тому
Даже Янукович и его команда вела себя гораздо цивилизованнее и приличнее этой зеленой власти. Просто ужас, а не власть.
@KvashM
@KvashM 12 днів тому
Щоб нас подшумок ввести в таможений союз
@klimsibir5919
@klimsibir5919 12 днів тому
И ужас и позорище, 73% от кучки припершихся па прикалу халасафать за шута, выбрали профнепигодного, недалёкого, не работавшего ни одного дня ни где, восхищаются достижениями зели...
@kim0164
@kim0164 12 днів тому
да нет , те беспредельщики пожестче были
@vasiliikrivda8458
@vasiliikrivda8458 12 днів тому
Что взять с клоунов,вы на что надеялись,голосуя за этого . Эти его шутки нам вылезут боком.подкинула кукушка яйцо
@user-cd6bl8gs9f
@user-cd6bl8gs9f 12 днів тому
​@@KvashMна хрен мы там нужны, нигде уже не потрібні
@user-jm6nx6xl2c
@user-jm6nx6xl2c 11 днів тому
Дуже соромно що ми вибирали і вірили цій владі Як можна принижувати людину яку цінують всі. Допоможи Боже нашій країні .Бережи Боже наших воїнів і нашу Україну Слава Богу Слава ЗСУ Слава Україні
@Natalia_Shudrava
@Natalia_Shudrava 12 днів тому
Повагу народу президенту України, як і кожному державному службовцю, треба заслужити власними україноцентричним поглядом, відповідними діями, спрямованими на захист України та її інтересів. Пана Залужного саме ща це й поважали!!!
@user-nd1gg7in1q
@user-nd1gg7in1q 11 днів тому
А президент тут яким боком?! Його поважають тільки недолугі...
@user-zn8nb1mw3h
@user-zn8nb1mw3h 11 днів тому
О каком уважении ты шепчешь??? К этому клоуну- марионетку кремля,это же кремлевский выбор.
@irynanykyforuk7631
@irynanykyforuk7631 11 днів тому
Цей клоун непотріб зрадник має повну недовіру це зеро.ворог народу України.
@user-ow4jo7se5y
@user-ow4jo7se5y 11 днів тому
​​@@user-nd1gg7in1qхотелось бы, чтобы Бог тебя наказал, за оскорбление почти всей Украины. Ти недолуге і є!!!
@user-pf9su6uy6u
@user-pf9su6uy6u 11 днів тому
Комментарии с Одессы не обсуждают. Они для будущих поколений. Обо всем и не о чем.
@liudmylabashtanar8422
@liudmylabashtanar8422 11 днів тому
Сумасшедший дом. Вы хоть про это не говорите, люди сойдут с ума
@user-vj2jk4lx8o
@user-vj2jk4lx8o 12 днів тому
Окрім огиди, до цієї влади і її рішенням, нічого не виникає! Ця влада точно працює не на нашу країну!
@user-ii3gf2hd9e
@user-ii3gf2hd9e 12 днів тому
А що тобі зробила влада це війна а ти пишеш всяку єрунду хіба так можна
@user-vj2jk4lx8o
@user-vj2jk4lx8o 12 днів тому
@@user-ii3gf2hd9e так, ця влада і є розбрат, війна та зрада країни
@user-ix6cu6gq7o
@user-ix6cu6gq7o 12 днів тому
А висновок один,потрібні вибори.
@user-vj2jk4lx8o
@user-vj2jk4lx8o 12 днів тому
Війна на роки! І де ці вибори?
@user-mm2sb9mb8z
@user-mm2sb9mb8z 12 днів тому
​@@user-ii3gf2hd9eзнімки рожеві окуляри і подумай- що тобі зробила ця влада?
@user-tt2kf3bs1v
@user-tt2kf3bs1v 12 днів тому
🎉Пане Чекалкін,велика Вам подяка за мудрий аналіз подій,бережи Вас Боже.
@user-ij8ut6qp7z
@user-ij8ut6qp7z 11 днів тому
Чим людина мілкіша, тим сильніше ображає розумніших за себе, а оточення підбирає таке, щоб нічим не перекривало вождя.
@user-ih6jp6nb9y
@user-ih6jp6nb9y 10 днів тому
зеля-повне гівно!!!!!!!!
@7DLch_12
@7DLch_12 8 днів тому
Чим вище вгору лізе мавпа, тим краще бачим її зад((
@user-ge6si3iu1c
@user-ge6si3iu1c 11 днів тому
Щось влада ,як завжди мутить воду!Виникає багато запитань,
@user-yo6gb7yt8k
@user-yo6gb7yt8k 12 днів тому
Спасибі вам пане Чекалкін за правду.
@angelagoetz9588
@angelagoetz9588 11 днів тому
Боже допоможі Україні, та пробач нас грішних, бо без тебе БОЖЕ ,ми безсильні 🙏🙏🙏🙏
@user-qk4lg6zl8c
@user-qk4lg6zl8c 9 днів тому
Задовбали,ми безсильні,ми безсильні.
@user-kk8kk3nw9z
@user-kk8kk3nw9z 12 днів тому
Влада тільки бреше і краде
@katyarogacheva1018
@katyarogacheva1018 12 днів тому
А, ты видел, где доказательства.
@Tatiana-jy9nw
@Tatiana-jy9nw 12 днів тому
​​@@katyarogacheva1018Ти що з Марсу спустилося? Повно журналiстських розслiдувань про владну коррупцiю в соцмережах - слухай та читай.
@user-zs6pe2mf7w
@user-zs6pe2mf7w 12 днів тому
@@katyarogacheva1018 а Захід про це не тикав мордою?
@user-ot7lc9cn9t
@user-ot7lc9cn9t 12 днів тому
Одні зрадники, злодії на чолі з ЗЕ
@user-vp3ux1bs1r
@user-vp3ux1bs1r 12 днів тому
​@@katyarogacheva1018А ты в вакууме?😮
@ua7833
@ua7833 12 днів тому
В Залужного є всі шанси стати президентом України. І ми всі повинні допомогти йому в цьому. Велику частку цієї допомоги можуть і мають зробити незалежні, патріотичні змі. Якщо ми хочемо врятувати Україну. Слава Україні!
@user-fm7rh7ob1t
@user-fm7rh7ob1t 12 днів тому
Нас багато,такої думки....
@user-hm6ew6si5y
@user-hm6ew6si5y 11 днів тому
А я тільки боюсь,щоб не зробили як з Чорноволом.
@valentinascvetz6488
@valentinascvetz6488 11 днів тому
Если строить страну с военным режимом -да,Залужныйтот самый,,а если поднимать с,,земли,,,то тут без экономики,здравоохранения,образования, социальной сферы,права, внутренней и международной политики и др .ну никак не обойтись.Валерий Федорович ,,потянет,,????
@ua7833
@ua7833 11 днів тому
@@valentinascvetz6488. Вибачте. Але якщо клоун "справляється" з цим завданням, то Залужний справиться на відмінно.
@tamaramartyniuk7385
@tamaramartyniuk7385 12 днів тому
Це лице має дивитись частіше у дзеркало і робити правильні висновки відповідно до побаченого і зробленого. Нема слів, одні емоції!!!!
@user-xz8yu7de4u
@user-xz8yu7de4u 12 днів тому
А що тут робишь?тобі на марахвон...дивись на тупу мосійчучку
@vovaivanov-wg4jf
@vovaivanov-wg4jf 12 днів тому
ТЕ КТО ЗАГРАНИЦЕЙ ,ИНТЕРЕСНО А КТО БУДЕТ ЗАЩИЩАТЬ ИХНИХ МАТЕРЕЙ ОТЦОВ БАБУШЕК БРАТЬЕВ И СЕСТЕР . ОНИ ДОЛЖНЫ ПОНЯТЬ . ПРИДЕТ РУССКИЙ И БУДЕТ УБИВАТЬ МУЖЧИН А ЖЕНЩИН ГВАЛТУВАТЬ . ИЛИ ОНИ ДУМАЮТ ЧТО ЖИВУТЬ В СКАЗКЕ . МУЖЧИНА РОЖДАЕТСЯ И СРАЗУ СТАНОВИТСЯ ЗАЩИТНИКОМ И КОРМИЛЬЦЕМ . ЭТО БЫЛО И БУДЕТ ТАК ВО ВСЕМ МИРЕ . А У НАС СКАНДАЛЫ И ВОРОВСТВО .
@iglubokiy9959
@iglubokiy9959 11 днів тому
Ганьба українцям, які вибрали його і досі терплять зараз, коли вже навіть не він - Єрмак керує державою!
@user-pc7on2my5r
@user-pc7on2my5r 10 днів тому
На початку війни ми гордилися вчинками нашого президента, а тепер мене обурює його тупість, якщо це щось не гірше
@user-ve1nq7tq5y
@user-ve1nq7tq5y 5 днів тому
А що хіба гумор зелі не тупий. Це гумор низькопробний та низькоінтелектуальний, бо який інтелект, то такий і гумор.
@user-bg2ow5vc3w
@user-bg2ow5vc3w 11 днів тому
Щиро дякую за цікаву інформацію ❤
@user-cd4xq3eh8f
@user-cd4xq3eh8f 12 днів тому
Щоби Сирський доріс до Залужного, йому треба як мінімум почати звільняти відчутні площі територій, а максимум виграти війну .
@igorek4231
@igorek4231 12 днів тому
Залужний раніше підпорядковувся Сирському.... А от Залужний до нього ще не доріс !
@user-km8me2lb3g
@user-km8me2lb3g 12 днів тому
@@igorek4231 випий таблеточку, тобі полєгшає,бо ти ,на жаль ,хворий
@klimsibir5919
@klimsibir5919 12 днів тому
@@igorek4231 события показали кто до кого дорос, а кто до кого не дорос
@kim0164
@kim0164 12 днів тому
да молодец , что хоть взялся . пусть удача будет ему
@alexkravchenko6148
@alexkravchenko6148 12 днів тому
Погугли чиїх рук справа звільнення київщини і харьківщини
@user-fd5nj8iu5e
@user-fd5nj8iu5e 11 днів тому
Тепер Україні потрібне перезавантаження політичної влади на чолі с гарантом. Виборчі дільниці треба розміщувати у бомбосховищах і це буде навіть безпечніше походів на роботу і до магазина.
@larisay1131
@larisay1131 12 днів тому
Зеленi вирiшили,що вони самi розумнi,але..Яка ганьба,бiль та сльози!😥😢👿🇺🇦🙏
@volkval-wv6ut
@volkval-wv6ut 12 днів тому
Понос зеленого цвета
@user-zd3cf7we7c
@user-zd3cf7we7c 12 днів тому
Одна дурь, розуму ніц.
@user-xh6hl7xq6f
@user-xh6hl7xq6f 12 днів тому
Этого клоуна и его цырк на луну
@olya12091979
@olya12091979 12 днів тому
Українці самі не розумні, бо вибрали такого преЗЕдента. ДумайТЕ!
@volkval-wv6ut
@volkval-wv6ut 12 днів тому
@@olya12091979Лично я его не выбирала,но расхлебываю со всеми.
@TetianaCh-ina
@TetianaCh-ina 12 днів тому
" Керованість" і " не керовпність". От і вся причина. "Не керованість" врятувала Київ , а ЗСУ від знищення під час контр наступу. Не керованість - розробка нових стратегій ведення війни з урахуванням цінності людського життя. Воювати технологіями а не тілами людей. Але до нових стратегій треба дорости....
@user-cq5rl3zw8p
@user-cq5rl3zw8p 12 днів тому
Кардабалет, а не руководство. За что героя, за звільнення. Они гуляются , а хлопці молоді гібнуть!!!
@vadimsotnikov1466
@vadimsotnikov1466 12 днів тому
Героя,чтоб ушел без кипиша
@LudaChuhriy
@LudaChuhriy 12 днів тому
​@@user-cq5rl3zw8p рашистка гнида, що ти тут робиш? В мухосранск свой вали.
@user-uj8qx6gk4o
@user-uj8qx6gk4o 11 днів тому
Київ врятував саме Сирський, не творіть собі кумира!
@LudaChuhriy
@LudaChuhriy 11 днів тому
@@user-uj8qx6gk4o ти ще забула про ,,бо не втік і не тряпка,,теж вдвох з Сирзьким Київ врятували, але ті хто там був добре знають що ця влада робила! Скільки цей нарцис - клоун ,людей на ,,шашлики ,, відправив! Вони даже вдвох окопи рили!?
@leonidiatsenko845
@leonidiatsenko845 12 днів тому
Сырский учился в академии КГБ, ничем он не рискует, а уж тем более своими родственниками. Выполнит задание москвы и рапортует как его учили.
@user-hy1bc4tb1s
@user-hy1bc4tb1s 12 днів тому
Так и есть. Под Бахмутом сколько своих солдат похоронил в обмен на Вагнеровцев.
@user-fg2oy9bd1v
@user-fg2oy9bd1v 11 днів тому
Не даремно ж його називають поза очі Жуковим, у якого "баби еще нарожають"...
@user-hm6ew6si5y
@user-hm6ew6si5y 11 днів тому
Так, довіри до цієї людини нема.
@user-gg1nz6en4w
@user-gg1nz6en4w 11 днів тому
❤ що​@@user-hy1bc4tb1s
@olehnikitin5158
@olehnikitin5158 11 днів тому
впевнені, що в академії КГБ?
@user-pc7on2my5r
@user-pc7on2my5r 10 днів тому
Коли в країні війна треба думати не про рейтинг,
@user-cd4xq3eh8f
@user-cd4xq3eh8f 12 днів тому
Пане Дмитре , я не політик але з усього прочитаного і прослуханого я можу зробити висновок , що Сирський може бути московською консервою, просто чекає слушного моменту . Тепер залишилось тільки чекати і спостерігати за його діями .
@katyarogacheva1018
@katyarogacheva1018 12 днів тому
У нас и Порошенко российская консерва, вместе с другом Медведчуком.
@poseidon8189
@poseidon8189 12 днів тому
@@katyarogacheva1018 Да ???
@user-mm2sb9mb8z
@user-mm2sb9mb8z 12 днів тому
​@@katyarogacheva1018изыйди, бот. Или идиот. А может и то, и другое.
@poseidon8189
@poseidon8189 12 днів тому
@@katyarogacheva1018 Сурйозно ? Поэтому при Порохе НЕБЫЛО полномасштабной войны ! А твой зелёный любимец привёл Украину к такой ОГРОМНОЙ потери людей - это как по приколу ????
@oleksandrachumachenko188
@oleksandrachumachenko188 12 днів тому
ВЕРНО. СКАЗАНО , ЧТО. ЭТО. МНОГО -- ХОДОВОЧКА ...
@allaeasyk2408
@allaeasyk2408 9 днів тому
*_Буквально : не вклонися навіть якщо хтось скаже що він Ангел з неба і спустився оце до тебе заради тебе ж ти все рівно не вір нікому повністю із владних бо це наївно ! І тим більше не довіряй ти їм своє життя безцінне бо вони не оцінять його так як ти ніколи мабуть таки а оцінять не дорого , так собі , а ще... Бо дійсно , іноді саме так воно і є : мабуть їх заздрість все-таки може перевершувати навіть інстинкт самозбереження... Ну а про тебе ж вони вже через 5 хвилин можуть дуже легко і просто назавжди забути і коли в тебе одного разу справжня криза буде вони не тільки не врятують тебе а... Можуть навіть і не згадати ! Це ж тобі не рідна мати... І не Особистий Спаситель . Може ж таке бути ? Звісно ._*
@lidiia7869
@lidiia7869 12 днів тому
Що можна сказать -«мал клоп да вонюч»це про цю ситуацію
@zinayidalytovchenko575
@zinayidalytovchenko575 12 днів тому
7869-----yes yes1000%!
@user-fg2oy9bd1v
@user-fg2oy9bd1v 11 днів тому
Та і не тільки про ситуацію. 😂😂😂
@oleksiidukhanin1085
@oleksiidukhanin1085 11 днів тому
Еще ималенький банопарт, а это хуже вонючего клопа!!!
@user-kn6xk7oi4s
@user-kn6xk7oi4s 11 днів тому
👌👌👌
@Valentina-tt4gq
@Valentina-tt4gq 12 днів тому
Дякую каналу за роботу та за фахового аналітика. Звільнення генерала Залужного - це заздрість і робота на влрога.
@user-gu1li9ir9g
@user-gu1li9ir9g 11 днів тому
100% при чому спочатку - робота єрмака на ворога, а заздрість Зеленського дуже допомогла цьому звільненню.
@user-jw1rc6cs3g
@user-jw1rc6cs3g 11 днів тому
СЛАВА ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Телеканал Прямий найкращий! Дякуємо! 💛💙🇺🇦
@smisters
@smisters 11 днів тому
Это не герои вовсе, а самые настоящие преступники, от рук которых страдают люди.
@user-jw1rc6cs3g
@user-jw1rc6cs3g 11 днів тому
@@smisters ви прєступнікі, в Україні в нас ГЕРОЇ! 💛💙🇺🇦
@ElenaR-mg9fl
@ElenaR-mg9fl 10 днів тому
​@@smistersсгинь, нечистая сила!
@user-mh3fd4mc3w
@user-mh3fd4mc3w 7 днів тому
Щщ​@@ElenaR-mg9fl
@vasylkh1824
@vasylkh1824 11 днів тому
Пане Олександра, дякую Вам за спроби серйозно аналізувати важливі події, пов'язані з Україною. Але щодо інтерв'ю путіна: на мій погляд, не варто відхиляти нашу увагу на начебто потребу пуйла у допомозі психоаналітика. Ні, потрібно привертати увагу української влади - Президента, МЗС, та, прости Господи, парламент, - на активну ідеологічну протидію росії! Навіть мені, пересічному громадянину, здається очевидним, що повторюється фаза ідеологічного і концептуального обгрунтування нового широкомасштабного наступу весною 2024. Дуже все це нагадує 2021-й рік...
@user-cg2ni9jf1w
@user-cg2ni9jf1w 11 днів тому
Я цього не знала, на жаль, але тепер дуже багато нашіх людей узнають про зверхність Зе, нічим не оправдану. Тепер все стало на свої міста.. Не вихованніть, примітивізм Зе, його зверхність, от що спричинило відставку Валерія Федоровича. Я поражаюсь розуму, терпінню його та, хоч і не винна, прошу вибачення ща ті приниження. Він також відноситься і до народу України - от звідки такі нелюдьмькі закони взялись... Яка ганьба... Яке воно огранічеге...
@user-yb6hk3xw7s
@user-yb6hk3xw7s 11 днів тому
Воно має іншу ментальність і національність. Ви не знаєте чому в світі так люблять братів Моісея?
@user-rf3ds9ij7v
@user-rf3ds9ij7v 11 днів тому
Мені так боляче за Залужного. Дякую 🐏🐏🐏
@vysochynkaN
@vysochynkaN 11 днів тому
Ви не бачили зверхність зе??? Він на тєлєку 30 років. Він завжди був і є однаковим. Люди не міняються. Звичайний злобний карлик. Мстивий і закомлексований гном і шут(((
@augusta88
@augusta88 10 днів тому
Для мене це було видно ще на дебатах з порошенком на стадіоні.....але 73%((((((
@user-of3pt4fs5b
@user-of3pt4fs5b 10 днів тому
А теж підтримувала Зеленського тепер не хочу не вірю а ще більш сирському і єрмаку .
@user-ch4fs5zd2b
@user-ch4fs5zd2b 10 днів тому
Не знаю кто лучше или хуже.Это сейчас не нужно решать.Обьединится как в начале вторжения перед врагом и освободить Украину от оккупантов.После каждый будет решать насколько поддержка смогла помочь реабилитироваться Сейчас только объединится.Мы ждём эту страну свободной и мирной!!!!
@user-il2jg9so7o
@user-il2jg9so7o 12 днів тому
Чим більше знаєш про обличчя нашого президента, тим більше нудить.
@jackonda598
@jackonda598 12 днів тому
100%
@fairy1545
@fairy1545 12 днів тому
💯💯💯💯
@leonid2364
@leonid2364 12 днів тому
Ти часом не вагітна від Гео Лероса, кремлебототка?
@Tatiana-jy9nw
@Tatiana-jy9nw 12 днів тому
🤡💩💯💯💯💯💯💯💯
@user-vk2il5fc5x
@user-vk2il5fc5x 12 днів тому
К сожалению вы правы. А мы его выбирали.... Он похоже заболел "властью" Вот уж истинно говорят - власть портит.
@ludaavella2955
@ludaavella2955 12 днів тому
РЕСПЕКТ ПАНУ ЧЕКАЛКІНУ, ЯК ЗАВЖДИ!!! ❤❤❤ МОЛОДЕЦЬ!!!❤❤❤
@larysasandi6505
@larysasandi6505 12 днів тому
Загреб, підтримую Залужного... Загреб❤
@Flash-1234
@Flash-1234 12 днів тому
залужный лишь играл роль мобилизационного органа, который народ лишь в войск сгребал постоянно
@user-xk9by2pr7z
@user-xk9by2pr7z 11 днів тому
и как там платят усташи ?
@user-dj4tw1ew1w
@user-dj4tw1ew1w 11 днів тому
Дякую за правдиву політичну інформацію.Дуже приємно слухати розумних політичних діячів.
@user-di6gh8um6l
@user-di6gh8um6l 12 днів тому
Мудрый Немцов 5- ю словами охарактеризовал путина. Очень точно и конкретно. Будь он живым сейчас, он бы не уложился в 5 слов, чтобы выразить свое мнение о другом президенте.
@user-xk9by2pr7z
@user-xk9by2pr7z 11 днів тому
мудрый?)))))))))))) ты шутишь? мудрые по девкам не таскаются
@user-ps1oe4wg2n
@user-ps1oe4wg2n 11 днів тому
Был бы мудрым-был бы жив...
@user-di6gh8um6l
@user-di6gh8um6l 11 днів тому
@@user-ps1oe4wg2n Были бы вы мудрым, вы бы знали, как любят правители умных и мудрых. Достаточно открыть глаза.
@user-ek7cv8yk5h
@user-ek7cv8yk5h 11 днів тому
Тому , що готує здати країну. Скільки загинуло людей, скільки зруйновано міст , і після всього здати країну. Скільки прийшлося людям ,через що пройшов народ і тепер так зрадить країну. Падлєц просто. Завдяки Залужному і Українському народу йшли до перемоги і взяти все зруйнувати.
@KK-qm4jq
@KK-qm4jq 12 днів тому
«Їх нічого не зв’язує з Україною. Це перекотиполе, яке не має коріння. Для них (важливі) тільки гроші, тому вони брешуть, брешуть і ще раз брешуть, хитрують», - Степан Хмара.
@viktorbalyk
@viktorbalyk 12 днів тому
Більшу чвстину зброї з допомоги приховали на цей самий випадок, т.с. - на "перемогу Зе.", після заміни на Сирського... Щось, я більш аніж впевнений у цьому, після спітча Зеленського "про нові завдання"... Я визнаю, що дуже помилявся, якщо у найближчий час не будуть "мясні штурми" під керівництвом Сирського... Щось підказує саме на те!
@normbert
@normbert 11 днів тому
Ми повернулись в 2022р, де зєрмакофісна пацючня буде більш рішучою. Їм потрібна інтенсифікація втрат, чергова кривава фортеця, щоб вкраїнчики нарешті почали молити фуєпутала Всєлєнського про відміну антипутіского указу і про початок перемовин. Головком Залужний заважав втіленню оманських обіцянок.
@user-gu1hz5rl3v
@user-gu1hz5rl3v 12 днів тому
Я категорически против увольнения Залужного. Впрочем фронт уже на это отреагировал увеличением рашистской активности в 2 раза, но ПЕРЕСКАЗЫВАТЬ СПЛЕТНИ - не комильфо
@user-xk9by2pr7z
@user-xk9by2pr7z 11 днів тому
он против)))))))) и шо с того? Ну, поскачи- поможет
@user-rt1kk7np8t
@user-rt1kk7np8t 11 днів тому
А що на фронті? Ой Боженька! Допоможи нашим!
@user-sb9if7qk2s
@user-sb9if7qk2s 9 днів тому
???!!!​@@user-xk9by2pr7z
@user-kh7fv5rn1g
@user-kh7fv5rn1g 10 днів тому
Шкода людей, якi попали пiд цю м'ясорубку. Як в Харковi, так i в Лисичанську постраждали мирнi люди i дiти. 😢😭. Досить вже собачитися, та дiлити одну нацiю. Ви ще не зрозумiли, що це дорога на винищування слов'ян. А у тих, що на Банковскiй зовсiм iншi намiри, нiж вболiвати за свiй народ. Прикро, як "павуки в банцi"
@user-jr6pq6lz8c
@user-jr6pq6lz8c 12 днів тому
Дякую за Вашу роботу
@HuaweiHuawei-ug6zj
@HuaweiHuawei-ug6zj 6 днів тому
Мені дуже тяжко щось писати! Скільки будуть вже гинути наші хлопці? Треба поважати людей, що працюють поруч і робити одну справу для народу.
@user-ew6zc5gn1o
@user-ew6zc5gn1o 12 днів тому
Тут нема про що говорити.Це називається----Зрада.Це зрада всього народу України.
@adminadmin8856
@adminadmin8856 12 днів тому
Вы просто поставьте их рядом...а уж если они заговорят то визуальные впечатление только усилится.
@natalykurenevskaya7911
@natalykurenevskaya7911 12 днів тому
Шукаєте логіку у діях чинної влади? Та ну. Ви ж розумні люди. Всі все розуміють, нічого вдіяти не можемо.
@_Xerx
@_Xerx 12 днів тому
а як же майдан???? или все, закiчилися протести?
@natalykurenevskaya7911
@natalykurenevskaya7911 12 днів тому
@@_Xerx . Майдан зараз на фронті. Що, ботам невідомо про війну з рашистами?
@13101971ify
@13101971ify 12 днів тому
А чому?
@user-bk1ug1cd9z
@user-bk1ug1cd9z 11 днів тому
А що цю владу обрали не розумні люди?
@augusta88
@augusta88 10 днів тому
Чому наша преса менше в курсі, ніж західна!!!! Де ми живем?
@user-lt2rn7vm4b
@user-lt2rn7vm4b 12 днів тому
Обличчя бувають різні -треба казати правду:маємо ,що маємо
@oleksandrachumachenko188
@oleksandrachumachenko188 12 днів тому
Это. ЖЕ. СКОЛЬКо. В. ЗЕЛЕ. ДЕРЬМА. ???? ЕСЛИ. ОН. ПОСМЕЛ. Т-А-К. УНИЗИТЬ. ТАКОГО. ВОС--ПИ--ТА--НО--ГО. +++ДОБРОДУШНОГО. ЧЕЛОВЕКА. ???? НАНЮХАЛСЯ. ЧЕГО. ТО. ??? КАК. ТЕБЯ. Н-А-Р-О-Д. ПРОПУСТИЛ ??? ВЕСЬ. НАРОД. ВО--З--МУ--ЩЕН
@user-qk4lg6zl8c
@user-qk4lg6zl8c 9 днів тому
Це рабське мишлення.
@user-vt4xu6it5o
@user-vt4xu6it5o 7 днів тому
Пане,Чекалкиг вже е книга братів Капранових История український держави . дуже подробно ще з елементів які були,до сегодня. книга есь в книгарнях Київа.
@user-gh2km8rg1q
@user-gh2km8rg1q 12 днів тому
А що про нашого призидента можна сказати, він сам себе помножив на нуль.
@Human-wh2cg
@Human-wh2cg 12 днів тому
0*0
@user-pu7pf3gq2b
@user-pu7pf3gq2b 11 днів тому
А я не волнуюсь за президента он всех обведет вокруг пальца и всех оставит в дураках.и подведет все так что люди будут его благодарить и сами в ножки кланяться и петь дифирамбы!
@user-ou1nr3nh3j
@user-ou1nr3nh3j 11 днів тому
Он даже умудрился помножить себя на минус ноль, вопреки всем законам арифметики
@user-rw1hw2hv1z
@user-rw1hw2hv1z 11 днів тому
💯
@user-rt1kk7np8t
@user-rt1kk7np8t 11 днів тому
Отряхнется он от наших нулей
@user-xl4fx2mr2l
@user-xl4fx2mr2l 12 днів тому
Талантливый человек талантив в своих делах, с идиотом тоже самое.
@ingainga4922
@ingainga4922 12 днів тому
Дякуємо за вашу працю.Слава Україні.
@user-wg7zu2fx8l
@user-wg7zu2fx8l 11 днів тому
Нажаль наші бажання нездійсненні, спалені люди в Харкові то жах , не дай Боже🙏
@maksymsamofalov6657
@maksymsamofalov6657 12 днів тому
Дякую за працю пане Дмитро. Дякую каналу за працю.
@aliesiaaliesia6099
@aliesiaaliesia6099 9 днів тому
❤Люди!!! Будьте ЛЮДЬМИ, уважайте друг друга!!!Зачем ссоритесь,обижаете, пытаетесь унизить друг друга!Какой в этом смысл???!!!Ведь от этого ни власть,ни многие политики ,ни их действия,не изменятся (( Всем мира,любви, счастья и благополучия!!!❤
@olgaantsybor5552
@olgaantsybor5552 12 днів тому
Де логіка звільняти Героя України з посади ?
@user-qr8nl9et6w
@user-qr8nl9et6w 12 днів тому
Немає логіки у Юди
@user-bi2qd3oz7u
@user-bi2qd3oz7u 12 днів тому
Чекайте сюрприз.
@mart8772
@mart8772 12 днів тому
​@@user-bi2qd3oz7uсупріз буде від народу.
@igorek4231
@igorek4231 12 днів тому
Сирський Герой вже 2 роки майже... Героя на новопризначеного Героя. Волонтера на БАРСА !
@user-lg2mc4rk7e
@user-lg2mc4rk7e 12 днів тому
ЗАЛУЖНЫЙ БРОСИЛСЯ ОБНИМАТЬ ВОРА И ПРЕДАТЕЛЯ ЯНЕЛОХА СМЕРДЯЧЕГО...ГДЕ ЛОГИКА
@user-wl7gp3sb2q
@user-wl7gp3sb2q 11 днів тому
Якщо Зе думає що він розумніший від Залужного то він глибоко помиляється. Це бачить кожен українець.Що нас чекає далі важко представить.Якщо Зе одумається,генерале спасіть кра їну,не дайте пропасти
@user-gv6vo2yr1y
@user-gv6vo2yr1y 11 днів тому
Дякую за ефір.
@user-cz2wg6yz9q
@user-cz2wg6yz9q 11 днів тому
Дійсно правельно підмічено,що влада позбавляється від українців.Таке враження що у нас при владі божевільні.
@user-ny8fe6fq3m
@user-ny8fe6fq3m 11 днів тому
Не божевільні , а зрадники.
@user-fg7qz7li8j
@user-fg7qz7li8j 11 днів тому
То, что власть больная на голову это точно!! Ну , а кто выбрал эту власть??? Такие же больные НА ВСЮ ГОЛОВУ!!!!
@user-rt1kk7np8t
@user-rt1kk7np8t 11 днів тому
Та Ізраїль рулить. Бо дуже їм там жарко. У нас клімат
@user-pc9nj3dj5s
@user-pc9nj3dj5s 10 днів тому
Древні римляни казали: " кожен народ має такого правителя, якого заслуговує". Божевільна не влада, а насамперед - божевільний наш народ!.
@user-fg7qz7li8j
@user-fg7qz7li8j 10 днів тому
@@user-pc9nj3dj5s а зачем вы мне это адресуете? Я вообще не в теме. Я без вас знаю, что в этой трагедии виноват наш ДУРНОЙ НАРОД!!!! ИМ БЫЛО МАЛО БЕДЫ...
@user-jg7nu3qe9h
@user-jg7nu3qe9h 12 днів тому
І цікаво доки це буде. Продовжуватися
@artemziehlke232
@artemziehlke232 11 днів тому
Дякую . Переможемо!
@archangel7530
@archangel7530 12 днів тому
про які рейтинги зе... ви говорите?? Після звільнення Залужного вони впали нижче нуля
@user-xz8yu7de4u
@user-xz8yu7de4u 12 днів тому
Не хвилюйтесь- намалюють....
@mart8772
@mart8772 12 днів тому
​@@user-xz8yu7de4uотсосут
@user-oc6hq7tr1r
@user-oc6hq7tr1r 12 днів тому
​@@user-xz8yu7de4uВ "Дії", коли вона ляже, а потім буде 95%. Це вони вміють.
@user-pc3gu5wy1p
@user-pc3gu5wy1p 12 днів тому
Лизак жоп зе у нас доволі, що стоїть ця ведуча прямого бач забороняє навіть западу говорити що зе фуфло.
@user-rc5uu8eh8b
@user-rc5uu8eh8b 11 днів тому
Найдуться придурки,которые проголосуют за зе..
@ihor7038
@ihor7038 12 днів тому
Валера помолчі! Не убивай інтелектом і сенсом треба і найвеличнішому якийсь рейтинг!!!!
@user-dd8id3wg1b
@user-dd8id3wg1b 12 днів тому
Якщо,ми українці(не написані)а справжні,якщо ми любимо свою кровиночку--земленьку нашу,ми не повинні мовчати і чекати бо війна.Як бачимо,війна на довго,на знищення корінних українців,то ми дочекаємося ще одного.ПутВолодю і того ,що відбувається на раші.Будьмо уважні....Слава Україні !!!Слава Героям !!!Слава Залужному !!!
@user-go2ni5oe9k
@user-go2ni5oe9k 11 днів тому
Скільки у вас гектарів кровиночки-земленьки?
@user-wz8fo7ui4z
@user-wz8fo7ui4z 5 днів тому
На жаль про рейтинг зрозуміло не всім. Я в цьому переконалась.
@olgakostenko6541
@olgakostenko6541 12 днів тому
Який цікавий гість, дуже гарне інтерв'ю.
@user-ri8yn5zl2e
@user-ri8yn5zl2e 9 днів тому
Мені спало на думку,що то ,можливо, Бог так випробовує нашого Залужного на міцність,про його людяність і професіоналізм ми знаємо.,,Що нас не вбиває, то робить нас сильнішими.я''
@user-or6gr5lx4j
@user-or6gr5lx4j 12 днів тому
Негайно повернути Залужного. Украинцы не лохи.
@user-ut9yk8kk2d
@user-ut9yk8kk2d 12 днів тому
Дуркаинцы самые большие в мире лохи! Умирают за дьявольскую Америку!
@user-uu3jv8ui1n
@user-uu3jv8ui1n 12 днів тому
Напевно лохи, якщо голосували за клоуна
@oksanakovalchuk4147
@oksanakovalchuk4147 11 днів тому
А ти звідки вискочив, як чорт з табакерки і засмерділо " рускім міром."
@user-ng7qn7gy6f
@user-ng7qn7gy6f 11 днів тому
Де майдан? 😂
@rosavadom6778
@rosavadom6778 11 днів тому
Лохи,якщо це дозволили😢
@user-xr9fb4xf5o
@user-xr9fb4xf5o 11 днів тому
Погоджуюсь,розповідаючи правдиву історію,обісцінювати імперців,щоб світ не до оцінював хворих на свою величність
@cuteKitty.v2.5
@cuteKitty.v2.5 12 днів тому
там були якісь розмови про етінічність нового главкома, де він народився. Це незаконно приймати до уваги, такі речі не можна озвучувати по причині неконструктивності але те що я щойно почув мене малята насторожило. Батьки живуть в РФ і він командує напападом на РФ. Це проблема як правда бо мало хто шо на ютубі каже, отже як правда іх требе звідти забрати як би вони не були проти. За рахунок держали , скільки би то не коштувало. Завжди є ризик що його можуть шантажувати а знаючи РФ. Реально це стурбувало Це факт ж завжди висить у повітрі, нерельно сподіватися аби він не впливав на нього. Він же жива людина а батьки, ви ж розумієте. Поговоріть з психоаналітиками як коту не вітите. Дуже серйозна річ. Дуже.
@13101971ify
@13101971ify 12 днів тому
Та кому вони потрібні? Думай про українців, яких знищують, а не про старих путіноїдів
@vladimirkurelchuk8514
@vladimirkurelchuk8514 7 днів тому
До авторитету не треба прагнути авторитет зросте сам по собі коли люди побачать роботу Сирського і дадуть оцінку , тоді зросте рейтинг
@vladoproc5180
@vladoproc5180 12 днів тому
Slava Ukraine 🇺🇦 Austria s vami Grusse aus Österreich 🇦🇹
@user-zq9fo6sg5k
@user-zq9fo6sg5k 9 днів тому
@user-xe2ig6zw4m
@user-xe2ig6zw4m 12 днів тому
Как можно было поставить главнокомандующим человека ,у которого родители в России ,отец подполковник в отставке и брат военные! мать выставляет посты ..,,Господи храни Путина!,,, ...Родственники Сырского являются заложниками у Путина! Это как...? Получается армию сдали России в руки....
@panijawa5335
@panijawa5335 12 днів тому
😁 так гнида может в каждой семье родиться , вот вылупился у них предатель , бывает
@igorek4231
@igorek4231 12 днів тому
Ботяра кремлевская...попалась? Именно из-за поребрика сейчас розганяют єту тему - слово в слово ! Хоть бі запомнило что тебе в методичке написали...все перекручено и не так ! Шо русские, испугались Сирського...тревожно? Скоро он вам даст люлей, как под Киевом и под Харьковом...3.14дари !
@13101971ify
@13101971ify 12 днів тому
Родичі "заложники"? Це Україна стала заложником кремля
@katezadorozhna8023
@katezadorozhna8023 11 днів тому
Це було одразу очевидно
@user-rd7ns1qq3t
@user-rd7ns1qq3t 11 днів тому
Да, чогось Україною керують, хто завгодно, тільки не українці, на жаль
@DGXY
@DGXY 11 днів тому
То что делает власть, это скорее знаки большого провала, нежели великой победы… Глупость побеждает, забирая человеческие жизни… Респект Дмитро!
@user-uq3wb1es7t
@user-uq3wb1es7t 11 днів тому
Без Залужного мы как дверь без замка."А дверь без замка соблазняет даже святого"(Испанская поговорка) На почве зависти у многих сносит крышу.Зеленскому надо сначала изменить себя и убрать многих из его окружения.
@user-tp9bh1nv8j
@user-tp9bh1nv8j 11 днів тому
Зеленскького треба убирати
This Magic is very difficult! @arnaldomangini #shorts
00:26
PANDA BOI
Переглядів 18 млн
Самое Милое Видео о Собаках в Истории ❤️
00:26
Глеб Рандалайнен
Переглядів 2,2 млн