Закон про посилення мобілізації: військовий облік та інші зміни для українців за кордоном

  Переглядів 6,623

Право ТВ

Право ТВ

14 днів тому

Право ТВ - канал Судово-юридичної газети sud.ua/
Facebook / sud.ua.top
Telegram t.me/sudua
Instagram / sud_ua
Закон про посилення мобілізації підписаний президентом України. Тепер чоловіки від 18 до 60 років без військово-облікових документів не зможуть оформити паспорт та отримати інші консульські послуги. Наскільки законні такі обмеження: чи не порушують вони українське законодавство, зокрема Конституцію? Яка ціль військового обліку за межами України: порахувати кількість резерву чи з'ясувати, на яких підставах люди виїхали, щоб рано чи пізно їх покарати? Як працюватиме процедура взяття на облік чоловіків за кордоном? Чи є можливим налагодження ефективної системи контролю і видачі військових квитків за межами України? В яких випадках в консульствах будуть вимагати військово-облікові документи: чи стосується це всіх без виключення консульських послуг? Чого варто очікувати від таких нововведень військовозобов’язаним? Як приготуватися до вступу в силу новацій? Чи дійсно жодних обов’язків не наставатиме для тих громадян призовного віку, які актуалізують персональні данні? Чи можуть бути створені механізми їх депортування? Яка відповідальність передбачена за невиконання зобов‘язань?
Як вплине посилення військового обліку на бізнес-процеси тих чоловіків, хто має бізнес в Україні, але знаходиться в іншій державі? Яких помилок слід не допускати щодо сплати податків та декларування українським громадянам, які залишаються за межами країни? Як зміняться правила знаходження українців в Польщі?
Сьогодні ви отримаєте глибинні роз’яснення і рекомендації щодо цих тематик.
Адже програма «Адвокат» на UKposts-каналі «Право ТВ» продовжує інформувати про права та обов’язки у військовий час.
17 квітня о 19:30 запрошуємо доєднатися до прямої трансляції з теми «Чого очікувати від прийняття Закону про посилення мобілізації чоловікам призовного віку, які за кордоном та які зміни чекають на українців, які виїхали?»
Протягом ефіру журналіст Дар’я Мезенцева обговорить з експертом з легалізації та перебування українців в Польщі Сергієм Пехом такі тематики:
1. Консульські послуги в обмін на військовий квиток. Що варто знати призовникам та військовозобов’язаним за кордоном? Чи працюватимуть новації та обмеження щодо чоловіків від 18 до 60 років, які виїхали?
2. Військовий облік та депортація. Які механізми можуть бути створені аби повернути чоловіків в Україну?
3. Бізнес та військовий облік. Які зміни чекають на українські бізнеси тих чоловіків, які виїхали за межі країни? Як приготуватися до нововведень?
4. Сплата податків українцями, які закордоном. Як не допустити помилок у цьому питанні?
5. Польський Сейм ухвалив рішення щодо подовження тимчасового захисту для українців лише до 30 червня 2024 року, а Чехія - до 30 вересня цього року. Що варто зробити українцям, аби бути підготовленими до таких змін?

КОМЕНТАРІ: 23
@user-oh3yc6xl5o
@user-oh3yc6xl5o 12 днів тому
Що чекає. Громадянство демократичних країн чееає.
@user-fl2sm3vx4p
@user-fl2sm3vx4p 12 днів тому
Дякую за цей єфір.
@economicsshow6186
@economicsshow6186 12 днів тому
І вам!
@user-ji5mr6lt1p
@user-ji5mr6lt1p 12 днів тому
В основному самі українці в тилу допомагають тим українцям, що воюють. А державні кошти ідуть не туди. То що всі мають стати тілами без зброї для знищення і все?
@pvs75
@pvs75 6 днів тому
Та все ж просто. Пан гарант виказав побажання, аби повернули чоловіків додому - це ж все було в його інтерв'ю та пресконференціях. От прислуга і кинулась вигадувати способи, як виконати побажання шефа.
@user-yy5hz9nb2u
@user-yy5hz9nb2u 12 днів тому
Скажіть чи змінилась відповідальність за відмову від проходжння ВЛК
@economicsshow6186
@economicsshow6186 12 днів тому
Вона в процесі змін.
@twowheels3608
@twowheels3608 12 днів тому
Ви не праві,закінчиться термін паспорту,хто жив легально може в першій країні де перетнув кордон з ЄС останній раз,податися на статус біженця,не плутати з тимчасовим прихистком. Статус біженця у вигляді того що країна Україна,в ній війна і ти в країну свою де війна не хочеш повертатись наражати себе і сім'ю на смерть,і держава не надає документу потребуючи стати на облік і обов'язково йти воювати. Статус біженця- потім громодянство. Ні про яке повернення у людей немає думки бо це білет в одну сторону під 2 метри. Демонстрації немає.
@kolobok2876
@kolobok2876 11 днів тому
Для громадянства потрібна справка про несудимість. Сумніваюсь, що дадуть громадянство якщо в Україні особа в розшуку. А вона там буде майже автоматично десь за 3 місяці.
@twowheels3608
@twowheels3608 11 днів тому
@@kolobok2876 коли людина виїжджала і користувалась легально працею ,при подачі на Внж справку надааала,якщо не було проблем к Європі то ти не судимий,в Україні тебе не було ,закон зворотньої дії не має і при відсутності людини як такої на території україни ссилатись на закон який був прийнятий після виїзду і подавати у розшук за його не дотримання норм - Неможливо! Це лише додає вартості при подачі на біженство від війни та додає пункт переслідування державою та намагання відправити на війну чи робити те що хоче влада . Ще в додаток закон має гендерну дискримінацію,стосується лише чоловіків певного віку,що не може бути приемливо...і ще багато чого
@twowheels3608
@twowheels3608 9 днів тому
@@kolobok2876 особа не була в Україні і виїхала без справи без судимості і показували при працевлаштуванні цю справку щоб була справа потрібно порушити щось. В ЄС на аас діла немає ,ви аиїхали зі справкою у вас не було . Навіть якщо буде суд рахувати що ви отримали повістку не отримуючи її, ви фізично були в іншій країні без вїзду ,і отримати повістку як зазначить тцк неможливо...вас має поліція притягнути після заяви ТЦК ,туди до них,якщо ви не змогли отримати і вас вважають тим хто отримав . А так як ви в іншій країні вас притягнути не можна в тцк поліцією, вас і судити не можна із за повної відсутності і при злочині ,і оповіщені,і судовому розгляді ,ви відсутній усюди. Виїзд за кордон був легальним? Тоді всі до побачення, ви в ЄС легально....що в україні відбувається на нокіа 3310 ніхто не може мати повну інфу з соц мереж,а у вас може бути ще гірша ситуація це відсутність телефону взагалі...не знання закону не впливає на пом'якшення покарання і тут на цьому місці- добре.... , на момент виїзду де в паспорті у вас штамп стоїть про той день і час, ви виїхали легально не порушуючи закон, а закон зворотньої дії не має. І я не повинен дізнаватись за ново введення в україні каральних мір і штрафів за те що ти навіть не міг вчинити на перед бо це не було незаконним. Доречі якщо ти в розшуку ,або в тебе суд з'явився в іншій країні, країна яка потребує екстрадиції має доказати державі де знаходиться людина ця , її провину і обгрунтувати розшук, і якщо в країни є таке порушення в признане законом і воно співпадає з законом вас накажуть так само якщо воно співпадає з мірою покарання як в державі з відки ви родом, а якщо такої міри покарання немає в країні де ви дезнаходитесь і хочуть екстрадицію ераїна з відки ви походитн і ведеться справа ( а таких порушень в європі не може існувати як при мобілізації не проходження влк і обовязкової участі в мобілізації бо в них система інша) от і мають довести спочатку що ви винен, тоді до вас будуть претензії ,але жодна країна не визнає вас винним бо вас там не було, і при отриманні громодянства це не будуть навіть розглядати ,бо це для адекватних країн неможливо, рахувати не отриману повістку отриманою....тому це ще один + отримати пмж і боженство за, переслідування владою і її зловживання стосовно вас. Подивимось як буде на справді ,але це буде дуже багато розбірів ще по справам ...хто за кордоном просто вставили дуже багато палиць у колеса для проживання, і закрили бажання на повернення в країну з одним вибором -2 метри під землю.
@SITMAN64
@SITMAN64 12 днів тому
В законе нет никаких ограничений на получение загранпаспортов
@user-pb1qw8dc7m
@user-pb1qw8dc7m 12 днів тому
А ограничение будет..
@SITMAN64
@SITMAN64 12 днів тому
@@user-pb1qw8dc7m чушь. какие? Закон читали?
@user-pb1qw8dc7m
@user-pb1qw8dc7m 12 днів тому
ограничиние в том что нужный приписеой хоия бы что бы получить новый паспорт!
@SITMAN64
@SITMAN64 12 днів тому
@@user-pb1qw8dc7m где это написано? В принятом законе нет такого пункта, его исключили
@economicsshow6186
@economicsshow6186 12 днів тому
Чекаємо на ваші питання!
@kolobok2876
@kolobok2876 11 днів тому
Звідки у шановного фантазера теорія що йому непотрібно ставати на військовий облік якщо у нього жінка фромадянин ЄС? Що це міняє?
@economicsshow6186
@economicsshow6186 11 днів тому
@@kolobok2876 Сергій є експертом, у якого величезна аудиторія з легалізації українців закордоном. І Законо передбачено якщо є дитина і дружина іноземка, тоді ставити на облік. І оновлювати данні не треба
@kolobok2876
@kolobok2876 11 днів тому
Можна цитату з закону? Або де знайти цю інформацію.
@kolobok2876
@kolobok2876 7 днів тому
@@economicsshow6186 А відповіді так і нема. Бо нема такого полохення в законі. Такий у вас "експерт" ...
@economicsshow6186
@economicsshow6186 7 днів тому
@@kolobok2876 вибачте за затримку у відповіді. Це написано у прикінцевих положеннях Закону, сторінка 81 пункт 5.
@user-ug7zt2hn6m
@user-ug7zt2hn6m 7 днів тому
Юрист просто не володіє інформацією. Згідно з женевською конвенцією по правах біженців. Коли в тебе в країні війна і ти не можеш приїхати в Україну, твій паспорт вважається дійсним, навіть якщо пройшов термін. І не треба нікуди ходити і робити ті паспорти.
Парковка Пошла Не По Плану 😨
00:12
Глеб Рандалайнен
Переглядів 13 млн
Штраф і Тюрма! Ти за кордоном Давай на військовий облік! ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?
10:12
ЮрАналітика - Адвокат Сергій Гула
Переглядів 38 тис.
Топ 10 седанів до 12 000$ в 2023.
31:55
Sumy Racing Team
Переглядів 192 тис.
Парковка Пошла Не По Плану 😨
00:12
Глеб Рандалайнен
Переглядів 13 млн