КОМЕНТАРІ
Юлія Тімченко
Юлія Тімченко 3 хвилини тому
* Маші - щодо назви Екзамен, яка тригерить. То, може, сталу назву змінити на Іспит і надати нових сенсів? Екзаменувати - оцінювати. Здати іспит - пройти випробування питаннями.
Oleksii Bidnyi
Oleksii Bidnyi 5 хвилин тому
Аліна Паш один з найсильніших голосів України, всі хто досі бісяться з її помилок просто ідіоти, що було вже не виправити, просто живіть із цим і дайте Аліні спокійно і далі творити свою прекрасну музику без ваших цькувань.
Юлія Тімченко
Юлія Тімченко 6 хвилин тому
Довго не відкривала це інтерв'ю, не думала, що буде цікаво. Але подивилася до кінця, важливі теми обговорили, із щирістю і дотепністю. Після репліки про Гордона - підписка. Удачі обом у вашій роботі!
Irina Shikunova
Irina Shikunova 8 хвилин тому
Крымчане не любят предателей... хотели в Европу идите без нас. Мы живём с своими родами своей культурой и ценностями. С биороботами европы нам не по пути. Наша земля кровью предков политая ВИНОЙ ЭТИХ западных фашистов крестоносцев. Если вы их простили значит мало они вас жгли и мучили. И сейчас они вас приносят в жертву, но европе вы не нужны .
Marianne Kopchak
Marianne Kopchak 17 хвилин тому
Тема Євробачення в Аліни точно не закрита (( щось психолог не доопрацював...Навіть як і піде знову на ті нацвідбори, ну не перемогти їй😢 Хай живе новими проектами!
Tasha Le
Tasha Le 18 хвилин тому
Тримайтеся, Машо! ❤
30secondstoShorts
30secondstoShorts 22 хвилини тому
Одне інтерв'ю і вона вже свята
Тетяна Фізяр
Тетяна Фізяр 36 хвилин тому
Трындеть не мешки носить .шел бы ты на передовую красавчик
Олександр
Олександр 46 хвилин тому
Немає формули приборкання заклятих кацапчиків окрім опустити русню з небес під землю, бо там їм у сатана місця гапяченькі тримає
NOT SKOT |  не скотина
NOT SKOT | не скотина 55 хвилин тому
Сподіваюсь, що вже не будуть мусолити тему скандалів на Євро. Треба йти далі! Уже все зрозуміло. Працюймо!
EvaLEMI
EvaLEMI 59 хвилин тому
Ніколи не зможу зрозуміти тих, хто бажає смерті незнайомій людині. Потрібно бути дійсно сильною людиною, щоб не зникнути з радарів після таких погроз. Обожнюю стиль образ і тембр голосу Аліни і дуже жаль, що її пісня не попала на Євробачення, хоча рішення безсумнівно справедливе.
Marina Shtulberg
Marina Shtulberg Годину тому
А кто этот жлоб??????
Oksana T
Oksana T Годину тому
Лейтмотив всього інтерв‘ю «я була раніше молода і дурна, але тепер я розумна» 😂 таке шось, особлива поплава на коментарі «Крим - це Україна» в тему порушення закону
crush crush
crush crush Годину тому
Бидлоту треба вбивати
Evgeniy Impact
Evgeniy Impact Годину тому
1:55:08 - Путін зробив помилку, у своєму бажанні , де-Укранізувати, Україну. Він створив умови, для максимального підйому та Українізації , України. Сам собі зробив гірше, хоча, все що требу було зробити, це потерпіти декілька десятків років, не втручатися активно, а просто пассивно впливати, путаючи карти та зворюючи нових олігархів, а тепер все, казка закінчилася.
Inna Bialkovska
Inna Bialkovska Годину тому
Сергій вийшов на новий рівень) Тепер не просто бере інтерв'ю, а й займаєтья очищенням заблукавших душ))) Лайк поставила!)
ri na
ri na Годину тому
Приємно слухати !!! Пане Павло так влучно підбирає прості зрозумілі слова і тези!!!
Тетяна Кондратенко
Тетяна Кондратенко Годину тому
Підтримую Марію повністю, треба обговорювати цю тему!!
Елена Богачева
Елена Богачева Годину тому
Это их проблемы, пусть пакуют чемоданы. Мы однозначно приедем ( даже если не очень хочется) но только для того, чтобы находить каждого!!! Каждого сепара. И им будет не сладко, после того что мы пережили благодаря им.... каждый из нас ! Готовьтесь и не сомневайтесь ни секунды!
User
User Годину тому
русні ПИЗДА
Наталия Филонова
Наталия Филонова Годину тому
Перемогу тре тиждень святкувать, як у хорошому селі❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Михайло
Михайло Годину тому
Дійсно
Наталья Шкредова
Наталья Шкредова Годину тому
Пішла підписуватися на Емму. Дуже симпатична,відверта,щира - проковтнула декілька її інтерв‘ю - і це прям відкриття❤ Дякую за вашу роботу.
Галина Кульбаченко
Галина Кульбаченко Годину тому
усик ще той гон дон
Марія Божок
Марія Божок Годину тому
Дуже мужньо і по дорослому. Не знаю, чи вам потрібна моя підтримка, але я вас щиро обнімаю і бажаю успіху. Разом до перемоги!
Xenyagiga Gig
Xenyagiga Gig Годину тому
Капец,типу ніхто не помиляється ніколи, аби когось розіп'яти, люблю Аліна і її творчість, дуже дивно що ви досі змушують її виправдовуватись
Nina Sobol
Nina Sobol Годину тому
Коли почула Бітангу і побачила відео мене "порвало в шмаття" . Я бігала і всім показувала це, як приклад суперсучасної української пісні. Ось воно несеться, круте, круте. А потім все лайно і той реп. Я навіть думала, що щось переплутала. То страшне розчарування. Навіть не в самій Аліні, а в тому, що така творчість просто псується такими дивними речами. Все ж такі маю надію. Успіхів! Дякую за розмову.
Olga Olga
Olga Olga Годину тому
А кому ты там нужна?
Mr. Serhiy Khlystun
Mr. Serhiy Khlystun Годину тому
Що це за жінка?
Olga Olga
Olga Olga Годину тому
Вы выростили такую гадость,вот теперь и хлебайте
Olga Olga
Olga Olga Годину тому
Только те кто там живёт имеет право решать-где и как им быть,но не вы!
Olga Olga
Olga Olga 2 години тому
Серьёзно,а в Донецке вам как?
threecuckooswithabow
threecuckooswithabow 2 години тому
З Криму треба зробити острів. Підірвати міст і перешийок. Хто хоче в Україну, добре, а хто ні - так допливуть до расєї, там недалеко.
Роман Мамро
Роман Мамро 2 години тому
Якою тупою чи наглою треба бути, щоб одягнути російський триколор, типу не зрозуміти на що куртка схожа, а зараз у інтервʼю говорити, що одягнена в червоне, а там якийсь синій фон. Альо!
2 години тому
Пиз...лка! Никогда украинскоий язык, не был вражеским, в Крыму! Дура дурой, медийная шалава, не несёт ответственность, за нею же сказанные слова. Тупой набор, слов.
Інна Литвинова
Інна Литвинова 2 години тому
Буду писати, бо просять 😉
PIRATE COUB
PIRATE COUB 2 години тому
Сейчас только хохлы сосут и последние 25 лет этим занимаются
Владимир Тарасов
Владимир Тарасов 2 години тому
уже не одна нога украинца не вступит в наш Крым
Арт
Арт 2 години тому
Мені дуже сподобалась розмова! Сергій дуже цікавий, як людина і інтерв‘юер. До речі, я теж з Кіровоградщини:) і Аліна подобалась і раніше, голосувала за неї на нацвідборі і всі її оступи сприймала, як якісь невдалі і безглузді вчинки близької людини. Реально, всі ми в схоже більше або менше вляпувались…. :( рада, що вона не закрилась, не зневірилась і продовжує далі працювати і мріяти про велике! Бажаю обом великих успіхів! Закидую пару монет на банку, дуже хочу виграти ту дримбу:)
проти
проти 2 години тому
Ти дно
Lolita Vyshniak
Lolita Vyshniak 2 години тому
Красунчики
Людмила Головкина
Людмила Головкина 2 години тому
тепун тебе на языкВОЙНА и ничего страшного?мабуть мозги отшибло
Kate Samarskaya
Kate Samarskaya 2 години тому
Дуже гарна розмова, Приємно дивитися і слухати обох хлопців 😊
Diana Vorona
Diana Vorona 2 години тому
Все що говорить ця дінки - видавлювання, виправдовування і брехня придумана піарниками
Evgeniy Impact
Evgeniy Impact 2 години тому
32:18 - Можливо то, був стереотип, який був нав'язаний Радянською владою нам, доречі потім таке може статися з нами у відношеня росії, хоча крайїна, люди та менталітет їх може змінитися через десятки років, при умові що вони зрозуміють помилковість свого шляху, та своїх дій.
Diana Vorona
Diana Vorona 2 години тому
1:23:44 ти не шкодуєш, що було, ти шуодуєш, що вилізло
Лідок
Лідок 2 години тому
Скоріше б все закінчилось
Maksym B
Maksym B 2 години тому
а тепер аліна паш все зрозуміла.... не вірю.. . вона хоче грошей і слави... як і всі зелені. аліна, разом з лободою - за рускім карабльом....
Людмила Садівська
Людмила Садівська 2 години тому
На мою думку, справжні українці у Криму хочуть бути автономною республікою у складі Україні. Не хочуть повернення такі категорії як росіяни та продажні тварюки, яких задобрили грошима, та вони мають від цього користь. Але кому не подобається, то хай їде до росії, ніхто нікого не тримає, а зрадників нам не потрібно! Все буде Україна і Крим- це теж частинка нашої Батьківщини 💪🇺🇦💙💛