ЖФК Карпати - Маріуполь - 0:1. Огляд матчу

Переглядів 342

Карпати Львів

2 роки тому

Наша команда агресивно розпочала матч, однак ударам Матвіїшин, Галан та Крищишин або бракувало влучності, або ж надійно діяла воротарка «Маріуполя». Гості відповіли небезпечним штрафним на 23 хвилині - повз стійку.
А за 5 хвилин Завідова після пасу з глибини поля вийшла віч-на-віч з Мостовою і чітко пробила у кут воріт - 0:1. Могла до перерви відзначитись і Лашко, але наша воротарка у шикарному стрибку таки перевела м’яча на кутовий.
У другому таймі Мостова продовжила сейвити, врятувавши «Карпати» на 48 хвилині після виходу нападниці гостей сам-на-сам. Далі серію невикористаних моментів видали «левиці»: Зубар, Чайка та Корнацька мали прекрасні нагоди, а Крищишин двічі влучила у поперечку. Однак матч так і завершився мінімальною перемогою гостей.
ЖФК «Карпати» - «Маріуполь» - 0:1
«Карпати»: Мостова, Куп’як, Вишневська, Петрусевич, Крищишин, Чайка, Галан (Цурак, 77), Тарасенко, Матвіїшин, Рисак, Зубар.
Запасні: Гудзик, Корнацька, Кутнів, Скіряк, Голуб.