ВОВЧИЦІ читають новели Томаса Манна / Книжковий клуб

  Переглядів 21,444

Палає

Палає

3 місяці тому

Емма Антонюк та Яна Брензей говорять про «Сметрь у Венеції» та інші новели Томаса Манна.
Перший том вибраної новелістики, під звучання опери Ріхарда Вагнера, відкриває новела «Трістан». Далі граційно перетікає в нерозлучну пару - «Тоніо Крегер» та «Смерть у Венеції».
А завершальним акордом першого тому стає новела «Маріо і чарівник».
Наступної зустрічі читаємо: "Позивний для Йова" Олександра Михеда
Електронна книга у застосунку Librarius:
librarius.pro/book/pozyvnyi-d...
***
Підтримайте нас лайком, коментарем та тут:
mono bit.ly/3HNxEn9 (5375 4115 0604 6296)
buymeacoffee: www.buymeacoffee.com/palaye/m...
patreon / palaye
PayPal palaye2111@gmail.com
Емма Антонюк- / emmocean
Яна Брензей- / yanabrenzey
TikTok / nam_palae
З питань реклами: / sorochechkin

КОМЕНТАРІ: 93
@zlobna_bulka
@zlobna_bulka 3 місяці тому
Божечки, я тільки почала слухати. Неймовірно цікаво, Емма в темі настільки, що неможливо відірватись .Чудова оповідачка!
@user-ur7zr3di2o
@user-ur7zr3di2o 3 місяці тому
Дівчата, такі ваші випуски виховують культуру читання українців. Одразу захотілось бігти читати, осмислювати, думати. ДЯКУЮ!
@LesiaUkrainkaSh
@LesiaUkrainkaSh 3 місяці тому
Після етеру «Шо не так за Палає», Емма показує, яка вона крута у тих темах, в яких вона профі. Дякую за популяризацію читання, а особливо класики - це база!
@innalisovska9482
@innalisovska9482 3 місяці тому
Трістан: можливо хвора на легені дружина комерсанта Клетеріана це алюзія на Німеччину яка мала аристократичне минуле, але обрала собі байдужого чоловіка який тільки закривав їй рота і вдавав що з нею не так все й погано, а їхній здоровий син - це нове покоління яке ще не знаючи того, що спричинить смерть тій аристократичній Німеччині, живе лиш інстинктами як мале дитя, а той Шпігель - це так би мовити стара школа, культурні мастодонти, які не знайшли сил щоб врятувати свою країну а лиш захоплювались її талантами і зрідка писали сміховинні цидулки владі які не мали на неї жодної дії Але можливо, я притягла це за вуха😂
@TheYarishka16
@TheYarishka16 3 місяці тому
мені подобається ваша думка
@olena2016
@olena2016 3 місяці тому
Дякую дівчата за вашу роботу.Я з розряду тих хто слухає ваші розмови і насолоджується .❤
@nataliasurzhko3101
@nataliasurzhko3101 3 місяці тому
Емма,браво. Заслухалась вас. Ви чудесна оповідачка. Дякую.
@oksanakh123
@oksanakh123 2 місяці тому
В нездоровому інтересі Ашенбаха до Тадзьо я бачила брудні наміри Німеччини щодо Польщі перед Другою світовою (хоча новела і написана задовго до неї). Моменти, де Ашенбах вважає/і йому ввижається, що Тадзьо теж шукає його погляду, оглядається, підживлює інтерес до себе - надзвичайно огидні, приклад того, як злочинець шукає собі виправдання, домальовує його з поведінки жертви.
@user-dc8gq8kk5c
@user-dc8gq8kk5c 3 місяці тому
Дякую за знайомство з Манном! Мені сподобалось його “водночас”. Герої одночасно переживають протилежні відчуття. В сучасній літературі герої часто однозначні. А в Манна вони як справжні люди у яких і "добре" і "погане" не протирічать. Загалом я люблю сучасні тексти, у яких герої розкриваються через дію. А як на мене Томас Манн надмірно описує героїв. Він розповідає про героя, а не дає йому діяти. А ще герої не говорять, вони не рішучі, переживають і варяться у власних страхах і не визначеностях. І от якщо в Ішіґуро нерішучість героїв акумулює напругу в тексті, то у Манна я часом втомлювалась. Ще мені стало цікаво, що Манн живе-пише в початок фашизму. І коли Вонегут починає “Мати-пітьма” з того, що герой народився в Німеччині в той час і він фашист, а якби родився в іншому місці чи в інший час не став би. І цікаво як його герой Тоніо Крігер має “шанування” до расових “визначень”.
@sovishh
@sovishh Місяць тому
Дівчата, дякую вам велике за вашу роботу!!!! Дякую за те, що робите!!! Бажаю вам удачі і сил!!!
@annakharytontseva2136
@annakharytontseva2136 3 місяці тому
Емму можна слухати безкінечно!!!! так цікаво, захоплююче, кайф! дуже цікаво дізнатися більше в такий чудовий спосіб. Дякую, дівчата, за ваш книжковий клуб!
@user-fw2dw5to5p
@user-fw2dw5to5p 3 місяці тому
Я завжди для того , щоб краще зрозуміти текст читаю біографію автора. Це дає розуміння про оточення, освіту, соціальний статус автора, політичні процеси довкола. Люблю Манна, Ішігуро, Гете, Гофмана за вдумливі, неквапливі тексти ♥️📚
@irynaskalozub4361
@irynaskalozub4361 3 місяці тому
Дякую за Томаса Манна. Найбільше мене вразив Доктор Фаустус, а найперша його книга, яку я прочитала- Буденброки. Всі його твори незвичайні і цікаві. Скільки прекрасних книг хочеться перечитати, а час біжить. Отже, буду читати Позивний для Йова💙💛
@user-of5zz2bf1f
@user-of5zz2bf1f 3 місяці тому
Дякую!!!Люблю вас слухати!!!❤❤❤
@irynap.7538
@irynap.7538 3 місяці тому
Насолода від глибокого та насиченого ефіру! Еммо, ви неймовірна в своєму таланті читати книги та аналізувати. Такого пристрасного клубу не було давно ❤ І одужуйте швидше!
@Lybid
@Lybid 3 місяці тому
Томас Манн і раніше непогано видавався. Були прекрасні переклади на жаль вже покійного перекладача Євгена Поповича. До речі, "Смерть у Венеції" в його перекладі дуже гарна.
@kseniia115
@kseniia115 3 місяці тому
Це якраз Попович, Лабораторія викупила переклади видавництва Дніпро і планує їх перевидавати.
@katerynazhyvotovska7207
@katerynazhyvotovska7207 28 днів тому
Дякую за відкриття цього автора!❤
@user-fw2dw5to5p
@user-fw2dw5to5p 3 місяці тому
Дякую за вибір наступної книги. Ми в Мукачівському книжковому клубі теж обрали тему війни в Україні на цей місяць, а саме ,,Війна 2022. Ессеї, поезія, щоденники,,. Я вже її прочитала і рекомендую кожному. Також ми читаємо поезію Максима Кривцова ,,Вірші з бійниці,, для того , щоб вшанувати пам'ять загиблиого воїна 💔 Закликаю всіх приєднатися.
@anna_sobol
@anna_sobol 3 місяці тому
Дуже дякую за розкриття особистості Манна та трагедію його родини. Це пояснило багато чого про новели зі збірки. Втім, не розділяю ваше захоплення його текстами… просто не моє… для мене його стиль письма як Ампір - занадто помпезний, коли на мій смак лаконічне Хʼюґе. В будь-якому разі, дякую за розширення кругозору та знайомство з класичними текстами.
@user-ev9yd6us5i
@user-ev9yd6us5i 3 місяці тому
Я так давно відкладала купівлю і читання цієї книжки"Позивний для Йова", що тепер обов'язково виправлюсь і прочитаю з вами.❤❤❤ Дуже дякую що ви завжди вибираєте шикарні книги, які варто прочитати кожному, але багато хто відкладає їх і бере легкі прості твори. Як мені полобається пізнавати світ літератури разом із вами. Красно дякую❤❤❤
@obad1202
@obad1202 3 місяці тому
Яна і Ема ви неймовірні особистості і так круто доповнюєте одна одну! Дуже цікаво слухати😍
@yulicim
@yulicim 3 місяці тому
Це було моє перше знайомство з творчістю Томаса Манна і мені дуже сподобалось. Які гарні речення, які бездоганні описи природи, людей, почуттів!.. Вже дивлюсь, що б почитати ще. Я читаю турецькою і турецькою більше перекладів. Сподіваюсь, українською теж буде якнайшвидше! ❤ дякую за етер
@tanushamolchanova2593
@tanushamolchanova2593 Місяць тому
зазвичай у вашому книжковому клубі я однаково отримую насолоду і від книги і від обговорення, а в цей раз скажу чесно. що Манн мені взагалі був не зрозумілий, читала лише заради клубу, і це обговорення того коштувало, дякую дуже, що розжовуєте, як малій дитині!)
@annadubovyk6224
@annadubovyk6224 3 місяці тому
Яке розкішне обговорення, дякую дівчата!
@user-yg9dx4jt8d
@user-yg9dx4jt8d 3 місяці тому
Дякую за стрім! З'явилось бажання прочитати Манна, хоч раніше не цікавив. Ви- прекрасні!
@Skingurushop
@Skingurushop 3 місяці тому
Дуже цікаво слухати! Еммо- ще, будь ласка!!!
@svitlananosenko2742
@svitlananosenko2742 3 місяці тому
Я вдячна вам за вибір книги, Томас пише як Боженка, я у захваті смакувала естетикою написання ❤ з нетерпінням чекають на нові видання!
@user-zq9vq3nl6n
@user-zq9vq3nl6n 3 місяці тому
Дякую, дівчат! Надзвичайно цікаві ваші обговорення!Книга складна, але тепер точно не нудна. Обов‘язково дочитаю!
@annakharytontseva2136
@annakharytontseva2136 3 місяці тому
В Трістані опис музики - це щось неймовірне!
@Ilona3738
@Ilona3738 Місяць тому
Тільки прочитала😊 але це завдяки Вам, дівчата! Дуже гарна, якась невагома, ефірна проза.
@user-ho5wz9tg6u
@user-ho5wz9tg6u 3 місяці тому
ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ ВАМ за неймовірно цікаву розповідь.
@Ana-nw1go
@Ana-nw1go 3 місяці тому
Неймовірно цікаво, не помітила як половину вже послухала. Мені дуже сподобалось як написані новели. Рада, що мала змогу познайомитись з автором у чудовому перекладі Є. Поповича. Щодо змісту, тут було важче, "Тоніо Крегер" та "Трістан" здались замальовками до великих романів Манна; дуже багато роздумів про мистецтво, які мені не відгукнулись, персонажі - письменники усі з залежностями, та якісь неприємні, липкі (Шпінель, Ашенбах). Але ваш аналіз дуже допомагає подивитись на твори з іншої сторони. Велике дякую.
@daisy_margo
@daisy_margo 3 місяці тому
Дякую вам велике за випуск ❤якщо чесно, прочитавши «Смерть у Венеції» я не усвідомила всіх алюзій тексту, але з вами читати дуже цікаво, це розвиває смак, це розвиває бачення деталей таких складних текстів. Дякую за книжковий клуб! Це моя третя прочитана книга разом з вами 😊
@user-yn7pb2fr5e
@user-yn7pb2fr5e 2 місяці тому
так він не критикував, коли казав про 10 слів Манна, а навпаки комплімент зробив, він сам дуже любить його. дякую за вашу роботу
@daria5249
@daria5249 3 місяці тому
Дякую за те, що я читаю з вами! ❤
@user-hb9un7zj7u
@user-hb9un7zj7u 3 місяці тому
Блін, який раз я переконуюсь, наскільки однобоко я дивлюсь на текст. Вже не вперше думаю «що тут може аж так подобатися», а потім вас послухала і думаю «а шо так можна було? І оцим можна захоплюватися і на оце реагувати?». Дуже дякую вам, якщо з такого боку на текст дивитись, то реально дуже круто написано. Хоча, справедливості заради, манеру написання я одразу оцінила, ще не раз думала, якщо в перекладі так класно, ритмічно, гарно написано, то як воно в оригіналі.❤
@loskotka
@loskotka 3 місяці тому
Дуже цікаво було слухати Емму, коли вона розповідала про історію родини Маннів. Давно вже знаю про її любов до цього автора, завжди так захоплено про нього каже, що я обов'язково при нагоді хочу його перечитати. Цікава розмова. Дякую та бажаю успіхів!
@KovtokNeba
@KovtokNeba 3 місяці тому
Дякую за розкриття певних метафор і просвітництво❤
@diana.gubarets
@diana.gubarets 3 місяці тому
Дякую! ❤ Читала із задоволенням, дійсно дуже гарна мова, прониклива емоційна складова не лишає байдужою, подобається глибина й багатошаровість сенсів. Обов'язково читатиму Манна ще 🥰
@valeriiabrezhneva1075
@valeriiabrezhneva1075 3 місяці тому
Дякую! слухаю і насолоджуюся!
@Nika_li
@Nika_li 3 місяці тому
Дякую, я знайшла автора, що мені дуже до душі)))) Насолода
@user-zc2eh9pc4h
@user-zc2eh9pc4h 3 місяці тому
Сьогодні вже відчувала, що треба приєднатись до читання книжки клубу. ❤ Почала читати 'Позивний для Йова..'. Дякую вам, хоч це мабуть важка книга
@olhakuznietsova4010
@olhakuznietsova4010 3 місяці тому
Дякую за знайомство з Манном. Отримала насолоду від того, ЯК він пише!
@valerie81815
@valerie81815 3 місяці тому
Дивлюсь цей стрім одразу після випуску про визнання помилок і чую Степан Іван Стьопа 🤷🏻‍♀️ Я ваш великий шанувальник, але під цим відео написала уже другий дойобистий коментар.
@svitlanapr6104
@svitlanapr6104 3 місяці тому
Отримала неймовірну насолоду від обговорення, дякую вовчицям) Наступну книгу не буду читати, не маю емоційного ресурсу на неї, на жаль 😢
@daria9380
@daria9380 3 місяці тому
Ще не читала, але обов'язково прочитаю, неймовірно цікаво, дякую!
@tetiana-shch
@tetiana-shch 2 місяці тому
Той випадок, коли дочитала книгу і думаю, а чого б ще почитати🤓. Точно, піду до вовчиць за рекомендаціями😉. Дякую)
@marynamarchenko1342
@marynamarchenko1342 3 місяці тому
Дякую, дівчата.
@user-hn6pj1ft1t
@user-hn6pj1ft1t 3 місяці тому
Бляха, Емма так смачно розповідає, не можна відірватись ❤
@Tana-nz7od
@Tana-nz7od 3 місяці тому
Дуже цікаво! Послухала із задоволенням! Піду читати Манна 🏃‍♀️
@Pavlukalenka
@Pavlukalenka 3 місяці тому
Я обожнюю всі ваші випуски❤ але є зауваження 😉 з кожним випуском у вас все гірше освітлення і звук. Сумую за вашими випусками, знятими на телефон😉❤️
@user-ky2kc8jh6n
@user-ky2kc8jh6n 3 місяці тому
З задоволенням послухав всіх нобелівських лауреатів з літератури по рокам .Кращий твір року з трійки кращих на Вашу думку,бо не завжди. З повагою шануймося!!!
@Ingrid-th5lz
@Ingrid-th5lz 3 місяці тому
Емма - Ви супер! Дуже тонко відчуваєте всі нюанси і відтінки! Яна, дуже голосно, пробачте, дуже багато перебивань. Яна бачить те, що на поверхні, Емма бачить вглиб.
@annakharytontseva2136
@annakharytontseva2136 3 місяці тому
обовʼязково дочитаю далі цю книгу) зайшло, це щось нове для мене, але цікаво
@user-xh8eu5yz9t
@user-xh8eu5yz9t 3 місяці тому
Дякую за знайомство з Томасом Манном🩵
@Ask-Tarot.
@Ask-Tarot. 2 місяці тому
Ми читали Смерть у Венеції як програмний твір у школі, і в тому віці у мене склалося враження, що це про нездоровий потяг до неповнолітніх. А ось історичні твори Генріха Манна мені зайшли на ура з 10-річного віку.
@juliashtelmukhova1051
@juliashtelmukhova1051 3 місяці тому
Мене розчарувала і обурила ця збірка новел Манна. Востаннє я читала твір автора років у двадцять, обравши під час університетського курсу «Чарівну гору». Вона справила на мене і справді чаруюче враження, тому після прочитання цих новел я замислилася над перечитуванням, проте візьму час на відпочинок від цих вражень. Томас Манн видається кимось на кшталт «хорошого руського» в своїй палкій любові до німецької нації та ще палкішій зневазі до всіх інших, особливо тих, кого він вважає «екзотичними». Зневага до жінок в «Тристані», зневага до будь-чого «екзотичного», навіть якщо це просто чорняве волосся і італійська зовнішність головного героя у «Тоніо Крегері», уславлення застарілого авторитету, геніального лише в розлогих описах та старечому дидактизмі в «Смерті в Венеції», паралель між італійським фашизмом і загіпнотизованістю (що також нагадує нам сусідів: автор ніби промовляє до нас, що то не люди такі, це на них лише поганий вплив гіпнозу так працює) в «Маріо і чарівник» це все, що обʼєднує Томаса Манна з умовним Биковим, котрий стверджував що «Одеса-це кацапське місто». Нажаль, дуже печальний досвід знайомства з реальною позицією Манна. Знову ж таки дуже смішно читати про вихваляння італійцями вищості своєї нації в новелі «Маріо і чарівник», коли Манн вдається до приниження інших рас та націй раніше в тій самій новелі. Постійно підкреслюється, що з місцевими можуть приятелювати лише діти, ніби для їхніх батьків це дурний тон, приязно поспілкуватися з «нижчими» людьми. Зате понура гордість Чіполла, що береться з його каліцтва, ідеально співпадає з показною шляхетністю автора. Чіполла ж виступає збірним образом всього того, що є страшним та жахливим в нацизмі, проте неправдоподібне піднесення всього німецького Манн не вважає проявом німецького націонал-соціалізму, що його ідеї були так сильно співзвучні італійському фашизмові.
@Miller_Lina
@Miller_Lina 3 місяці тому
А ще ця цитата про «вєліку росіянську літературу»в його тексті) мені прям було некомфортно далі читати
@katerynakovalova5427
@katerynakovalova5427 3 місяці тому
Дякую за чудове обговорення Манна, бо мені не зайшло, кинула на середині Смерті, але тепкр точно прочитаю Маріо і Чарівник
@katerinachaikovskaya9991
@katerinachaikovskaya9991 3 місяці тому
Нажаль не змогла почитати новели, але послухала вас з величезним задоволенням. Мені здалося, що було мало, я б ще годину вас послухала. Пішла читати про Маннів.
@user-qd8po3ch5d
@user-qd8po3ch5d 3 місяці тому
💛
@yatskha_ziubenko
@yatskha_ziubenko 3 місяці тому
Клас)))) мені подобається Манн
@alinahinzhul2765
@alinahinzhul2765 3 місяці тому
Безмежно дякую вам за книжковий клуб та неймовірно високу якість контенту! Вибачаюсь за хвилинку душнільства, просто це вже не перше відео у якому ви називаєте Librarius «додатком». Я не маю філологічної освіти, але при навчанні на програміста постійно чула від викладачів що у дипломах та документації треба вживати слово «застосунок» для позначення програмного забезпечення. Просто «додаток» є калькою російського «приложения». В цьому випадку українська мова прекрасна, оскільки обрано не перший ліпший переклад англійського слова «application» (як це зробили у російській), а розумно та вдумливо підібрано слово для позначення суті названого явища. Наче щось подібне було написано про різницю українського та радянського підходу до іншомовної термінології у «Мова-меч» (якщо я не помиляюся).
@Anastasiia_h17
@Anastasiia_h17 3 місяці тому
Мені, здається, вони знають як правильно казати, просто за звичкою продовжують використовувати «додаток»… не завжди виходить себе контролювати 🤷🏻‍♀️
@tetianabura2848
@tetianabura2848 3 місяці тому
Я, мабуть, є тією людиною, яка може дати фаховий коментар, адже я завершила освіту на літературній творчості, але...як читач я не могла і не можу читати Томаса Манна. На мою думку, навіть така інтелектуальна література повинна бути читабельною. Педофілії у "Смерті в Венеції" я присвятила цілий пост у ФБ, де ми всі зійшлися на думці, що це дикуха. Без вас я б це сама добровільно не читала. І взагалі я здивована, що Емма настільки захоплюється даним автором, адже я взагалі не можу його читати, бо це нудно. А ми знаємо, що будь-яка творчість є хорошою, якщо вона не нудна. Присудження Нобелівської премії теж викликає у мене багато питань. Реально саме обговорення цих новел є кращим, ніж новели.
@juliashtelmukhova1051
@juliashtelmukhova1051 3 місяці тому
Згодна з Вами по всіх висловлених сумнівах та зауваженнях. Доречі, згодна і з Яною - Томас Манн не любить людей. Вміння підмічати деталі не є любов. Дитина, що підмічає настрій жорстоких батьків робить це не з любові (долюблені діти так не вміють), а зі страху бути вдареним. А от вміння описати підмічене - це талант. Хоча мені особисто і описи Манна не є такими захопливими, як обговорення Емми та Яни.
@Anastasiia_h17
@Anastasiia_h17 3 місяці тому
І я згодна з вами🙌 у мене нелюбов до новел Манна ще з університетських часів, коли він був у програмі курсу зарубіжної літератури. Тобто читала я його десь у 2011 році і, здається, російською. Тому цього разу вирішила дати шанс, адже книга сама по собі це ❤. Видавництво Лабораторія молодці - тримати її в руках то насолода! Перш за все, мені теж місцями було нудно читати, хотілось більше динаміки) але звісно Манн майстерно все робить з тими всіма «десятьма» словами. Просто зараз у сучасному світі, на жаль, темп не той що на початку 20 століття) обговорення Палає мені дуже сподобалось, як завжди 🔥
@Maistr77
@Maistr77 3 місяці тому
Привіт з Vancouver, Wa.
@user-uz3ux2kz4o
@user-uz3ux2kz4o 3 місяці тому
Вперше за багато часу я була не готова до клубу. Ппочитала аж півтори новелли. Але вирішила глянути обговорення, було мега цікаво вас слухати. Тепер можна повертатися до читання новел😊
@valerie81815
@valerie81815 3 місяці тому
Вибачте, я орнула з орднунг маст зайн 😂 Мусс, Еммо, мусс ❤
@palaye
@palaye 3 місяці тому
Простіть нас, будь ласка.
@user-ks3re2hl5r
@user-ks3re2hl5r 3 місяці тому
Не читала, але круто було послухати
@ukraine_will_win_
@ukraine_will_win_ 3 місяці тому
а чого так мало коментарів та вподобайок? люди!
@alyonachmil9781
@alyonachmil9781 3 місяці тому
У мене з цією книгою, як з анекдотом, який я не зрозуміла. Потім мені його розяснили, але вже не смішно) Але на диво книжка дуже легко читалася.
@mmarmorina
@mmarmorina 3 місяці тому
Було цікаво вас послухати, тому що мені абсолютно не зайшло. Читається дуже швидко і легко, мова автора і описи красиві, але на загал для мене жодна з цих повістей не була ні геніальною, ні «маст-хев-ту-рід». Багато сенсів про які ви говорили, пройшли повз мене і мені щиро сподобалося те, як ви захоплено про них розказували.
@user-gj6sh4jg5b
@user-gj6sh4jg5b 3 місяці тому
Фокуси з цифрами - це шось про вибори🌚
@yuliianikolaienko4762
@yuliianikolaienko4762 3 місяці тому
Я так і знала, що наступного разу буде Михед. Інакше і бути не могло. Хотіла прочитати ще в грудні, але не встигла. Це знак, що давно пора😅
@user-yv5ol6fm8q
@user-yv5ol6fm8q 3 місяці тому
Добре було б вказувати чий переклад книги. Залежно від перекладача можуть бути зовсім інші враженя.
@anuta4e
@anuta4e 3 місяці тому
я так чекала цей ефір, аби опинитись "в темі", бо читаючи без контексту було зовсім не зрозуміло
@user-yv5ol6fm8q
@user-yv5ol6fm8q 3 місяці тому
Життя Манна нагадало "Над прірвою в житі" Селінджера
@TheYarishka16
@TheYarishka16 3 місяці тому
здається, я зрозуміла, звідки «злизав» булгаков свою сцену в варʼєте. цей сеанс чорної магії і «гіпноз»над московитами прям дуже схожий
@LTLBRD
@LTLBRD 3 місяці тому
О, згадав, що Маріо і чарівник був в шкільній програмі, а я зовсім забув назву. В книжці критиці було про те що це і є саме за фашизм і що часом треба не філософія а тупо вʼїбати.
@TheLegostaeva
@TheLegostaeva 3 місяці тому
лібраріус може бути корисним цілком, але не тоді, коли витрачені гроші на паперовий варіант книги. Щоб ще раз заплатити ще й там
@oksanastoll5378
@oksanastoll5378 3 місяці тому
дівчата, круту роботу робите! Можна побажання? Було б значно цікавіше бачити ваше безпосереднє обговорення між собою. От коли одна з вас щось глядачам розказує, а інша тим часом читає, мабуть, коментарі чи ще щось у телефоні чи компі, це дуже руйнує атмосферу спілкування. Виглядає так типу: говори-говори, а я поки своим займуся. От я через це іноді не додивляюся ваші ролики. Я розумію, що відбувається на справді: це клуб і ви спілкуєтеся паралельно з глядачами, ніби і іх включаючи в обговорення. Але мені як глядачеві було б комфортніше спостерігати, як ви говорите одна з одною, слухаєте аргументація співрозмовниці, реагуєте на мовлення (невербально також), а потім можна було б окремим блоком відповідати на коментарі. Може це тільки моє сприйняття, але хотілося дати вам от такий (сподіваюся, коструктивний) фідбек
@palaye
@palaye 3 місяці тому
Книжковий клуб - це прямий етер, під час якого ми зачитуємо коментарі і говоримо з глядачками та глядачами. Тому регулярно дивимось у телефон або ноутбук, аби бачити, що пишуть люди
@nanavedmedenko
@nanavedmedenko 3 місяці тому
У Шпінеля чисто вайб Снейпа, ненавидить дитину жінки яку він наче любив
@Anastasiia_h17
@Anastasiia_h17 3 місяці тому
Ой ніііі, не так ви зрозуміли Роудінг. Любов Снейпа то святе, не чіпайте!
@user-ti4bn8zu7m
@user-ti4bn8zu7m 3 місяці тому
Ємма прибухує😢
@user-hd9ci8tr2k
@user-hd9ci8tr2k 3 місяці тому
Зловила себе на думці, що, дивлячись фільм Лукіно Вісконті « Смерть у Венеції» по новелі Манна, навіть, на думку не прийшло щось відносно педофіліі… Може справа не в самому творі, а у тому, хто цей твір так сприймає?…
@mkashpur7697
@mkashpur7697 3 місяці тому
Я і в тексті цього взагалі не помічаю, тому мене дуже дивують коментарі деяких праведників.
@user-of5zz2bf1f
@user-of5zz2bf1f 3 місяці тому
Дякую!Люблю вас слухати!!!❤❤❤
НАЙКРАЩІ КНИГИ 2023 РОКУ⭐️за версією Goodreads
25:41
Книжкова маніячка
Переглядів 1,6 тис.
Кровосток - разговор с легендами / вДудь
2:12:57
😱СНЯЛ ФИКСИКОВ НА КАМЕРУ‼️
00:35
OMG DEN
Переглядів 1,2 млн
Кращі книги 2023!!! Мій топ 10!
21:20
Книги навколо нас
Переглядів 2,9 тис.
Тристан Томас Манн Аудиокнига В начале звучит "Музыка" Бориса Пастернака
1:54:38
Альберт Сафин - как разрешить себе жить?
3:34:09
Кровосток - разговор с легендами / вДудь
2:12:57