ТИМОШЕНКО та противники Стамбульської конвенції: що з ними не так? / Палає-Ефір

  Переглядів 43,920

Палає

Палає

5 місяців тому

А ви вже обрали собі гендер з-поміж 143 варіантів? Досі називаєте себе нудними визначеннями «жінка» чи «чоловік», замість створити яскраву транс-сексуальну ідентичність? Тоді Стамбульська конвенція іде по вас!
Стоп!!!
Ми надивилася маячні тему «стамбулки» і вже добу палаємо, як Брянський НПЗ. Тож сьогодні розповімо, як деякі політики безсовісно обманюють нас коштом жертв насилля!
Підтримайте нас лайком, коментарем та тут:
mono bit.ly/3HNxEn9
(5375 4115 0604 6296)
patreon www.patreon.com/palaye
Емма - emmocean
Яна - yanabrenzey

КОМЕНТАРІ: 456
Ольга Клебанська
Ольга Клебанська
Відчуваю страшне безсилля від цих розповідей про поліцію( хочеться обійняти кожну жінку, яка проходила через цей жах. Дякую за крутий ефір, дівчата ❤️
Ольга
Ольга
Таке враження, що проти конвенції тільки люди, які мають бути покараними за сексуальні злочини.
i'm roraco
i'm roraco
дуже цікаво, що більшість жінок знають хоч одну подругу\знайому\тітку, яку побили чи зґвалтували, а більшість чоловіків - ні. ні ґвалтівників у них в оточенні немає, ні жертв. наштовхує на роздуми така дискусія в чаті.
Valeriia Tymoshenko
Valeriia Tymoshenko
Дякую за чудовий ефір! Давно в мене не палало з такою силою. Захоплююся вашою стійкістю, аргументацією та інтелектуальними здібностями ♥
glazoonast
glazoonast
безцінний ефір, дякую вам, вогняні дівчата!
Marichka
Marichka
Подивилась етер про дівчинку випускницю від Вікон, про які Емма розповідала у випуску. І офігіла. Від коментарів в фб. Люди пишуть «якщо … не схоче», «пити не треба». І це пишуть в тому числі жінки!!! Це просто шок! Люди що з вами? Як можна про таке навіть писати ? Жах!
Sasha Cho
Sasha Cho
Я не думала, що побачу цей день. 9 років тому я працювала з дітьми та жінками, що пережили насилля.
Anastasiia B
Anastasiia B
Страшна тема, але важлива, бо і я сама і деякі мої знайомі та подруги потрапляли у ситуації, де насильство у бік жінки або дитини не мало ніякого розголосу чи покарання для насильника. Дякую за вашу роботу.
Vishvollo
Vishvollo
Я виріс в сім'ї, де "батько" постійно бив матір - багато разів до напівсмерті, після чого вона потім довго відходила в лікарні. Було то всьо в 2000-х... Це я до чого: кожен раз, коли викликали поліцію, то ті буквально розводили руками, кажучи "ми нічого не можемо зробити - ну бо він же її не вбив?! От якщо вб'є, тоді і викликайте..." В ті часи мені було десь років 5-6, і зазвичай пам'ять з тих років у людей не зберігається, але я до сих пір пам'ятаю, як мене трусило від страху, від жалю до закривавленої мами і від безсилля... Я не пам'ятаю нічого з тих років, але це пекло пам'ятаю чітко. То було настільки страшно, що тим, хто цього сам не пережив - всієї картини не зрозуміти!
Вальорко Онєга
Вальорко Онєга
Фейкові звинувачення- піщінка у жахливій пустелі зґвалтувань
Alyona Gabrik
Alyona Gabrik
Дівчата пишаюся вами, дякую за цей ефір.
Oleksandra Kyrychenko
Oleksandra Kyrychenko
Надзвичайно дякую за ефір! Тема ратифікації цієї конвенції іикрила купу дебілів в моєму оточенні, які підтримували думку Карагодського про те, що "женщіну іногда можно далбануть".
PitLex
PitLex
Якби цю конвенцію ратифікували років 20 тому, мабуть би в мене зараз була здорова психіка та довіра до світу. Всі адепти 'традиційних цінностей' толерування насильства, несуть відповідальність за скалічені життя та долі мільйонів людей...
Олексій Твердохліб
Олексій Твердохліб
Ви просто чудові! Після ваших відео настрій завжди чомусь покращується, хоча теми зазвичай далеко не позитивні... Мабуть це тому, що приємно чути і бачити адекватних людей зі здоровим глуздом на противагу всяким муміфікованим депутаткам з косою, фанатам релігійним чи узкого язика та іншим поборникам "традиційних цінностей"
Olena K.
Olena K.
Аж не віриться, що в 21 сторіччі потрібно це так детально обговорювати. Яка ж низька ступінь обізнаності людей:(
Anna anna
Anna anna
Зараз знаходячись у Німеччині, через війну. Дивлячись, як бережуть та цінують жінку. Яка не боїться чоловіка, з якою чоловіки виконують рівні права. Тільки в наших пострадянських країнах піднімається питання. Тому що, старі "виродки" звикли знущатись та мати тираничний контроль. Дякую, дівчата! Частіше обговорюйте такі теми.
Sophiya Boretska
Sophiya Boretska
До вашого випуску самотужки відбивала напади консервативних знайомих, що споживали хибні судження. Але тепер я ще й буду шерити це відео, і залишати їх у процесі рефлексії. Друзі, бажаю вам особисто ознайомлюватися з текстами нормативних актів та конвенцій, читати коментарі до них, і не дозволяйте собі потрапляти під вплив хибних суб'єктивних суджень які не обґрунтовані фактами, не живіть серед кривих дзеркал, звертайся до джерел, досліджуйте сучасні праці авторитетних правозахисників та організацій, і робіть власні якісні висновки. Мрію про реальну правову державу з працюючим законодавством та грамотними співвітчизниками, допоможіть це реалізувати, як цьому сприяють Емма та Яна❤️
Young & Perspective
Young & Perspective
Дівчата, дякую за випуск, ви промінь світла в цій пітьмі, але нагадуйте людям щоб лайкали, бо всі завжди забувають, а хочеться щоб більше людей доєднувалося
Олена Хіміч
Олена Хіміч
Шкода, що не можна поставити випуску десять лайків. Дуже важлива тема, яку треба підіймати, обговорювати, доносити у нашому суспільстві. Інакше ризикуємо жити в такому, де нормою буде "бьот, значіт любіт" і "что ти сдєлала, чтоби твой муж тєбя нє біл?".
Marta
Marta
Дякую вам за випуск. Хтось мусить про це говорити і пояснювати людям, бо взагалі гуглити такі речі і розбиратися в них це соціальна відповідальність кожного але наше суспільство чомусь живе в стилі "моя хата з краю" і поки це не торкається моїх дітей то мені байдуже, ба більше я піду послухаю якихось варятів і буду ще й проти формування нормального правового середовища. Ще раз просто дякую.
Лестница за 2000 руб#shorts
1:00
БОРОДАТЫЙ МАСТЕР
Переглядів 1,2 млн
Они родились 30летними #shorts
0:39
This is Хорошо
Переглядів 1,4 млн
Gunna Chorna - Файно (укулелe live для SoundCheck)
1:53
Gunna Chorna
Переглядів 2,5 тис.
Лестница за 2000 руб#shorts
1:00
БОРОДАТЫЙ МАСТЕР
Переглядів 1,2 млн