ГОЛОДОМОР. Реальна історія з Акімом Галімовим

  Переглядів 740,851

РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ

РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ

3 місяці тому

Голодомор - найбільш жорстокий і садистський злочин кремля, скоєний по відношенню до українців. І за це росія має понести покарання. Сьогодні у проекті Реальна історія ми відкриваємо нові докази цього злочину. Вперше ми покажемо унікальні документи - кримінальні справи про людоїдство за 1933 рік. І ці документи, дадуть інше усвідомлення того жаху, який довелося пережити українцям. Це був справжній геноцид.
Епізод створено за сприяння Міністерства внутрішніх справ України.
Підписуйтесь на Акіма Галімова у соціальних мережах:
/ akimgalimov
/ akim.galimov
У проекті "Реальна історія" Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія. Ми хочемо, щоб ви знали правду про підписані Хмельницьким угоди з росією. Про те, як росія анексувала і штучно насаджувала російську політику на українських територіях. Про безпощадність каральної системи російської імперії та СРСР. Що пов'язує Україну та Крим. Ви маєте почути правду, щоб більше ніколи не піддаватися на маніпуляції кремля. Окрім того, саме час розказати українцям справжні історії її героїв. Бандера, Чорновіл, Плахотнюк - ці та інші люди віддали своє життя за незалежну вільну Україну. Ми маємо знати реальні історичні факти, щоб правильно розуміти все, що відбувається сьогодні. Всі факти перевіряють професійні історики.

КОМЕНТАРІ: 3 000
@RJ_4308
@RJ_4308 3 місяці тому
Бажаю допомогти з перекладом цього відео. Вільно володію англійською. Пролайкайте, щоб цей коментар побачили журналісти з каналу.
@svetlanagreen950
@svetlanagreen950 2 місяці тому
❤️🇺🇦
@itssnizhana799
@itssnizhana799 2 місяці тому
Також хотіла б допомогти ❤
@Innerlight07
@Innerlight07 2 місяці тому
Я також
@ulyanababyak5142
@ulyanababyak5142 2 місяці тому
Дякую, це дуже важливо! Світ має знати, як нас морив голодом москаль, «братський народ» Пишіть їм
@user-ty8sf4dt5r
@user-ty8sf4dt5r 2 місяці тому
я можу допомогти чим зможу😢😢😢
@irinavodopian2858
@irinavodopian2858 3 місяці тому
Не можу дивитися. Плачу. Нехай Бог упокоїть душі загиблих і допоможе Україні вистояти! Слава Україні!
@user-lg3hq8fe1x
@user-lg3hq8fe1x 2 місяці тому
В срало окраине!!! 🤡🤡🤡 🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦
@ZorinaStar
@ZorinaStar 2 місяці тому
Дякую за вашу роботу!!!
@user-lg3hq8fe1x
@user-lg3hq8fe1x 2 місяці тому
Дякулку свою не порви!!! 😜. 🤡🤡🤡. 😂 🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦😊
@user-iw7xe8iq2r
@user-iw7xe8iq2r 3 місяці тому
Моя бабуся пережила голод 1932 - 1933. Вижила. Прожила 95 років. Розповідала, як люди «пухли» від голоду. Як відрізали частини тіла самих себе, щоб уникнути голоду. Як інколи людей ховали заживо (якщо бачили, що людина слабка, щоб наступного разу не приїздити за трупом). Одна така жінка вилізла, видерлась з могили та потім прожила ще чимало років. Бабусі та її сімʼї вдалось вижити, бо вони жили біля ставка та їли постійно рибу, а ще млинці з качанів кукурудзи та листя. Це найбільший злочин проти життя, здорового глузду та людяності. І треба знати, що винуватцями була російська влада. Як і зараз. І треба розуміти, що покарання неминуче.
@user-cz8uy6vr3t
@user-cz8uy6vr3t 2 місяці тому
Моя теж в 7 років пережила голод в Полтавській області, Гребінківський р-н, хутір Бзов (він після війни повністю зник). І мені "піонерці" розказувала: "не вір нікому, голод був, до нас тричі приїзджав продзагон -в останній приїзд батько вийшов з рушницею та комісар його знав і сказав: Павлович Ви хороша людина, я все не заберу, а якщо вистрілите, то всіх вивезуть в Сибір"; я бачила мужиків в спідницях бо пухлі були ноги; сусідчина сім'я померла, бо наїлися м'яса від мертвої кобили; в селі не лишилося спочатку котів та собак, а потім диких голубів та граків " і багато ще чого. В сім'ї було 6 дітей, вижили бо корову тримали в хаті і годували стріхою. Тричі в хату ломилися... А вже навесні дві дівчинки-близнючки померли від дезинтерії бо їли молоде листя лободи. І саме для мене болюче - під час війни прабаба і прадід більше року ховали пораненого російського лейтенантика 18-20 років, тільки після учєбки, "Ваня з Пітєра". Все село знало і ніхто, включно з поліцаєм, не видав. Ваня обіцяв повернутися якщо виживе, пішов разом з радянськими військами коли звільняли в 43, і не повернувся... А тепер ті "Ваніни потомкі, что спасібо дєду за побєду" отак по-звірячому "подякували" своїм спасителям. Нація-гній.
@user-dq4th8ov5y
@user-dq4th8ov5y 2 місяці тому
Я живу в росії.недавно розмовляла зі знакомою про голод в Україні.вона відповіла,що вони також голодували(Поволжье,Саратов).а у цьому році біля волгограду поставили 6-метровий пам,ятник сталіну.і його освятив піп.йому кажуть:"сталін вбивав іпопів також знищува,а ви його благословляєте.,,а піп і відповів,що якб не було б жертв,то не було бі мучеників!це що в цих головах таке твориться,щоб таке сказати?!це всеодно,що вбили у матері дитину,а вона тепер радіє,що може возможність ходити до цвинтарю .і вбивцю своєї дитини благословить.от я і кажу знайомій,що ,значить,ніякого голодомору у вас не було,раз такимнелюдям пам,ятники ставите.ось такі придурки і йдуть на сво :без розуму,без цілі,або покрити свокредити.
@user-ps1qk5cx4r
@user-ps1qk5cx4r 2 місяці тому
Я теж чула ще в дитинстві про затірку, як ходили у ліс по жолуді, як з лушпайок варили їжу,як саджали в тюрму за 5 колосків на великі терміни , як померли близнюки в бабусі, перші діти!!!
@user-ps1qk5cx4r
@user-ps1qk5cx4r 2 місяці тому
@@user-dq4th8ov5y, там був годод, але по зовсім іншій причині, а тут геноцид!
@user-xf4rb5vi1k
@user-xf4rb5vi1k 2 місяці тому
Моя з 23 року . Розказувала страшні речі
@nataliatraurig5974
@nataliatraurig5974 3 місяці тому
Мені 66 років. Я до сьогодні пам'ятаю розповіді моєї мами, як вона (5 років) разом з братом (3 роки) мало не осліпли від голоду в 1932-33 роках. Потім вона пережила ще один голод після війни. Будь проклятий злочинний радянський режим, будь проклята росія з її злочинним режимом сьогодні. Хай живе та процвітає моя Україна.
@ocshelep7844
@ocshelep7844 3 місяці тому
...Дякую! я із Запорізької області (Бердянський район), діди такого мені не розповідали, а ось бабці інколи на схилі літ розповідали страшні речі про дітей з пухлими животами та ногами, які ходили сусідніми селами та жебрали (одного разу до двору моєї бабці прийшло дитя пухле від голоду, босими пухлими і поколотими ноженятами цівками текла сукровиця, воно просило щось поїсти в обмін на сплетені вовняні панчохи; а потім ще довгенько сиділо біля двору та смоктало свою руку, бо вона була солона від поту...), розповідали і про плескачики з лободи, і про горобців, про ховрахів (малі хлопці досить вправно навчилися їх виливати з нірок водою), ще багато чого мені тоді не зрозумілого (бо можна ж було все придбати!). Від бабці чув був приказку: висить на хаті - серп і молот, а у хаті - смерть і голод...І завжди в дідів з бабцями до самої смерті було в коморах на чорний день зерно (хліб), борошно, мило і сірники. Згодом ця звичка перейшла до моїх батьків, а від них до мене і сестри. Словосполучення "на голодний рік" це вже не видається архаїкою тут, в окупації, це реальність. Тому завжди садовили город із певним запасом "на голодний рік"... І зараз так робимо... Дякую.. Слава Україні! З Бердянщини, що на Запоріжжі.
@Elena-iu8rq
@Elena-iu8rq 2 місяці тому
Сердечно обіймаю з Черкащини ❤😢. Не хочу казати "тримайтеся", воно не допомагає. Будьте здорові. Сил вам і витримки. Ми знаємо, що ви НАШІ, що ви чекаєте, що Запоріжжя було, є, і буде Україною. Бережіть себе❤
@user-pd8ob4mv3h
@user-pd8ob4mv3h 2 місяці тому
💔
@user-lg3hq8fe1x
@user-lg3hq8fe1x 2 місяці тому
В срало окраине!!! 🤡🤡🤡 🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦
@elenanewstar970
@elenanewstar970 2 місяці тому
Я читаю і плачу. Який жах пережили наші предки. Цей біль колись стихне?
@user-id9nx4hk6o
@user-id9nx4hk6o Місяць тому
Ви залишились в окупації? Ми з Берестового .виїхали
@user-en6lb7zf6u
@user-en6lb7zf6u 3 місяці тому
Мій батько пережив дві "голодухи".Він 1927 року народження .Мій дід тільки-но демобілізувався із лав червоної армії .Воював з басмачами у Середній Азії. Приїхав додому ,побрався з бабусею ,а тут колективізація .Прадід сказав ,щоб його сини (а їх було двоє )разом з родинами тікали в степ .Начали "роскулачивание" .В сім'ї було двоє волів ,вівці,кури ,земля ...Геть усе забрали до колгоспу .В першу зиму в степу люди вирили землянки ,і топили бадиллям .Деякі діти померли ...Дід загинув на фронті за "советскую власть" .Прадіда забрало НКВД у 44 році .Бабушка Килина виховала 3-х синів самотужки .Четвертого вбили німці у 42 році ...От така історія моєї сім'ї .Мій син воює на фронті ...І я маю за це пробачати кацапам ?НІКОЛИ !!!
@AliAllenson
@AliAllenson 3 місяці тому
😢😢😢 мені боляче за мій народ 😭😭😭 я просто вечорами кричу від болю Богу що відновив справедливість, захистив наших хлопців, і щоб росія заплатила за це в 2 рази більше
@alyonagumeniuk1350
@alyonagumeniuk1350 3 місяці тому
І два сини мого прадіда тікали в степ через загрозу «на Сибір»… осіли в Молдові
@alyonagumeniuk1350
@alyonagumeniuk1350 3 місяці тому
Нехай Бог береже ваших хлопців! Обіймаю..
@jasmineflower299
@jasmineflower299 3 місяці тому
Якийсь дисонанс чути від вас жаргонне словечко голодуха. Слава ЗСУ!
@jasmineflower299
@jasmineflower299 3 місяці тому
@@ii-jg4hd у нас теж так казали
@irenasmila
@irenasmila 3 місяці тому
Немає в України на братів ні сестер. Вона має бути сильною і незалежною країною❤. Дай, Боже, миру і розквіту нашій державі.
@Dmitriy636
@Dmitriy636 3 місяці тому
Точно! Так само як і у Ізраїля!
@olhakrys542
@olhakrys542 2 місяці тому
Україна повинна бути умною та сильною, тобто сама виготовляти зброю, якою захищатись від так званих братів і сестер. І ніколи в світі не віддавати ні ядерку, ні винищувачі.
@alnaz9243
@alnaz9243 15 днів тому
Я тоже думаю что у Украины не должно быть ни братьев, ни сестёр. Закопают санитары, смердеть долго будете, правда. Пока дерьмом несёт
@larapavlin7875
@larapavlin7875 15 днів тому
@@olhakrys542 если бы Украина была умной, то поступила бы так как написано в Библии: «какой царь, идя на войну против другого царя, не сядет и не посоветуется прежде, силен ли он с десятью тысячами противостать идущему на него с двадцатью тысячами? Иначе, пока тот еще далеко, он пошлет к нему посольство просить о мире.» /От Луки 14:31,33/. А так как Украина поступила не мудро, то теперь «маємо що маємо». Украина теряет территории и превращается в одно сплошное кладбище. Это печально!
@larapavlin7875
@larapavlin7875 15 днів тому
Бог даёт Свой мир тем кто исполняет волю Его! Судя по тому как Украина погрязла в ненависти к русскому народу, то мир, конечно, наступит рано или поздно - все войны заканчиваются миром. Но цена такого мира будет очень высокой.
@prostonatali9183
@prostonatali9183 3 місяці тому
Велика подяка Віктору Ющенко,що запровадив День пам'яті жертв голодоморів.Вагомий вклад в нашу історію.
@katerina-gp6dv
@katerina-gp6dv 3 місяці тому
Справді, дуже велика подяка президенту Ющенко і його дружині, я пам'ятаю як у школі ми вшановували пам'ять усі разом хвилиною мовчання і у вікнах запалювали свічки, у кожній хаті вони світили... Головне не забувати такі події, передавати з покоління в покоління, адже ми живемо поруч з ворогом і злочинцем!
@user-uh6hs8xf7p
@user-uh6hs8xf7p 2 місяці тому
@@katerina-gp6dv
@user-ds1ic8sj1v
@user-ds1ic8sj1v 2 місяці тому
суд при Ющенко обвинил в голоде не кремль, а конкретных людей, и они в основном не россияне и не русские. Сталин - грузин, Косиор - поляк, Каганвич - еврей, Хатаевич - еврей, Чубарь - украинец...
@user-ex9mx1yn6t
@user-ex9mx1yn6t 2 місяці тому
Подякуйте тоді всім президентам за розвал ЗСУ , України і демографічного спаду населення .
@user-ng5st8dw1t
@user-ng5st8dw1t 2 місяці тому
​@@katerina-gp6dvдебилы западная вошла только в 38году . Голод был раньше
@user-xs1fp8bv6d
@user-xs1fp8bv6d 2 місяці тому
Моя покійна бабуся все моє дитинство розказувала про ті страшні часи. Як збирали колоски та "калачики" з трави, як їх в грудні всією родиною в одних сорочках вигнали на вулицю з хати та мороз. Як вони виживали і все життя мені та моїм брату і сестрі, коли ми не хотіли їсти, казала, що не "бачили ви смаленої сови". В дитинстві я не могла зрозуміти значення цих слів, а тепер... Яке пекло пережили люди! Хай покарає Господь всіх причетних!
@user-ds1ic8sj1v
@user-ds1ic8sj1v 2 місяці тому
Они давно умерли
@HelloLiena
@HelloLiena 3 місяці тому
Дуже шкода український народ! Він увесь час бороться за своє виживання, за своє самостійне існування! І зараз українська нація бороться за свою незалежність!
@Tatiana-qm7et
@Tatiana-qm7et 2 місяці тому
Боже нехай карма повернеться до рашистів за все те горе що українцям зробили рашисти! Амінь
@user-gy3cy8te7k
@user-gy3cy8te7k 14 днів тому
Вас только на Украине голодом морили, а на Поволжье, на Кубани или в Ростове голода не было.? Россия сгубила Украину голодомором, а сами икру плюсую ели. Все люди херня, одни украинцы голубых кровей. Такие же как и все. Мою мать в Украине полицаи сдали в гестапо, Скажите такого не было, и воры в колхозах были, и пьяниц по сёлам полно было. Бабы вкалывать, детей, растили, а мужики также какие Россиии самогоном душу заливли. Но до 90годов это республика богатейшая, прекрасная медицина одинАмосов что стоит в Киеве.! Я люблю свою родину, мне седьмой десяток, я школу в Украине закончила, с 18 лет живу на Кубани. Хватит уже во всем простой люди России хаять. СПасибо скажите нашим панам.Когда уже дойдет, кто эту бойню ведет. А то что после 90просрали Украину, то да. 2014 я приезжала маму хоронить что увидела в селе цэ був жах! Так шо зупыныться трохи.
@juliawolk8050
@juliawolk8050 3 місяці тому
Перекладіть будь ласка цю передачу іноземними мовами. Це мають побачити в світі!
@user-nz1vl8rl7z
@user-nz1vl8rl7z 3 місяці тому
Достаточно брехни на хохляцкой.
@user-gw3kb8hl3j
@user-gw3kb8hl3j 3 місяці тому
На сам перед росiйською...
@demolisherdestroyer4464
@demolisherdestroyer4464 3 місяці тому
​@@user-gw3kb8hl3jтю,оті нелюди будуть верещяти ,що то все фєйкі
@yuliya9260
@yuliya9260 3 місяці тому
Насамперед англійською, німецькою, французькою, іспанською, португальською та багато якими ще. 🙏
@halynayaniv8408
@halynayaniv8408 3 місяці тому
Московською непотрібно, нічого доброго не дасть. А якщо хочуть шпигувати за нами, то вивчуть українську. Вони не такі тупі, як притворяються.
@louisemarianiehausniehaus6680
@louisemarianiehausniehaus6680 3 місяці тому
A heartbreaking and soul-destroying part of the Ukrainian Nation's history. I have lit a candle in remembrance of the victims. My prayers are with Ukraini for today's war and your victory to once and for all rid yourselves of the muscovite curse and revenge for all the past and present victims. SLAVA UKRAINI💙💛🌻🌻 from South Africa
@catmelinoe
@catmelinoe 3 місяці тому
Thank you🕯️
@phoenixgrut8309
@phoenixgrut8309 3 місяці тому
Russians never change. They are always terrorists. And today putin use the same ways to kill Ukrainians. Ukrainian lawyers are preparing dossier to International Court of Justice about making Holodomor in the period of full-scale war. People in Mariupol and other occupied territories didn’t have food and even water, so they caught and eat doves and dogs to save their lives. Russians bomb the hangars with grains to deprive Ukrainians of bread. And other examples. And it happens now in 2023!
@solomiiak1779
@solomiiak1779 3 місяці тому
Thank you 🙏 the candle is a very nice gesture from you 🕯️we appreciate it!
@oksanavoziianova6571
@oksanavoziianova6571 3 місяці тому
Дякуємо,маємо пам'ятати про це горе,щоб не дозволити росії повторити це знову і знову.
@user-Natalia94
@user-Natalia94 3 місяці тому
Героям Слава! Дуже дякую вам за підтримку!
@user-xg1uo9qf7f
@user-xg1uo9qf7f 3 місяці тому
Моя мама(1927р.) пережила голодомор і багато про це розповідала. В цьому відео кожне слово підтвердження її слів. Дякую вам за працю.😢
@user-ng5st8dw1t
@user-ng5st8dw1t 2 місяці тому
1927 год не какой Украины не было западная вошла отжали у Польши это 38год и западная Беларусь 38год неучь
@flexercb9314
@flexercb9314 2 місяці тому
Раши тоже не было@@user-ng5st8dw1t
@sofiya6208
@sofiya6208 2 місяці тому
​@@user-ng5st8dw1tце таку хуйню вам в "вєлікац расєє" трусять ?😂😂😂
@LentaLentaLenta
@LentaLentaLenta 2 місяці тому
​@@user-ng5st8dw1t не фантазуй.
@artemkramarenko8732
@artemkramarenko8732 2 місяці тому
@@user-ng5st8dw1t ты глупый не позорься, страна была точно, а государство называлось УССР.
@oksanaklochko9339
@oksanaklochko9339 2 місяці тому
І після цього ще хтось сміє сказати ".. ніхто не подумав би навіть , що росія нападе"???🤬
@lesyakozhushko6894
@lesyakozhushko6894 12 днів тому
І в мене питання.Хтось сумнівався, що московити нападуть? Я завжди знала, це питання часу.І ось ми знову виборюємо своє право на існування...
@stasowech.
@stasowech. 5 днів тому
Не треба звинувачувати людей, які не отримували достатньо інформації щоб розуміти що таке насправді росія. Не варто звинувачувати простих людей у зросійщенні. Не всі люди цікавляться історією, варто прийняти це
@oksanaklochko9339
@oksanaklochko9339 4 дні тому
@@stasowech. а дарма, що не цікавляться. Історія для того і дана нам , щоб вчитися на помилках попередніх поколінь і робити висновки, а не 20 разів у ту саму ріку заходити. Повірили кацапам вкотре - вкотре за це і жахливо поплатимось 😭
@nataliyakuts2428
@nataliyakuts2428 3 місяці тому
Боже… Проридала весь випуск… які знущання, яка жорстокість і дикість виконавців.. що треба мати, а вірніше, чого не було в тих людей, щоб допустити подібне.. дуже згадую вчителя історії зі школи, який навчив просіювати інформацію і робити правильні висновки.. Українці, нам треба вистояти в імʼя тих людей які загинули, і які вижили… і не кажіть що мова і самоідентифікація не має значення.. наших предків вбивали, бо вони були українцями.. і нас вбивають, бо ми українці… Слава Україні!!! Героям Слава!!! 💙💛
@xoxogossipgirl27
@xoxogossipgirl27 2 місяці тому
Моя бабуся пережила два голодомори ще дитиною, у 10 років. Їй було дуже боляче згадувати та розповідати про те, що тоді відбувалося. Вона пухла від голоду та бачила як вмирали інших, а після з'їдали... Після її розповідей та інших подібних стає волосся дибки... Бабуся уже своє життя аж до самої смерті ніколи не викидали крихти, а збирала їх у мішечок і ховала у подушку. На душі дуже болісно від розуміння того, як наші пращури страждали... Ми повинні пам'ятати їх жертви, аби завжди розуміти де справжній ворог. Царства небесного усім жертвам голодомору🙏
@katekurak5133
@katekurak5133 3 місяці тому
Будь ласочка робіть субтитри англійською. Світ цікавиться нами і мають знати які жахіття були і що таке "росіянський світ"
@user-bw8ot8tu8r
@user-bw8ot8tu8r 3 місяці тому
Підтримую ваш коментар!
@user-du8yi6fu7y
@user-du8yi6fu7y 2 місяці тому
весь світ повинен бачити це відео!
@marynakapustinskaya5885
@marynakapustinskaya5885 3 місяці тому
Я ніколи не забуду історію дитинства моєї бабусі. У моєї прабабусі було чотири доньки, моя була найстаршою. Коли почався голод, прабабуся віддала їх до дитячого будинку, щоб вони вижили. Бабуся завжди чекала маму біля паркану, а та приходила з останніх сил і приносила їм все, що могла: колоски, картопляне лушпиння, шматочки хліба. Вона сама була як тінь, але їх годувала. Одного разу, коли вона не прийшла, бабуся відразу все зрозуміла. Скільки таких загублених душ підрахували фахівці? Скільки так і не народилися? Вічна памʼять всім тим світлим душам.🕯️
@trustme_1
@trustme_1 2 місяці тому
Обнімаю.
@cyfracycrov-pe2zn
@cyfracycrov-pe2zn 21 день тому
,і знову суне з сходу асвабадітєлі херові і не для однієї України, нависла небезпека для життя людини, а всього Світу. Тому Людство всієї Вселеної, мають об'єднатися, і запобігти цьому геноциду..
@user-lb7el4xh2z
@user-lb7el4xh2z 3 місяці тому
В 1932 році сусіди мої бабки з'їли своїх дітей,вони зійшли з розуму від голоду,їх кудись забрали і вони не вернулись.В 1946 році моя мама теж голодувала,бо податками мталін так обклав село,що не мали права з'їсти яєчко чи стакан молока,все треба було здавати,їли малаї з жолуддя і висівки,їли яблучка кислички,мама їх наїлась,а потім вся голова була в струпах,діатез.Один раз йшла з школи,крутилась голова з голоду і чуть не впала ,а це було ввечері,дійшла додому і вже вдома впала.Бабка побачила і піднявши дала її стаканчик сметани.А мама каже -не хочу,вам же треба здавати,та бабка вмовила,а старша сестра сказала-з нехочу з'їла баба порося,бо їй не дали.Один раз дідусю дала бабуа вранці кусочок сала,як йшов на роботу,він почав їсти,а діти з печі дивились і хтось сказав-їжте татку,їжте,може вдавитесь.Він заплакав,порізав той кусочок дітям і сам пішов голодний на роботу.Один раз бабка зварила грудній дитині манну кашку,коли вийшла з хати то діти пальчиками виїли ту кашу,бабка плакала,бо маленька дитина лишилась голодна.Дідусь трудяга,за рік заробив 3 буханки хліба і 50кг.зерна.Сім'я вижила бо дідусь поїзав на лісозаготовки на захід,там на зароблені гроші купляв муку та крупи ,а старша дочка возила додому.А прадід мій мав воли,корови,сіножатку і все здав в колгосп,бо не хотів їхати в Сибір.Це Вінницька обл.с.Луги.Коли пасли корови то збирали пшеницю в мишачих нірках,видували землю і їли зерно сире.А об'їзчики їх били батогами.Інший прадід в с.Баланівка Вінницької обл.мав олійню,худобу,хороший будинок,теж все віддав, але зміг заховати зерно і вони вижили.Це все батьки розказали після розвалу союзу.Дякувати Богу,що союз розпався.
@AntonovaOlha
@AntonovaOlha 2 місяці тому
Бач, як правда пече очі, набігла цакапня відбілювати своїх предків нелюдів. Не старайтесь так, ваші вуха стирчать з цієї трагедії так високо, що вже не сховаєте. Будьте певні, кожне ваше поріддя на всі покоління має відзнаку. Не відмолите.
@user-mh2kd2pl1r
@user-mh2kd2pl1r 3 місяці тому
Бабушка 14 года рождения рассказала , выжила потому что ела травы,семена,пекли лебеду смешивая с семенами,ели паслён.Собирали колоски.Другая бабушка 24 года выжила , потому что отец видел где кроты прятали запасы.Этим и выжили.Такое нельзя забывать и прощать,для таких преступлений не должно быть срока давности
@user-lf5yx8tc2n
@user-lf5yx8tc2n 3 місяці тому
То,мабуть,не кроти,а ховрахи.
@user-mh2kd2pl1r
@user-mh2kd2pl1r 3 місяці тому
@@user-lf5yx8tc2n Мама сказала,что именно кроты.Семья бабушки была большая,9 детей.А у кротов запасы большие
@user-lf5yx8tc2n
@user-lf5yx8tc2n 3 місяці тому
@@user-mh2kd2pl1r Кроти харчуються комахами,черв'яками,личинками...А от ховрахи та хом'яки-зерном.
@NadinaPro
@NadinaPro 3 місяці тому
Колись на Харківщині було багато ховрахів, бабуся розповідала, що в нору лили багато води, ховрах був змушений вилазити . Їх їли, зараз немає ховрахів.
@user-yy5hp8vy3f
@user-yy5hp8vy3f 3 місяці тому
Який жах пережили наші рідні українці, ми неповинні проспати сьогодні і змиритися з тим що робить росія сьогодні.
@user-bd5pg7ll9k
@user-bd5pg7ll9k 3 місяці тому
Теж бабуся розповідала моторошні історії . Росіяни як були тварями так і лишилися. Головне не допустити окупації України, щоб історія не повторилася..
@lilijtkazyk9185
@lilijtkazyk9185 3 місяці тому
Теж з розповіді бабусі загинуло під час голодомору 11 чоловік з сім'ї зостались діді його сестра яку він забрав у місто Найменшу сестру. з'їли сусіди було 4 роки це по розповіді бабусі сестри мого Діда Не дай Господи знову Слав нашим ЗСУ
@andrey2332
@andrey2332 3 місяці тому
Еще важно помнить, что московиты не россияне и на историю Руси они не имеют никакого права.
@ProVizorUA
@ProVizorUA 3 місяці тому
Наче зараз Україна не окупована виродками ((
@larapavlin7875
@larapavlin7875 2 місяці тому
Скажите, как бы Вы назвали людей, которые убили более 50 тысяч мирного населения, включая женщин, детей и стариков?
@user-bd5pg7ll9k
@user-bd5pg7ll9k 2 місяці тому
Больше 6 млн. було поставлено в умови в яких вони загинули. Без вибору жити їм чи ні. 50 тис це ви про що?
@user-yk9ee5er3w
@user-yk9ee5er3w 3 місяці тому
Варто пригадати роман І.Багряного «Сад Гетсиманський». Головного героя, борця за Україну, засудили за вигаданою кримінальною справою і не один рік катували у в‘язницях, змушуючи підписати зізнання. Виникає запитання: «якщо радянські кати сфальсифікували справу, чому не могли сфальсифікувати зізнання?». Тому, що просто посадити людину, заслати - небезпечно для системи. Людина можн втекти або очолити/взяти участь у повстанні у в‘язниці, вести справи таємно з-за ґрат тощо. Навіть саме існування людини, яка любить Україну і ненавидить росію поперек горла стояло радянський системі. Отже, головного героя піддвали жаливим тортурам, щоб знищити його особистість, знищити в ньому українця, щоб він сам повірив у сфальсифіковану проти нього справу. Так само Голодомор. Радянська система хотіла знищити в українцях людей, їхній здоровий глузд, бо коли людина замучена голодом настільки, що з‘їдає власну дитину - така людина не здатна думати про свою національну ідентичність і боротьбу. Знищити росію - єдиний спосіб і нам, й іншим народам позбутися жахіть
@user-gj6ur4tm7c
@user-gj6ur4tm7c 3 місяці тому
Акіме! Дякую за відео! Слід одразу ж аналізувати цифри. Якщо від голоду загинуло 4 мільйона людей,то ці 1022 справи про канібалізм складають приблизно 0,025%. Це від кількості померлих,та якщо взяти відсоток від кількості голодуючих,він буде ще у декілька разів менше. В ці 1022 справи входять й справи про трупоїдство, які взагалі попри ті умови не можна кваліфікувати як канібалізм,тобто відсоток ще менше. Тепер цей відсоток треба співставити з відсотком канібалізму у Ленінграді і ми побачимо як нащадки андрофагів поводили себе у схожій ситуації. Це до того,що вони кажуть,що нібито українці їли своїх дітей. Падлюки!!! Моя бабуся була 1910 року народження та пережила усі три голодомори. Врятувало її те,що після розкуркулення,їй випала доля жити на березі Азовського моря зі своїм чоловіком та дітьми. На той час море ще було багате рибою. Проте шестеро маленьких дітей прабабусі померли ще у перший голодомор,а потім 10 синів загинули на війні. З 19-ти дітей залишилися лише три доньки! Демографи можуть легко зробити висновок, що зараз нас мало б бути мінімум у тричі більше! Русня повинна відповісти за все!!! Тим більше, що вже доведений факт планування Пукіним наступного голодомору! Кожна потвора, яка на зараз є громадянином рф, та усі її нащадки, повинні сплачувати Україні борги як мінімум двісті років!!! Скоріш за все, невдовзі рашистам доведеться голодувати; в них вже на ринках торгують харчами,в яких закінчився термін придатності. Хотілося б щоб Захід так само не помітив цього - нехай вже доїдають одне одного!!!
@user-iu2zh9uk5t
@user-iu2zh9uk5t 3 місяці тому
Захід чотири рази мінімум, допомогав і спасав русню від голоду, і все одно, залишився для них ворогом. Хтось сказав, що, руські не воюють тільки тоді, коли жруть гуманітарку.
@radanoize2103
@radanoize2103 2 місяці тому
Дякую! Я з Херсону і мені моя баба розповідала як її мати ховала щоб ту не з'їли, як її мати і вона тікали і намагались вижити (дякую їм шо мати моєї баби вберегла її і тепер є я) Дуже ваш прошу, зробіть субтитри англійською і ще декількома мовами. Хочеця цей матеріал всім показувати!
@natella84
@natella84 3 місяці тому
Вдячна. Моя сім'я вціліла під час Великого Голоду в Харкові. Але замість українською мови заговорила російською. Бабуся ніколи нічого не розповідала про Голодомор, але завжди тримала запас сухарів і не викидала хліб. Маємо пам'ятати, вивчати і розповідати.
@user-yi8cy5zm6e
@user-yi8cy5zm6e 3 місяці тому
Слухаю і плачу. Коли ми вчили голодомор у школі, тоді я була дитиною 13 років, на мене це справило невимовне враження, я прибігла додому і почала розпитувати в бабці і вона все підтвердила. І тоді я зрозуміла чітко, що руснЯ нам не брат і не друг. А тепер війна і ці звірства. І мій рідний брат на фронті! Ніколи не пробачу і не забуду і дітей своїх навчу і внуків. Немає прощення рАсеі, ніколи!
@user-co1er4jg3p
@user-co1er4jg3p 2 місяці тому
Твою ж мать - я с поволжья - и у нас не меньше было этого голода чем у вас - кого у нас тогда выживвли?- мордву?,чувашей?, русских?, поволжских немцев?- что вы там курите бедные и несчастные???????
@ludmilla5852
@ludmilla5852 2 місяці тому
Где Вы учились, город, область? Просто интересно. Я в Харькове ничего о голодоморе вообще не слышала. И бабушка никогда не вспоминала, хотя опухло от голода у прабабушки 12 деток и прадед просто сошёл сума после « раскулачивания»
@ludmilla5852
@ludmilla5852 2 місяці тому
@@user-co1er4jg3pты суть фильма вообще поняла?
@user-co1er4jg3p
@user-co1er4jg3p 2 місяці тому
@@ludmilla5852 поняЛ
@user-co1er4jg3p
@user-co1er4jg3p 2 місяці тому
@@ludmilla5852 понял что придумали новоявленые украинцы это название и постановили что русские устроили геноцид их предкам - а был всеобщий голод от которого страдали все
@Natali.1805
@Natali.1805 3 місяці тому
Дякую за пам'ять і за правду! Пам'ятаю,як моя бабуся по татові,корінна вінничанка,яка народила первістка у 1933 році,пошепки розповідала мені про деякі події тих страшних часів.Другого сина,мого тата,народила в 1935,а через 2 роки,доньку.Дівчинка не вижила,на жаль,треба було рятувати старших.Який страшний час!Бабуся вижила,зберегла і виростила самотужки 2 синів,бо дідусь загинув у перший рік війни і до останнього дня збирала і доїдала крихти хліба зі столу!Мене це шокувало,а вона молилась і просила,щоб хоч її нащадки не знали ні голоду,ні війни..Ми не маємо права забути і пробачити те,що режим творив в Україні і те,що нелюди творять зараз,заради мільйонів невинних жертв,заради майбутнього вільної України!
@user-nw2sj9dj4e
@user-nw2sj9dj4e 3 місяці тому
@alyonagumeniuk1350
@alyonagumeniuk1350 3 місяці тому
Молодша сестра моєї бабусі теж не вижила…
@irynamykytchenko6965
@irynamykytchenko6965 3 місяці тому
ЧИТАЮ І ПЛАЧУ. І Згадую, що моя бабуся розповідала про ці часи.
@romansemeniuk6476
@romansemeniuk6476 3 місяці тому
Вічна пам'ять усім замордованим, сподіваюся їх душі знайшли спокій!🕯
@yano4ka206
@yano4ka206 3 місяці тому
Тему голодомору 32-33 р частично показано у серіалі "І будуть люди " - дивитись було важко ,сльози і злість,що мали таку владу і таких гребаних сусідів .І зараз вони не дають нам жити 😢
@elenamaruseichenko801
@elenamaruseichenko801 3 місяці тому
Моя бабуся казала що пшениця в тому році вродила як ніколи,сипалася з колосся на землю,не дозволяли її чіпати. Знищували,палили... Що кагебісти творили? Матінко Божа! А люди це забули! Що ми за люди?
@volodymyrantonovych4110
@volodymyrantonovych4110 3 місяці тому
Пам'ятаю історію іще з дитинства яку розповідав мені один дід з мого села, на той час я був малим і не розумів. Він був приблизно двадцятих років народження. Його слова мене тоді лякали. "Я ніколи не забуду на смак свого молодшого брата"
@_yarema
@_yarema 3 місяці тому
Моя прабабуся до радянського союзу була землевласницею на Полтавщині. Мала худобу та велике поле, куди наймала працівників. Була багата як на селянина, та й село було велике: десь 80-90 хат з родинами. Але прийшли комуністи. Її розкуркулили, а вона мала велику скриню з сімейними реліквіями та коштовностями (в тому числі і намисто, чимсь схоже на пектораль тільки з рубінами, коралі, кульчики, браслети та купа інших прекрас та давня вишивка). Більшість всього забрали і худобу теж, дивом лишилося тільки поле і те що сховала найцінніше. Почався голодомор, і все сховане обміняла на хліб. З усіх цих скарбів лишилася лиш вишиванка початку 19 століття. Тож з усіх цих хатів лишилася лиш наша одна... Із заможної людини її фактично прирівняли із землею
@ms.marianne5189
@ms.marianne5189 2 місяці тому
😢
@IvannaVonBonaforth
@IvannaVonBonaforth Місяць тому
У мене подібна історія прабабусі з заходу України. Вона була асимільована полька, графиня. Мала землі, худобу, помістя, але не віддала все добро в колгосп. Прийшли до неї совєти і вбили всю сімʼю, крім мого дідуся (тоді вчився в Польщі). Родинне імʼя оббрехали, знищили родинні поховання і цим, залякавши наступні покоління. Ось хто такий т. званий «братній»
@_yarema
@_yarema Місяць тому
@@IvannaVonBonaforth Співчуваю😥
@IvannaVonBonaforth
@IvannaVonBonaforth Місяць тому
@@_yarema , дякую
@user-ps7ln8sw5p
@user-ps7ln8sw5p 3 місяці тому
Ця глибока трагедія нашого народу з дитинства викликала в мені ненависть до совєтів. В нашій родині кожному наступному поколінню передавалась сімейна історія. Спочатку прадідуся розкуркулили і відправили в гулаг, а бабуся залишилась без нічого з сімома дітьми. А коли прадідусь повертався в Україну, то попав якраз в період голодомору. І недоїхавши додому 100 км помер від голоду. Вічна пам'ять всім жертвам голодомору😔🙏🕯
@user-ng3hp1ul9u
@user-ng3hp1ul9u 3 місяці тому
Жаль,что вы такие неучи,и не знаете,что советская власть--это жидовская власть!
@mariva39
@mariva39 3 місяці тому
😥😥😥
@user-eq2bj2sd8u
@user-eq2bj2sd8u 3 місяці тому
😭😭😭
@user-rp3jq7gp1g
@user-rp3jq7gp1g 3 місяці тому
Так, в цілях боротьби з радянською владою і за самостійність українці і зробили голодомор. Про це казали на допитах і їх арештовані лідери. Голодомор протидіяв індустріалізації, яка вимагала робочих рук, а також обезлюднював територію України перед нападом західних держав. Хоч москалі поставляли різні харчи, тільки зернових з 19.03.32 по 04.07.33 більше 1 млн. т, але українці трималися стійко.
@irenagrigorenko1755
@irenagrigorenko1755 3 місяці тому
😢😢😢
@user-to2rw3st7m
@user-to2rw3st7m 3 місяці тому
Моя бабця 1928 року народження пережила голодомор. Те що вона пережила це не передати словами і смерть, і випадки людоїдства все бачила. За своє життя ніколи не викинула крихти хліба це рана на все життя. Дякую за те навчила берегти хліб.
@inna71454
@inna71454 3 місяці тому
Непокаране зло регенерує себе! Не маємо права пробачити! Дякую за працю всім дотичним.
@olegzbackends4203
@olegzbackends4203 2 місяці тому
Моя бабуся розповідала що вижила завдяки свому діду, який робив "суп" з цибулиння, на цьому "супі" і змогли протриматися... Хтось памятає "пломбір по 2.20", а хтось міліони жертв замучених голодом...
@svitlanak975
@svitlanak975 2 місяці тому
Краще й не сказати 👍
@ditionify
@ditionify 3 місяці тому
My grandmother survived forced collectivizations and the Holodomor. She witnessed people dying on the road, saw little children swollen from hunger, heard stories of cannibalism, ate leaves and frozen rotten potatoes found somewhere in the garden. All the harvest and food supplies were forcibly taken and spoiled, but the main thing was not to let people eat. In our family, we never wasted food; if a piece of bread fell on the floor, we picked it up, kissed it, and asked for forgiveness. This memory stays with all of us forever
@lyubomyramartsiyenko8990
@lyubomyramartsiyenko8990 2 місяці тому
Світ і не хотів бачити події 2014року,війну в Чечні,в Грузії,а сьогодні вичікує,доки витримає Україна.
@user-xw2wj5vr4w
@user-xw2wj5vr4w 3 місяці тому
ДЯКУЮ ВАМ ЗА ТАКИЙ ВАЖЛИВИЙ ВИПУСК! Я нащадок виживших в Голодомор...Мій дідусь 1907р.н одружився в 1924,в 1925 став батьком,батькі дідуся виділили 9га землі( взята в оренду на 25р)..В 1932 р дідуся та його родину та родину батьків розкулачили...Забрали УСЕЕЕЕ,навідь мазило яке вісіло під стріхою( це відро з суміш'ю якою змазщували колеса у воза), забрали навідь маленьку подушечку з колиски маленькою дитинки...Дідуся вислаои на висілки а на його першу дружину били гоніння,в 1933р від Голоду ЗАГИНОЛО ТРІЙКО(3!!!!) ДІТОЧОК 25р.н. 27 та 29.... Родину бабусі розкулачили за те що вони мали Млин та 6 дітей...В 1933 самий наймолодший братик 1927 р .н. Загинув від Гололоду...Мої старенькі дідусь та бабуся доживали свій вік з нами і з сестпою підлітками майже що дня( це вже коли настала " гласность і перєстройка") слухали яка страшна доля була у укранців з 1922р...Коли дідусь розповідав про Загибель діточок завжди плакав...
@user-jh3vb3ui3c
@user-jh3vb3ui3c 3 місяці тому
Співчуваю,це рана на всі покоління, ніколи не можемо забувати, скільки болі нам приніс москаль.Щоб внуки, правнуки пам'ятали
@user-rp3jq7gp1g
@user-rp3jq7gp1g 3 місяці тому
Отака українська ментальність - радіти, коли у сусіда корова здохне. Тому українці і впроваджували звіряче розкуркулення і голодомор. В селі ж мого діда з Сибіру теж по вимогам начальства впроваджували розкуркулення. На зборах вирішили розкуркуліти і вислати дві сім'ї. Так і зробили. Їх вислали в село сусіднього району, а відтіля дві сім'ї прибули сюди. І начальство відстало. В Сибіру колективізм особливо розвинутий, без нього в тих кліматичних умовах не вижити. Тому і голоду там не було. І взагалі, щось подібне до колгоспу в них було і до революції.
@sfednoslav
@sfednoslav 3 місяці тому
​@@user-rp3jq7gp1gох ця відома родюча земля Сибіру
@alyonagumeniuk1350
@alyonagumeniuk1350 3 місяці тому
Сльози… якось цього року особливо переживаються ці історії. Родина бабусі теж поховала рідних під час Голодомору
@lensem270
@lensem270 3 місяці тому
​@@user-rp3jq7gp1gотакої, москалі таки визнали, що українська мова існує, почали вивчати! А ти, падлюко, маскуєшся під українців і думаєш тебе не впізнають?! Щоб ти, потворо московитське, голодомор на собі відчуло, брехло рашистське!
@yulia3276
@yulia3276 3 місяці тому
Бабуся розповідала, що вони помирали від страшного голоду, сходили з розуму і її тато поліз на горище, щоб повіситись від безвиході( Там він випадково знайшов шкіряні ремені з свинячої шкіри. Це було їх порятунком. Прабабуся варила юшку з тих ременів і так вони змогли вижити😭
@innasz2215
@innasz2215 3 місяці тому
Боже.....який жах..😢Скільки слухаю чи дивлюсь про голодомор,і про ті часи загалом,в мене серце крається..Стражденні мої українці(..
@user-fp1eu7hs4v
@user-fp1eu7hs4v 3 місяці тому
А нам кажуть що це наші брати,що ми один народ, Коли ми прийдем до тями? 😡
@helen_brown
@helen_brown 2 місяці тому
Це були наші люди, українці. Баба розказувала. Ті місцеві, які продалися радянській владі. Свої, із села. В таких ситуаціях кожен думає про свою шкуру та свої сім'ї. Думаєте такого не буде в найближчому майбутньому?
@OVsilence
@OVsilence 3 місяці тому
Величезна подяка за це відео. Українцям пора вже позбутися памʼяті «рибки» і згадати хто є справжній ворог
@olenagyrenko6886
@olenagyrenko6886 3 місяці тому
Дякую вам за цей випуск. Мого прадіда розкуркулили, родина пережила голод лише завдяки мішку борошна, яке не знайшли на дні криниці.. а через 9 років, його 42 річно, позбавленого всього майна, ледь врятувавшого своїх дітей від голодної смерті, погнали захищати совіти від німців. Бабуся до кінця життя, вже була хвора і слаба, ховала під подушкою кусок хліба, що нас, тоді дітей, дуже дивувало і веселило.. 💔 Як би я хотіла зараз поговорити з ним…
@Tetjana765
@Tetjana765 3 місяці тому
Страшна історія. Корисно для перегляду тим, хто сподівається на "мирні домовленості" з російським дияволом.
@user-nz1vl8rl7z
@user-nz1vl8rl7z 3 місяці тому
А может с грузинским дьяволом? Кто был Сталин по национальности?
@imposibl4682
@imposibl4682 3 місяці тому
ті хто на це сподіваються - з відчаю
@user-md3yk6yi5d
@user-md3yk6yi5d 3 місяці тому
Едь на авдеевку,там и посмотришь,какие репарации платить Россия Украине😂😂
@julia_andrieieva
@julia_andrieieva 3 місяці тому
@@user-md3yk6yi5dтак сам і їдь, як раз репарації особисто виплатиш
@user-sp9ru4fo5m
@user-sp9ru4fo5m 3 місяці тому
​@@user-md3yk6yi5dподавитесь ви Авдіївкою,як і Херсоном подавились, і Києвом, і за двє нідєлі будєм у граніц Польши )))) армія зеків і бомжів, країна донощиків та нищебродів вас чекає веселе майбутнє в країні 404.
@user-oi5jp5yy3o
@user-oi5jp5yy3o 3 місяці тому
Вічна памʼять 🙏❤️‍🩹🕯️, боремось. Коли з вікна окрім свічки, можемо виставити кулемет, то голоду більше не буде 🙏🇺🇦
@mariaostapenko2938
@mariaostapenko2938 3 місяці тому
Пам'ятати і покарати. Нам треба відростити довгу пам'ять і працювати заради головної цілі - перемоги 🕯️❤️
@user-lg3hq8fe1x
@user-lg3hq8fe1x 2 місяці тому
Перемоги - в дупе ноги!!! 🤡🤡🤡 🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦
@Lilyka600
@Lilyka600 Місяць тому
​@@user-lg3hq8fe1xзгинь бот рашистський
@user-jf1ug5fi8r
@user-jf1ug5fi8r 2 місяці тому
Горіти в пеклі всім хто був причетним до цього жахіття!😡Неможливо уявити,які муки перенесли ті нещасні душі...😪серце розривається😭
@Veronika_Vlasenko679
@Veronika_Vlasenko679 3 місяці тому
Акімушка, синочка, дай тобі боже своєї ласки за цю роботу 💙💛. Продовжуй, не спиняйся. Наснаги тобі, однодумців у команду. Висвітлюй ці болючі теми й надалі...
@IrynaBoehland
@IrynaBoehland 3 місяці тому
Дякую, Акіме! Ми повинни знати, пам'ятати, ніколи більше не допустити цього, й покарати рашу! Кожен українець що пережив Голодомор і вижив має історію... я тільки уривками пам'ятаю що казала бабуся. А казала вона дуже мало. Зараз я розумію чому - страх та біль. А тоді я ще була мала й не доходило до мене про що бабуся казала. Думала що то були часи війни....
@user-tp1ed2wm2r
@user-tp1ed2wm2r 3 місяці тому
Треба це перевести на інши мови щоб всі знали про злочині Радянського союзу!!!
@user-rq3ph4qo2g
@user-rq3ph4qo2g 3 місяці тому
Переведiть будь ласка! Зараз багато людей знаходяться закордоном i ми можемо доносити нашу iсторiю iноземцям. На англiйську та нiмецьку
@prosperitytv1590
@prosperitytv1590 3 місяці тому
режиму
@user-yb8nv3sb6u
@user-yb8nv3sb6u 3 місяці тому
Jestem z Polski i oglądam bez napisów. Prawie wszystko rozumiem nawet bez tłumaczenia. Straszna historia pokazuje jak ruskie zawsze za wszelką cenę chciały zniszczyć wasz naród. Wieczna pamięć wszystkim ofiarom. Nie wyobrażam sobie jak musieli cierpieć, setki tysięcy ludzi, a wszystko przez czerwoną zarazę. Trzymajcie się zło nie wygra, cała Ukraina będzie wolna. Tego wam życzę.
@mykolaandrusiak8965
@mykolaandrusiak8965 3 місяці тому
Вічна пам'ять жертвам голодоморів в Україні 🇺🇦🙏
@user-pf6xd7hc1y
@user-pf6xd7hc1y 2 місяці тому
Моя прабабуся Явдокія пережила голод,то завжди піднімали крихти хліба з землі,цілувала хліб.Їли траву,листя.Дякую за вашу працю!
@irynapegeta5714
@irynapegeta5714 3 місяці тому
Потрібно дивитися усім, особливо тим, хто закликає "дагаварітца"
@oleksandrazabudska2336
@oleksandrazabudska2336 3 місяці тому
Моя бабуся пережила цей жах, вона 1926 р.н. Вона розповідала нам багато страхіть. І завжди казала аби не голод і війна.
@russavell
@russavell 2 місяці тому
Дякую вам за Ваші відео. Ще бабця мені роказувала про ці жахи. А я був малим , не вірив. Як шкода, що так пізно ми розуміємо, хто друг , а хто ворог. Як шкода, що так мало знаємо і пам'ятаємо свою ж історію. Я буду поширювати ці відео зі своїми рідними і друзями. Нехай весь світ знає, що відбувалось і з чиї вини!
@user-je6iz6lt8q
@user-je6iz6lt8q 3 місяці тому
Мій дід був розкуркулений. Мама розповідала: "Село ще спало, а батько вже піднявся і обробляв усе господарство. А ввечері, - село вже затихло і заснуло, а батько ще працював". І от таких людей, що не лінилися і працювали назвали куркулями і ворогами народу. А россєя всю свою історію тільки бухає і воює. І ще кажуть, що ми братні народи.
@user-nz1vl8rl7z
@user-nz1vl8rl7z 2 місяці тому
А днём что твой дед делал? Наверно дурака валял. Вот ему и вправили мозги по большевитски.
@Irina_dn
@Irina_dn 2 місяці тому
Добре сказано! Ми такі ж брати, як бджоли та ведмеді. Одні трудяться та годують, зрощують своїх діток, а інші - тільки грабують та руйнують.
@user-nz1vl8rl7z
@user-nz1vl8rl7z 2 місяці тому
@@Irina_dn Кто то должен руководить процессом. Это и делает большой брат.
@user-dm9ws9ml6e
@user-dm9ws9ml6e 2 місяці тому
Мій тато був такий же:після роботи ще біг на дачу працювати,бо любив нашу земельку,дбав про неї
@user-mj5cz6ne8p
@user-mj5cz6ne8p 2 місяці тому
Аналогічно,така розповідь від матері батька мого чоловіка . Уся сім'я працювала з ранку до ночі і їх позкуркули і вислали на колиму
@user-yr6dy3he1d
@user-yr6dy3he1d 3 місяці тому
Благослови тебя Господь Аким .ты сказал всю правду про голодомор .Храни Боже Украину
@user-bd7mm9yu5r
@user-bd7mm9yu5r 3 місяці тому
Акіме, дуже Вам дякую за правдиве висвітлення історії. Я з Харкова. Про голодомор знаю від своїх бабусь. Вічна пам'ять всім загиблим від радянської злочинної влади! Не можливо ні забути, ні пробачити! Але українці - незламні! Слава Україні!
@nataliakravets4580
@nataliakravets4580 2 місяці тому
Я в дитинстві любила слухати, як бабуся розказувала про старі часи. Вона 1899 року народження. В тому числі вона розказувала про голодомор. Про те, що трупи лежали на дорогах, їх довго не забирали, про те, що люди пухли від голоду, матері їли своїх дітей. Так, вона була свідком тіх подій і розповідала мені про них.
@OlgaMas-cw2wu
@OlgaMas-cw2wu 3 місяці тому
Дякую за висвітлення цих подій. Мій прадід був розкуркулений і вигнаний з дітьми з села. Тільки випадок врятував сім'ю від смерті та заслання.😢
@irenfleren6374
@irenfleren6374 3 місяці тому
Моторошно! Люди, всім обовʼязково дивитися це відео і поширювати особливо до тих, хто досі толерує російське
@user-tv5nf7sr2p
@user-tv5nf7sr2p 3 місяці тому
Цей фільм та інші фільми про злочини рашки проти України потрібно показувати замість марафону новин
@user-hx7tp9vj5r
@user-hx7tp9vj5r 3 місяці тому
24 листопада в 21год в Марафоні
@ivashevchuk5240
@ivashevchuk5240 3 місяці тому
Увесь випуск в сльозах. Це жахливо… Дякую за цей випуск
@user-iy1ic5vj4s
@user-iy1ic5vj4s 3 місяці тому
Дивлюся і плачу... Про кл які совіти довели українців до безсвідомості від голоду, втрату розуму, а потім судить їх за вбивство! Не забудемо ніколи, не пробачимо на віки...
@tatianakepich6753
@tatianakepich6753 3 місяці тому
Мої батьки це пережили і їх батьки, село, де народився мій батько, просто зникло. А дідусь помер від голоду у 1947 р., коли батько ще служив у армії.
@seolana
@seolana 3 місяці тому
Дякую за вашу роботу. Головне що й зараз не всі розуміють що приніс совок і московити на наші землі. Мінус 20 мільйонів населення за роки совіцької влади. Це як мінімум. Наслідки того ми відчуваємо понині.
@gingerboy4243
@gingerboy4243 3 місяці тому
Дякую Вам за цей випуск,це справді дуже важливо! Українські люди ,обовʼязково молоде поколінння повинно знати,памʼятати, що відбувалось насправді!Моя бабуся єдина вижила з 6 дітей на Сумщині(селище Русанівка Липової долини) тому , що її мати (моя прабабуся поховавши свекруху, свекра,дітей своїх,сестру чоловіка та її дітей ) пішла з нею пішки до Криму.Тому що люди казали,там легше вижити бо є риба!А перед цим радянська влада все у них позабирала,і скот і їжу! Ніколи не забуду її розповіді про ті жахіття,на той час їй було 11-12 років!Про трупи на дорозі і повозка їздила і скидувала туди їх ,як непотріб!Діти з розпухлими животами сиділи в якомусь трансі😢
@user-bo8dd9mc2t
@user-bo8dd9mc2t 3 місяці тому
Родину мого дідуся розкулачили, бо спочатку написав заяву в колгосп , а коли наказали віддати все своє господарство ( волів , корову , плуг , віялку, зерно) порвав заяву. Так і став ,, ворогом народу''. Бабуся все життя вважала себе винною в смерті молодшого брата, бо принесла додому пару качанів кукурузи знайдених в полі. Дитина змучена голодом наковталася тих зерен кукурудзи і померла в сташних муках від завороту кишок. Розказувала бабуся як в річці ловили ракушок, як бігали до санаторію де лікували червоноармійців і повар виносив помиї і віддавав дітям , якщо вдавалося це зробити так , щоб не побачив охоронець. Тож знаю про голодомор не з телевізора , а від своїх рідних, які проживали в с.Мурафа Харківської обл. А всим тим, хто каже що це видумана історія і це був просто неврожай бажаю на собі відчути все те що відбулося.
@user-yi9cv3yp8t
@user-yi9cv3yp8t 2 місяці тому
А кто в те годы боролись с Советской Властью ...? Кто сжигали зерно на полях и в амбарах...???
@alejandraolexandra4665
@alejandraolexandra4665 2 місяці тому
​@@user-yi9cv3yp8t Хто боровся? Вони як варвари знущалися над бідним народом, виморили людей голодом і своїх заселили. Думай що пишеш ''совєтской властью''.
@alejandraolexandra4665
@alejandraolexandra4665 2 місяці тому
​@@user-yi9cv3yp8t А зерно совєтская власть забрала в людей усе до грама і продала щоб виморити народ.
@user-ep4nt7nq1l
@user-ep4nt7nq1l 2 місяці тому
Моих дедушку и бабушку розкулачилы Было у них 5 детей забрали все с хаты дедушку и бабушку забрали в сельсовет под замок и др односельчане там закрыты были. А детей мал мала меньше выгнали на улицу в чем стояли меньшему 3 года ,а старшей 11лет .Дети пошли в лесок сделали шалаш из травы и так жили. соберали калачики и паслен , желуди это была их еда. Дедушку увезли на соловки а бабушке удалось убежать.Это было Харьковская обл Лозовский р-н. или Барвенковский р-н, с. Курульки. Бабушка когда убежала нашла детей и пошла по мыру просить милостыню.Если хто дасть кусочок макухи или бурячок -радости делили по крохам. Много мама вспоминала и плакала, что сестра под копной соломы замерзла.а меньшего остпвили на вокзале, стоб забрала милиция в детдом, там хоть выживит.Вобщим много страшных случаев вспоминали. Никого не жалели даже детей.
@alejandraolexandra4665
@alejandraolexandra4665 2 місяці тому
​@@user-ep4nt7nq1l😢😢❤
@user-if4xw1de8z
@user-if4xw1de8z 3 місяці тому
Необхідно, вкрай необхідно розповідати про тей злочин. Я чула це від бабусі і від мами. Слухаючи Вашу розповідь плакала. Ви говорили про життя моїх рідних.
@user-oj8xl4ys2e
@user-oj8xl4ys2e 3 місяці тому
Дякую вам за роботу. Жах... Я вчилась у школі при незалежності. Вивчала голодомор самостійно у чит. залі. Необхідно показувати, говорити і обов'язково з доказами.
@user-my3fv1xe1y
@user-my3fv1xe1y 3 місяці тому
У моєму селі до ями на цвинтарі,яку не закривали тому що щодня поповнювалася вивозили навіть напівживих людей,щоб не повертатися двічі.Бабуся розповідала як арештовували жінку,яка засолила рештки своєї дитини...Слухаю про все це,Боже за що?
@user-hj6dz5op4c
@user-hj6dz5op4c 3 місяці тому
Страшні речі відбувались у той період. Умисно довести людей до такого стану, це злочин, який немлжливо пробачити.
@hannazmeul8238
@hannazmeul8238 3 місяці тому
Про цю трагедію потрібно говорити постійно, і наступним поколінням переказувати.
@user-wm1mb7oh8t
@user-wm1mb7oh8t 3 місяці тому
Мой дедушка говорил, что его соседи убили младшего ребёнка, чтоб прокормить старшего. Было много опухших трупов из-за голода. Мама моего дедушки варила кожанные ремни, другой еды не было. Солдаты забирали все продовольствие включая варёную картошку на обед. Забирали не только зерно и животных , отбирали суп , который стоял на плите и выливали на улицу. При этом рассказывали , что это все идёт на нужды армии. И при очередном приезде солдат, люди поймали одного солдата распороли ему живот и с криками "пришёл за хлебом - получишь хлеб" запихивали хлеб в нутро этого солдата. В 90-х годах мы встретили дедушкиного друга. Который в 30-е работал водителем больших армейских машин с деревянными бортами. И когда он приезжал в очередное село солдаты отбирали еду грузили в эту машину. А он вывозил в поле , где сбрасывал в яму и солдаты закапывали. Отбирали все. Зерно продавали в другие страны а такое как выпеченный хлеб, варёная картошка , капуста закапывалась в полях. Он подписал соглашение о неразглашение на 60 лет в противном случае расстрел. И люди боялись совецкой власти , поэтому молчали. Это было в Луганской области
@user-bc9bi6rw6x
@user-bc9bi6rw6x 2 місяці тому
В Луганской области вообще осталось очень мало коренного населения! Я сам Луганчанин, мне стал интересен этот вопрос, так вот, за 20 лет неспешного опроса населения в Луганске я нашёл ОДНУ, внимание ещё раз, с 90 ых годов я опрашивал своих знакомых луганчан и нашёл только ОДНО ЧЕЛОВЕКА из коренных жителей в нескольких поколениях! Кстати, эта женщина была украиноязычной!
@user-wm1mb7oh8t
@user-wm1mb7oh8t 2 місяці тому
@@user-bc9bi6rw6x Боюсь Вас разочаровать, но, увы, не только Ваша знакомая коренной житель. Много знакомых моего дедушки в том числе и он коренные жители с украинскими фамилиями. Не нужно забывать о том, что во времена советов переселение происходило не только из России в Луганск , но и с территории Украины. Здесь много людей из Полтавы , Закарпатья. Было много, их давно уже нет в живых. Не нужно забывать , что при советской власти во Львове русских было больше чем украинцев. Это не происходило только в Луганске это происходило по всей территории Украины.
@user-dy6vv3vz8v
@user-dy6vv3vz8v 3 місяці тому
Дякую за це відео! Вічна пам'ять жертвам Голодомору! Який жах наробила советский союз та сталіна....
@julp482
@julp482 3 місяці тому
Я хочу подякувати вам за цей випуск. Десятеро рідних братів і сестер мого прадіда загинули від голоду 33-го. Висвітлювання цього жахливого злочину, проти нашої нації, найдзичайно важливо. І я хочу сказати, що саме знання про цю трагедію, дала мені - колись ще маленькій дівчинці, зрозуміти ким я є і ким є дня нас росіяни
@user-lg3hq8fe1x
@user-lg3hq8fe1x 2 місяці тому
Балаболка хренова 😂😂😂 🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦
@ifv6974
@ifv6974 3 місяці тому
Дякую вам за випуск. в моїй сім'ї померла рідна сестра моєї бабусі від ГОЛОДУ, на півдні України.... вона була ще маленькою.. мою маму назвали на пам'ять тієї дівчинки - Тетяна... я плачу
@user-vm3jn1bh6v
@user-vm3jn1bh6v 3 місяці тому
«Зиму пережили і слава Богу». Так казали мої баби . Малою не розуміла про що це(.Бо влітку їли все, що росло. Суп з крапивою це дуже смачно😢😢😢😢. Прадід був розстріляний десь за селом по статті про колоски😢. Дві старші його дочки померли, три вижили.
@user-cn4tt7mc5b
@user-cn4tt7mc5b 2 місяці тому
Дякую за цей матеріал! Вірю, що винні будуть покарані. Потрібно діяти вже сьогодні. Вже сьогодні потрібно подавати позов, враховуючи факти, карати винних. Нехай відповідають за злочини вже сьогодні, коли ми маємо докази.
@user-ci9um9fl4e
@user-ci9um9fl4e 3 місяці тому
Як можна бажати повернення російської влади 😥 , мені не хочеться щоб мої діти пройшли увесь цей жах.
@user-bg3hr8ob1y
@user-bg3hr8ob1y 3 місяці тому
Ті хто цього бажають не знають своєї історії та не шанують тих загиблих Українців та своїх пращурів. Якщо зараз ми всі разом, не добьемо цих фашистів то це доведеться знову через деякий час робити нашим дітям та онукам. Слава Україні! 🇺🇦 Слава ЗСУ та всим хто нищить ту сволоту!
@KoschytzGustav
@KoschytzGustav 3 місяці тому
Ті, хто цього бажає- це абсолютно дурні, безмозкі совки чи просто московське сміття, яке або не знає своєї історії, або не є частиною українського народу
@user-ci5ku5lc8x
@user-ci5ku5lc8x 3 місяці тому
Бажають і дуже багато людей, тому що не знають історії України,деякі глухі і сліпі, треба відродження культури, історії,не треба забувати, треба розголосу,дуже треба це постійно, кожен рік нагадувать,що робили з Україною ці нелюди
@user-pj1cz7vr9q
@user-pj1cz7vr9q 3 місяці тому
Узкій мір чекають ті, хто немає українського коріння. Наприклад чийсь дід був тим, хто забирав зерно, морив голодом, розкуркулював, розстрілював…радянська влада дала йому квартиру, дачу, пенсію і орден. І тепер у тій квартирі його онук живе і як думаєте, чи хоче такий умовний онук, щоб українці відкрили архіви і викрили правду?…сумніваюсь. А от рашка зі своїм трупом лєніна і ерекцією на сталіна цілком влаштує такого гіпотетичного онука радянських катів. Далі у цьому ж фільмі є свідчення, що вимерло село, трупи прибрали, завезли росіян…це лиш 1-2 покоління назад… і як думаєте, діти-онуки таких прішлих, нєздєшніх хочуть рускій мір?… очевидно так. Ідемо далі. Наші українські виродки, які живуть за рахунок криміналу, хабарів і схем хочуть у Євросоюз, прозорості суду і справедливості? Наврядчи. А крімінальная расія цілком зрозуміла для них історія: там вкрав, там відкупився, на різницю живеш. Якось так. Дай боже нам сил вибратись і нарешті жити нормальним життям європейського зразка. Слава Україні і Героям.
@mirageinmirror1497
@mirageinmirror1497 3 місяці тому
А зараз яка влада? Такаж проросійська, але підступна і вдало маскують під патріотизм.
@user-bz3ck2ut7q
@user-bz3ck2ut7q 3 місяці тому
Чудова праця.Цю правду треба поширити за кордон на різних мовах, щоб більше знали про Україну.Може тоді більше зрозуміють з яким дияволом-сусідом ми живемо.
@llahappi3083
@llahappi3083 3 місяці тому
Моя бабуся(1925 року народження) пережила голодомор до кінця свого життя доїдала все ,берегла кожну крихку їжи так боялась знову пережити це...памятаємо
@Lauragiudizia3564
@Lauragiudizia3564 3 місяці тому
Ваша робота безцінна! Дайте можливість знайти людям у світі,я безліч раз чую від іноземців: « А є документальні фільми на англійській мові?».
@nataliya1534
@nataliya1534 3 місяці тому
Дякую за працю! Поки ми не усвідомимо цю трагедію ', чортове болото не буде покаране, до речі саме після голодоморів люди почали боятись говорити українською
@user-mz4mg3hh7y
@user-mz4mg3hh7y 2 місяці тому
Пам'ятаємо ніколи не забудемо!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@user-ml2cl1mp4l
@user-ml2cl1mp4l 3 місяці тому
Все,про що розповідається в цьому фільмі,- це абсолютна правда!Все,теж саме,мені розповідала моя покійна прабабуся,1910 року народження,заможну родину якої,радянська влада перетворила на жебраків,змусила їсти кору з дерев і пити відвар з лободи... Половина родини померла від голоду,прабабуся чудом вижила,але розповісти наважилась про ці страхіття лише після розпаду клятого совка.Людей не просто змусили пройти крізь це голодне пекло,а й на довгі десятиліття замовкнути про пережите горе.Нелюдська ненависть до нашого народу зараз нас навряд чи здивує,так само,як і відверта брехня і цинізм,з якими все це подавалося на,так звану,зовнішню аудиторію.Час іде,а не змінюється нічого:той самий ворог,ті самі методи,та ж сама брехня... Щиро дякую пану Акіму і всій команді за таку надзвичайно потужну і важливу роботу,дивитися яку дуже складно,проте обов'язково потрібно всім. Світла пам'ять моїй прабабусі,яка знайшла в собі сили відкрити цю страшну правду,світла пам'ять всім українцям,які стали жертвами ненажерливого сталінського режиму. Всім ідеологам,організаторам,виконавцям і тим,хто,навіть,в наші дні,намагається заперечити або виправдати ці страшні злочини,найвищої Божої кари...
@marenliana
@marenliana 2 місяці тому
Моя прабабуся розповідала, як кору варили, щоб вижити 😭
@user-zj8mv1kt5b
@user-zj8mv1kt5b 3 місяці тому
Дякую Вам за відео,біль та сльози…які муки пережив наш народ,нікому було заступитись… і та росія смертоносна країна і дальше не дає нам жити…Вічна пам’ять померлим🙏
@user-fl6gd2mk5l
@user-fl6gd2mk5l 3 місяці тому
У моєї прабабусі в сім'ї було 11-ро дітей,вижило троє і мати,всі інші і батько померли в голод 20-х і 30-років.А в них у селі була така ж історія,як у передачі:мати збожеволіла з голоду і поїла своїх дітей.(Черкаська обл.)
@user-mb6qm2uf7v
@user-mb6qm2uf7v 2 місяці тому
Дуже повчально. Хотілось би щоб більше людей знали реальну історію. Важливо дізнаватись про події голодомору та маштабувати вже набуті знання. А також важливо для перегляду та прослуховування для тих хто мало цікавився історією, особливо в теперішній час.
@andreypl-t3592
@andreypl-t3592 3 місяці тому
Дуже правильно, що перед тим як показувати справи про канібалізм, спочатку детально розповіли про те, що до них призвело.
@mr.skitls7930
@mr.skitls7930 3 місяці тому
Моя бабуся 1915 рн. Вона пережила голодомор, але про канібалізм вона також говорила, сусідка по вулиці, казала вона, з'їла свою дитину.
@user-tx9mm4jt4w
@user-tx9mm4jt4w 3 місяці тому
Дякую Вам Акіме! Вчора закінчила дивитись фільм : " І будуть люди ". В цьому фільмі також відображений голодомор. Пройшло майже 100 років і знову прийшла навала окупантів які палили поля з зерном, знищували зерносховища, вбивають українців. Це страшна варварська нація. А нам внушали, що це брати. Що зараз коїться на Україні це страшно, знову прийшла навала окупантів!
@anse9415
@anse9415 3 місяці тому
Подивіться ще "Ціна правди" про журналіста Гарета Джонса, який перший писав про голод в Україні, а йому не повірили...
@user-hx7tp9vj5r
@user-hx7tp9vj5r 3 місяці тому
В Україні. Будь ласка пишіть в Україні
@irynamykytchenko6965
@irynamykytchenko6965 3 місяці тому
тільки ВЧОРА ЗГАДАЛА ЦЮ КНИГУ-ЧИТАЛА ДАВНО. і ТРЕБА Ж ЯКИЙ СУМНИЙ Збіг.
@user-yq4mt4rk3e
@user-yq4mt4rk3e 3 місяці тому
Родини і батька ,і матері постраждали від голоду у різних регіонах України. Ще і розкуркулили родину батькового батька. Страшні історії переповідалися в дитинстві😢😢😢 Вічна пам'ять нашим невинним предкам,а нашим майбутнім поколінням бажаю ніколи не забути цих сторінок історії!
@fhhjjhvx
@fhhjjhvx 3 місяці тому
В кожній сім'ї є такі історії, бабуся розповідала, як розкопували на цвинтарі дохлих коней і їли. Сестру прабабусі розкуркулили і зіслали в Сибір з 6-ма малолітніми дітьми, до цих пір живуть в Красноярску іхні предки
@user-jj5wr6hx5g
@user-jj5wr6hx5g 3 місяці тому
Дякую вам за цей репортаж, кожна українська родина має свою історію з цих найжахливіших років. Вічна пам'ять всім жертвам Голодомору, і винні мають бути покарані.
@user-lg3hq8fe1x
@user-lg3hq8fe1x 2 місяці тому
Дякулку свою не порви!!! 😜. 🤡🤡🤡. 😂 🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦🐔🇺🇦😊
МОЯ НОВАЯ КВАРТИРА ЗА 135 000 000р
46:19
Жекич Дубровский
Переглядів 2,8 млн
Покупаю АВТО на Севере России в Якутии
00:58
Настя ЧПЕК Туман
Переглядів 5 млн
Таємниці великих Українців. Симон Петлюра
1:05:23
Телеканал 1+1
Переглядів 1,4 млн
Севастополь. Реальна історія з Акімом Галімовим
23:21
РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ
Переглядів 295 тис.
The real story of Pidhirtsi castle. Ukrainian Palaces. Golden Age
30:16
РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ
Переглядів 403 тис.
МОЯ НОВАЯ КВАРТИРА ЗА 135 000 000р
46:19
Жекич Дубровский
Переглядів 2,8 млн