Графологія: аналіз почерку чи шкідлива псевдонаука? Клятий раціоналіст

  Переглядів 168,076

Клятий раціоналіст

Клятий раціоналіст

День тому

Про що дійсно говорить ваш почерк? Де аналіз почерку перестає бути доказовим і перетворюється у псевдонауку? Про все це у новому випуску рубрики "Критика нечистого розуму".
📌 Всі деталі про курси англійської в Green Forest та онлайн-тест для запису тут - bit.ly/3s9H1tB
А також завітайте на UKposts канал школи, де ви знайдете ще й багато навчальних відео на різну тематику.
/ greenforestbest
💥 Підтримати мене можна тут:
Buy me a coffee: www.buymeacoffee.com/rational...
Картка ПБ: 4149 6090 0223 1688 Албул Артем Олександрович
Монобанк: 5375 4141 1793 9578 або за посиланням: send.monobank.ua/8mb1tPrUVL
Спонсорувати: / @k.rationalist
Посилання на закритий канал для меценатів каналу:
www.buymeacoffee.com/rational...
• Post
Текстова версія з посиланнями на першоджера: criticalthinkerua.wordpress.c...
Підписуйтесь на FB-спільноту: / klyatiyrationalist
Телеграм-канал: t.me/klyatiy_rationalist
Інста: / rationalist_ua
Мене звати Артем Албул, моє критично налаштоване альтер-его - Клятий раціоналіст. На цьому ютуб-каналі я створюю україномовні науково-популярні відео, намагаюся протидіяти псевдонауці, розбираю фейки та пропагую критичне мислення.
00:00 графологія
0:24 почеркознавство
1:05 обіцянки графологів
1:51 виникнення графології
2:41 ієрогліф криза
3:57 далі про історію
5:35 європейська графологія
8:51 проблеми графології
12:30 дослідження ефективності
15:58 етичні проблеми
16:56 позірна правдоподібність
20:45 говорю про вас

КОМЕНТАРІ: 834
@K.Rationalist
@K.Rationalist 8 місяців тому
💥 Підтримати мене можна тут: Buy me a coffee: www.buymeacoffee.com/rationalist/membership Картка ПБ: 4149 6090 0223 1688 Албул Артем Олександрович Монобанк: 5375 4141 1793 9578 або за посиланням: send.monobank.ua/8mb1tPrUVL Спонсорувати: ukposts.info/the/ioz7pLeEpBNrFfwHb2m-pA.htmljoin Посилання на закритий канал для меценатів каналу: www.buymeacoffee.com/rationalist/n-a-1706478 ukposts.infoUgkxbJcN_G3bSkvD63Ix5LiWI5-qQSkX6yjo
@danae7825
@danae7825 8 місяців тому
А ще ця система сипеться тоді, коли розумієш, що прописи в одній країні прямолінійні, а в іншій - косі. Відповідно, прямий почерк говорить про любов до круасанів, а нахилений вправо - про схильність до шакалячих експресів.
@K.Rationalist
@K.Rationalist 8 місяців тому
Оце чітка кореляція!))
@KasumiRINA
@KasumiRINA 8 місяців тому
В Одесі всі люблять круасани... і шо тепер?
@NaN-uz2jl
@NaN-uz2jl 8 місяців тому
Це не система сиплеться, а стереотипне мислення. Наприклад в Україні лицемірство і фальш це негативні явища, а ось у Франції чи Кореї це норма, яка позитивно сприймається суспільством, така собі повага і ввічливість, як у нас такт і делікатність
@user-nm4ko6rx5w
@user-nm4ko6rx5w 8 місяців тому
@@KasumiRINA значит вы все переселенцы с франции)) ну очевидно ж )_)
@y_symbol
@y_symbol 8 місяців тому
​@@KasumiRINAпишіть прямо😅
@just_user9841
@just_user9841 8 місяців тому
Вся ця історія починає звучати дуже дивно, коли пригадую, що не можу один і той самий текст написати однаково двічі. В одному реченні я можу одну й ту ж літеру написати декількома способами 😅
@user-ns4vl5tk6m
@user-ns4vl5tk6m 8 місяців тому
Можу конспект так написати що потім розшифровую його як чужий)
@maksimbondarchuk8953
@maksimbondarchuk8953 8 місяців тому
​@@user-ns4vl5tk6mЯ так в пишу зазвичай
@danae7825
@danae7825 8 місяців тому
Як я вас розумію! 😅
@CapnBlud
@CapnBlud 8 місяців тому
​@@user-ns4vl5tk6mу мене те саме зі списаними
@JayRuDs
@JayRuDs 8 місяців тому
в мене взагалі є два почерки, один більш друкований й неакуратній, а інший навпаки, більш акуратній і "каліграфічний" і я дуже часто поєдную їх між собою. У одному реченні можу написати дві різні букви "я", "т", "м" :1
@intfightersstudio
@intfightersstudio 8 місяців тому
Мій почерк залежить від ручки, від паперу, від почуття голоду та від того скільки вже написано 😆 Різні сторінки конспектів виглядають так наче їх писали різні люди - різний розмір, різний нахил, різна довжина виносних елементів (від крихітного хвостика в одних випадках до величезної петельки в інших)
@juliab.7412
@juliab.7412 8 місяців тому
Як почеркознавець, підписуюсь під кожним словом. Раніше навіть були методики визначення статі та віку за почерком, але їх виключили з переліку, оскільки недостатньо доказової бази для надання висновків, що стосуються класифікаційних почеркознавчих досліджень.
@user-yl2up9fw4u
@user-yl2up9fw4u 8 місяців тому
В процесі розвитку судового почеркознавста графологічний метод був одним із її етапів. Про це писав у своїй праці Є. Ф. Буринський (1903 р). Дякувати розумним людям встановлення статі виключили з переліку завдань судового почеркознавства. І на завершення. Графологіч зробила значний внесок у судове почеркознавства особливо у діагностику.
@talynako
@talynako 3 місяці тому
В мене дідусь усе життя писав однаково, бо маємо багато його листів, і усі наши почерки -мамин, мій,моїх сестер дуже схожи на почерк дідуся,,але ми усі дуже різні.
@juliab.7412
@juliab.7412 3 місяці тому
@@talynako У судовому почеркознавстві є таке поняття як "схожі почерки" - воно заключається в тому, що у деяких верств населення (наприклад, які вчилися за схожими прописами, мають схожі психофізіологічні якості та умови навчання) можуть бути почерки, які за загальними та частково за окремими ознаками будуть схожі. В категорії, у кого можуть бути схожі почерки входять іноді також і родичі, особливо якщо діти наслідують при навчанні почерк рідних, мають схожі умови для навчання і т.д.
@juliab.7412
@juliab.7412 3 місяці тому
@talynako Тому у вашому випадку скоріше за все це саме підпадає під це поняття. Почеркознавці у такому випадку для ідентифікації конкретного виконавця пишуть клопотання на більший об'єм порівняльних зразків, адже хоч почерки можуть бути схожими, навіть якщо родичі, але не ідентичними. А як би цю колізію тлумачили графологи-відповісти вам не зможу, самій цікаво)
@kyliehavi1956
@kyliehavi1956 8 місяців тому
Цікавий факт: я мала лекцію в Острозькій Академії стосовно почерків. Було весело та цікаво, але є нюанс. Нам показували приклади почерків де пан Гонгало розповідав риси характеру власників почерку, однак всі люди, про яких він говорив, в тому чи іншому випадку були його власними знайомими) Також хотіла прокоментувати інший момент: звучить дуже сумно коли тобі можуть відмовити в роботі через те, який у тебе почерк. Точніше те, як через нього начебто визначають риси твого характеру. Для мене це чомусь нагадує шкільні будні, коли учням знижували оцінку за письмову роботу через поганий почерк
@evilline_
@evilline_ 8 місяців тому
Оо, а ще в молодших класах буди диктанти, де перевіряли не тільки правильність написання, а бляха ще й почерк. 😂 Я ніколи не отримувала вище 8.
@ladagongalo
@ladagongalo 8 місяців тому
Щодо підписів знайомих: мій тато (так, я донька пана Гонгало) починав свій шлях як графолог саме з аналізу мого почерку, а також почерків моєї мами та сестри. Він мав доступ до мого почерку з усіма його змінами залежно від віку, стану здоровʼя, морального стану і т.д., що і сприяло всебічному і повному дослідженню. Але не сумнівайтеся, він досліджував почерки безлічі невідомих особисто йому людей ( включно почерки політиків чи пацієнтів психлікарні 😂). Він живе цією справою. Та все ж вірити у графологію чи ні - вирішувати тільки Вам ☺️
@TwilightSun32
@TwilightSun32 8 місяців тому
@@ladagongalo тобто графологія то не наука, а релігія, то в то треба вірити чи не вірити. В цілому логічно.
@artemkomisarenko5921
@artemkomisarenko5921 8 місяців тому
Якщо вам відмовили в роботі через почерк, вам туди не треба
@ladagongalo
@ladagongalo 8 місяців тому
@@TwilightSun32про психологію можна сказати те ж саме
@noearth8220
@noearth8220 8 місяців тому
Була колись на лекціях пана Гонгало. Насправді дуже цікавий тип. окрім графології, його ще в якості саме почеркознавця в криміналістиці залучали . Він навіть безкоштовно зробив аналіз почерків, тих студентів, хто йому відправляв зразки. Мене, стопроцентного інтроверта описав, як відкриту веселу людину, що любить перебувати в центрі уваги (точного формулювання не пам’ятаю, але суть звучала якось так))) Але загалом його характеристики звучали як гороскопічні описи. Він казав, що в Ізраїлі є цілий університет, який вивчає графологію, дивно, що про нього не згадали у відео. В сучасному світі графологія якась зовсім не актуальна (псевдо)наука. Якби мене попросили на співбесіді написати щось від руки, я б напевно двічі подумала б чи треба мені такий роботодавець, який при наявності технологій просить писати від руки)).
@Laska_Halya
@Laska_Halya 8 місяців тому
Дослідження почерку досить серйозне питання. Сподіваюся колись буде ШІ, який вміє розпізнавати почерк медиків)
@K.Rationalist
@K.Rationalist 8 місяців тому
На британській пошті схожа система доволі давно працює)
@KasumiRINA
@KasumiRINA 8 місяців тому
Проблема штучного інтелекта в тому що він ніколи не може обити того чому не навчили люди... тобто саме тому що в природі ніколи не існувала людини що може прочитати написане дохтуром, то і ШІ це не навчять... Але давайте для почтку научимо Stable DIffusion кількість пальців рахувати)))
@Laska_Halya
@Laska_Halya 8 місяців тому
@@KasumiRINA тут заперечу. Якщо походити по 20 аптеках і попитати фармацевтів, то хтось з них той почерк таки розбире. Так що є люди, які цн вміють робити
@Laska_Halya
@Laska_Halya 8 місяців тому
@@K.Rationalist вони розбирають рукописні написи на конвертах, чи як?
@avotaramoja2937
@avotaramoja2937 8 місяців тому
@@KasumiRINA Суть ШІ у тому що він сам вчиться
@AstronautFromUkraine
@AstronautFromUkraine 8 місяців тому
Мені здається що почерк річ не дуже стабільна , типу якщо писати різними ручками ,на різних поверхнях і тп . Через це може дуже розрізнятися
@KasumiRINA
@KasumiRINA 8 місяців тому
Ну взагалі людина від руки щось пише... ну раз в десять років можливо. Це як перевіряти навики їзди на коні чи носіння фрака... або фехтування для солдат.
@danae7825
@danae7825 8 місяців тому
Як щаслива адресатка кпин «лікар» і «курка лапою», можу спростувати графологію тим, що в мед я не пішла і пір‘ям не поросла.
@Lui_dp
@Lui_dp 8 місяців тому
Є непогана ідея. Порадьте своїм рекламодавцям, а саме Greenforest чи може комусь другому, щоб вони розробили курс вивчення кримських мов, тому що держава у нас одна, а мов декілько. Після війни буде політичний бум в державі, вибори та таке інше. І для притомних чи потенційних політик буде дуже великий плюс володіти кримською мовою. Та й взагалі багато кримців не знають своєї мови, напевно й українці виявлять бажання. Мені здається під таку справу можна і за міжнародний чи український грант подумати.
@KR-lilac
@KR-lilac 8 місяців тому
Я сподіваюся під вашим коментарем добрі люди порадять курси кримськотатарської, бо мені не вдається знайти
@Lui_dp
@Lui_dp 8 місяців тому
@@KR-lilac Якщо по правді самому цікаво, сподіваємося разом. 👍
@Lui_dp
@Lui_dp 8 місяців тому
Є нюанси, їх три. Але вони схожі.
@criticalthinkerua2548
@criticalthinkerua2548 8 місяців тому
@@KR-lilac для початку можна скористатись самовчителем "Кримськотатарська мова: Самовчитель" (Фоліо, 2020). Правда, я особисто його не гортала, але перед тим, як записуватись на курси, не зайве трохи попрацювати із самовчителем, щоб перевірити свою мотивацію і з'ясувати, чи справді вам цікаво буде це вивчати. Здається, МАН також запустив курс Beraber, але це для освітян. Ну й в університеті Вернадського з вересня запускається курс, який веде Айше Арнаутова, спробуйте вигуглити за запитом "Qirim news У Києві відкриються курси кримськотатарської мови"
@malina9006
@malina9006 8 місяців тому
Зробіть, будь ласка, розбір про фізіогноміку, читання за рисами обличчя. Бо деякі так звані психологи починають вкладати людям стереотипи та комплекси на підставі їх зовнішності.
@helgiyoshyolenko4721
@helgiyoshyolenko4721 8 місяців тому
Зараз ті, хто і правда вміють "читати" людей за рисами обличчя, з вами не погодилися. Це використовується і в криміналістиці, і у психіатрії... Деякі психіатричні розлати, хвороби мають чітко виражені зовнішні ознаки. Але так, то все справа спеціалістів. А в масмедіа дійсно все, що розганяють - це якісь тупі чи дрімучі стереотипи і комплекси. Адекватні не читали би того або би просто посміялися. Але є різні вразливі категорії населення.
@malina9006
@malina9006 8 місяців тому
@@helgiyoshyolenko4721 чи погодитися ви з такими показовими характеристиками як місце родимки, кількість, направленість зморшок на лобі, величина пальців і подібна євгеніка? А навчання на подібних курсах фізіогноміки коштує тисячи доларів...а потім йдуть оті "психологи" в люди. Після того, як моя знайома пройшла таки курси, почала сипати стереотипами не стосовно психологічних травм чи хвороб, а стосовно моєї сили волі, розумових здібностей, здатності домінувати чи підкорюватися, емоційної чутливості та коректності...опираючись на ті ж самі зморшки, величину шиї, лоба та місця, де знаходяться родимки. Чи є тут місце криміналістиці, де тут аналіз девіантної поведінки?
@user-ws7hf9vp9n
@user-ws7hf9vp9n 8 місяців тому
Це швидше про міміку.
@helgiyoshyolenko4721
@helgiyoshyolenko4721 8 місяців тому
@@user-ws7hf9vp9n не зовсім, особливо у психіатрії))
@user-gd6ng7bv7e
@user-gd6ng7bv7e 8 місяців тому
З тим, що в мене почерк змінюється залежно від настрою, зовнішніх обставин, зусиль, часу за який я маю встигнути написати і того як довго я пишу, мені графологи певно б розлад особистості приписали😂 А криміналісти довго б розбирались чи моїх рук писанина, бо між деякими написаними мною текстами суттєва розбіжність в стилі написання😅
@yartube1000
@yartube1000 8 місяців тому
Дякую, ... Я з приблизною ймовірністю в 51% можу визначити що автор почерку носить білий халат... Тепер я вангуючий графограф
@liliadan5998
@liliadan5998 8 місяців тому
👍
@user-lk8gl2rw4t
@user-lk8gl2rw4t 8 місяців тому
Зовсім недавно викладачка психології художньої творчості присвятила цьому цілу пару. Найбільше мене здивувало її переконання у можливості визначити схильність до конкретних проблем зі здоров'ям і почерком, а також її поради змінити підпис, для кращої життєвої долі.
@bereegova
@bereegova 8 місяців тому
Також була така викладачка, але робила вона не пару, а просто почала робити нам а-ля розбір почерку та підпису, відверто принижуючи більше, ніж роблячи адекватний "розбір". Нам просто було смішно це слухати і ніхто змінювати нічого не збирався😅
@sh0wergel
@sh0wergel 8 місяців тому
Нам викладач на філософії розказував про графологію і "читав" наш характер по почерку. Я йому сказала "все правда, але я в середній школі спеціально підганяла почерк собі під характер"
@user-pd4mi4qz3i
@user-pd4mi4qz3i 8 місяців тому
щодо здоров'я хіба що можна зробити припущення, якщо проблеми з опорно-руховим апаратом, ну чи з мозком, якщо хворі нирки, дуже сумніваюсь 🤣😂
@TwilightSun32
@TwilightSun32 8 місяців тому
ну проблеми з зором чи якась серйозна неврологія можуть мати певну кореляцію думаю... але чомусь думаю викладачка щось інше розповідала.
@faina_yevheniia
@faina_yevheniia 8 місяців тому
Ну через інсульт, наприклад, люди можуть мати проблеми з письмом, але навряд вона це мала на увазі
@user-ib1hh3vj9l
@user-ib1hh3vj9l 8 місяців тому
топ ідея для експерименту: пишемо об'єктивно неправдиву біографію і даємо на аналіз різним графологам. дивимось, скільки знайшли риси, які випливають з цієї автобіографії замість реальних) а взагалі дякую за відео, я вважав графологію (не знав що це так зветься) трохи дивною забавкою, а вона ти диви, ціла чергова псевдонаука
@annaonoshko
@annaonoshko 8 місяців тому
Я в дитинстві часто експериментувала з почерком, були й великі, й малі літери, розтягнуті і стиснені сполучення, яких тільки не було! Та й подобалось спостерігати хто як пише і намагатись відтворити їх стиль, це досить цікаве заняття😊
@martaboychuk1776
@martaboychuk1776 7 місяців тому
Випустіть відео про дислексію, дуже мало інформації про це в українському інформаційному просторі. Думаю багато людей вам подякує 🙂
@Iryna...Iryna.
@Iryna...Iryna. 8 місяців тому
Востаннє я писала від руки цитати з книги у блокнот. Днів 2 тому. Знаю, що так роблять тільки люди з кам'яного віку, але не пропадати ж такому красивенному блокноту) Дуже цікавий випуск! Дякую! Завжди з цікавістю чекаю нового!💙
@helgiyoshyolenko4721
@helgiyoshyolenko4721 8 місяців тому
Тю, і чо це з кам'яного віку. Наявність мільйонів тон красивенних блокнотів у продажу - явно не про кам'яний вік)) Я досить часто пишу від руки. Хоча друкую швидше (і явно ж красивіше, чистіше - бо на письмі вічно накреслю і намазюкаю).😊
@HieiUA
@HieiUA 8 місяців тому
Тільки блокнотами й користуюся, значно надійніше
@malyovana
@malyovana 8 місяців тому
У мене в школі стільки раз почерк мінявся, ніби я під час школи була різними людьми😂
@Karatel_Karas
@Karatel_Karas 8 місяців тому
Вітаю! У вас роздвоєння особистості 😂😂😂 (ні)
@isaonokarikashi2050
@isaonokarikashi2050 8 місяців тому
Split
@ViktoriyaKrasovska
@ViktoriyaKrasovska 8 місяців тому
Дякую, Артеме, за чергову порцію здорового глузду та корисної інформацію. Мій почерк майже завжди залежить від мого емоційного стану, настрою. Я придивляюсь, як пишуть інші, можливо тому що я колись працювала вчителем української мови і літератури. Успіхів і процвітання якісному українському контенту на ютубному просторі!
@maryplotnikova6838
@maryplotnikova6838 8 місяців тому
Так, як людина, яка перевіряла письмові роботи студентів, підтверджу, що емоційний стан впливає на почерк. Це залежить від того чи готова людина до самостійної, чи впевнена у знаннях, чи вистачало часу на написання відповіді тощо. А ще є люди, почерк яких майже не змінюється не зважаючи ні на що, як на мене це про стійкість психіки до стресів говорить. Тому у динаміці за тим як пише людина спостерігати цікаво
@diana_bri
@diana_bri 8 місяців тому
Кожен день пишу від руки. Дуже люблю це. Спочатку обов’язково запишу думки у блокнот, а вже потім переношу у компʼютер
@tuhagerdan
@tuhagerdan 8 місяців тому
Навіть не знала про існування цього 'вчення', але так часто зустрічала людей, які вірили в залежність почерку від характеру. Коли вчилася в школі, поміж перевірок форми, охайності зошита, правильних перенесень слів та використання коректора, також перевіряли почерк - його розмір, нахил і т.п. За дуже короткий час мій округлий, розмашистий почерк з великими буквами змінився на дрібний, щільний та взагалі без нахилу, подібний більше до друкуваного письма, через що не раз чула коментарі вчительки. "Що з тобою? Такий почерк буває лише у злих, заздрісних та скупих людей'". Та я сама задалася питанням, настільки відмінним було написане 'до' та 'після' зміни. І тут відео дало підсказку - зір. Саме в той період мій зір погіршився, і через якийсь час мені виписали окуляри. Тож дякую за вашу просвітницьку роботу :)
@annaonoshko
@annaonoshko 8 місяців тому
Я в дитинстві часто експериментувала з почерком, були й великі, й малі літери, розтягнуті і стиснені сполучення, яких тільки не було! Та й подобалось спостерігати хто як пише і намагатись відтворити їх стиль, це досить цікаве заняття😊
@Vantala73
@Vantala73 8 місяців тому
З погіршенням зору автор відео припускав що літери мають ставати більшими. Щоби краще бачити )) Я звісно не виключаю що погіршення зору могло вплинути. Більше того - воно мало вплинути! Але зміну почерку в школи на дрібний я би скоріш пов'язував зі зміною швидкості письма. В молодших класах приділяють велику увагу якраз каліграфії, вчать правильно писати, а в старших класах уже вимоги до швидкості письма зростають дуже сильно, треба швидко конспектувати бо інакше не встигнеш. Мені здається мій почерк змінився саме тому в школі. І теж змінився на дрібний без нахилу. З зором в школі проблем не було ))
@ABSTREKT
@ABSTREKT 8 місяців тому
Велике дякую за якісний контент про науку та критичне мислення, ще й українською! Ваш канал - скарб
@soirs_dete
@soirs_dete 8 місяців тому
Дякую за випуск! Маю запитання не по темі - чи не могли б ви зняти випуск про мелатонін? Зараз багато хто вживає синтетичний мелатонін безрецептурно, тренери в спортзалах пропонують його як супер корисну харчову добавку. Накільки це ок? В інтернеті є різна суперечлива інформація і начебто немає достатьої кількості доказових досліджень, тож хотілося, щоб ви допомогли розібратись 🙏🙏🙏
@bogdanich375
@bogdanich375 8 місяців тому
Гарне відео, розвінчення чергової абракадабри.😃👍 А я періодично пишу справа наліво, від останньої букви до першої. В той момент мені здається, що я подорожую у часі в минуле...😱
@KasumiRINA
@KasumiRINA 8 місяців тому
Іврит завжди справа наліов, а араби ніби пишуть туди-сюди, і ніфіга не виходить, килим може і літає але не в минуле.
@bogdanich375
@bogdanich375 8 місяців тому
@@KasumiRINA я полетів😆
@Tetiana_Pshenychna
@Tetiana_Pshenychna 8 місяців тому
1:42 часто пишу від руки :) веду письмовий щоденник, навіть відвідувала кілька курсів каліграфії, вивчала copperplate, spenserian, італійський курсив, словʼянську вʼязь та козацький скоропис, тож іноді практикую писати пером і чорнилом в 21-му столітті 😂 це дуже заспокійливий медитативний процес, в наш буремний час цього не вистачає, рекомендую спробувати, якщо цікаво.
@user-cc5nf3dg4u
@user-cc5nf3dg4u 8 місяців тому
Нарешті побачив це і перестану паритись про почерк. У школі, щоб не списували (після одного випадку, звичайно) прагнув, щоб мої тексти не могли списати, тому робив їх дрібними. Потім вчителів харило це читати і були постійні зауваження. Досить сильно вірив у графологію, хотів кращий почерк (підсвідомо досі думаю, що я точно погана людина, бо почерк дрібний і нерозбірливий) - на лекціях в універі став вчитися писати іншою рукою. Тепер амбідекстр. АЛЕ! Почерк на краще не змінився, загальний стиль такий же))) Люблю писати пером - тонкі лінії, набагато легше писати і тримати, скоренько пишеться, але читати то не легко))))
@konsperant
@konsperant 8 місяців тому
Жили були графологи, робили вигляд, що їхнє заняття дуже важливе, корисне і всім потрібне. Прийшов клятий Албул всіх роз'їбав, всім понапихав, лайк!
@DmytroBarysh
@DmytroBarysh 8 місяців тому
Дякую за випуск, цікаво та інформативно! Слава нашим захисникам, все буде Україна!
@PaniTalanova
@PaniTalanova 8 місяців тому
Давно не було новеньких досліджень та тематичних оглядів від вас, Артеме! Я сумувала) Ще не дивилась, але вже дякую за свіжий контент👍🏻
@easyryder4528
@easyryder4528 8 місяців тому
Люблю вас, Артем, за вашу кляту раціональність! :)
@user-yb4hy3gj6m
@user-yb4hy3gj6m 8 місяців тому
Моя знайома розповіла, що її колегу в компанії, в якій вона раніше працювала, звільнили через те, що її почерк свідчив про те, що вона схильна до зради, найняли нову жінку на її посаду, в якої з почерком було все добре, але вона не справлялася з її обов'язками, і коли вирішили повернути попередню працівницю, то виявилось, що вона відкрила свою компанію і не хотіла повертатися вже
@roman.koliada
@roman.koliada 8 місяців тому
Уже чекаю відео про хіромантію)
@o.z
@o.z 8 місяців тому
Цікаво, що досі не придумали визначати риси характеру за відбитками пальців - які змінити ще важче, ніж почерк. А причина проста: відбитки пальців - це складно. От подивитися на долоню і визначити долю - це инша річ! Тут кожен дурень може стати експертом!
@roman.koliada
@roman.koliada 8 місяців тому
@@o.z На скільки я знаю, то без шрамів відбитки пальців неможливо змінити і вони також не змінюються з віком. Тому тут, окрім складності, мало простору для маніпуляцій, адже відбиток вроджений. Хоча за відбитками можна діагностувати ряд генетичних розладів
@o.z
@o.z 8 місяців тому
@@roman.koliada Мало простору? Серйозно? Астрологи вам долю розказують, виходячи з 12 можливих знаків Зодіаку!
@user-yy9ov2jc2n
@user-yy9ov2jc2n 8 місяців тому
Дуже дякую Вам, Артеме, за вашу працю, за ваші цікаві та корисні україномовні випуски!)
@mariyasherba
@mariyasherba 8 місяців тому
Тільки вчора під час розбору чогось з математики писала) Відео - база, фундамент, основа, ґрунт, бетон!
@taniabratsyuk
@taniabratsyuk 5 місяців тому
Років 15 назад я свідомо за днів 3 змінила на корню свій почерк. До зміни я писала "вяззю", як вчать в школі: всі літери слова пов'язані хвостиками і класичного рукописного вигляду. Проте я побачила і одразу полюбила почерк моєї однокласниці, яка писала, на відміну від мене, зрозуміло, читалось легко, писалось швидко. У неї всі літери між собою не поєднувалися, а писалися напіврукописно-напівдруковано, проте гармонічно. Я пробувала писати в чернетці із разу в раз, доки не переробила стиль під свою зручність. В школі здивувалися зміні почерку, проте не ругали, бо ми вже були в середній школі, коли почерк не оцінюють,: головне -- писати розбірливо. Так у мене новий почерк і закріпився донині. При цьому різких змін в особистості, крім гордості за швидке приноровіння, не було.
@user-tk6co1xk8z
@user-tk6co1xk8z 8 місяців тому
Про докириличні праукраїнські тексти яким 2-3 тисячі років та державу РОСЬ. Статті: - "РАХМАНСЬКІ САКРАЛЬНІ ТЕКСТИ ВЕЛЕСОВИЦЕЮ"; - "ПРАВА, ЯВА, НАВА ЯК ОСНОВА ДАВНЬОГО ПРАВОСЛАВ'Я"; - "УКРАЇНСЬКА АБЕТКА - БЕЗЦІННА САКРАЛЬНА СПАДЩИНА ТИСЯЧОЛІТЬ"; - ДАВНЯ УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА РОСЬ ТА ЇЇ ВЕЛЕСОВИЧНІ СИМВОЛИ" в блозі Святояр UAmodna. Найдавніше українське письмо на металевих пластинах і речах. Забуті слов'янські держави. Варто прочитати і знати...
@alexey9340
@alexey9340 8 місяців тому
Анекдот: зібралися якось графолог, гомеопат, астролог та екстрасенс в одній компанії. І то була luxoft xD
@andreberezovskiy
@andreberezovskiy 8 місяців тому
Дякую Вам за цікаве, корисне та пізнавальне відео!!!
@vi.p.9154
@vi.p.9154 8 місяців тому
Неймовірно багато нових фактів пізнав для себе. Дуже дякую! Слава Збройним Силам України!
@sofia.fialka
@sofia.fialka 8 місяців тому
дякую. дуже цікаво!
@user-hv4sq1he7v
@user-hv4sq1he7v 8 місяців тому
Дякую за випуск. Слава Україні. Дякую за увагу. Коментар в підтримку каналу
@user-ln6bb4cy9p
@user-ln6bb4cy9p 8 місяців тому
Завжди насолоджуюсь Вашими відео)❤❤❤ Дякую!!!
@user-eo6og1wo1p
@user-eo6og1wo1p 8 місяців тому
ЗНО) Неймовірно цікаво, дуже подобається такий контент) Дякую!
@KasumiRINA
@KasumiRINA 8 місяців тому
Про школу англійської: грайте в комп'ютерні ігри де багато тексту. Final Fantasy, Mass Effect, Baldur's Gate, Fallout... Я так англійську вивчила і на жодних курсах не була (перевірте як коментую відоси походу), а вчителів в школі травила через те що в них погана англійська в стилі "Gud morgent khildren, London is zee capital of Great Britain..." і "правило SHALL" (це слово вже не використовується років так 500).
@mormatus
@mormatus 8 місяців тому
Погані новини, shall цілком використовується зараз
@KasumiRINA
@KasumiRINA 8 місяців тому
@@mormatus ...радянськими вчителями і бардами в фентезі. Thou/thee/shall це flowery Elizabethan English, Шекспіровськіх часів. Та й навіть тоді вони просто були синонімом will, ніякого правила коли shall а коли will не було, це чисто радянщина.
@ihorseveryn9367
@ihorseveryn9367 8 місяців тому
У деяких випадках shall використовується і зараз. Воно додає реченню трішки інше значення, ніж will
@MsUndertaker99
@MsUndertaker99 8 місяців тому
Ігри можуть хіба що розширити словниковий запас і навчити якомось прикольним фразам, що дуже корисно, але повноцінно англійську по ним не вивчиш. І ні, shall все ще використовується і не тільки фентезійними бардами і радянськими вчителями, а й досить таки реальними сучасними англомовними людьми
@mormatus
@mormatus 8 місяців тому
@@KasumiRINA поменше категоричності б від людини, що вчила англійську по іграх, таке побажання. Все одно що я зараз піду вказувати щось нейрохірургу попередньо прочитавши пару сторінок в медичному довіднику. Вивчіть питання перед тим щоб щось стверджувати. У мене особисто нема часу на вашу освіту.
@Viky.A.V.
@Viky.A.V. 8 місяців тому
Я люблю писати, це класно. І, все ж, почерк "щось" говорить про людину. Незрозуміло що, але говорить) Мій покійний тато писав розмашисто, різко, квадратно, - і характер у нього був важкенький)) В мами почерк акуратний і легкий. А я навмисно себе треную, щоб писати так як мені подобається. Дуже часто, дивлячись на почерк знайомої людини, думаєш, "Їй\йому це підходить".
@asioluna1473
@asioluna1473 8 місяців тому
Я з тих людей, чий почерк намагались "виправити", що перша вчителька, що мама. Вони обоє були впевнені, що дівчинка не може мати такий "грубий, чоловічий і агресивний" почерк, що б це не означало, і мені важко буде по життю. Тож я писала в прописному зошиті літери до кінця початкової школи і здавала на перевірку. Чи допомогло мені це "виправити" почерк? Вочевидь, ні, бо потім інша вчителька мала таку ж думку. Чи було мені важко в дорослому житті через це? Звичайно, що ні. Пройшло 20 з гачком рочків і, хвала технологіям. Востаннє я писала щось від руки, коли робила концепти букв у блокноті минулого тижня. Так, так, я ще й і дизайню шрифти 😅
@mrs_digriz
@mrs_digriz 8 місяців тому
По-перше, технічна спеціальність, отримана багато років тому під впливом робити все лапками чорнилом на папері, прибила до мого почерку "друкованість". В мене виключно печатні літери з флером креслень. Ну а по-друге, я свідомо привчила себе писати деякі літери так, як вони мені подобаються чисто візуально. Просто щоб любити своє написане. Наприклад д з хвостиком вниз як в шкільних прописах замінила на ту, що з хвостиком вверх. Шах і мат всім змовницьким теоріям, можна самим "конструювати собі характер". 🖤
@anyabeus56
@anyabeus56 8 місяців тому
Пишу майже щодня - що треба придбати, або зробити. Маю і календар з нотатками, але вже звичкою стало писати від руки такі речі - краще памʼятаю таким чином. Років з 13 вела щоденник, поступово писати стала менше і менше, - життя. А після початку повномасштабної почала впадати в депресію і коли дійшла до ручки і отримала піґулки від лікаря, вирішила спочатку спробувати побороти, зокрема, почуття непотрібності та недостатності, через виписування усього того, що робила протягом дня. І виявилось, що мій чоловік не просто намагається мене втішити, коли каже, наприклад, що я дуже потрібна нашій сімʼї, а правду каже. Бо лист мій щоденний виявився дуже великим. Писати люблю, часу б ще у добі побільше б… Ех.
@gontisjareck
@gontisjareck 8 місяців тому
Будьмо сильними та розумними і най буде все Україна!😊
@alvisdeneldgamle
@alvisdeneldgamle 7 місяців тому
завжди регочу з людей які намагаються описати мене за почерком, з урахуванням того що в мене був перелам кисті і для мене великий обʼєм тексту - приносить фізичний біль
@evaeves1841
@evaeves1841 8 місяців тому
Перед записом на курси Green Forest, почитайте відгуки про них. Багато учнів пишуть, що, коли навчання стадо в он-лайні, рівень викладання дуже зіпсувався.
@user-jt5gg2si7v
@user-jt5gg2si7v 4 дні тому
Обожнюю ваші відео!
@avotaramoja2937
@avotaramoja2937 8 місяців тому
Не тільки у Китаї. Містицизм завжди базується на надбаннях сьогодення: Вигадали колесо - весь світ рухається по колу, чарівні кола; вигадали особисту печатку - ось вам магія печатки; вигадали писемність - ось вам магія напису; почали задивлятися у зоряне небо - ось вам зодіаки; заглибилися у складну математику - весь світ це числа; вигадали складну механіку - весь світ це механізм; вигадали комп'ютери - світ це симуляція...
@rodivilin
@rodivilin 8 місяців тому
Цей коментар на підтримку відео я написав від руки 💪
@jack_sergiyivna
@jack_sergiyivna 8 місяців тому
дивилась Ваше відео з дрібною сестричкою (4 роки), вона почула що Ви просили залишити коментар про те що ми востаннє писали від руки і сказала : "А ти напишеш коментар пану, що я малювала мамі красиві малюнки" ось пишу. дякую за увагу 😅
@K.Rationalist
@K.Rationalist 8 місяців тому
Оууу, це дуже мило)
@user-bf2yv1ey5g
@user-bf2yv1ey5g 8 місяців тому
Моє бачення - почерк передається генетично: мій старший син один в один пише мілко, як батько; меньший - коряво, як я. Я весь час комплексувала, бо якийсь дурень сказав що от так буква «А» написана означає, що ви соціопвт. Дякую вам. Є надія, що світло переможе темряву і людство не впаде в дурь фен-шуя)
@erika_the_jinni
@erika_the_jinni 8 місяців тому
Для мене це завжди є маленьким червоним прапірцем, коли люди намагаються осягнути характери інших людей за допомогою поверхневих рис, як-от риси обличчя чи власне почерк. Хоча бажання швидко зрозуміти все про нову людину обргунтовано психологічно - ми відчуваємо себе в безпеці, коли думаємо, що можемо легко ідинтифікувати "поганих" та "хороших" людей. Але таке спрощене мислення призводить до неможливості пізнати внутрішній світ людини на більш глибокому рівні та побачити її як цілісну, комплексну особистість, а не просто "типаж".
@irynaplevachuk4143
@irynaplevachuk4143 8 місяців тому
У школі завжди критикували мій почерк, а на роботі сказали, що дуже гарний… хоча я розумію, що мі почерк уе шось середнє між маминим і бабусиним
@rostykrost3725
@rostykrost3725 8 місяців тому
Дякую за вашу працю та цікавий контент
@tannia4877
@tannia4877 8 місяців тому
Дякую Артеме! Ціікава тема,за собою спостерігала ,якщо написати щось приємне близькій людині завжди виходить гарним і рівним почерком. В той же час навпаки, якщо писати заяву чи анкету для керівництва(добре,що у них інші правила прийому на роботу))
@lisovyj_diadko
@lisovyj_diadko 8 місяців тому
з 机 така штука. там дуже багато значень. перше найуживаніше - це машина, пристрій. входить до складу слів літак, мобілка, комутер тощо. а далі всі інші значення. і можливість з нагодою, і поворотна точка, і навіть поштовх. є ще одне значення - ознаменування або початок чогось. і це логічно - криза - це ознаменування небезпеки. жодна оказія, жодна поворотна точка.
@wtf_is_going_off
@wtf_is_going_off 8 місяців тому
Пишу досить дрібним почерком вміщаючи текст в 1 клітинку, в школі мовничка завжди грузила мене що я скупий бо в мене дрібний почерк, ще тоді вшарив що вся графологія - херня. Ось вам мій комент боги алгоритмів ютубу, тепер промуйте відео :)
@tuhagerdan
@tuhagerdan 8 місяців тому
Як же життєво :D
@shovkovytsia
@shovkovytsia 8 місяців тому
Згадав одну пристойну документалку про Хмельницького, де за його почерком визначили його характер. От дідько, тепер треба забути все те, що я там запам'ятав про Хмеля)
@polinc7316
@polinc7316 8 місяців тому
Останній раз писав від руки - близько місяця тому, це був якійсь рапорт, чи то на посаду, чи ще щось
@AnarchoReptiloidUa
@AnarchoReptiloidUa 8 місяців тому
Нам не кажуть, але насправді за почерком можна визначити до якого оператора мобільної мережі вас було підключено через ваш новий графено-ковідний наночіп. Повний опис + додаткова інструкція "як підключити безлімітний вайфай" доступні на офіційному сайті компанії Біла Гейтса. Та жартую я 😂 Закинути б таке конспірологам, але вони ж ще візмуть та й повірять.😅
@tripplemaycry
@tripplemaycry 8 місяців тому
Судячи по моєму почерку, не дай бог нікому такий характер, навіть лікарі позаздрять)))
@sergiiguliienko8058
@sergiiguliienko8058 8 місяців тому
Тут виникла купа питань і коментарів виникло. Я востаннє писав на позаминулому тижні на роботі. І оскільки там треба було писати максимально розбірливою, то писав я шрифтом за ГОСТ 2.304 (його на всіх технічних спеціальностях на першому курсі вивчають на інженерній графіці). От ці графологи щось про таке чули? І як тоді аналізувати всю технічну документацію ХХ століття і раніше, яку виконували стандартними кремлівськими шрифтами. Інше питання пов'язане з тим, що деякі люди є амбідекстрами - можуть писати обома руками (я сам так можу, але тому що на третьому курсі перед сесією з 5 письмових екзаменів зламав праву руку). І дуже рідко в них почерки будуть однаковими. Тоді якщо графологія вірна, у всіх амбідекстрів має бути дисоціативний розлад особистості?
@user-xl8xi8uu3f
@user-xl8xi8uu3f 8 місяців тому
Все життя писала доволі великими розмашистими літерами, але як вступила в університет, довелося дуже швидко перейти на манюнькі літери (менше болить рука і більше тексту в одному зошиті, ще й швидкість більша). Напевно, за одну лекцію з матаналу я встигла змінити особистіть від лідерської та відкритої до закритої та сором'язливої
@LVolodymyr
@LVolodymyr 8 місяців тому
Я двічі істотно змінював свій почерк. В інституті треба було багато і швидко конспектувати, чому не сприяли великі, відірвані одна від одної з оберненим нахилом літери. Я випрацював дрібний швидкий і не надто розбірливий почерк. Потім мені захотілося мати гарний почерк. Я мучив себе півроку, після чого почерк не став так щоб дуже гарним, але став зовсім іншим. Цікаво було б почути від графолога характеристики цих трьох таких геть різних людей :)
@viktortrubodel9640
@viktortrubodel9640 8 місяців тому
Дякую за вашу працю .
@valentynapalamarchuk273
@valentynapalamarchuk273 8 місяців тому
Дякую за відео 💙💛 Обожнюю ваш стиль подачі інформації, все чітко і доступно
@user-tq2tq1uv3j
@user-tq2tq1uv3j 8 місяців тому
Можу сказати, що мій почерк залежить від стану, в якому я перебуваю, коли пишу. Наприклад, коли я сидячи вдома записую фільми, які хочу переглянути, то моє письмо виглядає естетично. Протилежна ситуація: я сиджу на занятті норвезької, розуміючи далеко не все, що каже вчитель, біля мене сидять люди, яких я не знаю ну і звісно, як наслідок, в моєму нотатнику невеличкий хаос. Але яким би почерком я не писала, я завжди розумію, що там написано.
@vlog_about_everything
@vlog_about_everything 8 місяців тому
Дякую за відео, у суть не вникав просто слухав щоб відволіктися від проблем
@OwOchina
@OwOchina 8 місяців тому
чудове відео, до цього моменту думав, що по почерку дійсно можна змалювати певні риси характеру
@bohdanholovash6297
@bohdanholovash6297 8 місяців тому
Дякую за випуск.
@ariamao5242
@ariamao5242 8 місяців тому
Я багато пишу на папері (письменник), адже мені так легше зосередитися на роботі, і я можу з впевненістю сказати що я нічний кошмар графологів, тому що у мене ніколи не буває одноковий почерк двічі. Він залежить він 100500 чинників, таких як ручка, якою я пишу, коли де і як я пишу, чи є опора, на чому я пишу, що саме я пишу, який у мене настрій, наскільки сильно я зосереджений на тому, що пишу та інше. Тому у мене може бути кілька різних почерків навіть в межах однієї сторінки, бо я пишу буквально всюди (громадський транспорт, кафе, інше), будь-чим і будь на чому (якщо у мене немає під рукою блокнота чи паперу, я завжди можу написати на руках/ногах)
@Isusia
@Isusia 2 місяці тому
Нещодавно в новинній стрічці дуже часто почала з'являтись новина, що вчені провели аналіз і виявили, нібито писати текст від руки краще для здоров'я ніж набирати його на клавіатурі. Було б цікаво подивитись відео на цю тему і дізнатись наскільки валідні ті спостереження.
@dmitryowdienko3920
@dmitryowdienko3920 8 місяців тому
Курсив не відриваючи руки пишеться швидше, але читається гірше, плюс в рядку менше літер виходить і менше рядків на листі через всякі елементи над рядком і під рядком. І як раз йому вчать (чи принаймні вчили років 30 тому:) Мій теперішній почерк випрацювався за студентських часів - студент я був не надто сумлінний, замість лекцій часто ходив на пиво, тому перед сесією часто писав шпаргалки - мілкими майже друкованими літерами - щоб з одного боку легко можна було сховати, а з другого щось з цього ще й прочитати. Та й матани всякі не сильно до курсиву налаштовують. Таке й прижилось.
@andriihorishnii
@andriihorishnii 8 місяців тому
Колись цікавився цією темою. Читаючи різні статті, помітив, що висновки по одним і тим же ознакам можуть бути абсолютно протилежні. Навіть в одній і тій же роботі. Навіть в сусідніх абзацах. Зробив висновок, що це якась фігня, а не наука :)
@dr.dreamer2323
@dr.dreamer2323 8 місяців тому
До речі, про реальні чинники. Раптова зміна почерку може використовуватися як діагностична ознака хореї, як симптому деяких розладів мозкових оболонок (якщо не плутаю)
@NickoOlimp
@NickoOlimp 5 місяців тому
Востаннє від руки писав вчора - чернетку на вікторині. Наприклад було питання - скільки всього крапок в одному наборі доміно, тому розписував формулу, як виявилось неправильну бо забув про порожні половинки, а з ними трохи більше комбінацій )) Також нові англійські слова з фільмів записую спочатку в блокнот, а потім вже переношу в програму для вивчення, щоб не дивитися фільм з телефоном в руках.
@MrAstreyn
@MrAstreyn 8 місяців тому
Я в старших класах школи по приколу змінив почерк (почав побити наклон вліво і використовувати багато більш друкованих літер) і так вже пишу 20 років.
@Glacier-_-340
@Glacier-_-340 8 місяців тому
Останній раз писав від руки ще в червні, здавав модульну контрольну роботу з предмету теорія електричних кіл та магнітних кіл.
@MsUndertaker99
@MsUndertaker99 8 місяців тому
Ком'ютерна інженерія в палітєсі? 👀
@Glacier-_-340
@Glacier-_-340 8 місяців тому
@@MsUndertaker99 Не зовсім, університет, комп'ютер інженерія, галузь Інформації технології.
@Glacier-_-340
@Glacier-_-340 8 місяців тому
Просто це вхід до "майбутнього" розділу мікроелектроніка.
@Glacier-_-340
@Glacier-_-340 8 місяців тому
Ха-ха-ха, а я вибрав майбутню галузь в GemDef. Ну а що, все логічно :)
@MsUndertaker99
@MsUndertaker99 8 місяців тому
@@Glacier-_-340 я свого часу при розподілі вибрав спеціалізовані комп"ютерні системи (СКС). А зараз після магістратури сиджу безробітний і намагаюся потрапити в геймдев у якості 3дшника)
@katerynailchyshyna3035
@katerynailchyshyna3035 6 місяців тому
Постійно нотую під час читання, а також треную каліграфію. На мене це діє як заспокійливе.
@user-ge4cf7ci4s
@user-ge4cf7ci4s 5 місяців тому
2 хвилини назад,домашню роботу з алгебри. Відео супер, багато чого нового дізнався,було цікаво і корисно послухати.Бажаю подальшого активного розвитку каналу)❤
@user-hi2bi3pf2o
@user-hi2bi3pf2o 7 місяців тому
Щиро дякую, з мене вподобайка і комент.
@amanitaviiktora.8444
@amanitaviiktora.8444 8 місяців тому
Интересно, но тенденциозно! Я давно интересовался этим вопросом. С детства собирал разные письма, написанные разными людьми как знакомыми, так и незнакомыми. Под лупой рассматривал всякие зигагулины. В школе, в армии, в вузе, на работе.... Сам даже имитировал письмо других людей. Вывод мой был такой: Прямой связи с общим характером и почерком не просматривается, но.... Но текущее психофизиологическое состояние почерк отражает очень даже четко. Ну разумеется, качество зрения, развитие руки, ручка, бумага - это определяет почерк почти на половину. Ну а остальное - это уже как по ситуации.Также сильное влияние на почерк влияет социальное положение и воспитание. Профессия также отражается в почерке.Однако когда я ознакомился с принципами этой графологии, то был очень разочарован ею. Графология просто механически предписывает те или иные признаки почерка чертам характера. А это уже не научно! Я видел то, что разные люди выражают, например, агрессию различными признаками почерка. То есть, методология графологии работает по принципу подкидывания монетки: какой стороной упадет....
@tatvynry6978
@tatvynry6978 8 місяців тому
Ох, ви мені нагадали, як я писала конспекти лекцій на курсі, що не ніс жодної корисної інформації настільки, що це вводило мозок у стан сну за півгодини... Потім було дуже цікаво намагатися прочитати ці тексти, зміст яких я бачила вперше, і де почерк так потихеньку зменшувався, аж до чогось типу кардіограми, яка теж вздовж рядка зменшувалась и потроху загиналася донизу))) При цьому жодного разу "повністю відрубитися" в мене не вийшло, слава богу, тому в мене є цілий зошит "мрії графолога" десь))
@user-mn6en7ez5d
@user-mn6en7ez5d 8 місяців тому
Дякую за випуск) Мирослава Кругляк класний викладач, викладала в мене філософію на 1 курсі)
@jylvandan_kanal
@jylvandan_kanal 8 місяців тому
Коментар в підтримку канала. Дякую за вашу працю
@lidiia_s
@lidiia_s 7 місяців тому
Дуже цікаво, дякую! Писала рукою сьогодні 🙂
@nazarbunyak3873
@nazarbunyak3873 8 місяців тому
Востаннє писав від руки коли подавав документи до універу, було важко, бо перед цим вже кілька місяців нічого не писав
@tanialytvyn6961
@tanialytvyn6961 8 місяців тому
Пишу плани та списки в магазин постійно, ось заяву сьогодні в садочок для дозволу харчування дитини. А ще коли розробляю тему заходу, легше виливаються думки.
@mamontovozik
@mamontovozik 8 місяців тому
У мене за час навчання універі почерк змінювався разів п'ять. Дуже суттєво. Це шо, я новою людиною кожен раз ставав?)
@svaleks566
@svaleks566 8 місяців тому
Люди змінюються. Ви ніколи не будете тим хлопцем, яким були на 1 курсі
@B1-Han
@B1-Han 8 місяців тому
Цілком ймовірно, вік якраз такий коли формується особистість)
@mormatus
@mormatus 8 місяців тому
Універський життєвий досвід він такий
@avotaramoja2937
@avotaramoja2937 8 місяців тому
Звісно: приходите ви школярем, який поступово перетворюється на студента, студент на баклана, а баклан у спеціаліста - це різні люди )
@marina3538
@marina3538 8 місяців тому
Дякую за відео! в школі писала дуже багато, аж мозоль на пальці був, і почерк був дуже красивий. Зараз все сумно з ним, бо пишу тільки коли підпис ставлю десь на документах 😂
@nadiazajchenko
@nadiazajchenko 8 місяців тому
Востаннє щось від руки писала незадовго перед переглядом даного відео :) Це були записи і розрахунки останніх надоїв :) Потім ці дані вносяться в табличку Excel. Але простіше під час дойки спочатку швиденько записати на папірці.
@oleksandrteplenko
@oleksandrteplenko 8 місяців тому
Дякую за вашу роботу
@vikazubyk6400
@vikazubyk6400 8 місяців тому
Пам‘ятаю, як у школі, інколи знижували оцінку за диктант або що, якщо почерк був не такий, як очікувала вчителька 🤦‍♀️ До прикладу, у мене почерк має нахил в ліву сторону, проте я правша, а ще букви маленькі і «гострі». І через те, що почерк не в «стандартно-прийняту сторону», мені знижували оцінки. А якщо не занижували, то завжди «пиляли» мене за те, що почерк не як у всіх 🙄 А пишу я досить часто, майже кожного дня на роботі. І багато співробітників кажуть, що у мене гарний почерк 😊
Астрологи передбачили ВІЙНУ?! Клятий раціоналіст
18:27
Клятий раціоналіст
Переглядів 150 тис.
«Чудовий ранок. Як не проспати життя» | Гел Елрод
31:10
Книжковий Інсайт
Переглядів 626 тис.
КАК ГЛОТАЮТ ШПАГУ?😳
00:33
Masomka
Переглядів 2,1 млн
Зомби Апокалипсис  часть 1 🤯#shorts
00:29
INNA SERG
Переглядів 1,9 млн
Як виник страх перед пʼятницею 13-го?
16:57
Клятий раціоналіст
Переглядів 103 тис.
Вікно Овертона і російська пропаганда! Клятий раціоналіст
19:21
Психологія грошей: як мозок заважає стати багатим?
17:08
БОВЖЕВІЛЬНІ | Еля Муравські
Переглядів 79 тис.
Чому НАСПРАВДІ спілкування з духами небезпечне?
19:27
Клятий раціоналіст
Переглядів 136 тис.
Що не так з "британськими вченими"? Клятий раціоналіст
18:09
Клятий раціоналіст
Переглядів 79 тис.
КАК ГЛОТАЮТ ШПАГУ?😳
00:33
Masomka
Переглядів 2,1 млн